Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Astra napisał(a):
izunia1986op napisał(a):

Moja waga zowu spadla 🤪82,5 juz jest.Powoli za powoli 😠

Aż wlazlam na wagę i miłe zaskoczenie 🙂 3 tygodnie temu było 62,5, a teraz jest 59,5 🤪 Proszę, wystarczy nie żreć 🙃 a przynajmniej nie zreć slodkiego w takich ilościach jak ja kiedyś, teraz jem dziennie może pół czekolady i jest ok.
Brzucha jak stoję to nie mam 🙂 jak siedze mam, bo się garbię 😮 Ale pies to trącał, ćwicze codziennie, wiec stracę jeszcze parę cm w obwodzie na pewno.


Normalnie nienawidzę Was!!!!!

Ja też bym wpadła na tarte ale też się odchudzam ;] Zero słodyczy kurwa! 😠
Rajcuje mnie za to teraz to: http://www.makelifeeasier.pl/gotowanie/summer-cocktail-recipe/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj tam ja wyznaję zasadę nie żreć dużo wszystkiego poza słodyczami i jakoś to jest 😁
Patrzcie jaki Wercik duży. Łukasz byłby zły, że tą fotę dałam, bo ma głupią minę 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/dsc03428ds.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5570/dsc03428ds.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia muszę się przyzwyczaić, bo na klawiaturę kompa nie muszę patrzeć by pisać, a na dotykowym bardzo długo mi idzie pisanie :/
Idę śniadanie jakieś zeżreć i się Wercikiem zająć, bo się buntuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Oooo Astra wpadasz do Łodzi to tym bardziej zapraszam 😁
Podziwiam, że dalej ćwiczysz. Mi się nie chce. Wczoraj dałam stosowny obrazek na fb co do mojego podejścia do joggingu np. 🙃

ja się motywuję tym,ze widzę efekty na moim brzuchu, jakbym nie widziala, to pewnie bym sie dawno poddala 😜

wercik super 🙂
moja spi we wozku na dworze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz freelander jest 2 w 1, gondolę na spacerówkę sie przerabia. I uwielbiam, bo moge prowadzic dzidka albo przodem do siebie albo przodem do kierunku jazdy 🙂 zależy jak wygodniej i jak słońce swieci.
Dobrze,ze nie sprzedaliśmy tego wózka, a nosiłam się z takim zamiarem jak Bartek przestal go używać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wercik to teraz nie Calineczka tylko Calinka, haha 🙂 Słodziak :P

Ja spacerówę mam Bebetto Fabio tez z 3w1, przerzucimy się na nią jak młode będzie miało 6 miechów. Po przebojach z gondolą to az się boję, póki co lubuje sie w nosidełku ;] I przy okazji przykłuwa wzrok wszystkich gniewnych kobiecin po 50tce, które to twierdzą, że takie położenie szkodzi dziecku. Ale co zrobić, jak inne mu nie pasi ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te babska są najlepsze 🙃
Ja staram się olewać, ale zdarzyło mi się z ryjem wyskoczyc i opierdolić równo.
Mam uczulenie i już. I nie tylko jesli chodzi o moje dzieci,ale najczęściej to się kłóce z ludźmi o brata mojego D. Ludzie są nieogarnięci i komentują. Nikt nie wie, że A ma 22 lata, bo wygląda na 12-14 jak się ogoli 😁 i czasami jak gdzieś jest z nami różne rzeczy odwala, a że po jego buzi nieszczególnie tego downa widać, to babska uznają,że jest po prostu niewychowany i już. Awantury były w mieście nie raz.
A ostatnio z sąsiadką, starą jędzą, mam na pienku, bo zaczęła srać,że Wikusię bez czapki we wózku wożę, a jak ja wyciągam to tylko cienką opaskę ma... A ja się zasmiałam,ze swojej wnuczce to pani nawet powinna zdjąć to czapsko, które ma uwiązane pod szyją, bo ma 4 lata, włosy do pasa, jest upał 32 st, a ta w czopie i jedyna rozrywka to przegląd wsi z babcią na rowerku, który babcia pcha z tyłu. Masakra! Jest w wieku Bartka, Bartek bawi się sam całe dnie na podwórku, śmiga dawno na 2 kółkach, lata prawie nago, a tamta jak na Syberię wystrojona w upał. no i przegłam se pałkę komentarzem, bo mam dupsko na całej wsi równo objechane.
Wiecie, co mówią o mnie? Że ja dzieci "NOWOCZEŚNIE CHOWAM" 😁 a ja mówię,że nie chowam, tylko wychowuję i nie "nowocześnie" tylko "normalnie".
Aha, no i akcja była, jak stara jędza, jehówa zresztą, sklepowa, przy ludziach na mnie z papą, że to dziecko to w beciku powinno być, albo chociaż na porządnej poduszce!!! 😁 myślałam,ze padnę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Nasz freelander jest 2 w 1, gondolę na spacerówkę sie przerabia. I uwielbiam, bo moge prowadzic dzidka albo przodem do siebie albo przodem do kierunku jazdy 🙂 zależy jak wygodniej i jak słońce swieci.
Dobrze,ze nie sprzedaliśmy tego wózka, a nosiłam się z takim zamiarem jak Bartek przestal go używać 🙃


U mnie też można ustawiać w jedną i drugą stronę. Gondolę i nosidełko też 🙂 Bardzo jestem zadowolona z tego wózka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Astra, dobre. Ja raczej należe do tych cierpliwych jednak jakby mi jaka nacisnęła na odcisk mocniej to bym pogryzła. Karol pod tym względem jest gorszy ode mnie, niedawno nasza sąsiadka powiedziała na Jaśka 'o jej, jaka puciata dziewczynka'. Chuj z tym, że sto razy ją mijaliśmy i nie raz mówiłam, że to jest JAŚ. Myślałam, że Karol wybuchnie haha ale skończyło się na śmiechu :P
Za to kiedyś jak szłam ze swoją Iwą na spacer, jakiś wypacykowany jebany figo fago też po 50tce chyba chciał się popisać przed swoją małżonką lub kochanką co ją pod rękę trzyma i tak do mnie - a pani nie wstyd? A ja -czego? -Że pani zakłóca środowisko naturalne, pani to zwierze z lasu wzięła, tak nie wolno robić, no czego to ludzie nie wymyślą.
Jebłam. Ofkors uświadomiłam mu, że fretka to jak pies, całkowicie udomowione i nie żyje w naturze i wcale z lasu jej nie zabrałam ale On i tak wiedział lepiej. Niech się pieprzy kutafon. Nie lubię takich nowobogackich, czerwonych z ryja spaślaków jeszcze z łańcuchami pod brodą, co to się mają za wielkie encyklopedie. Ale nieważne.
Te Wasze wózki to mają taki system, że tylko przekładacie rączke czy trza przepiąć siedzisko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja
Mi w Krk na ulicy babka uwagę zwróciła, że takie małe dziecko bez czapki jest. Powiedziałam, że to moja sprawa i dziecka przegrzewać w upał nie będę. Dużo matek w taki upał dziecka już siedzące w czapki pakuje, masakra... Jak jest wiatr daję małej opaskę, ale to jak jest w leżaczku albo na rękach, jak jest w wózku to nic nie ma na głowie i starsze babki patrzą na to krzywo. Jakbym miała Emilii założyć czapkę przy temp powyżej 30 stopni to byłby niezły wrzask.
Astra zazdroszczę weny do robienia przetworów, ja od mamy wezmę trochę słoików 😁 Zresztą w moim mikroskopijnym mieszkanku i tak nie pomieszczę za dużo.
Spiekłam dziś pupę, ledwo siedzę.
Idę robić rodzicom obiad, dzisiaj makaron z jabłkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ksawery po tym szczepieniu caly czas spi a jak nie spi to placze 😞 bidulek moj 😞 kiecka na chrzciny kupiona,garniturek Ksawcia tez juz gotowy. Kurde martwi mnie ze tak malo przybiera pediatra powiedziala ze moge mu badania zrobic ale jakie to nie powiedziala a mi z glowy wylecialo zeby zapytac kurde no 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem złą matką rano namarudziłam że Hubert nie śpi a teraz śpi a mi się dłuży bo chce go wreście przytulić i iść na spacerek kiedy wstanie moja pociecha kochana
u na żniwa
jak zrobić kaszkę do picia bo na opakowaniu jest tylko na gęsto ???
jaszmina a może od tych twoich leków co mu dałaś teraz nie przybiera na wadze ??
kupiłak hagisy w promocji w tescco 101 sztuk ale nie pamiętam ile 🙂
najpardziej smakuje nam dynia z marchewką aż się częsiemy i już pól słicza na raz jemy i chcemy więcej ale mamusia nie daje bo nie może za dużo bo będziemy grubi 🙂
kasiu co do spacerówki to ja kupjue zwykłą lekką i wszędzie się mieszczącą
http://allegro.pl/wozki-spacerowe-milly-mally-venus-spacerowki-wozek-i2502441858.html coś w tym stylu widziałam u nas w sklepie i taką też kupie Hubusiowi
kupiłam mu w crocodilu ogroniki i wiecie co dupa mu urosła i prawie 100 poszło se do worka bo raz na dupsku miał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to jest ten właśnie co mulant podała. Według mnie fajny. Lekki i składa się jak parasolka 😉 Jak mała trochę podrośnie też taki coś zamierzam kupić, bo ciężko mi będzie 15kg targać Baby Merca i większe dziecko. A ten drugi ma fajniejszą kolorystykę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia to jest ten właśnie co mulant podała. Według mnie fajny. Lekki i składa się jak parasolka 😉 Jak mała trochę podrośnie też taki coś zamierzam kupić, bo ciężko mi będzie 15kg targać Baby Merca i większe dziecko. A ten drugi ma fajniejszą kolorystykę 🙂

Ten jest tej samej firmy co mulant podała ale inny model, i w tym co mulant będzie kupowała są tylko dwie opcje kolorystyczne, a mi się nie podobają a te Venus mają większy wybór jeżeli chodzi o kolory ale mają plastikowe kółka bez amortyzatorów.
Młoda wali srakę aż nogi do góry podnosi i stęka zarąbiście hahaha i stopa w gębie wylądowała.
Zobaczymy jutro jeszcze ten Guido.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję następnego wózka, bo po uj, dźwigać po schodzach nie muszę, do auta lekko sie mieści po złożeniu i nie jest za ciężki 🙂 a te co pokazujecie fajne

Wszystko załatwione, nie wpadłam Lady na tartę niestety, straciłam 1,5 godziny w Aleksandrowie, bo była stłuczka i uwierzcie mi,ze przez szybę spaliło mi się prawe ramię i prawy polik przez to stanie w korku. i w dodatku nie miałam nic do picia 🙃

Dzieciok śpi po kąpaniu i wieczornym spacerku z tatkiem. Bartek maltretuje chrzestną, bo jutro leci do domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...