Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Haj 😜
Przyszłam się pochwalić,że właśnie wygrałam na fejsie komplet pościeli Feretti z najnowszej kolekcji z antyuduszeniową poduchą 🤪


jak Astra jak?? ja tez chce!!!!

PS. Gulciu, głowa do góry, musi byc dobrze. TY chyba kiedys pisałas, ze miałas w głowie tak??
wiem ze czujesz, bo moja tesciowa skonczyła kolejna serie chemii i teraz tez sie trzesie czy pomogło, zatrzymało czy nie, wczoraj miała tomografie. a tez ja pzresiwetlaja na maksa, bo i sprawy babskie i kosci i jeszcez tam jakies. juz mówi ze nie zniesie jak znów tzreba bedzie, ale i pzred ta tak mówiła. trzymała sie, zeby doczekac urodzin Igusi, teraz w niedziele komunia, potem chrzciny, jestesmy wszyscy dobrej mysli.
wiec i Ty bądz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Haj 😜
Przyszłam się pochwalić,że właśnie wygrałam na fejsie komplet pościeli Feretti z najnowszej kolekcji z antyuduszeniową poduchą 🤪


hehe Astra , swietna historia, jak se przypomne to tez tak sie ze mna bawili. taka uroda dziecka, ze zanim zakuma te zabawy to tak sie trzeba bawic, hehe
super gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zegnalam sie ostatnia i pierwsza witam 🙂


Co tu takie pustki 😠

Noc wspaniala.Obudzil sie o 3 i o 5.30 🙂Moje dziecko dzisiaj pobilo swoj rekord 6,5h spal po cycku 😮
Dzisiaj mamy kontrolne usg bioderek.Na szczepienie musimy kiedys jechac.Moze w srode skocze.

Znajmej syn dostal ospe.Maly ma 1,5 roku.....wszedzie ma-dosłownie.Szkoda mi takich malych dzieci.Dostal wysyp rowne 2 tyg jak jego brat mial pierwsze krostki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Izunia, bo ospa się podobno długo "wykluwa" i ma się wirusa zanim cokolwiek pojawi się na skórze. Biedny mały 😞
My wyspani, po sniadanku, posprzątałam już, czekam aż podłoga wyschnie, potem kumpela ma wpaść.
Moja mala obudziła się o 2 i pół godziny waliła na głos takie kupsko,ze szok 😁 dałam jej butlę przy okazji i obudziła się dopiero 40 minut temu - seta i śpi dalej 😁 Bartek już lata po dworze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

u nas nocka standardowa, pobudka średnio co 3 godziny 😜
wczorajszy dzień w ogóle spać mi nie chciała, co przysnęła to parę minut i pobudka,
zauważyłam, że nie zawsze jej się do końca odbije i później ją to męczy 🤨
jesteśmy po wizycie u neurologa, w zasadzie wszystko dobrze, niby jest jakaś lekka asymetria ale póki co nie ma powodu do niepokoju, za miesiąc do kontroli

Gulciu odzywaj się do nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z was ranne ptaszki 🙂 Wera jadła o 20, 1:30, 6 i teraz dudla 🙂
Dziś robię na obiad zapiekankę z ryby z przepisu Astry 🙂 A o 17 ploteczki z Doti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas jest dokładnie to samo, Wiki w zasadzie cały czas układa główkę na prawo, czasem zdarzy jej się ją obrócić w drugą stronę, ale to rzadkość
a udało wam się zarejestrować na nfz? bo u nas na wizytę trzeba się nieźle naczekać, dlatego musiałyśmy prywatnie 😠 masakra jakaś

coś się chmurzy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kika82 napisał(a):
no u nas jest dokładnie to samo, Wiki w zasadzie cały czas układa główkę na prawo, czasem zdarzy jej się ją obrócić w drugą stronę, ale to rzadkość
a udało wam się zarejestrować na nfz? bo u nas na wizytę trzeba się nieźle naczekać, dlatego musiałyśmy prywatnie 😠 masakra jakaś

coś się chmurzy 🤨


Udało mi się na 24 maja także nieźle, ale za to do kardiologa w Matce Polce proponowali terminy na grudzień, a w innym znanym dziecięcym szpitalu, że dopiero zaczną się za kilka tygodni zapisy na październik 🤢 Ale znalazłam miejsce gdzie udało się do kardiologa zapisać na lipiec, a z tym akurat kazała się nasza pediatra nie spieszyć, mówiła by się wybrać za 2-3 miesiące. Masakra z tymi terminami. Ja nie wiem po co jest nfz skoro jak się coś dzieje i tak trzeba się leczyć prywatnie. Tak samo było z moim usg. Musiałam zrobić prywatnie by mieć je natychmiast, mimo skierowania od lekarza i osobnej karteczki z prośbą od lekarza by wykonano badanie niezwłoczne. Nikogo to nie wzruszało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, my mieliśmy zleconą wizytę po ukończeniu m-ca ale za chiny nie bylo możliwości żeby się dostać, jakieś listy oczekujących itp. i to chyba wszędzie tak jest, to samo mamy z okulistą i poradnią preluksacyjną 🤔 jak komuś zależy na czasie to tylko prywatnie 😠 ach szkoda gadać

moja gwiazda się obudziła na cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Terminy porażka 🤨
Nie zapomne jak w lipcu po zrobieniu testu chciałam sie umówić do gina na nfz żeby potwierdził i prowadził ciąże. Nałaziłam się trochę a w jednej placówce babka niewzruszona chciała mnie już na październik zapisać. 5 m-c 😁 🙃
Jedynie w Medicusie się udało ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJKA KURDE.

nie mam czasu, mamusie się zacinają. Powiem wam szybko co mam powiedzieć.

Ggulek, o kurde to nie dobrze z tm rezonansem. Będdzie dobrze,wierze wto. Musibyć, jestem z Tobą:*

Izunia i Fiku, u mnie to standard w nocy że zasypiam z małym pry cycu, nawet na siedząco. Maly budzi się na cycka ok. 3-4 czasem wcześniej ale tak 4.30 przeważnie ostatnio, i tak budzimy się razem w objęciach ok. 8 rano 😁 czasem jak nie zasnę odkładam go do łożeczka ale w tedy mu się nie podoba, woli ze mną:/ ale ja tam lubie z nim JESZCZE spać:P

Astra, o matko ale zazdraszczam Ci tej pościeli 😁

dalej nie przeczytałam:/ bo to się wiesza mi.

Fifi, ten mały szkudnik leży w łóżeczku, obudził się właśnie i ogląda karuzelkę i słucha muzyczki. Bo tamta karuzela się zepsuła- odlupiłam od koleżanki zajebistą karuzelkę z fisher price, porządna i taka stonowana ale ładna i idealni pod maleństwo malusie robiona, zepsuła się- silniczek się spalił.
Kupiłam więc nową za 105 zł nie z fisher price, ale z czegoś tam, były z fisher za 220-270 - podziękowałam serdeczenie.Kupiłam mu jeszcze matę ed. trochę mała, ale spoko:P

Dobra, bo płacze on to znaczy się,
papa:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!
Nie było mnie dawno, bo miałam awarię internetu.
U nas wszystko ok, mały zdrowy tylko nie śpi tak jak wasz 6 czy 8h 😞 najwięcej udaje mu się 4 a tak to 2-3h. Może mam za lichy pokarm(?) nie wiem sama.

Mam pytanie do WAS, jakie mleko modyfikowane uważacie za najlepsze??
Karmię piersią, ale za tydzień wyjeżdzamy do Niemiec, do taty i chcę wziąć jakieś na wszelki wypadek.
A wyjeżdżamy żeby być razem, w trójkę. Wiem że tu mam lepiej bo mam rodzine, koleżanki itd. a tam będę z małym cały dzień sama, ale tatuś i moja mama przychodzą ok 18 stej z pracy to będę czekać na nich.
Muszę to zrobić dla małżeństwa 🙂 bo wiecie co przeraża mnie ile osób się rozstaje. Mojego Piotrka brat po rozwodzie, teraz mój brat się rozstał z żoną mimo że mają 4letnią córę i Piotrka siostra się chajta za miesiąc, ale nie układa im się więc myśle że będzie następna.
I z tego wszytskiego boję się że MY będziemy po nich 😞 oby nie ale wiem co robi taka rozłąka,dlatego postanowiliśmy być w Niemczech razem.

Mam nadzieje że mi poradzicie, bo ja kompletnie nie wiem nic o tych mlekach. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewciaPM napisał(a):
Hej Dziewczyny!!
Nie było mnie dawno, bo miałam awarię internetu.
U nas wszystko ok, mały zdrowy tylko nie śpi tak jak wasz 6 czy 8h 😞 najwięcej udaje mu się 4 a tak to 2-3h. Może mam za lichy pokarm(?) nie wiem sama.

Mam pytanie do WAS, jakie mleko modyfikowane uważacie za najlepsze??
Karmię piersią, ale za tydzień wyjeżdzamy do Niemiec, do taty i chcę wziąć jakieś na wszelki wypadek.
A wyjeżdżamy żeby być razem, w trójkę. Wiem że tu mam lepiej bo mam rodzine, koleżanki itd. a tam będę z małym cały dzień sama, ale tatuś i moja mama przychodzą ok 18 stej z pracy to będę czekać na nich.
Muszę to zrobić dla małżeństwa 🙂 bo wiecie co przeraża mnie ile osób się rozstaje. Mojego Piotrka brat po rozwodzie, teraz mój brat się rozstał z żoną mimo że mają 4letnią córę i Piotrka siostra się chajta za miesiąc, ale nie układa im się więc myśle że będzie następna.
I z tego wszytskiego boję się że MY będziemy po nich 😞 oby nie ale wiem co robi taka rozłąka,dlatego postanowiliśmy być w Niemczech razem.

Mam nadzieje że mi poradzicie, bo ja kompletnie nie wiem nic o tych mlekach. Pozdrawiam 🙂


Hajtają się mimo że się im nie układa? Ludzie mnie rozwalają. Nie szkoda kasy na późniejszy rozwód? 😮

A co do mleka to my chwalimy sobie Enfamil Premium jak już innym polecałam wcześniej. Premium zawiera wszystkie te kwasy omega, a nasza pediatra powiedziała, że jest najbardziej zbliżony do mleka matki. Wera jest na tym mleku od pierwszych dni życia w szpitalu, dlatego je wybrałam. No i moje dziecko nie wie co to kolki, czy zaparcia.
Od razu zaznaczam, że żadnego innego mleka nie próbowaliśmy, bo nie mamy potrzeby zmieniać skoro Enfamil tak ładnie dziecko trawi i prawidłowo przybiera na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja drugie dziecko karmie bebikiem i jest dla nas w sam raz. To i tak od dzidka zalezy jakie mleko mu bedzie sluzyc. Duzo osob chwali enfamil,a mi dzisiaj kolezanka mowila,ze wywoluje on alergie czesciej niz inne mleka.nie wiem skad takie info bo nie pytalam,ale tak mowila. Bebilon tez chwala. Jedyne co moge powiedziec w oparciu o wlasne doswiadczenie- odradzam Nan. Zaparcia byly po nim mega. No i tyle ze trzeba malucha przepajac gdy jest na modyfikowanym.
Udalo mi sie zalogowac na kom 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze od dziecka zalezy. To tak samo jak pozniej z wprowadzaniem stalych pokarmow-jedne dzieci maja 14 tyg i dostaja marchewke,a inne maja ponad 4 miesiace i ciezko znosza podanie chocby 2 lyzek jedzonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...