Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Ja też myślałam właśnie, że to może wina jakiegoś wirusa, no ale z tego co kojarzę to Astra ma avasta.
może nie wykrył akurat tego trojana. Nie każdy program antywirusowy jest doskonały. Z tego, co wiem, to avast chyba jest darmowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mnie też sięwydaje że to jakieś wiruski atakują kompy dziewczyną

a z tego co lady wiem opcji zablkokowania nie ma forum, bo już ten wątekz adminem miałyśmy na kwietnióweczkach 2010 na brzuszku, skończyło się obrazą majestatu, ale wróciłysmy potulnie bo brakuje towarzystwa z któym się jest 3 lata ponad 🙂

poza tym mam zajebiste dzieci dzisiaj
majka troche jest potworzasta ale jest spoko
a pola jest pzreurocza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ja też myślałam właśnie, że to może wina jakiegoś wirusa, no ale z tego co kojarzę to Astra ma avasta.
może nie wykrył akurat tego trojana. Nie każdy program antywirusowy jest doskonały. Z tego, co wiem, to avast chyba jest darmowy?

Tego nie powiem bo nie wiem. Stawiam na wirusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ja też myślałam właśnie, że to może wina jakiegoś wirusa, no ale z tego co kojarzę to Astra ma avasta.
może nie wykrył akurat tego trojana. Nie każdy program antywirusowy jest doskonały. Z tego, co wiem, to avast chyba jest darmowy?

Tego nie powiem bo nie wiem. Stawiam na wirusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, jestem po pracy, odebrałam zuzie, jest w miare, ale i tak lekarza nawiedzamy jutro. naczytałam sie o tych robalach, ze az mnie na ziemie w parcy sprowadzali, zbeym sie tak nie martwiła.
meti gratulacje dla zulci z okazji ząbka.
Kasia astma niestety mnie nie pociesza, mi lekarka powiedziała ze mam tak silna alergie na roztocza ze jak nic z tym nie zorbie to napewno astme bede miec. wolałabym nie myslec ze niespełna 4 letnie dziecko nabawi sie juz astmy. nio ale zobaczymy. jutrop rodzinny, za tydzien alergolog. w miedzyczasie porobimy moze badania na pasozyty, bo dzis jak wracała ze mna do domku to mi w szatni i w drodze plakała ze brzuszek boli. a kupki robi regularnie, rzadko kiedy co drugi dzien, racej codziennie. jak zrobi to chyba zanurkuje w nia w celu poszukiwania jakos pasożytów.
obiadu potem nie tkneła, a termometr wskazywał juz 37,7 wiec ewidentnie cos sie dzieje. potem juz sie ne brzuszek nie skarzyła, wiec nie daje Ibumu, niech walczy.na noc mysle dam.

Iga jest szalona, przy mnie maz dawał zupe , bodzis dała po spaniu. rano była rozkoszna jak nigdy, a poi spaniu pluła jedzeniem na odgległosc i krzyczała. co z tym bobkiem.a teraz zaiwania po całym domku, złapac jej nie mozna. co za szaleniec. dzieki Bogu tej nic nie jest oprócz zeba. dzis zrobimy probe i dajemy zamiast cyca kasze na dobranoc. zobaczymy czy głodna ze sie budzi czy cos innego. zobaczymy.

jutro zuzia w domku wiec ja spie kilka minut dłuzej, i mzoe jakby mała pospała to nie bede zdychac w pracy.

a z forum... tez mnie dołuje ta akcja, ale mzoe nie bedzie tak źle. moze to po prostu ataki wirusów. same wiecie co było z tym moim kompem. ale juz jest ok. udało sie odblokowac. antywirus jest, i juz nic nie wpuscimy nikogo...

Fiku a z tymi cyckami to dziwne, ze nie czujesz. daj K poszczypac, zobaczymy czy nic nie bedziesz czuła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia nie chce cie straszyć
ale co wam pisałam o tej kuzynce i jej córce
wykryli lamblie, pasozyty
objawy na poczatku leczyli jąna pzreziebienie, kaszel katar
ból brzucha był i nie chciała za bardzo jesć
w nocy spała ładnie
wyszło po badaniachw kale

zaczeła chodzić do przedszkola we wrzesniu
wiec byc moze i cos takeigo w pzredszkolu złapała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahah.......ciekawe co Karolek na szczypanie 😜 😜

bylismy na spacerku
ale zmarzłam

ja tez mam avast i jest za free
całkiem mozliwe,ze to wirusy

ja chcialam spadac z forum..........ale.................kurwa jestem uzalezniona i tyle
maz sie ze mnie smial jak sie żaliłam o tym wszystkim
''narescie ''tak mnie pocieszyl
a tu nici
żonka nadal bedzie klikac 😜

Fiku ja u tego zamawiałam
zobaczymy w srode co przyjdzie
jestem ciekawa 🙃 🙃
http://allegro.pl/foto-obraz-na-plotnie-60x60-twoje-zdjecie-gallart-i2738986594.html

jak Jasiolek?
jak w czwartek bede u alergologa to sie zapytam czy takie akcje z oczami moga swiadczyc o alergi
tylko musze sobie przypomnienie napisac w tel 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Avast jest i darmowa i płatna wersja. Za to czemu teraz mnie wylogowuje ze strony zawsze jak ją zamykam?

Na wszelki wypadek usunąłem opcję pamiętania haseł na dysku użytkownika, w cookies, ostrożności nigdy za wiele ale nie powinno wylogowywać. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
Czy z Firefox ? Testowałem to u siebie po zmianach i u mnie pamięta.
Spróbuj wyczyścić cookies w przeglądarce i zaloguj się ponownie, może tu jest problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Avast jest i darmowa i płatna wersja. Za to czemu teraz mnie wylogowuje ze strony zawsze jak ją zamykam?

Na wszelki wypadek usunąłem opcję pamiętania haseł na dysku użytkownika, w cookies, ostrożności nigdy za wiele ale nie powinno wylogowywać. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
Czy z Firefox ? Testowałem to u siebie po zmianach i u mnie pamięta.
Spróbuj wyczyścić cookies w przeglądarce i zaloguj się ponownie, może tu jest problem.

A jak to wyczyścić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa, a nie czyściłam cookies.

Ej ale padam na ryj po całym dniu spędzonym w domu 🙃 Małe usnęło, a były przeboje jak za dawnych czasów po kąpieli, bo przegapiłam moment kiedy zrobiła się baaaaaaardzo śpiąca. Tu sobie tańczymy i śpiewamy o kaczuszkach, a tu nagle zmiana nastroju i ryk o wszystko. Zjeść nawet nie chciała, ale w końcu jakoś jej wcisnęłam w łóżeczku chociaż trochę mleczka z kaszką, bo w trakcie jedzenia zasnęła.
Mąż coś chory. Gardło go napierdziela. Oby dzidka nie zaraził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krew mnie zaraz zaleje przez to dziecko. Wytrąbiła 150 ml mleka, dopiła cycem, odłożyłam ją do łóżeczka to zamiast spać to raczkuje, podnosi się, a jak wyjdę z pokoju to ryczy. Zaraz nie wytrzymam. I tak co wieczór. Już mam dosyć tego usypiania. Śpiewam, czytam, kołysanki puszczam i nic.
Zaraz włączę suszarkę na full i niech buczy. Może zaśnie bo jak nie to się zabiję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde a ja wam powiem że nie dopilnowałam
i jak Polka chora była to jej nie kąpalismy tylko dupa pod kran rece i buzia
i pod paszka jej sięodparzyło
ale odkaziłam octeniseptem i linomag daje rade 🙂
wiec uważajcie i zaglądajcie pod paszki :P

poza tym mój rak nieborak też wił się po łóżeczku
jak już chciała spać to paluchy do buzi, a raczej kciuk 🙂
no i walka walka walka
ale spierdziała się chwyciła smoczek i zasnęła 🙂

kasia chociażby skały srały musisz zachować spokój
ona to wyczuwa jak łapiesz kurwice
druga sprawa im wiecej czasu poświecisz na usypianie teraz to w przyszłości to zaprocentuje
wiem plecy bolą, ale ile razy wstanie tyle razy ja połóz
odczekaj chwilę i znowu
ja pamietam przy Majce jak ona wariowała w łóżku to czytałam jakieś 10 minut, to było ok. 4 małych bajek i udawało jej się zazwyczaj przy tym zasnac
pożniej gdy miała na tyle siły żeby targać mnie za kartki puściałam jej płyty albo radio rmf classic :P
i wychodziłam
gdy zaczynała wyć wchodziłam, wyjmowałam tuliłam uspokajałam 🙂i odkładałam

teraz MAjka usypia po kąpieli, po przeczytaniu też 4 bajeczek ( wtym o chłopcu hahha)
na dobranoc dostaje wielkie buziaki od nas i przytulanie
no i przede wszystkim wie że ma swoje łózko i w nim ma spać

doba tyle moralności
a teraz tequilla sunrise
pije sobie, obejrze lekarzy prasujac i ide znowu wykozrystywać męża
znpwu mam chcice hurrrrrrrrrrrrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...