Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Izunia w produktach niemowlęcych jest specjalny jogurt pasteryzowany, samo to, że nie przechowuje się w lodówce podobnie pakowanych jak zwykłe. Właśnie alergikom można te niemowlęce, ale w niewielkich ilościach. U was skazy białkowej nie ma no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejo 😁
Kurde piszecie o tym żarełku że aż sama mam ochotę coś upichcić Dżonkowi :P

Dzwoniłam dziś do laboratorium, wyników mi oczywiście nie podała ale powiedziała, że nie będzie dopłaty za antybiogram czyliiiiii nie ma bakterii ;D Ale się nie jaram bo jutro po odbiór :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas sa zmiany po tym jak ja pije mleko,jem zolty ser nadmiar wszystkiego co z mlekiem zwiazane
Alan tez nie dostaje jogurcikow,kaszek itp.
brzoskwinia tez na niego zle dziala
wiem,ze jak zjem czekolade to tez sie nasila

testy sa ujemne i nadal dokladnie nie wiemy co nasz uczula
i chyba juz tak zostanie
jednym slowem musze uwazac co jem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gulek z grucha tez widelcem robie
ale ostatnio jadla z borówkami i musial isc w ruch blender
ja gotuje ryz jaśminowy na wodzie, daje na talerzyk,na to mus truskawkowy co robilam specjalnie dla niej kiedys i mieszam to tez z jogurtem. Pycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra z tego co ja wiem to przy nadzerce sie czesciej robi cytologie,bo ona po pewnym czasie moze posiadac komorki rakowe

tak mi moj gin gadal
a z nadzerka nic si enie robi
jedynie dowcipne globulki bralam i tyle

i co 6 m-c cytologia
ciekawe czy ja mam,bo przed ciaza byla
po nowym roku ide na przeglad i cytologie to sie dowiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izu wiem
mnie chodzilo o to ze tak jaszminka napisala jakby na cyto mialo wyjsc co dalej z ta nadżerą robic
ja mialam paskudne nadzerki
globulek nie bylo sensu brac bo ja miałam okres 40 dni trwajacy i tak mnie swędziło ze chcialam umrzec. Teraz tez mam ale malutka, tzn 3 mies po porodzie taka byla. Cytologia w lutym mi wypada. Jestem na trójce wiec co pol roku robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a jak moja mama ma nieleczona nadzerke od 18 lat
boli ją wszystko a do lekarza nie pojdzie
i tylko gada ze na pewno ma juz tam raka i ona i tak by nie leczyla bo jak to ona bez wlosow.. 🤢
nic tylko kije wybębnić po garbie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra no wlasnie jakies dopochwowe ale nazwy nie podam bo nie rozczytam 🙂 jak wieczorem wykupie to napisze. A chodzilo o to ze jak beda wyniki i bede po lekach to bedzie wiadomo czy juz ok czy trzeba cos z tym dalej robic bo zapalenie przydadkow mam duze wiec lekarz sie zmartwil czy to tak latwo pojdzie. Zalecil duzo lezec i przykladac goracy termofon ta lezec z moim dzieckiem ha ha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izu z moja matka to gorzej niz z dzieckiem
jaszminka u mnie jak bylo zapalenie przydatkow to i zapalenie pecherza
starczy ze mi nogi zmarzna i jestem gotowa
termofor na noc
na dzien smaruj dol brzucha wickiem, dluzszy podkoszulek w gacie i niech grzeje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejo 😁
Kurde piszecie o tym żarełku że aż sama mam ochotę coś upichcić Dżonkowi :P

Dzwoniłam dziś do laboratorium, wyników mi oczywiście nie podała ale powiedziała, że nie będzie dopłaty za antybiogram czyliiiiii nie ma bakterii ;D Ale się nie jaram bo jutro po odbiór :]


fikson my też nie miałyśmy antybiogramu a gronek był
ale spoko najwazniejsze że nie ma, ja też się tym strasznie ucieszyłam
a wiec mój zięciu zdrów !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
leki dostalas pewnie na zapalenie. A co ci zapisal?
Cytologia z nadzerka nie ma nic wspolnego
z nadzerka mozna zyc hehe ja miałam upławy brazowe i taki świąd ze sama poszłam zeby mi to usuneli bo kurwicy szlo dostac.ale to bylo juz zaawansowane, 2 lata z nią chodzilam.


Zależy z jaką nadżerką. Ja miałam nadżerkę, którą zaatakował wirus HPV i musieli mi wyciąć fragment szyjki macicy. Wirus HPV powoduje raka szyjki macicy jeśli się go za szybko nie wytępi. Ja szczęście chodziłam do gina regularnie z powodu tabsów i mi to na czas wyłapali. Było to już 10 lat temu 🤢
Całą ciążę za to miałam banię, że mi się ta szyjka będzie skracać, szczęście tak się nie działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
wróciłam po wajażach
moje dzieci są mega śmieszna
a Majka kochana
własnie siostrze rozpina na spiocha kombinezon coby się nie spociła :P

mnie nadzerke lekarz kiedys wmawiał i wmawiał
jak trafiłam do innego lekarza tej mojeje teraz to nikt nadzerki nie widział :P


Ej no tak a propos jak miałam USG dopochwowe jeszcze w ciąży u tego prof. Kaczmarka to powiedział, że jest tyci, tyci nadżerka i po ciąży będzie trzeba ją usunąć. Tylko, że żaden inny gin nic nie mówi by była jakaś nadżerka 😮 I nie wiem czy się przypucować, że profesor tak stwierdził, czy nie.
Weryfikatorka śpi. Niania jej wciskała żarełko przez cały dzień. Ale akurat od 3 dni nieco przeprosiła się z mlekiem.
Chujnia jest, bo odkąd je Bebiko czasem jej się ulewa, a przy Enfamilu nie ulało jej się nigdy. Kuźwa ale Enfamilu przecież już w ogóle nie tknie. Dopadł nas mleczny kryzys pełną gębą 😞
A wiecie, że moja mama wygrzebała moją stara książeczkę i zobaczyła, że ja w wieku 6 miesięcy ważyłam 9 kilosów? Co klocek 😁 Ale ja zaaaaaaaaaawsze kochałam mleczko. I tak mi zostało 😉 Ja natomiast w przeciwieństwie do Werki plułam jarzynówkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
bobas spi

matka trol pije capuccino i idzie sie kapac,bo pozniej serial

kurna ciesze sie na Mikolaja
a wiem,ze nic nie dostane 😜


hahaha izunia to tak jak ja 😁 Aż z uciechy zrobiłam sobie herbatki z nalewką na rozgrzanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady mojej sie zdarzało rzygnąć po zwykłym bebiku jak chciala odbic
po 2r ani razu
moj brat na 8 miesiecy wazył 14 kg ale on sie urodzil 4800g i 62cm dlugi hehe
dawno wszyscy spia
ja tez ide do wyra
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Łał, zrobiłam sobie domowe spa, zamknęłam się na godzinkę w łazience z lampką martini i świecami i czuję się bosko 😁 Tego mi było trzeba!

Dziecko moje stało samo!!! Bez podpierania sie o meble. I chodzi już za jedną rączkę tylko. Zaskakuje mnie tempo, w jakim ona się rozwija. To jest taka mała cwaniara, że głowa boli. Wszystko co chce, potrafi po swojemu pokazać. I zaczyna się popisywać, tzn jak są goście, musi być w centrum uwagi, trzeba sie nią zajmować, bo inaczej jest awantura 🙃

Bedę miala troszkę wolnego w grudniu i wpadłam na pomysł ,żeby zrobić taki album wyklejany z jej zdjęciami, z jakimiś pamiątkami, pierdołami uzbieranymi. Żeby ten jej pierwszy roczek jakos udokumentować. Nie chcę kupować gotowego albumu, bo nie do końca mi odpowiadają, połowa byłaby niewypełniona. Wenę twórczą mam, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Ja też karmię Ulę 2r i jest bardzo spoko 🙂 Konsystencją niezbyt różni sie od zwykłego bebika, a jest bardziej najedzona. Próbowałam wcześniej dosypywać troszkę kaszki do zwykłego bebika, ale jakoś to 2r mnie bardziej przekonuje.W biedronce jest tanie, tylko trudno dostepne, zawsze jak znajdziemy to kupujemy na zapas.

Jeszcze dwa dni i weekend. Byle dotrwać do piątku!
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...