Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejo 🙂
Pogoda dziś piękna, a ja padam na twarz, znajomi byli i się zagadaliśmy do wpół do drugiej, a malutka wstała po piątej i jestem dzisiaj z lekka niewyspana 😉

Moja dziecko jest zajebiste i nie potrafię od niej odejść na moment - wyczaiłam taką zabawę, że pochylam się nad nią i mówię takie dzidziusiowe gardłowe "ghiii" i potem pokazuję jej język, a skubana to po mnie powtarza 🤪 i mnie rozbraja jak ten dzióbek tak układa żeby to "ghii" z siebie wydobyć i ten jęzorek później wytyka 😁 spróbujcie ze swoimi dzidkami, my tak sobie gadałyśmy od 5 do teraz prawie 😁

Bartek dopiero wstał i je śniadanie, mąż pojechał do pracy...co ja dziś będę robić cały dzień? Chyba będę się opalać 😎 28 stopni u mnie już jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obiadek też już pachnie 🙂 Bartek z dziadkiem na spacerze, mała śpi na dworze.

Najlepszego dla Hubercika 🙂 żeby mama była grzeczna i zeby tata kupił niuniowi duuuży traktor 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my od dwoch dni jestesmy na wsi w domku letniskowym Michala rodzicow. Myslalam ze sobie odpoczne a tu dupa. Mala juz drugi dzien nie spi w ogole w ciagu dnia. Robi sobie drzemki po 15 minut i budzi sie. Mialam namietny plan aby sie poopalac ale uj plany strzelil 😞
Leliva lacze sie z Toba bo Twoja mala tez nie chce spac z tego co kojarze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wszystko w porządku. Wczoraj Werka była trochę rozstrojona, bo byliśmy długo na imieninach u babci i wróciliśmy o wpół do dziesiątej. Spała ładnie ale nie udało jej się zrobić dłuższej niż 4 godziny przerwy bez jedzenia.
Dzis natomiast duuuuużo piła. Byliśmy też na spacerze w lesie to Łukasz musiał ją nieść przez większość czasu, bo się darła w wózku. Chyba było jej za gorąco. Teraz lula, a my z kotkiem zbieramy się do filmu jakiegoś. W końcu wymyśliłam co mu kupić na urodziny. Audiobooka "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" czyli pierwsza część Millenium. Będzie mógł sobie słuchać jeżdżąc po klientach, bo ciągle gadał, że by mu się jakaś książka audio do samochodu przydała 🙂
Uciekam, do juterka. Może jutro będzie tu trochę żywiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Hey my juz od wtorku jestesmy u moich rodzicow na wsi Ksawery potrafi spac na dworze caly dzien budzi sie tylko na karmienie wiec nie narzekam

Jaszminka to zazdroszczę, moja pomimo świeżego wsiowego powietrza spać nie chciała w ogóle. Aż byłam w szoku, bo zwykle dzieciaczki na świeżym powietrzu śpiulkają sobie nawet i cały dzień, a moja nie i koniec. Najgorsze jest to, że wyje prawie cały czas i niewiadomo o co kaman 😞 brzuszek mięciutki, kupki robi piękne, je cały czas, w cyckach pusto, a gnojek butli nie chce ba nawet zassać nie potrafi albo i nie chce. Chciałam ją dopoić wodą, ale ni chu chu chu nie dało się 😞 za gorąco może jej było ale to raczej niemożliwe bo leżała w samym bodziaku na krótki rękaw i w skarpeteczkach. Ehhh już nie wiem sama. Może to i koleczka. Bezsilność już mnie dzisiaj dopadła 😞 i się poryczałam...
Idę spać. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoł przekupy 😜
Gwarno tu jak na targu ostatnio 😮 haha

My wyspani, mała śpi jeszcze, w planie to samo co wczoraj, czyli nic 😎 bo nawet obiad mam gotowy.

Kasia, moja na dworze śpi nawet 5 godzin w ciągu dnia, jak się obudzi to wypija 120 - 150ml mleka i śpi dalej.
Marysia albo jest taka biedna, bo coś ją boli, albo taka cwaniara i chce ciągłej uwagi - tylko bądź tu mądry...Póki dziecko nie umie wypowiedzieć chociaż kilku słów musimy niestety improwizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brr cieszę się, że mi się zęby nie psują.

Niunia pospała ładnie jak zawsze. Ale od rana jest aktywna (też w sumie jak zawsze) i już słyszę jak mnie nawołuje piskiem, więc lecę 😁 Ona ostatnio nie płacze, tylko piszczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Znalazla sbie sposob na mame 🙂

Ja gotuje dla Alana wode do picia,zobaczymy czy bedzie pic.Bo latem bedzie musial wiecej pic,a dzisiaj jest taki gorac wiec zobaczymy czy miedzy cycem sie naije.

Kurwa,dzwonilam do dentysty i baba co jest jej asystenta nic nie wie.Chcialam sie juz odezwac to co ona tam robi.Musze okolo 12 dzwonic.Nie wiedziala czy maja znieczulenia dla karmiacych i po jakim czasie moge karmic od podania zwyklego.Paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂

Izu jaka Ty wode gotujesz Alankowi? Z kranu czy mineralke?
Tez musze isc do dentysty. Wczoraj miałam atak bólu zęba i dostałam opiernicz od Karola ;]

A co do Marysi to nie zdziwiłabym się jakby takie małe cwaniactwo jej właziło w krew. To podobnie jak z Jankiem, na początku faktycznie bolało, potrzebował pomocy, zobaczył ze moze i teraz dawaj. Chce kontaktu non stop niestety. Ale za to w nocy śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Czesc 🙂

Izu jaka Ty wode gotujesz Alankowi? Z kranu czy mineralke?
Tez musze isc do dentysty. Wczoraj miałam atak bólu zęba i dostałam opiernicz od Karola ;]

A co do Marysi to nie zdziwiłabym się jakby takie małe cwaniactwo jej właziło w krew. To podobnie jak z Jankiem, na początku faktycznie bolało, potrzebował pomocy, zobaczył ze moze i teraz dawaj. Chce kontaktu non stop niestety. Ale za to w nocy śpi 🙂



Niegazowana gotuje.jestem ciekawa.
Wlasnie wypil cyca,ladnie odbil i idziemy pranie na dworze rozwiesic.Maz naprawia z tesciem dach co pierdolona kuna rozwalila.
W piatek idziemy na impreze do przedszkola 🙂Nikos ma wierszyk dla mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ula dziś kończy 3 miesiące 🤪 Kiedy to minęło, nie wiem. W każdym razie obudziła się dziś o 5 i urządziła nam koncert - takie dźwięki z siebie wydawała, że myślałam że padnę 🤪 Żałuję, że nie chciało mi się ruszyć tyłka z łóżka i jej nie nagrałam.

Jutro szczepienie, powoli się nastawiam psychicznie.

Nakupiłam kwiatów i idę je wsadzić w ziemię. Może się co opalę przy okazji. Musiałam sobie kupić strój kąpielowy, bo z tymi cyckami do moich starych nie wchodzę 😁 Zmykam na słoneczko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...