Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
mulant napisał(a):
no i po masarzyku oczka ;/
ale mały ryczał
wrrr
jeszcze tylko 2 razy wrrr
a jak nie pomoże to na drenowanie oczka ;/


Co macie z oczkami mulant? Robisz masazyk kanalikow?

Ej wlasnie czy Wasze dzieci placza lzami? Moj od urodzenia juz sie zalewa, takie grochy ze hoho a niby w 4 m-cu sie zaczyna 😮


u nas raczej nie ma, czasem jak długo płacze bo ja musze coś przy Majce np. zrobić to ma mokre w koncikach oczu i ciutkę pocieknie ale porównując z grochami Majki to pikus
Majka jak zacznie wyć to odłoga jest mokra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Jaki Fifi szczęśliwy 😁
Kikuś to super, że z malutką wszystko ok 🙂
Fiku gdzie macie ten tajny krakowski lumpeks? 🤪 Nie wiem czy się już kiedyś nie pytałam, jak tak to sorki mam sklerozę 😁
Sztunia z tego co zrozumiałam to już interes sklepowy się rozwija? I jak wam idzie? Podejrzewam, że roboty jest w ciul 😜
Alanek Izowy jaki tygrysek fajny 😁
Mój wybył na piwo z kolegami, niuńka już śpi 2 godzinę, a ja pozwoliłam sobie na szklankę reddsa, a co! 😜 U mnie zaczynają się zazdrości, bo mała woli mnie od taty hahaha Sam jest sobie winien, powinien więcej z dzieckiem czasu spędzać 😉


Oj on nie taki tajny, cale osiedle sie tam ubiera hehe. Sieciowka Biga w Biezanowie przy osiedlowym parku 🙂 Super jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
konciki
kurwa ale ze mnie jełop

tak ggugulek walczymy już drugi tydzień
jeszcze koncesji nie mamy i to wszystko jeszcze takie świżutkie ale z dnia na dzień coraz lepiej
Michała widze tylko w łóżku wychodzi przed 6 i wraca po 22
zdarza sie że wpadnie na obiad czy na buzi
czy np. jak dziś skosić trawe
Pola go prawie wcale nie widzi bo jak jestw ciagu dnia to spi
a Majka jak go złapie w ciagu dnia to go wypuścić nie chce
dziś malował farbami jedząc obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
konciki
kurwa ale ze mnie jełop

tak ggugulek walczymy już drugi tydzień
jeszcze koncesji nie mamy i to wszystko jeszcze takie świżutkie ale z dnia na dzień coraz lepiej
Michała widze tylko w łóżku wychodzi przed 6 i wraca po 22
zdarza sie że wpadnie na obiad czy na buzi
czy np. jak dziś skosić trawe
Pola go prawie wcale nie widzi bo jak jestw ciagu dnia to spi
a Majka jak go złapie w ciagu dnia to go wypuścić nie chce
dziś malował farbami jedząc obiad 🙂



Trzymam kciuki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doczytalam wszycho :P
Izu tak, ten przy kosciele 🙂

Ludzie z pracy byli, Jasio dostal mate i pampy od zalogi, fajnie bylo az zatesknilam za nimi 🤨

Te kanaliki mnie tez przerazaja, szukam jakiegos dobrego okulisty w miescie.. Poki co swietlik i sulfacetamid ale zobaczymy. Nie chce zabiegu 😞

Foty slodkie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku dzięki! to blisko mnie 🤪 Tylko jak powiem mojemu, że chce kupować ciuchy to mnie zje 😁 Bo jego zdaniem 2 pary spodni, kilka koszulek i 1 bluza w zupełności wystarczy 😮
Sztunia mojej koleżanki narzeczony właśnie zakładał sklep, żeby mieć lepszy start i strasznie dużo pracował, praktycznie miał dla niej czas tylko raz w tygodniu i głupia siksa zamiast docenić gościa, że pracuje na ich ślub i wspólne życie zaczęła romansować z innymi i rozstali się. Wy jesteście dojrzali i przetrwacie to 🙂 A my z Emilią trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Doczytalam wszycho :P
Izu tak, ten przy kosciele 🙂

Ludzie z pracy byli, Jasio dostal mate i pampy od zalogi, fajnie bylo az zatesknilam za nimi 🤨

Te kanaliki mnie tez przerazaja, szukam jakiegos dobrego okulisty w miescie.. Poki co swietlik i sulfacetamid ale zobaczymy. Nie chce zabiegu 😞

Foty slodkie 🙂




z tym to bedziesz miec problem....moze w innym miescie poszukaj.Pamietam jak z Niko bylam w WCM u kulisty.Taka baba tam byla-wredna malpa.Sprawdzilam u Niko w ksiazeczce Jabczynska sie to babsko nazywalo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozgadałyście 🙂 Fifi i Alan słodziaki 🙂
Nuna bida ma marny apetyt po szczepieniu i zasnąc nie mogła cały dzień. Płakała potem ze zmęczenia. Na szczęście po kąpieli i mleczku w końcu usnęła. Łapki są w górze i śpi bardzo mocno 😉 Mój kochany dzielny Okruszek. Jutro będą ją na usg męczyć 😞
Acha lekarka mi powiedziała, że nie można dziecka w tym wieku w pionie za długo trzymać mimo, że trzyma głowę stabilnie i chce tego :/ Nie wiem już głupia jestem. Będę się w przyszłym tyg. o wszystko neurologa pytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku moja też płacze ze łzami od urodzenia, ale wydaje mi się, że teraz bardziej to jest powiązane. 🙂 Ciągle mam ją płaczącą po szczepieniu przed oczami, o zgrozo już się boję następnego 🤢


mi tez sie wydaje ze moja jak płacze to łzami, a wszedzie pisza ze chyab w trzecim miesiacu dzieci zaczynaja tak płakac, a ze wczesniej bezłzowo. dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
konciki
kurwa ale ze mnie jełop

tak ggugulek walczymy już drugi tydzień
jeszcze koncesji nie mamy i to wszystko jeszcze takie świżutkie ale z dnia na dzień coraz lepiej
Michała widze tylko w łóżku wychodzi przed 6 i wraca po 22
zdarza sie że wpadnie na obiad czy na buzi
czy np. jak dziś skosić trawe
Pola go prawie wcale nie widzi bo jak jestw ciagu dnia to spi
a Majka jak go złapie w ciagu dnia to go wypuścić nie chce
dziś malował farbami jedząc obiad 🙂



Trzymam kciuki....


nio ja tez 🙂 powodzenia Wam zycze 🙂 tfu tfu zeby nei zapeszyc. niech interes kwitnie. teraz ciepło, wakacje to powinno isc, jeszcze jak koncesja na alkohole bedzie 🙂 tylko jak piszesz sztunia, własny biznes i zero czasu, i wszytsko na głowie, myslisz dzien i noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Doczytalam wszycho :P
Izu tak, ten przy kosciele 🙂

Ludzie z pracy byli, Jasio dostal mate i pampy od zalogi, fajnie bylo az zatesknilam za nimi 🤨

Te kanaliki mnie tez przerazaja, szukam jakiegos dobrego okulisty w miescie.. Poki co swietlik i sulfacetamid ale zobaczymy. Nie chce zabiegu 😞

Foty slodkie 🙂



fiku a jak u was te odwiedki wygladaja?? kawa i ciasto czy jak u nas obiadek(bo przychodza po pracy) i wódka. u mnie z 15 osób wychodzi (jest 40 w departamencie, i chetnie by przyszli, ale ich nie pomieszcze), a u meza tez pewnie tyle samo przyjdzie. masakra, to gorzej niz chrzciny, bo na chrzcinach sami swoi i z pracy to wielu zglądac przyjdzie, chate i w ogole na ciekawosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez lece spac, a wczesniej mąz obiecał mnie wymasowac. dziewczyny w koncu spia. zuzia dzis bez bajek bo tak dzis sie w nocy zasikała ze cała posciel i pizama do prania,a niby w pileuszce, hardcore. iw ogole nie czuje czy jak. a w dzien jak sie kłądła to nim sie uspała nalała. i tu nie wierze ze nie czuła, bo ona jak nie spi to nie sika przeciez, cały dzien.
a Iga tez jakos sie wymordowała i zasnac nie mogła, bo bylismy u babci i póxno wrócilismy. pozno jak na nia była kapana.
do juterka babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sztunia dzielnego masz faceta 🙂 Tylko podziwiać. A taki sklepik jak się rozkręci to fajna sprawa. Póki co kto tam teraz sprzedaje?

Izu jesteś kolejną osobą, która mówi że kiepsko z okulistami w Opolu. Cholera. Coś będę myśleć.

Ewcia jeśli chodzi o wizytę znajomych z pracy to kawka i ciasto mimo że przychodzą bezpośrednio po pracy. Ja pracuję w grupie liczącej około 40 osób ale w odwiedziny przyszła delegacja złożona z najbliższych mi znajomych a z prezenciorem od wszystkich. Także nie ma spinki, bez przesady żebym jeszcze miała w garach stać i z Jaśkiem chyba w kieszeni :P

Oglądam właśnie na TLC program prosto z porodówki czy jakoś tak. Aż sie łezka w oku kręci.. Ehh. Kiedy to było. Mimo wszystko chętnie przeżyłabym tę "przygodę" jeszcze raz.. 🙂

Dobrej nocki i do rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejko 🙂
U nas też noc wporzo, znowu zaliczył 8h spania, zeżarł cyca i jeszcze dosypia o dziwo w łózeczku 🙃
I też zrobiłam upust z jednego bo już bolał po nocy i chętnie bym zamroziła, kubki przygotowane, woreczki też ale zamrażarka najpierw do rozmrożenia bo inaczej się w lodzie zakopie ;] Dlatego dostanie z butli ;] Będzie się przyzwyczajał dziad :P

Ja mam woreczki do mrożenia BabyOno i kubki TT ale wyczytalam gdzies na innym forum, że dziewczyny mrożą w zwykłych woreczkach do lodu 🙂

Sto lat Mulant!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulancik zdrówka, szczęścia, pociechy z Hubcia i wszystkiego co sobie tylko życzysz 🙂 Czy ty wiesz, że zarówno my mamy urodziny dzień po dniu jak i nasze dzieci? 😁
Wera wytrwała be jedzenia od 20 do 5 😮 Spała jak kamień. Zjadła o 5 130ml i dalej pa lulu. Teraz też się karmimy i chyba dalej będzie spać. Ciekawe czy jeszcze dziś będzie wpływ szczepionki zauważalny.
A ja pracuję w grupie 5 osób i wcale wszystkich nie zapraszałam, tylko moją najlepszą kumpelę. Mam się przejść z niunią do nich, a ze to 15 min.z buta aż wstyd, że jeszcze tego nie zrobiłam w czasie spaceru ☺️ Jakoś tak wyszło, bo zwykle wychodzę gdy oni już nie pracują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejko 🙂
U nas też noc wporzo, znowu zaliczył 8h spania, zeżarł cyca i jeszcze dosypia o dziwo w łózeczku 🙃
I też zrobiłam upust z jednego bo już bolał po nocy i chętnie bym zamroziła, kubki przygotowane, woreczki też ale zamrażarka najpierw do rozmrożenia bo inaczej się w lodzie zakopie ;] Dlatego dostanie z butli ;] Będzie się przyzwyczajał dziad :P

Ja mam woreczki do mrożenia BabyOno i kubki TT ale wyczytalam gdzies na innym forum, że dziewczyny mrożą w zwykłych woreczkach do lodu 🙂

Sto lat Mulant!


a ja wycytalam,ze w pojemnikach na mocz 😮Ciekawe.Taniej niz woreczki.Ja zapomnialam wczoraj kupic i kolezanka jedzie na zakupy to ma mi kupic woreczki,albo kubki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Hejko 🙂
U nas też noc wporzo, znowu zaliczył 8h spania, zeżarł cyca i jeszcze dosypia o dziwo w łózeczku 🙃
I też zrobiłam upust z jednego bo już bolał po nocy i chętnie bym zamroziła, kubki przygotowane, woreczki też ale zamrażarka najpierw do rozmrożenia bo inaczej się w lodzie zakopie ;] Dlatego dostanie z butli ;] Będzie się przyzwyczajał dziad :P

Ja mam woreczki do mrożenia BabyOno i kubki TT ale wyczytalam gdzies na innym forum, że dziewczyny mrożą w zwykłych woreczkach do lodu 🙂

Sto lat Mulant!


a ja wycytalam,ze w pojemnikach na mocz 😮Ciekawe.Taniej niz woreczki.Ja zapomnialam wczoraj kupic i kolezanka jedzie na zakupy to ma mi kupic woreczki,albo kubki.


Nie wiem w sr mówili, że nie można w pojemnikach na mocz, bo nie są przystosowane do przechowywania żywności 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moje dziecko demon w nocy wstapił i budziła się co godzina, co dwie 😠 Najdłużej w nocy spała 5 godzin, ale to było raz. Kurczę, ale Wam zazdroszczę tych nocy przespanych!!! Pójdę do pediatry to pogadam, czy nie mogę jej czegoś podawać przed spaniem.

Okazało się, że dziś nie szczepią w przychodni. A chciałam załatwić bioderka i szczepienie za jedną wizytą 😞 I zaś się mojemu mężowi upiecze i nie będzie go ze mną, jak małą będą kłuli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwoniłam właśnie żeby się umówić na biodra kolejne. Ja pierdziele jakie niemiłe babska tam pracują! Zadzwoniłam najpierw po 8 to się dowiedziałam, że rejestracje od 9. Ok. Dzwonie o 9. Co najlepsze - odbiera telefon ja mówie o co chodzi a ta mnie zjebała "to prosze poczekac bo ja tu z panią rozmawiam!" 😮 Nosz kurwa przepraszam, że się wcinam.
Wypytała kiedy było pierwsze badanie, mówie 6 kwietnia więc zjebała że umawiają na 3 tygodnie przed. To mówie że to są trzy tygodnie przed! Ok, 12 czerwca. Jak się nazywa dziecko. Mówie. Ona że nie ma tu takiego. To mówie, że za pierwszym razem był pod moim nazwiskiem i czy da się to zmienić bo w akcie już jest inaczej. Szuka szuka i nagle olśnienie. Ale to jest drugie badanie tak? I z ryjem - To On był w zupełnie innym miejscu, proszę podać właściwe nazwisko!!
No i weź tu bądź mądry i pisz wiersze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...