Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Alan juz wstal....spal godzinke.Kupka go meczy,bo dzisiaj jeszcze nie bylo 😞Ale nie ma jakiegos strasznego placzu 🙂


Izunia, a on po cycku nie robi kilka razy dziennie??
moja robi tak 3-4 dziennie kupke. i najchetniej w nocy wali 🙂 jak ja z zamknietymi oczami czekam przy pzrewijaku az ona dokonczy zaczęte dzieło.


Wlasnie robil czesciej.Mam nadzieje,ze dzisiaj zrobi.On albo sra jak najety,albo wcale caly dzien 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gdzies czytałam, ze dzieci karmione piersia czasem robia kupe nawet raz na tydzien, bo prawie w całości trawią, ale to zalezy. Ale jak wasze robiaa czesto to pewnie nie zmienia sie to codziennie...

Kurcze, Zulka marudna troche po tej szczepionce, ale goraczki nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie 🥴

Dawałam jej juz Bebilon Pepti. Zjadła 50, ale godzine wczesniej pochloneła 140 wiec chyba tak zle nie jest. Sprobowałam i jest o niebo lepszy od Bebilonu HA, bo tamten to normalnie smakuje jak zepsute mleko i smierdzi tak, masakra. Pepti jest tylko nieco mniej slodki od normalnego, wiec mam nadzieje ze pojdzie. A, bo wam chyba nie pisałam, tego bebilonu HA w ogóle nie chciała pic. Jadła po 70, 80 max, gdzie potrafi jednorazowo 150 wciagnac i ciagle marudziła, bo głodna była. Wiec wczoraj sie tatus wkurzył i dał jej ten normalny, ale wysypało ją strasznie po nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde ale wy się rozgadałyście, ni daję rady nadążyć.

Ja mam dużo z H&M , z nexta, z pinokio, z mark&spencer też mam głównie takie bluzy na zamek 🙂
Super są te rzeczy, ale to je mam z lumpa a w lupmie kupuję dużo bo mały wyrasta bardo szybko. Mam ponad 10 czapek z cocodrillo ale dostałam je przechodzone , kaftaniki też mam z coco ale żebym ja miała kupić nowe z tej marki to jeszcze mnie nie poje*** hehe bez urazy dla bogatych rzecz jasna 🙂

Ewcia, hehe no nie powinnam dać się wrobić w prasowanie ale natchnęła mnie taka jakaś miłość do M, a po drugie on nie ma czasu i jak widzę jak wkłada zgniecione koszulki ( patrząc się na mnie złowrogo i mówiąc '' Babcia zawsze mi prasowała jak jeszcze nie mieskałem z Tobą'') to hm...hehe. Ja sobie nigdy nie prasowałam, ale jego koszulki się tak gniotą ,że wygląda w nich jak amator huśtania się w betoniarce.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde ale wy się rozgadałyście, ni daję rady nadążyć.

Ja mam dużo z H&M , z nexta, z pinokio, z mark&spencer też mam głównie takie bluzy na zamek 🙂
Super są te rzeczy, ale to je mam z lumpa a w lupmie kupuję dużo bo mały wyrasta bardo szybko. Mam ponad 10 czapek z cocodrillo ale dostałam je przechodzone , kaftaniki też mam z coco ale żebym ja miała kupić nowe z tej marki to jeszcze mnie nie poje*** hehe bez urazy dla bogatych rzecz jasna 🙂

Ewcia, hehe no nie powinnam dać się wrobić w prasowanie ale natchnęła mnie taka jakaś miłość do M, a po drugie on nie ma czasu i jak widzę jak wkłada zgniecione koszulki ( patrząc się na mnie złowrogo i mówiąc '' Babcia zawsze mi prasowała jak jeszcze nie mieskałem z Tobą'') to hm...hehe. Ja sobie nigdy nie prasowałam, ale jego koszulki się tak gniotą ,że wygląda w nich jak amator huśtania się w betoniarce.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja malutka na szczepieniu tak płakała, że biedna aż się zaniosła i przestała na chwilę oddychać 😞 ale dostała cycusia i się uspokoiła. Ssie dzisiaj cały dzień i mam pustote w cycach 😞
A mnie tak boli głowa, że zaraz zwariuje. U mnie nie chce spać, u Michała od razu zasypia. Chyba czuje mój stres spowodowany dzisiejszym dniem i masakrycznym bólem głowy 😞
A kupy nie robi już 3 dzień :/ ale nie płacze przy tym tak mocno. Ale lekarka przepisała znowu Debridat. Kupiłam jej jeszcze probiotyk BioGaia. Drogi jak skurczybyk, ale dla dziecka wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello 🙂

Lady najlepszego dla Ciebie i Werki 🙂
my po wizycie u okulisty, niuńka strasznie płakała ale co się dziwić jak badanie takie nieprzyjemne 🤢 dobrze, że mój był z nami bo to on ją trzymał a ja się powstrzymywałam od płaczu ☺️ ale najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂
Emilka dziubdziuś przesłodki 🙂 ja też czasem patrzę na moją Wiki i nie mogę się nadziwić, że to moje cudeńko 😉
Kasia też mamy biogaie, ale teraz małej daje espumisan i biogaie narazie odstawiłam bo nie wiem czy to można łączyć. Ja płaciłam 39 zł za 5 ml także masakra a jeszcze wyczytałam, że po otawrciu może być przechowywane tylko 4 tygodnie 🤢
Fifi słodziak już jaki duży 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obdarzona,Filipek zajarany 😉

Dzieciaki spia.
Kurcze to zle,ze tej kupy nie robi?Ale on nie placze,brzusio mieciutki jest,pierdzi(nawet mi kupcia uwalil czysty recznik przy kapieli:woohoo 🙂Moze w nocy zrobi 😉

Kolezanka w De na porodowce jest.Juz 8 dni po terminie.Dostala jakis koktajl owocowy i szampana 😮i po tym ja cos bierze.Ciekawe co to za wynalazki tam maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia
spokojnie dzieci na cycku nie musza robic kupy codziennie tymbardziej że nic nie wskazuje dyskomfortu u Alana, mojej siostry Zuzia potrafiła kupy nie robić dwa tygodnie, urodziła 2500g i jak to stwierdzali lekarze widocznie potrzebuje wsyztskiego i wszytsko trawi,
Pola też kupy codziennie nie robi, wiec mysle że nic mu nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Next ma fajne jakościowo rzeczy 🙂 Tez troche mam. Ale ja prawie wszystkie ciuszki mam z lumpeksu albo komisu dziecięcego i wszystkie w idealnym stanie 🙂 Niektóre nowe co podostawał to dopiero szmiry 😁



A gdzie chodzisz na łowy ciuszkowe? 🙂Bo ja na lato musze cos kupic.Moze jakis zestaw na allegro kupie.Trzeba kiedys posiedziec i poszukac.


Większosc mam od siostry z Krakowa, tam mamy swietny lump a jesli chodzi o Opole to na ZWM jest fajny komis dzieciecy. Tam kupilam troche bodziakow po 2-4 zł, idealne nawet nie rozciagniete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
no i po masarzyku oczka ;/
ale mały ryczał
wrrr
jeszcze tylko 2 razy wrrr
a jak nie pomoże to na drenowanie oczka ;/


Co macie z oczkami mulant? Robisz masazyk kanalikow?

Ej wlasnie czy Wasze dzieci placza lzami? Moj od urodzenia juz sie zalewa, takie grochy ze hoho a niby w 4 m-cu sie zaczyna 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
mulant napisał(a):
no i po masarzyku oczka ;/
ale mały ryczał
wrrr
jeszcze tylko 2 razy wrrr
a jak nie pomoże to na drenowanie oczka ;/


Co macie z oczkami mulant? Robisz masazyk kanalikow?

Ej wlasnie czy Wasze dzieci placza lzami? Moj od urodzenia juz sie zalewa, takie grochy ze hoho a niby w 4 m-cu sie zaczyna 😮



Alan tez placze jak sie wystraszy,bo tak to raczej nie placze.No,jeszcze jak sie z placzu juz zanosi to jest ryk i lzy(to sie zdarza przy kapieli,a jest spiacy i glodny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaki Fifi szczęśliwy 😁
Kikuś to super, że z malutką wszystko ok 🙂
Fiku gdzie macie ten tajny krakowski lumpeks? 🤪 Nie wiem czy się już kiedyś nie pytałam, jak tak to sorki mam sklerozę 😁
Sztunia z tego co zrozumiałam to już interes sklepowy się rozwija? I jak wam idzie? Podejrzewam, że roboty jest w ciul 😜
Alanek Izowy jaki tygrysek fajny 😁
Mój wybył na piwo z kolegami, niuńka już śpi 2 godzinę, a ja pozwoliłam sobie na szklankę reddsa, a co! 😜 U mnie zaczynają się zazdrości, bo mała woli mnie od taty hahaha Sam jest sobie winien, powinien więcej z dzieckiem czasu spędzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Next ma fajne jakościowo rzeczy 🙂 Tez troche mam. Ale ja prawie wszystkie ciuszki mam z lumpeksu albo komisu dziecięcego i wszystkie w idealnym stanie 🙂 Niektóre nowe co podostawał to dopiero szmiry 😁



A gdzie chodzisz na łowy ciuszkowe? 🙂Bo ja na lato musze cos kupic.Moze jakis zestaw na allegro kupie.Trzeba kiedys posiedziec i poszukac.


Większosc mam od siostry z Krakowa, tam mamy swietny lump a jesli chodzi o Opole to na ZWM jest fajny komis dzieciecy. Tam kupilam troche bodziakow po 2-4 zł, idealne nawet nie rozciagniete 🙂


Kolo kosciola ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
izunia
spokojnie dzieci na cycku nie musza robic kupy codziennie tymbardziej że nic nie wskazuje dyskomfortu u Alana, mojej siostry Zuzia potrafiła kupy nie robić dwa tygodnie, urodziła 2500g i jak to stwierdzali lekarze widocznie potrzebuje wsyztskiego i wszytsko trawi,
Pola też kupy codziennie nie robi, wiec mysle że nic mu nie bedzie



To mnie cieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...