Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

obdarzona92 napisał(a):

Lady, jeśli dziś Twe święto to wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, dużo dzieci, dużo pieniędzy, dużo czasu, dużo emerytury, dużo seksu, dużo relaksu, dużo przespanych nocy, mało zmartwień,mało problemów, mało złych humorów , mało rozkapryszonej Wery, żadnych stresów, żadnych depresji, żadnych kłótni, żadnych dni zaczętych stąpnięciem lewą nogą, żadnych problemów finansowych. I spełnienia marzeń i bezproblemowego powrotu do pracy 😁 😘


Teraz nadrabiam coście pisały 😉 O ja cię dzięki. Wszystko czego można sobie zażyczyć, ale do emerytury jeszcze trochę mi brakuje 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Alan wstal.Jak bylam na dworze to Niko go pilowal i zasal.
Ja juz mam ciepluto w domu i warzywa nakryte.
Ale tam pizgawica jest 😠Nawet nasz pinczerek z kotlowni nie wychodzi.Siedzi z kotem i sie grzeja 😉


Wlasnie czasami tansze,a lepsze.
Alan dostal szlafrok tygryska.Dodam fote po kapieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Meti 🤪

Gulek, mi spacerki nie pomogą, na wsi mieszkam, ruchu mam dużo. Ja bym po prostu musiała nie żreć tyle słodyczy, ale ja nie umiem bez nich funkcjonować. I moja zguba jeszcze to żarcie późnym wieczorem. Zdarza się,że jak wstaję w nocy do wc czy do małej to szukam jakichś ciastek czy na przykład danio z czekoladą i musze coś zjeść bo nie jestem w stanie zasnąć. I cola...


Astra a próbowałaś żreć tylko słodycze i nic więcej? 😎 U mnie tak wychodzi mimowolnie czasem i waga się trzyma na jednym poziomie, a po takim dniu słodyczowym nawet spada. Bo nie mam czasem czasu obiad ugotować, a jakieś ciastko czy czekoladkę szybko się złapie i głód zaspokoi :> Zdrowe to nie jest, ale co poradzić, że gdy widzę słodycze to kwiczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obdarzona92 napisał(a):
a właśnie, od dziś będę przykładną narzeczoną- zacznę robić to czego nie nawidzę i żadko się za to biorę, mianowicie będę prasować. Mateuszka rzeczy rzecz jasna 😎 wczoraj wyprasowałam aż 3 t-shirty, dziś jeszcze 2 bo 5 na raz bym nie wyprasowała 😁


HEHE OBDARZONA. MOJA MAMA BY CIE ZRUGAŁA ZE SIE NIE DAWAJ, MI TEZ TLUMACYLA ZEBYM SIE WCIAGNAC NIE DALA. U MNIE W DOMKU RODZINNYM OJCIEC OD ZAWSZE PRASOWAL, MAME WIDZIALAM Z ZELAZKIEM U MNIE W DOMKU, JAK DZIEWCZYN CIUSZKI PRASUJE. ALE W 99,9% PRAASUJA BABY, NIESTETY. CHOC MOJ TERAX PRASUJE I JAK ZUZA BYLA MALA TEZ BO CZESTO PRANIE.

PS. PISZE JEDNA REKA BO MALA PRZY CYCU, A ZUZA SIE USYPIA. WLACZYLAM KOMP BO MYSLALAM ZE IGUNIA JESZCZE POSPI, A TU ZONK.

GGULEK EMILKA CUDNA 🙂

A OBDARZONA TY NAWET ZYCZENIA DLA LADY WYCZESANE NAPISALAS, MASZ TALENT 🙂

LADY DLA WERCI TEZ 100 LAT 🙂 I ZEBY DALEJ BYLA GRZECZNA TO SIE NA DRUGIE SKUSICIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Meti z aventu ja zaczęłam swojej dawać po 1 miesiącu rozmiar 2, bo się strasznie męczyła na 1. 😉


z Aventu od 1 m-ca jest 2, a od 3 - nr 3 🙂 My jesteśmy na dwójkach z dwiema dziurkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Hej dziewczyny! 🙂
W końcu powrót do cywilizacji, mam znów neta 🙂 Ale za wami teskniłam. Moze w ciagu tygodnia uda mi sie was poczytać 😜
Dziś byłam z Zulka na szczepieniu, nawet tak strasznie nie płakała, uff. Zula waży już 4460 g i od porodu urosła az o 10 cm. Klocek mały sie z niej zrobił 🙂 Cyckiem nie karmie juz od 3 tyg i teraz walka z mieszankami bo Zuza chyba ma skaze białkową. Bebilon HA hipoalergiczny nie pomógł, a w dodatku kupa zielona, wiec dzis dostałysmy recepte na Bebilon Pepti, zobaczymy. Oby tylko takie kłopoty zdrowotne nas sie trzyymały. Fifi przeziębiony, mam nadzieje ze nie rozłoży sie całkiem...
Wasze dzidki mam nadzieje, ze zdrowuchne, zaraz cos w tył poczytam.
Ale mi sie micha cieszy, ze moge do wasz napisac. Buziaki dla was wszystkich 😁


HEJ METI, FAJNIE ZE JESTES SOWROTEM. U NAS IGUNIA ZDROWA, NA CYCU, JUZ2 TYG PO SZCZEPIENIU.
A PROPOS SZCZEPIEN, U WAS MAMUSIE DAJA WSZYSTKO NA JEDNEJ WIZYCIE CZY ROBIA ODSTEPNY?? BO MI KOLEZANKA MÓWIŁA ZE U NAS JAKOS DZIWNIE I XLE ZE DAJA WSZYTSKO RAZEM, ZE TYLE WIRUSÓW NA RAZ. NIO NIE WIEM, ALE U NAS I PRZY ZUZI TAK BYLO WIEM. CZY TO JAKIES NIENORMALNE?? JAK JEST U WAS?? CHYBA TEZ NARAZ DAJA??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia...a co uwłaczającego kobietom jest w prasowaniu? Chyba,że uważasz to za zbyt ciężkie zajęcie... 😁

Lady, ja czasami tylko na słodyczach jadę, na przykład rano kawa i jakaś czekolada, po południu ciastko jakieś złapię, popijam colę, itd. Ale jak mnie ściśnie głód to wyjadam z lodówki wszystko jak wygłodniały wieprz! I nie patrzę ani co jem, ani ile. Stad to. Ale mam to gdzieś, 66 kilo to nie koniec świata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
Bo z tymi ciuszkami to tez trzeba trafic. nie zawsze tańsze znaczy gorsze a droższe-lepsze. Ja np ostatnio kupiłam 5 par bodziaków za 50 zł i jestem bardzo zadowolona, swietny materiał, fajnie sie piora. W Tesco np kupiłam 2 pajace za 30 zł i tez jestem bardzo zadowolona. po kilku praniach wygladaja jak nowe. A jak maz poszedł do zwyklego sklepu dzieciecego i kupił spochy za 30 zł za pare to badziewie takie ze nie wiem. Najlepiej jak sie ma sprawdzona firme jakas


Ja lubię z 5-10-15 rzeczy, z George'a, Babaluno najbardziej, ale sporo mam też polskich z allegro 🙂 Z h&M są śliczne ale jakość słaba moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
A Wan ciagle jedno w głowach. Ja nie wiem kiedy się bzykne, już nawet gin pytał czy chce jakies zabezpieczenie ale stwierdziłam ze nie ma sensu przecież ;] I mimo że przez krocze nie rodziłam to przy badaniu mnie zabolało i nie było fajne ;/ Nieważne.

Mam pytanie. Gdybyście miały wymyśleć jakiś prezent dla dzidka (coś cenowo jak mata edukacyjna na przykład) to co byście wybrały?

Mam czas do 15stej i brak pomysłu :P

PS. Gulek, Emilka to istny słodziak a buzke ma strasznie charakterystyczną i od urodzenia się niewiele zmieniła 🙂))


A CO FIKU Z PRACY PRZYCHODZA??
JA WSZYSTKO RACZEJ MAM I NIE MAM POMYSLU. MOWILAM ZE ALBO KASE ALBO PIELUCHY, TE ZAWSZE SIE PRZYDADZA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
obdarzona92 napisał(a):
a właśnie, od dziś będę przykładną narzeczoną- zacznę robić to czego nie nawidzę i żadko się za to biorę, mianowicie będę prasować. Mateuszka rzeczy rzecz jasna 😎 wczoraj wyprasowałam aż 3 t-shirty, dziś jeszcze 2 bo 5 na raz bym nie wyprasowała 😁


HEHE OBDARZONA. MOJA MAMA BY CIE ZRUGAŁA ZE SIE NIE DAWAJ, MI TEZ TLUMACYLA ZEBYM SIE WCIAGNAC NIE DALA. U MNIE W DOMKU RODZINNYM OJCIEC OD ZAWSZE PRASOWAL, MAME WIDZIALAM Z ZELAZKIEM U MNIE W DOMKU, JAK DZIEWCZYN CIUSZKI PRASUJE. ALE W 99,9% PRAASUJA BABY, NIESTETY. CHOC MOJ TERAX PRASUJE I JAK ZUZA BYLA MALA TEZ BO CZESTO PRANIE.

PS. PISZE JEDNA REKA BO MALA PRZY CYCU, A ZUZA SIE USYPIA. WLACZYLAM KOMP BO MYSLALAM ZE IGUNIA JESZCZE POSPI, A TU ZONK.

GGULEK EMILKA CUDNA 🙂

A OBDARZONA TY NAWET ZYCZENIA DLA LADY WYCZESANE NAPISALAS, MASZ TALENT 🙂

LADY DLA WERCI TEZ 100 LAT 🙂 I ZEBY DALEJ BYLA GRZECZNA TO SIE NA DRUGIE SKUSICIE 🙂


U mnie w domu było to samo z prasowaniem, przez co uważam to za męski obowiązek, to samo mycie okien 🙂
Też piszę jedną ręką, bo Werę karmię i trochę mam opóźnienie :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku dziękuje 😉
Powiem tak u nas mata dobrze się sprawdza, karuzela taka zwykła z canpola z misiami, a cenowo podobna do maty, koleżanka ma pałąk z zabawkami do wózka, projektor, a i za taką cenę można kupić zajebisty komplet ubranek z nexta 😁 OD dzisiaj odkładam kasę na to cacko http://allegro.pl/next-wiosna-ogrodniczki-i-body-spot-cord-12-18-m-i2288077549.html 🤪


BOSKIE UBRANKO, OGRODNICZKI SUPCIO. ALE TAKA KASA ZA JEDNO UBRANKO?? A DZIECI TAK SZYBKO ROSNA.

W OGOLE TEN UZYTKOWNIK MA SUPER UBRANKA INNE.

iZUNIA A JAK TWÓJ ALAN NA TEJ MACIE Z FISHERA PRICE'A?? MOJA DOPIERO DZIS POŁOZYŁAM, BO SIE NIE MOGŁAM ZEBRAC ZEBY ISC DO PIWNICY PO NIA.
ALE MOJA IGA POKI CO TO GADA TYLKO DO NIEJ, RACZKI JESZCZE NIE WIE ZE SŁUZA DO ŁAPANIA, MUZYCZKA LECI A ONA SE GADA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):
aaa lseczki hubert zrobił troszkę zieloną kupkę co to może być ??


Od stresu. O co chodzi z tym oczkiem, bo coś mi umknęło.

Acha Meti witaj i dzięki za życzonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
mulant napisał(a):
aaa lseczki hubert zrobił troszkę zieloną kupkę co to może być ??


Od stresu. O co chodzi z tym oczkiem, bo coś mi umknęło.

Acha Meti witaj i dzięki za życzonka 😘

zapomniałam wam napisać
hubert ma zatkany kanalik łzowy bo mu ropka leciała byłam z nim u okulisy kazała robić 2 tygodnie masarz oczka po 10 minut 4 razy dziennie
po 2 tygodniach mam zacząć dawać antybiotyk a jak nie minie po 7 dniach to będzie miał odpychany ten kanalik tylko że to jest w znieczuleniu i mały nie może jeść ani pić przez 6 godzin a z nim to nie będzie łatwe aż się boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Ewcia...a co uwłaczającego kobietom jest w prasowaniu? Chyba,że uważasz to za zbyt ciężkie zajęcie... 😁

Lady, ja czasami tylko na słodyczach jadę, na przykład rano kawa i jakaś czekolada, po południu ciastko jakieś złapię, popijam colę, itd. Ale jak mnie ściśnie głód to wyjadam z lodówki wszystko jak wygłodniały wieprz! I nie patrzę ani co jem, ani ile. Stad to. Ale mam to gdzieś, 66 kilo to nie koniec świata 😉


Asterka, ja waze 70, i od kilku lat waga waha sie czasami 2 kg w dół lub w górę. Juz przestałam sie przejmowac... Poza tym chyba kosci mam cholernie ciezkie, bo nie widac po mnie tych 70 dych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, biedny Hubuś 😞 Trzymam kciuki za oczko, oby masaż i antybiotyk dały skutek i oby nie był ten zabieg potrzebny...

meti, ale ja całe życie ważyłam 50 kilo też plus/minus 2. więc po mnie widać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
mulant napisał(a):
aaa lseczki hubert zrobił troszkę zieloną kupkę co to może być ??


Od stresu. O co chodzi z tym oczkiem, bo coś mi umknęło.

Acha Meti witaj i dzięki za życzonka 😘

zapomniałam wam napisać
hubert ma zatkany kanalik łzowy bo mu ropka leciała byłam z nim u okulisy kazała robić 2 tygodnie masarz oczka po 10 minut 4 razy dziennie
po 2 tygodniach mam zacząć dawać antybiotyk a jak nie minie po 7 dniach to będzie miał odpychany ten kanalik tylko że to jest w znieczuleniu i mały nie może jeść ani pić przez 6 godzin a z nim to nie będzie łatwe aż się boje


Moja Zulka tez ma ten problem, ale nie kazali mi do okulisty jechac. Dzis byłam na szczepieniu i lekarka powiedziała mi o ty masażu. mam nadzieje ze pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Ubranka wypadają bo mam dużo i już się nie mieszczę 😜
Mata narazie wygrywa 🙂 Nic mi nie przychodzi do głowy jakiegoś ekstra czego by nie miał :P
Pomijam propozycję lubego co to stwierdził, że czarny johny walker bedzie idealny ;]

Lady brawa dla Weronki, dziewczyny to jednak twardsze sztuki są niż chłopy i to już od niemowlaka widać 😎




Ja mam mate z Fisher i powiem,ze Alan i ja jestesmy zadowoleni.Juz dobre 30min.sie pobawi.A nawet Niko sie potrafi zabawic 🙂To jak Johny jest ruchliwy poogladaj stojaki gimnastyczne.Przy Niko mialam i sie super bawil.


O A JA ZADAŁAM PYTANIE JAK tWOJ MA MATE REAGUJE. MOJA LEZY I NAWET SŁONIKA DOSIEGA, ALE NIESWIADOMIE MYSLE. ZANIM ZOBACZY DO CZEGO TE RACZKI SA. NARAZIE TYLKO PIĄSTKI DO GRUZIENIA. HEHE
NIO I JAK PRZYNIOSŁAM TO MOJA ZUZA OD RAZU WLAZŁA SIE BAWIC, HEHE, WIDOCZNIE TE STARSZE DZIECI TEZ TAKIE WYNALAZKI LUBIA. MOJA ZUZA NON STOP GRZECHOTKI IGI BIERZE I GRUCHA SE I KARUZELKE, JAK ZDEJMUJEMY Z ŁÓŻECZKA DO KAPIELI TO CAŁA KAPIEL IGI POTARFI NAKRECAC I BAWIC SIE, HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Next ma fajne jakościowo rzeczy 🙂 Tez troche mam. Ale ja prawie wszystkie ciuszki mam z lumpeksu albo komisu dziecięcego i wszystkie w idealnym stanie 🙂 Niektóre nowe co podostawał to dopiero szmiry 😁


JA TEZ JAK ZUZIA BYŁA WIEKSZA W LUMPEKSACH ZACZEŁAM KUPOWAC, I WIDZE ZE LEPSZE Z LUMPEKSU ALE FIRMOWE NIZ JAKIES INNE. PAMIETAM JAK MI SIE BODZIAK ZUZI WYKRECIŁ CO DOSTAŁA JAK KTOS PRZYCHODZIŁ JA ZOBACZYC. NORMALNIE TU REKAWKI WSADZAŁAM, A NA PRZODZIE W MIEDZYCZASIE SIE ZROBIŁO ZAPIECIE Z TYŁU. LIPA JAK SKURCZYSYN. PO CO TO TAKIE UBRANIA ROBIA, DO DIASKA, JAK TO PO JEDNYM DWÓCH PRANIACH DO DUPY JEST.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
meti84 napisał(a):
Bo z tymi ciuszkami to tez trzeba trafic. nie zawsze tańsze znaczy gorsze a droższe-lepsze. Ja np ostatnio kupiłam 5 par bodziaków za 50 zł i jestem bardzo zadowolona, swietny materiał, fajnie sie piora. W Tesco np kupiłam 2 pajace za 30 zł i tez jestem bardzo zadowolona. po kilku praniach wygladaja jak nowe. A jak maz poszedł do zwyklego sklepu dzieciecego i kupił spochy za 30 zł za pare to badziewie takie ze nie wiem. Najlepiej jak sie ma sprawdzona firme jakas


Ja lubię z 5-10-15 rzeczy, z George'a, Babaluno najbardziej, ale sporo mam też polskich z allegro 🙂 Z h&M są śliczne ale jakość słaba moim zdaniem


lady jakosc hm jest zajebista
fakt czasem trafi sie bubel
ale ja kupuje majce szmaty same z hm
wiele ubrań co bym nie powiedziała mozna prać w 60 stopniach co przy starszym dziecku jest zbawieniem
a co najwazniejsze mam wrażenie że te szmaty rosną z dzieckiem
a do tego te fasony 🙂
nexta lubie ale mam tylko szperakowe ciuchy są super
coccodrillo dla mnie za drogie ale tesciowa czasem kupi, są ok
5-10-15 tak ale włąsnie tu dla mnie ta jakość nie za bardzo
reserved ma fajne kurtki, kombinezony zimowe
w smyku są super ciuchy ale tam tez cena odstrasza ale na wyprzedazy szaleje 🙂
a poza tym lumpex to jest skarbnica szmat
z allegro jakoś nie potrafie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mate wyprałam i zaraz idę testować poki Majka spi 🙂

a i jeszcze Zara ma super ubrania
tylko za daleko mam (ale niebawem mi otworza bliżej)
tylko znowu te ceny a dzieci rosną jak na drożdżach 🙂

mój bober wyspał się po gościach
najpierw u babci, potem u moejj mamy, spała na oknie, żeby ją nie rozbierać
do domu przyjechałam ttez ją w okno postawiłam
zjadła cycora i się zaciesza 🙂

powysyłałam Wam zaproszenia
niestety ja waszych zaproszeń jakoś potwierdzić nie mogę
moze sie u którejs zdublowałam wiec wybaczcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Ewcia...a co uwłaczającego kobietom jest w prasowaniu? Chyba,że uważasz to za zbyt ciężkie zajęcie... 😁

Lady, ja czasami tylko na słodyczach jadę, na przykład rano kawa i jakaś czekolada, po południu ciastko jakieś złapię, popijam colę, itd. Ale jak mnie ściśnie głód to wyjadam z lodówki wszystko jak wygłodniały wieprz! I nie patrzę ani co jem, ani ile. Stad to. Ale mam to gdzieś, 66 kilo to nie koniec świata 😉


NIE, CO TY, JA PRASUJE I NIC MI NIE JEST, SWEGO CZASU ANWET BARDZO LUBIŁ↨AM. A TAK PISZE BO U MNIE OJCIEC ZAWSZE PRASOWAŁ I MAMA MÓWIŁA ZEBYM SIE NIE DAŁA W TO OBUĆ U SIEBIE W DOMKU. ALE ZAZWYCZAJ BABY PRASUJA I TYLE... MOJ OJCIEC TO EWENEMENT JAKIS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...