Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Piździ dzisiaj niewąsko, mało mi łba nie urwało jak poszlam po pieczywo, dobrze,ze wózek pchałam, to mnie nie porwało 😁

Mała śpi, pranie powieszone, poprasowałam trochę nawet, pomidorówka się gotuje.
Brzuch mnie boli. Cyce mnie bolą. Głowa mnie boli (kurewsko 😠 ). I w ogóle mam doła, bo jestem gruba i zamiast chudnąć o ja tu efekt jo-jo przeżywam. Jeeebał to pies.


Tez jestem gruba 🙂

Ale wiesz co kochana,w dupie to mam.Wczoraj widzialam dziewczyne w Tesco.Dziecko takie jak Alanek malutkie,a ona w bluzce i spodniach obcislych i brzuch miala jak ja w 6m-c ciazy,z kazdej strony wylazilo.A ja glupia jestem i chodze w luznych bluzkach,bo mam troszke brzucha.
A wiec glowa do gory 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej dziewczyny! 🙂
W końcu powrót do cywilizacji, mam znów neta 🙂 Ale za wami teskniłam. Moze w ciagu tygodnia uda mi sie was poczytać 😜
Dziś byłam z Zulka na szczepieniu, nawet tak strasznie nie płakała, uff. Zula waży już 4460 g i od porodu urosła az o 10 cm. Klocek mały sie z niej zrobił 🙂 Cyckiem nie karmie juz od 3 tyg i teraz walka z mieszankami bo Zuza chyba ma skaze białkową. Bebilon HA hipoalergiczny nie pomógł, a w dodatku kupa zielona, wiec dzis dostałysmy recepte na Bebilon Pepti, zobaczymy. Oby tylko takie kłopoty zdrowotne nas sie trzyymały. Fifi przeziębiony, mam nadzieje ze nie rozłoży sie całkiem...
Wasze dzidki mam nadzieje, ze zdrowuchne, zaraz cos w tył poczytam.
Ale mi sie micha cieszy, ze moge do wasz napisac. Buziaki dla was wszystkich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obdarzona92 napisał(a):
Hejka 😁 poczytałam trochę wstecz, ale resztę sobie odpuściłam. Byłam dziś z małym na bioderkach w szpitalu, zapomniałam skierowania i ledwo zostałam przyjęta, trzba dowieźć.

Kika , jaką Ty masz śliczną tą córeczkę, taka cukierkowa na zdjęciu profilowym że aż można o takiej pomarzyć 🙂 poprawka matury nie wiem jak, nie mam przeczuć 😁 jak coś to mogę w sierpniu jszcze a potem za rok w maju 😁

Izunia, ej o co chodzi z Alankiem i ćwiceniami? a Niko to pamiętam ,że jeździliście do Opola na jakieś ćwiczenia czy coś, a co Niko było bo nie pamiętam?

Mulant, mojemu też kupa wyłazi..zaczęła wyłazić i wyciekać nawet nie raz miał srake a uszach albo na karku i musiałam go normalnie myć, a używałam w tedy pampersów z pampersa 2, więc pomyślałam,że kupię 3 bo większe i nie będzie problemu. Kupiłam 3, założyłam mu tąpieluchę wysoko i zaś to samo cały czas:/ wkurwiłam się na maxxxa bo jego gówna z ciuszków nie idzie zbytnio czasem doprać i tyle pierdzielenia przy nim jak się tak zesra, ale moja siostra zaproponowała abym nie naciągałamu tych pampersów tak wysoko, bo to ciśnienie wypycha kupę na plecy, że musi mieć tamluz żeby kupa spadła w dół a nie w górę i nawet pomogło hehe 😁

Lady, ooo to Ty musisz mić fajnie z unga bunga 🙂

Sztunia, Teraz miałaś lepiej z un. bu. może dlatego,że chyba Polę lepiej Ci sięrodziło,że miałaś tą ochronę krocz, ale chyba i tak pękłaś? bo nie pamiętam.

Kasia, jak ona jest słodka ta Twoja Mania, no takie włochy mieć .. 😁 w ogóle podziwiam dzieci co śpią na brzuszkach 🙂 mój Fifi nie śpi tak 😞

Ggulek, to ja chyba też zacznę wszystko jeść 😁 nie no boję się tak, a najgorsze że dziś na obiad mam pyszniutkie żeberka, sosik taki wiecie i ziemniaczki i mizerię...ja bym nawet dała 100 zł aby to zjeść a mały nie miał kolki. Ale niestety, zjem ziemniaki i skrzydełka:P
Co do un.bu. to z tą oliwką dobre, ja też mam oliwkę bo przy małym dziecku nie sposb jej ne mieć 😁 Ale już kiedyś ungabungowałam się z oliwką nie raz i hm... wszystko w koło uje****, mam żel z dureza wiśniowy, z czasów ciąży 😎 ale.. no , jego też nie lubię bo też wszystko w koło uwalone tym żelem, a klei on się troszkę.
Dziś albo jutro jak mój M będzie to mu oznajmię, że czas na próbę seksualną.
Ej a po tych tabsach co je bierzesz to masz ochotę na un.bu. czy nie?

hehe jak na razie po 3 tygodniach brania mam dużą ochotę 😜 Mój za to ma coś mniejszą... Dziadowi zachciało się masę robić i ochota w tedy maleje, przez te ćwiczenia siłowe. Tylko wiesz kiedyś brałam pół roku tabsy i też żadnych skutków ubocznych nie miałam, cera bez zmian, libido wysokie, brak jakiś gorszych nastrojów, teraz jak na razie tylko to krwawienie mnie wymęczyło i dalej plamię 😜

Astra nie martw się, przyjdzie ładna pogoda to spalisz na spacerkach 😁 ja też niby schudłam wcześniej, a teraz waga coś zaczyna rosnąć od tych chlebków z rodzynkami i ziarenkami co mi mój kupuje, bo uwielbiam takie z masełkiem 😜 A i przeginam z masłem orzechowym sante mniam mniam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meti 🤪

Gulek, mi spacerki nie pomogą, na wsi mieszkam, ruchu mam dużo. Ja bym po prostu musiała nie żreć tyle słodyczy, ale ja nie umiem bez nich funkcjonować. I moja zguba jeszcze to żarcie późnym wieczorem. Zdarza się,że jak wstaję w nocy do wc czy do małej to szukam jakichś ciastek czy na przykład danio z czekoladą i musze coś zjeść bo nie jestem w stanie zasnąć. I cola...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Meti 🤪

Gulek, mi spacerki nie pomogą, na wsi mieszkam, ruchu mam dużo. Ja bym po prostu musiała nie żreć tyle słodyczy, ale ja nie umiem bez nich funkcjonować. I moja zguba jeszcze to żarcie późnym wieczorem. Zdarza się,że jak wstaję w nocy do wc czy do małej to szukam jakichś ciastek czy na przykład danio z czekoladą i musze coś zjeść bo nie jestem w stanie zasnąć. I cola...

A twaróg z łyżeczką miodu i orzechami włoskimi? dobre, słodkie i na noc można jeść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Wan ciagle jedno w głowach. Ja nie wiem kiedy się bzykne, już nawet gin pytał czy chce jakies zabezpieczenie ale stwierdziłam ze nie ma sensu przecież ;] I mimo że przez krocze nie rodziłam to przy badaniu mnie zabolało i nie było fajne ;/ Nieważne.

Mam pytanie. Gdybyście miały wymyśleć jakiś prezent dla dzidka (coś cenowo jak mata edukacyjna na przykład) to co byście wybrały?

Mam czas do 15stej i brak pomysłu :P

PS. Gulek, Emilka to istny słodziak a buzke ma strasznie charakterystyczną i od urodzenia się niewiele zmieniła 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz po szczepieniu. Jednak mam dziecko twardziela. Nie płakała tylko zapiszczała i to dopiero przy drugim ukłuciu. Zrobiła się cała czerwona i zmarszczyła czoło i oczy, myślałam, że będzie ryk, a ona normalnie stłumiła to w sobie. TWARDZIEL 😉 Aż się pielęgniarka z lekarką dziwiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku dziękuje 😉
Powiem tak u nas mata dobrze się sprawdza, karuzela taka zwykła z canpola z misiami, a cenowo podobna do maty, koleżanka ma pałąk z zabawkami do wózka, projektor, a i za taką cenę można kupić zajebisty komplet ubranek z nexta 😁 OD dzisiaj odkładam kasę na to cacko http://allegro.pl/next-wiosna-ogrodniczki-i-body-spot-cord-12-18-m-i2288077549.html 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
My juz po szczepieniu. Jednak mam dziecko twardziela. Nie płakała tylko zapiszczała i to dopiero przy drugim ukłuciu. Zrobiła się cała czerwona i zmarszczyła czoło i oczy, myślałam, że będzie ryk, a ona normalnie stłumiła to w sobie. TWARDZIEL 😉 Aż się pielęgniarka z lekarką dziwiły.

o jaaa kolejny twardziel 😉 to super 🙂 Jednak tym różnią się nasze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Albo moze macie cos fajnego co się sprawdza?
To Wam rebusa zapodałam 😎

Iza jakie mrozyyyy???? 😮


Maz mi mowil,ze w nocy ma byc minusowa temperatura 🥴

A macie juz mate edu.?Moza jakas zabawke grajaca.Ja chce kupic Alanowi na dzien dziecka cos grajacego.Ale co...hmmm 🙂Chyba,ze tatus z Belgii cos fajnego przywiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juz zdazyłam zapomniec co czytałam 😜
Gulek, duzo zdrówka.
Kika, kiedy do nas wróciłas, bo mnie dłuuugo nie było 😞

Lady, wszystkiego naj naj naj!!!

Co do unga bunga, to ja z Grzesiem mieliśmy nasz drugi pierwszy raz 4 tyg. po porodzie. Nic mnie nie bolało, nie miałam zadnego dyskomfortu, takze chyba jestem jedna z tych szczesciar, które szybko sie zagoiły i psychicznie i fizycznie 🙂 No i tak ma byc 🙂 Wizyte u gina mam jutro.

Fajnie, ze wywiazała sie dyskusja na temat pampersów, bo właśnie myslałam o tych Dadach, zeby wyprobować, ale po przeanalizowaniu waszych postów stwierdzilam ze zostaje przy Pampersach. Nie ma co oszczedzaj na dupie dziecka, najwyzej kupie uzywane spiszki 😜

Uciekam, bo Zulka zaraz sie obudzi i mężu z roboty przyjedzie, to jakiegoś buziaka może mu dam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ubranka wypadają bo mam dużo i już się nie mieszczę 😜
Mata narazie wygrywa 🙂 Nic mi nie przychodzi do głowy jakiegoś ekstra czego by nie miał :P
Pomijam propozycję lubego co to stwierdził, że czarny johny walker bedzie idealny ;]

Lady brawa dla Weronki, dziewczyny to jednak twardsze sztuki są niż chłopy i to już od niemowlaka widać 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Fiku dziękuje 😉
Powiem tak u nas mata dobrze się sprawdza, karuzela taka zwykła z canpola z misiami, a cenowo podobna do maty, koleżanka ma pałąk z zabawkami do wózka, projektor, a i za taką cenę można kupić zajebisty komplet ubranek z nexta 😁 OD dzisiaj odkładam kasę na to cacko http://allegro.pl/next-wiosna-ogrodniczki-i-body-spot-cord-12-18-m-i2288077549.html 🤪


widze,ze lubisz firme Next 🙂Ja czesto kupuje ciuszki w De,bo kolo meza cioci jest sklep firmowy i maja super ceny 😉Warto zaplacic wiecej.

I nadal twierdze,ze musze miec core.Dla dziewczynek sa takie sliczne ciuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ubranka wypadają bo mam dużo i już się nie mieszczę 😜
Mata narazie wygrywa 🙂 Nic mi nie przychodzi do głowy jakiegoś ekstra czego by nie miał :P
Pomijam propozycję lubego co to stwierdził, że czarny johny walker bedzie idealny ;]

Lady brawa dla Weronki, dziewczyny to jednak twardsze sztuki są niż chłopy i to już od niemowlaka widać 😎




Ja mam mate z Fisher i powiem,ze Alan i ja jestesmy zadowoleni.Juz dobre 30min.sie pobawi.A nawet Niko sie potrafi zabawic 🙂To jak Johny jest ruchliwy poogladaj stojaki gimnastyczne.Przy Niko mialam i sie super bawil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam zapytac. A kiedy smoczki do butelek 2? Bo ja Zulce jeszcze daje cały czas z 1. Moge juz zmienic. Kurde ja to sie boje tych smoczków jak cholera. Uzywam tylko z Aventu. Kupiłam inna butelke (BabyOno), zeby miec inna do picia, bo te Avent wszystkie takie same. Za kazdym razem jak piła z tego pieprzonego smoczka, to tak sie strasznie dławiła, kiedys to mi sie sina normalnie zaczeła robic. Wypirzyłam w pizdu to cholerstwo... W ogóle butelka do bani (niby nie taka tania bo 2 zl kosztowała). Po kilku razach w sterylizatorze parowym miarka zaczeła sie scierac.
Jak to mój ojciec mówi, szkłem dupy nie zatkasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu stojak fajny ale jeszcze mu troche brakuje 🙂 Ale dobrze wiedziec ze cos takiego istnieje :P Zażycze sobie później hyhy 😁

A co do smoczków, dwójki sa od 3 miesiąca. Ja mam Tommee Tippee i nie są złe ale i tak się krztusi łapczywiec. Ale On nawet przy cycku się potrafi zakrztusić :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Next ma fajne jakościowo rzeczy 🙂 Tez troche mam. Ale ja prawie wszystkie ciuszki mam z lumpeksu albo komisu dziecięcego i wszystkie w idealnym stanie 🙂 Niektóre nowe co podostawał to dopiero szmiry 😁



A gdzie chodzisz na łowy ciuszkowe? 🙂Bo ja na lato musze cos kupic.Moze jakis zestaw na allegro kupie.Trzeba kiedys posiedziec i poszukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo z tymi ciuszkami to tez trzeba trafic. nie zawsze tańsze znaczy gorsze a droższe-lepsze. Ja np ostatnio kupiłam 5 par bodziaków za 50 zł i jestem bardzo zadowolona, swietny materiał, fajnie sie piora. W Tesco np kupiłam 2 pajace za 30 zł i tez jestem bardzo zadowolona. po kilku praniach wygladaja jak nowe. A jak maz poszedł do zwyklego sklepu dzieciecego i kupił spochy za 30 zł za pare to badziewie takie ze nie wiem. Najlepiej jak sie ma sprawdzona firme jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...