Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U mnie maz z Alanem spia.To na ten deszcz co wlasnie leje 🙂Tzn.maz musi odchorowac wizyte gosci 🤪 🤪
Ja sobie ciuchy malego popralam i oczywiscie musialo sie rozpadac 😠

Znacie firme ciuchów ''pinokio''.Wczoraj maly dostal od znajomych body i spodenki.Kurde super jakosc.Musze czesciej szukac tej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izunia1986op napisał(a):
Ogladalam z Niko zdjecia i filmiki jak byl maly.Ale byl zdziwiony.....lzy w oczach mialam jak ogladalam filmik z jego 3 urodzin.Tak slodko sto lat spiewal 😁

Cieszmy sie naszymi maluchami,bo pozostaja nam tylko zdjecia i filmiki...........a po latach czlowiek dopiero widzi co minelo....


No niestety dzieci szybko rosną 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co tu tyle pesymizmu no! 😜 Cieszmy się teraźniejszością, towarzyszmy maluchom w ich dorastaniu i nie myślmy o tym co było i będzie, bo szkoda czasu na to 😉
Widzę, że zagorzałą dyskusję o religii zapoczątkowałam. Wiecie co, to jest akurat temat, gdzie każdy ma jakieś swoje racje i tyle 😉
Ewcia u nas karteczek nie ma, proboszcz uważa, że liczy się idea bycia chrzestnym, a nie jednorazowa spowiedź. Potrzebne są tylko zaświadczenia, że można być chrzestnym ze swojej parafii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Co tu tyle pesymizmu no! 😜 Cieszmy się teraźniejszością, towarzyszmy maluchom w ich dorastaniu i nie myślmy o tym co było i będzie, bo szkoda czasu na to 😉


Ale wszyscy właśnie mówią jak błyskawicznie mija ten czas kiedy dzieci są takie malutkie. Trzeba się tym nacieszyć ile tylko można 😁 Mi też w sumie te ponad 2 miesiące poleciały jak z bicza strzelił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Echo... Echo... Echoo... 🙂
Ale tu pustostan 🙂 moje dziecko zasnęło, ale już z powrotem się obudziło 😞 matka je kolacje bo babcia zrobiła 🙂 a teraz babcia siedzi z wnusią 😮
A ja tęsknię za moim dużym Skarbem 😞 wolę mieć ten mały i ten duży Skarb przy sobie.
Nigdy się nie zgodzę żeby mój Michał pracował za granicą...
Mam nadzieję, że nigdy nie będzie takiej konieczności. Póki ma swoją firmę to jakoś to wszystko idzie do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylismy w Kosciele i u tesciow,bo wujek z De przyjechal.Trzeba sie pochwlic synusiem duzym i malym 😉Niko zarobil 40 euro -ja tez chce 😠Bo zbiera na Lego...dziecko madre wie co powiedziec,zeby kaska poleciala 😁
Alanek juz wykapany spi.Ja musze Niko spakowac,ale najpierw sie wykapie.A juz 22 jest.Masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Kasia to co robi Twój Misio? Fajnie, też bym chciała własny biznes 🙂
I jak Manie usypiasz na noc?

Dżonuś już śpi, jeszcze nie wie że jutro szczepienie nr 2 ;] Mój Bąbelek nieznośny.
Idę poćwiczyć, jutro ważenie 😜

Dobranoc 🙂

Fiku mój Misio ma swojà firmę informatycznà, w jej zakres wchodzi wszystko, obsługa firm, serwis, projektowanie stron internetowych, no full serwis 🙂 jest już na rynku od 1998 roku 🙂
A Marysia najczęściej usypa u mnie na brzuszku, chociaż ostatnio po odbiciu odkładam ja do łóżeczka i niekiedy usypia sama. Ale wczoraj jej ewidentnie było coś i nie wiem co, na bank nic jà nie bolało. Może to z tęsknoty za Michałem?! 😮 🤨
Dzień dobry w ogle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje słońce zasnęlo po butli, którą dostała o 19 i obudziła się przed 5. Zjadła 170ml w 15 minut wtedy 😮 W ogóle wstaję, bo zaczęła gadulić, a ona leży w poprzek w części gdzie nie ma ochraniacza i syrki wystają przez szczebelki 🤪 Przykryta kocykiem była oprócz tych syrek, więc migrowała wraz z nim 😉
Kotek ma dzisiaj urodziny mój młodzieniaszek 😉 Audiobook doszedł, a na wieczór mam znów nową bieliznę 😎 Obym tylko cioty nie dostała 🙃
A w piątek świętuję urodziny mojej przyjaciółki, która je miała 26 maja, ale wyjechała teraz. Kupiłam jej Tangle Teezer. Mam nadzieję, że dojdzie, bo coś długo idzie ;/

A ja łysieje normalnie. WSZĘDZIE są moje włosy. Z dziecka ściągam co chwilę mimo że mam związane 😞 Mój organizm normalnie uzależnił się od hormonów. Biorę Inneov, kupiłam teraz Biovax Med na odrastanie włosów i jakiś specyfik do spryskiwania. Jeśli do 11.06. gdy mam wizytę u gina się nie poprawi to biorę plastry i pierdzielę. Oczywiście gęba się przetłuszcza, szczęście mój krem i peeling co chwile pomagają utrzymać ją bez pryszczy. Ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, u mnie na przetłuszczający ryj pomaga żel z Garniera, z serii 'Czysta skóra', ten likwidujący niedoskonałości. Gwarantuję,że jeden dzień nie umyję nim twarzy i na drugi będę miała syfa na brodzie albo na czole 😁
Włosy też mi wyłażą, wczoraj dotarła nowa prostownica, w ogóle ją zapakowali w wielkie pudło wypełnione jakimiś ścinkami, przy kurierze otwierałam, bo myślałam,ze się pomylili i coś innego mi przysłali 😁 a tu takie zabezpieczenie po prostu.
Kłaki mi nie wychodzą na całe szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie z gębą radzę, ale z włosami to masakra. Wprawdzie Inneov trzeba brać jakiś miesiąc by był efekt, już kiedys próbowałam i działał. Może pomoże w końcu :/ Jeszcze się przetłuszczają do tego te kudły. A do gęby uwielbiam krem Dermedic Normativ, bo ja oczywiście mam skórę mieszaną i jak zacznę ją za bardzo wysuszać to jest jednocześnie sucha miejscami i tłusta :/ A ten krem super do takiej mieszanej cery. Żelu mogę używać przy nim do mycia jakiegokolwiek. Teraz mam z Oriflame.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi włosy wyłażą garściami, ale mam ich tyle, że się nie przejmuję 😉 Tylko łazienkę muszę codziennie zamiatać, bo zawłosiona w momencie się robi.

Codziennie sobie powtarzam, że pójdę wcześniej spać, żeby nadrobić troszkę to nocne wstawanie i codziennie ląduję w łóżku dopiero o 23.00 🙃 Nie da rady! Mój późno wraca, chcemy posiedzieć chwilę razem jak małą wykąpiemy, no i łażę wiecznie z podkrążonymi oczami przez to.

Młoda po dwóch godzinach szaleństw zasnęła, czas troszkę dom ogarnąć i jakieś śniadanie zjeść. Gaduła się z niej zrobiła okropna 🤪 Niekiedy takie dźwięki z siebie wydaje, że sama jest tym zaskoczona 😁 I zaczyna już świadomie łapać przedmioty w rączki 🙂 Bardzo często są to moje włosy 😁 (a potem się dziwie, że mi wypadają)

Kawyyyyyy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja sobie z gębą radzę, ale z włosami to masakra. Wprawdzie Inneov trzeba brać jakiś miesiąc by był efekt, już kiedys próbowałam i działał. Może pomoże w końcu :/ Jeszcze się przetłuszczają do tego te kudły. A do gęby uwielbiam krem Dermedic Normativ, bo ja oczywiście mam skórę mieszaną i jak zacznę ją za bardzo wysuszać to jest jednocześnie sucha miejscami i tłusta :/ A ten krem super do takiej mieszanej cery. Żelu mogę używać przy nim do mycia jakiegokolwiek. Teraz mam z Oriflame.


Lady spróbuj silice, tania a na prawdę działa, ale 2 tabsy dziennie. Po chemii mi pomogła, do tego smarowałam skórę głowy miksturą nafta kosmetyczna+jajo.
Hej bąble 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leliva napisał(a):
Mi włosy wyłażą garściami, ale mam ich tyle, że się nie przejmuję 😉 Tylko łazienkę muszę codziennie zamiatać, bo zawłosiona w momencie się robi.

Codziennie sobie powtarzam, że pójdę wcześniej spać, żeby nadrobić troszkę to nocne wstawanie i codziennie ląduję w łóżku dopiero o 23.00 🙃 Nie da rady! Mój późno wraca, chcemy posiedzieć chwilę razem jak małą wykąpiemy, no i łażę wiecznie z podkrążonymi oczami przez to.

Młoda po dwóch godzinach szaleństw zasnęła, czas troszkę dom ogarnąć i jakieś śniadanie zjeść. Gaduła się z niej zrobiła okropna 🤪 Niekiedy takie dźwięki z siebie wydaje, że sama jest tym zaskoczona 😁 I zaczyna już świadomie łapać przedmioty w rączki 🙂 Bardzo często są to moje włosy 😁 (a potem się dziwie, że mi wypadają)

Kawyyyyyy!!!


Wiesz co leliva ja kiedyś po pierwszym odstawieniu pigułek męczyłam się pół roku z mocno wypadającymi włosami i aż zaczęłam mieć prześwity po bokach nad uszami. Niby włosy mam gęste według fryzjerów (choć cienkie, bo kręcone włosy do grubych nie należą), ale straciłam ich wtedy chyba nie przesadzę jak napiszę, że połowę. A wtedy to już widać.
U mnie łazienka też jest cała we włosach 😞 A ostatnio kot nie mógł się załatwić, bo jej bobek na włosie zawisnął i wpadła w panikę, że jej się od dupki nie chce odczepić 🙃 Dziecku z ust już kilka razy kudły wyciągałam swoje 😞 A w ciąży prawie włosów na szczotce nie miałam przy czesaniu. Także jestem 100% pewna, że to kwestia hormonalna jest.
Co do spania to też chodzę po 23, koło 24 bo trochę z chłopem pobyć chcę, albo w spokoju książkę poczytać. O dziwo jestem wyspana, choć wstaję 7-8, a wcześniej na karmienie koło 4-5. W sumie tyle samo snu miałam pracując, bo niby bez pobudki dodatkowej, ale wstawałam o 5:30 lub 6. Tylko, że wtedy większość weekendów była do odespania 🙃

W ogóle przypomniał mi się mój dzisiejszy sen. Zorientowałam się, że Wera ma już wszystkie zęby i nie mogłam uwierzyć czemu nie zauważyłam kiedy jej urosły 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja sobie z gębą radzę, ale z włosami to masakra. Wprawdzie Inneov trzeba brać jakiś miesiąc by był efekt, już kiedys próbowałam i działał. Może pomoże w końcu :/ Jeszcze się przetłuszczają do tego te kudły. A do gęby uwielbiam krem Dermedic Normativ, bo ja oczywiście mam skórę mieszaną i jak zacznę ją za bardzo wysuszać to jest jednocześnie sucha miejscami i tłusta :/ A ten krem super do takiej mieszanej cery. Żelu mogę używać przy nim do mycia jakiegokolwiek. Teraz mam z Oriflame.


Lady spróbuj silice, tania a na prawdę działa, ale 2 tabsy dziennie. Po chemii mi pomogła, do tego smarowałam skórę głowy miksturą nafta kosmetyczna+jajo.
Hej bąble 😜


Nie wiem czy można łączyć z Inneovem. Tego też 2 tablety dziennie biorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiku, remingtona kupilam tego shine therapy,kumpela polecala,ale jeszcze nie uzywalam 🙂 włosy mi odrosly,mam za ramiona,teraz jeszcze tylko wycieniuje i zrobię czarne i będzie gitarka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
fiku, remingtona kupilam tego shine therapy,kumpela polecala,ale jeszcze nie uzywalam 🙂 włosy mi odrosly,mam za ramiona,teraz jeszcze tylko wycieniuje i zrobię czarne i będzie gitarka 🤪


Remington ma super rzeczy do włosów. Mam suszarę jonizującą taką wielką i suszarkę jonizującą z lokówką z różnymi nakładkami. Muszę nową prostownicę też nabyć, bo moja to się już do muzeum nadaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...