Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Astra napisał(a):
probowalam,fiku. Jak dla mnie strzał w 10 🙂

znacie jakis dobry lek o wlasciwosciach super-uspokajajacych albo antydepresyjnych,ktory mozna kupic bez recepty i bedzie dzialal?


Melisa, Persen, Hydroksyzyna? To ostatnie nie wiem czy na receptę nie jest, ale chyba nie. Jestem jakby na bieżąco w temacie przez przyjaciółkę. Tylko ona już jedzie na Xanaxie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu zaczęłam dokarmiać bo mała po 3/4 godziny ssała piersi non stop i płakała, potem zasypiała ze zmęczenia i potem znowu to samo. Położna mi kazała dokarmić, miałam za mało pokarmu, 30 ml z jednej piersi to był maks. Teraz mam 50 z jednej i daję małej jedną pierś, potem drugą, a następnie modyfikowanego pije 50/60. Z piersi je pół godziny łącznie, bo już marudzi, że słabo leci.
Powiem Ci tak, nie poddawaj się, ja czasem mam myśli, że może poddałam się za wcześnie, ale po porodzie miałam strasznie wykończony organizm, więc nic dziwnego, że tego mleka tak było mało. Wytrzymałyśmy na samych piersiach 10 dni, ale po nich wyglądałam jak śmierć 😜 Jeśli Marysia już tyle czasu wytrzymuje na piersiach i przybiera na wadze, to dobry znak 😉 A próbowałaś po karmieniu jej odciągnąć laktatorem? Jeśli coś jest do odciągaj za każdym razem i potem małej dołóż jak będzie marudzić. 😉 Trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pogoda barowa, chyba się nie ruszę na spacer dzisiaj 😞

Pierwsze prezenty na dzień dziecka już spłynęły 🙂 A ja wymyśliłam, że z tej okazji zabierzemy malutką jutro na basen 🙂 Mąż dziś skoczy po huggies little swimmer i zaraz z rana robimy wyprawę do Katowic 🙂 Jeszcze tylko muszę tam po południu zadzwonić i zgłosić swój udział, mam nadzieję, że nie powiedzą mi, że np. nie ma miejsca, bo się napaliłam strasznie 🤪

Hehe, słuchałam pogody na radiowej trójce i podawali temperaturę w Farenheitach, żeby sie przyjemniej słuchało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna pogoda. Obudziłyśmy się właśnie i chyba będziemy cały dzień posypiać. Ja zdycham nadal, ale nic przeciwbólowego nie biorę. Ne lubię się tym szprycować, a i tak na bóle okresowe mi rzadko coś pomaga 😞 Dorota dziś przyjedzie, ale chyba nici ze spacerku :/
Nuna już dostała swoje prezenty na Dzień Dziecka. Od nas matę, od dziadków kupę ubranek. Ja dostałam kasiorę od swoich rodziców, ale w sumie już tyle sobie nakupowałam w sklepach internetowych w ostatnich dniach, że część z tego uznam za prezent 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
no i nici z zoo, moze w niedziele się uda...co za pogoda...całkiem w depresję się wpędzę.


Ty weź mi tu nie smutaj, bo mam już dość depresji u najbliższych 😞 Weź przykład z Wiki - zawsze uśmiechnięta 🙂 A jak się dziecko śmieje to aż się człowiekowi dusza raduje i serce rozpływa 🙂

Niskie ciśnienie jest bo Werka śpi cały czas. Teraz na butlę się obudziła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ludzie kochani w tych sklepach nie ma nic 😠Kupilam Alanowi tylko mala grzechotek,bo to byla jedyna fajna rzecz w Kauflandzie.Niko dostal recznik z Euro 2012 i jeszcze zamowie kosz do koszykowki na stojaku.Bedzie szalec jak wyzdrowieje.

Wczoraj zjadlam loda i.....srake znowu mamy 😠
Alan chyba sie pokłócił z lewym cyckiem,bo pic z niego nie chce.Jejku........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, ja mam za dużo problemów na głowie i akurat wszystko się zbiegło z tym, jak się Wikusia urodziła. Jeszcze ja jak to ja, nerwowo jestem wytrzymalsza, ale chłop mi się wykańcza, chciałam żeby szedł do lekarza, bo ma zajebiste nadciśnienie i moim zdaniem już nawet nerwicę, ale on stale zapracowany. Właśnie na szczęście są te dzieciaki i człowiek przy nich się uspokaja 🙂

Ooo, moja mała mysia ma 2 miesiące 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo dziewczyny, u nas tez pogoda do bani, a jeszcze mój maz pojechał po samochód do stolicy, i mówi ze tak sie ciezko wraca, a wycieraczki nie daja sie opanowac, bo czujnik deszczu jest, a nie mielismy nigdy takiego ustrojstwa. mam nadzieje ze szczesliwie uda mu sie wrócic nasza super krajowa 8 w remoncie i bedziemy sie mogli za jakies 2-3h cieszyc nowym autkiem.

Panny mi sie pospały w koncu, utłuc sie nie mogły, zwłaszcza Igusia,a le to pewnie pzrez ta cholerna pogode. i tak w długoterminowej pogodzie z jakis tydzien temu na niedziele było 30 stopni,a teraz nawet połowy chyba nie ma. to sie ucieszymy deszczem na chrzciny 😞 mam tylko nadzieje ze mała nie bedzie na mszy płakała, bo ostatnio jakas maruda jest. czyzby nas prawie na koniec 3 miesiaca kolki dopadły?? 😞 brrrrr zaraz wyracze, tfu tfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejko 🙂

Co sie dziwita, dziś dzień dzieciora i mamy spędzają czas z maleństwami 🙂

Faktycznie pogoda dziś lipna i senna, nawet Dżonku trochę pospał sam 😮
Ogólnie to nudaaaaaaa jakich mało. Mam ochotę zeżreć coś innego niż zwykle a nie mogę. I mam ochotę na piwsko i fajkę, aaaaaaa! Ostatnio pozwoliłam sobie na pół szklaneczki wieczorem ale co to za frajda :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A właśnie tak się zastanawiam od kiedy faktycznie dzieci chcą siadać bo Jasiek już się ładnie podciąga do siadu (z drobną moją pomocą ale bez przesady oczywiście). Nie chcę Go sadzać ale znając Jego charakterek niedługo mnie sterroryzuje bo będzie chciał i już, hehe :P Nie no a tak na serio to mnie zadziwia bo faktycznie się giba i domaga siadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku jak tu spedzac dzien z dziecmi,a za oknem taka pogoda do dupy.Alan nie ma humoru.Niko juz tez marudzi,bo ile mozna lezec.Nawet pograc w gry nie idzie ,bo go boli jak siedzi.I tak to do udpy mija dzien.


Ide go juz kapac,bo mnie dzisiaj wykonczy.Ulewa jak nigdy,marudzi i spac nie chce.......jasna ciasna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu moja też dzisiaj taka marudna. Od 15 nie śpi. Jest wykąpana, wypiła 80 ml mojego ściągniętego rano mleczka. A teraz rzuca się przy cycku grrr 😠 oczy ma spuchnięte i czerwone ze zmęczenia, ale spać nie chce gnijek jeden mały! 😞 a ja czekam na Misia aż wróci z pracy. Biedak miał być po 16, ale jakąś awarię miał w pracy i dopiero niedawno z niej wyszedł. Dzisiaj nici z unga bunga bo plamię po tych tabsach anty 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże,jak mnie dzisiaj nosi. Chyba hormony mi szaleją,bo wścieku pięt dostaję. Tak się nadarłam na Bartka,ze aż zachrypłam,a w sumie nic wielkiego się nie stało...aż się popłakałam,porażka goni porażkę. Mam kryzys jakiś,wahania nastrojów, doły, niemoc i generalnie robię z igły widły.. Co jest grane..? Sama siebie mam dosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...