Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, piwsko i chipsy na wieczór, nie codziennie, ale jednak...

No i też to,że przed pierwszą ciążą byłam zasuszonym szkieletorem, ważącym 46 kilo 🙃
Lady, ja ogólnie się w tej ciąży z Wiki rozkokosiłam, zawsze kochałam gotować i jeść, ale teraz co ja wyczyniam w kuchni to już jest lekka przesada 😮 jak nie mam w domu ciasta to jestem chora, obiad składa się z 2 dań i żrę do rozpuku ostatnio, już mam na wadze 4 kilo więcej.
Tak, wiem - stękam, a swoje robię. Ale nie przeszkadza mi waga, tylko ten brzuch, chociaż może i nie jest wcale taki straszny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Astra w charakterystykach Byka piszą, że często cierpią Byki na nadwagę, bo kochają dobre jedzenie 😉 Co poradzić taki już mamy charakter 😉 Ja nawet jak zacznę kiedyś tyć nie przejdę na dietę, bo za bardzo kocham jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko uśpiła moda na sukces 🤪 🤪 🤪
i śpiocha terorysta od 1.30 miałam pobudkę co 20 minut no 😠 😠
zaraz mam ostry dyżor na tvn lecccee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
No Lady, ja cały czas wierze, że mój brzuch jednak się wciągnie. Ale w to ze nie jestem w ciazy tez wierzyłam mocno hahaha 😉

Kasia mój uparty, smoka nie tknie. Chyba że jest na nim sabuś albo devikap 🙂 Nawet mu przez sen próbowałam wetknąc jak mu sie śniło, że cycka ssie ale nie da rady 😜
Przynajmniej nie bede musiala oduczac 🤪

Moja też nie chce. NAjlepiej to jest rano jak mi się obydwa dziady naraz obudzą i obydwa głodne 😁 i robię dwa śniadanka naraz, Bartek by poczekał, ale mała je rano po całej nocy 170ml i je długo, a Bartek ledwie zje to już do babci cieknie, bo prababcia przyjechała i już od samego rana wojują 🙂 i bym chciała małej tą złośliwą lampę zapchać smokiem,bo robi to samo, co gulkowa Emilka - ssie piąchy do czerwoności, a tak się wkurwia przy tym,że mała bania 😁 ostatnio nawet rano zdarza jej się płakać z nerwami jak czeka na butlę - chyba,że ją z gołą dupą zostawię, to sie cieszy i leje fontanny z radości 🙃 😁 ale ona smoczka nieeeee...po co sie wysilać, jak i tak nic nie poleci 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku i przysiady ze sztangą też działają na brzuchol 😉
Astra haha no moja tak samo smok nie, a po co się wysilać.
Kurde nie mam do małej sił, tak tą głową kręci i uszy odgina, zaczynają odstawać... Opaska nie przejdzie bo zlatuje cały czas tak się wierci. Mam ochotę te uszy przykleić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, do nadwagi na szczęście jeszcze sporo mi brakuje 🙂 będę się martwić, jak będę ją mieć, w co raczej mimo wszystko wątpię 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Lady, do nadwagi na szczęście jeszcze sporo mi brakuje 🙂 będę się martwić, jak będę ją mieć, w co raczej mimo wszystko wątpię 😉 😁


To co marudzisz, że słoń. Okrągłe kobiece kształty są sexy. Jak to mówią facet nie pies na kości nie leci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na panicza aż się obudzi a potem przebiorę dupsko bo robi się nam odparzenie
potem się pobawie i mam nadzieję że się położymy we dwoje i polula synuś z mamusią 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Interesująca ta sztanga, ale to co mnie martwi to to, że będe miała jeszcze wieksze bicepsy niz mam 😜 Takie uwarunkowanie genetyczne 🙃

Beksa się wyryczał a wyryczał. Ale uspokoił sam. Teraz śpi. Mogę tak robić, pod warunkiem że nie będzie się zanosił. Dziś tego nie zrobił więc mały sukcesik jest. Gorzej jak zacznie sie dusić.
Ogólnie posprzatałam mieszkanie, zrobiłam ze sobą porządek, Nienio śpi 🙂
...Spał 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Szczesliwi w domu....
Niko zalamany,bo nie moze chodzic do wtorku,a ja razem z nim.Wozek juz mamy to bedzie jakas ulga.Ja i tak nie moge go nosic.

Ide pranie rozwiesic.Chyba bedzie padac,bo Alancisko marudny jest.


Bidulek 😞 Dobrze chociaż, że to nie tak bardzo długo.

Moja pomarudziła trośku, a teraz śpi. Ja się wykrwawiam na śmierć 🤨

Gulek myślisz, że można sztangę hantlami dwiema po 4 kg zastąpić? Kurde nie mam sztangi 😞 Tylko, że wtedy pewnie nie da się tak prosto tych pleców trzymać hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Szczesliwi w domu....
Niko zalamany,bo nie moze chodzic do wtorku,a ja razem z nim.Wozek juz mamy to bedzie jakas ulga.Ja i tak nie moge go nosic.

Ide pranie rozwiesic.Chyba bedzie padac,bo Alancisko marudny jest.


Bidulek 😞 Dobrze chociaż, że to nie tak bardzo długo.

Moja pomarudziła trośku, a teraz śpi. Ja się wykrwawiam na śmierć 🤨

Gulek myślisz, że można sztangę hantlami dwiema po 4 kg zastąpić? Kurde nie mam sztangi 😞 Tylko, że wtedy pewnie nie da się tak prosto tych pleców trzymać hmmm...

ja też drugi okres miałam taki jak pierwszy czyli krew dużo krwi 🙂
współczuje idziemy się ciotki bawić he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku przy odpowiednich ćwiczeniach ze sztangą nie rozrosną Ci się mięśnie, trzeba nastawić na spalanie i jest ok. 😉 Zresztą te kobiety rozrośnięte biorą odżywki i inne takie, nie mamy możliwości tak wyglądać przy samych ćwiczeniach 😁
Lady można, tylko w ten sposób nie masz możliwości zwiększania ciężaru z czasem, a to jest klucz do sukcesu. Na początek możesz nimi robić, analogicznie jak ze sztangą.
Tutaj fajnie pokazują i mówią na co trzeba zwracać uwagę :
http://potreningu.pl/cwiczenia/kobieta/2/martwy-ciag
http://potreningu.pl/cwiczenia/kobieta/11/przysiady-ze-sztanga-na-karku
Nie sugerujcie się tym, że pisze o działaniu na dany mięsień, ale tak na prawdę działają na całe ciało i włączają spalanie tłuszczu oraz zajebiście poprawiają sylwetkę 😉 A także zmniejszają garbienie hehe
A tak a pro po tego brzucha, brzuszki mogą działać, ale te z obciążeniem + aeroby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak dla mnie skuteczne 🙂 Tylko ciezkie.

Astra, probowalas juz prostownice? Cały czas sie waham miedzy sleek&curl i silk therapy a jeszcze mam okazje kupic beurera za pol ceny i juz nie wiem ;p

Kurde, mam załamke. Co z tego, ze ja chce uczyc Jaska jak wszyscy inni najchetniej by Go nosili i bujali. I o ile moim rodzicom moge to wytlumaczyc tak niektorym ciotkom i rodzinie K srednio ;/
Kurwaaa!
A jeszcze za tydzien mamy wyjechac na 3 dni i mam nadzieje ze poki co to bedzie ostatni raz bo Jasiek odczuwa zmiane wyraznie ;/
Wnerwa mam ogólnie juz ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Jak dla mnie skuteczne 🙂 Tylko ciezkie.

Astra, probowalas juz prostownice? Cały czas sie waham miedzy sleek&curl i silk therapy a jeszcze mam okazje kupic beurera za pol ceny i juz nie wiem ;p

Kurde, mam załamke. Co z tego, ze ja chce uczyc Jaska jak wszyscy inni najchetniej by Go nosili i bujali. I o ile moim rodzicom moge to wytlumaczyc tak niektorym ciotkom i rodzinie K srednio ;/
Kurwaaa!
A jeszcze za tydzien mamy wyjechac na 3 dni i mam nadzieje ze poki co to bedzie ostatni raz bo Jasiek odczuwa zmiane wyraznie ;/
Wnerwa mam ogólnie juz ;/



musisz jasno powiedziec kto wychowuje dziecko........ja przy pierwszym tak zrobilam i teraz nie mamy z tym problemu przy Alanku.Otwarcie mowie np:prosze go nie hustac,bo sie nauczy,wozic wozkiem do usypiania,bo potrafi sam zasnac itd. 😉
U mnie sasiadka co przyszla to go wozila jak usypial.I jak jej zwrocilam uwage to teraz komentuje do Alanka .Nie moge cie powozic,bo dostane opierdziel od mamy 🤪 🤪Nasze dzieci i my z nimi jestesmy wiekszosc czasu.Rodzinka pojedzie ,a placz i zlosc zostanie z Toba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
ej wy chyba juz pisalyscie o 6 weidera? Skuteczne to?


Głównie na górne partie mięśni brzucha działa. Na oponkę nie. Robiłam 2 razy. Brzuch mi stwardniał, zmniejszył się, ale boczki zostały. Najlepsza jest Szóstka według mnie dla osób bez tkanki tłuszczowej na brzuchu, dla wyrzeźbienia tzw. kaloryfera 😉 Mój Łukasz jak robił to po tygodniu już mu się zarysowały mięśnie, ale on właśnie nie ma grama tłuszczu na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Musiałam dokarmić mojego Mańka. Ciàgnęła z obu piersi i się denerwowała bo mało co leciało. Zrobiłam butlę, wyduldała 40 ml i zasnęła. Czyli mam jakieś mleko może słabsze albo tak malutko.
Gulciu Ty karmisz cycuszkiem i dokarmiasz Emilcię, jak to dokładnie u Ciebie wyglàda? Po każdy, cycu dokarmiasz malutkà? I w ogóle dlaczego Jà dokarmiasz? 🙂 głupie pytania zadaję, wiem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Jak dla mnie skuteczne 🙂 Tylko ciezkie.

Astra, probowalas juz prostownice? Cały czas sie waham miedzy sleek&curl i silk therapy a jeszcze mam okazje kupic beurera za pol ceny i juz nie wiem ;p

Kurde, mam załamke. Co z tego, ze ja chce uczyc Jaska jak wszyscy inni najchetniej by Go nosili i bujali. I o ile moim rodzicom moge to wytlumaczyc tak niektorym ciotkom i rodzinie K srednio ;/
Kurwaaa!
A jeszcze za tydzien mamy wyjechac na 3 dni i mam nadzieje ze poki co to bedzie ostatni raz bo Jasiek odczuwa zmiane wyraznie ;/
Wnerwa mam ogólnie juz ;/



musisz jasno powiedziec kto wychowuje dziecko........ja przy pierwszym tak zrobilam i teraz nie mamy z tym problemu przy Alanku.Otwarcie mowie np:prosze go nie hustac,bo sie nauczy,wozic wozkiem do usypiania,bo potrafi sam zasnac itd. 😉
U mnie sasiadka co przyszla to go wozila jak usypial.I jak jej zwrocilam uwage to teraz komentuje do Alanka .Nie moge cie powozic,bo dostane opierdziel od ammy 🤪 🤪Nasze dzieci i my z nimi jestesmy wiekszosc czasu.Rodzinka pojedzie ,a placz i losc zostanie z Toba 😉


No wlaśnie mówie, że oduczam Go huśtania i takie tam, ale bez sensu jak mam gości a dziecko ryczy. Poza tym co z tego, że mówie? Poobrażają się i już. I bądź tu kurwa stanowczy. Nie wiem jak będzie ale już widzę te pieszczoty i lulajki drugiej babci jak przyjedzie i hasło - no muszę się nim nacieszyć. Eh.

A co do karmienia Kasia, decyzja należy do Ciebie ale pamiętam że jak Jasiol ryczał i wnerwiał się przy cycach bo mu mało leciało to byłam twarda i nie dokarmiałam a przystawiałam ile wlezie. W ten sposób pobudziłam laktacje i w tej chwili mleka mam wystarczająco dużo 🙂 Do tego codziennie rano odciągam setę bo mam nawał po nocy i zostawiam to na wieczór przed snem. Zjada wtedy butle i jeszcze tuli cycusia i jest kul 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kazde dokarmienie powoduje produkcje takiej samej ilosci mleka czyli za malo bedzie caly czas 🥴U nas tez byly slabsze dni,ale juz jest ok.

Maz w niedziele juz jedzie 😞A teraz tak fajnie jeszcze jedne rece do pomocy.
Niko biedak troche posiedzi na wozku i juz chce sie polozyc.A ja cholera go dzwigam 😠Bo przeciez ciagle meza z dworu nie bede wolac.Jeszcze cos narobie.Jednak wazy 21 kg.

Moj krzyz juz nawala i to mocniej z dnia na dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My słuchamy dzieciowe hiciory 😉 Właściwie teraz tylko ja słucham bo głupia puściłam Na Wojtusia z Popielnika i mała już drzemie :> Ma to w pozytywce i zawsze ja usypia. Wersja śpiewana widać też 😉 Kurcze a zaraz kąpiel 😜 Ja se słucham dalej 😉 Pocałuj żabkę w łapkę, pocałuj żabkę w łapkę, cmok, cmok, cmok 🙃 A się przygotowywałam na show z tańczeniem i śpiewaniem i mnie dziecko olało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalam,fiku. Jak dla mnie strzał w 10 🙂

znacie jakis dobry lek o wlasciwosciach super-uspokajajacych albo antydepresyjnych,ktory mozna kupic bez recepty i bedzie dzialal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poobrażają się i już. I bądź tu kurwa stanowczy. Nie wiem jak będzie ale już widzę te pieszczoty i lulajki drugiej babci jak przyjedzie i hasło - no muszę się nim nacieszyć. Eh.


To niech kurwa czesciej przyjezdza do cholery jasnej.Dzickiem mozna sie nacieszyc w inny sposob nie tylko noszac i bujajac.Moja tesciowa potrafi sie z malym bawic jak on jest w lozku,na macie w kazdym miejscu.Ogolnie to u nas Alanek jest malo noszony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...