Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej kochane 🙂

My już z Polcią w domku 🙂 Jupi, od razu człowiek lepiej się czuje, jeszcze mój Wojti taki kochany, że aż miód na moje serce się leje 🙂

Polcia właśnie śpiulka, dziś pierwsza wspólna kąpiel 🙂

Mam pytanie odnośnie spania. Wasze dzieci śpią w śpioworkach, czy przykrywacie je czymś? Ja to zaraz mam obsesje, że się Polcia jakoś niefortunnie obróci czy coś, ale taka mała jeszcze sie nie obraca, więc położona na boczku powinna ładnie śpiulkać w łóżeczku, no nie?

Pierwsza noc w domku a ja już świruje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Mamuski!

Widze, ze z chlopami to wszystkie problemy mamy. 😞 Ja juz z moim wyjasnilam sprawe. Nie wiem dlaczego myslal, ze jak ja w nocy karmie to tylko do mnie nalezy pozniejsze lulanie go do snu 🤢 🤢 🤢 NIestety Dominik nie zasnie jak sie go nie przytuli i ukolysze. Czasami przechodzilam tak 3 godziny, a mezu sobie w najlepsze spal... 😮 No i jak mi ktoregos dnia z pracy wrocil o 20:30 (bo cos waznego bylo), to myslalam ze ze zlosci wyjde z siebie i stane obok. 😠 😠 Ale poprawil sie. Ktorejs soboty postanowilismy, ze caly dzien synek bawi sie z tata. (byl to pierwszy weekned bez mojej mamy). Maly tak dal mu popalic, ze wieczorem padl na cycki. 😁 Wtedy chyba zakumal ile ja mam pracy z dzieckiem wciagu tych 5 pozostalych dni 😁 😁 😁 😁 Eh duzo by gadac... No mam nadzieje, ze reszta mezow tez zrozumie ile zajmowanie sie dzieckiem kosztuje energii, czasem nerwow i sily (moje plecki znow sie odzywaja :unsure 🙂
Kocik jak Ci idzie? Z Marcinem chyba juz troszke lepiej? Jak bylo na koloniach? Fajnie masz, ze Twoj mezu bedzie z Toba od przyszlego tyg. Moj postanowil zmienic prace, wiec przez jakis czas urolpy nie beda wchodzic w gre 😞 😞 Chyba sie spakuje i pojade do Polski we wrzesniu...
Aneta podziwiam Cie za forme i determinacje. Nie zly wynik na basenie 🙂
Kozinka U Ciebie jak zwykle cos sie dzieje!!! 😲 😲 😲 😲 Zdrowka dla calej rodziny 😘 😘 😘
Wracam do zelazka. Maly zasnal, ale pewnie tylko na chwileczke 🥴 🥴
Buziaki mamuski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka ja poczatkowo kładłam małego w rozku jak wróciłam do domu i również na boczku zasypiał a po wizycie na bioderkach lekarz odradził kładzenia na boczku mimo ,że wszystko z bioderkami ok i mały teraz i tak z boku się przekręca na wznak i przykrywam w te upały tetrą a czasem kocykiem ale tylko do pasa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Majka ja poczatkowo kładłam małego w rozku jak wróciłam do domu i również na boczku zasypiał a po wizycie na bioderkach lekarz odradził kładzenia na boczku mimo ,że wszystko z bioderkami ok i mały teraz i tak z boku się przekręca na wznak i przykrywam w te upały tetrą a czasem kocykiem ale tylko do pasa 😜


Dzięki kochana na info :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
midorada napisał(a):
Hejka Mamuski!

Widze, ze z chlopami to wszystkie problemy mamy. 😞 Ja juz z moim wyjasnilam sprawe. Nie wiem dlaczego myslal, ze jak ja w nocy karmie to tylko do mnie nalezy pozniejsze lulanie go do snu 🤢 🤢 🤢 NIestety Dominik nie zasnie jak sie go nie przytuli i ukolysze. Czasami przechodzilam tak 3 godziny, a mezu sobie w najlepsze spal... 😮



haha to dokładnie jakbym nas widziała....u nas w nocy to wyglądało tak że po cycku mały potrzebuje ululania, bądź ma jakąś kolkę no i trzeba na rękach to co robił tatuś?? odwracał sie do nas plecami 😁 aż zaprotestowałam i dość jasno wyraziłam swój sprzeciw i potrzebę pomocy, bo powiedziałam że ja robotem nie jestem....a teraz przy tym katarze to dodatkowo potrzebuję odciążenia.
Szkoda że Twój nie będzie miał urlopu bo szczerze to ja tylko na to czekam

Maju super że już w domciu 🙂 cieszę się razem z wami 😉
Wiola dobre pytanie, bo wczoraj się też nad tym samym zastanawiałam bo mały nie wypił całego mleka i nie wiedziałam że można drugi raz podgrzewać, no ale w końcu wylałam.
Czarna nam Infacol nie pomógł no ale każde dziecko inne, może wam pomoże,
Justyna Adaś przystojniak jak nie wiem 🙂 dziewczyny będą mdlały 🙂
Asia skoro wasze majówki nie działają to nie ma przeszkód aby dołączyć do nas 🙂

miłego wieczoru mamusie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kozinka napisał(a):
w poniedziałek mąż miał łączony egzamin na kat.c z prawka-teorię zdał,jazdy niestety nie 😞
trzymajcie kciuki,bo jutro ma poprawkę 🙂 🙂


trzymamy kciuki ale nie dziękuj 🙂

dobrze że gorączka już ustąpiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
w poniedziałek mąż miał łączony egzamin na kat.c z prawka-teorię zdał,jazdy niestety nie 😞
trzymajcie kciuki,bo jutro ma poprawkę 🙂 🙂


trzymamy kciuki ale nie dziękuj 🙂

dobrze że gorączka już ustąpiła 🙂

🙂 🙂
zobaczymy co dalej-jeśli to 3dniówka,to gorączka już nie powinna wrócić 😉 w sumie prócz gorączki nic więcej nie było,sama lekarka to też stwierdziła i pewnie temu powiedziała,żeby w razie czego w czwartek przyjść i wtedy by zdiagnozowała a tu proszę wysypka szybciutko wyszła 😉
dziwne-Klaudia miała 2 dni gorączkę,my z mężem też,więc nie wiem co to za wirus,ale tylko u Adasia skończyło się (mam nadzieję) wysypką 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kozinka napisał(a):
Kocik napisał(a):
kozinka napisał(a):
w poniedziałek mąż miał łączony egzamin na kat.c z prawka-teorię zdał,jazdy niestety nie 😞
trzymajcie kciuki,bo jutro ma poprawkę 🙂 🙂


trzymamy kciuki ale nie dziękuj 🙂

dobrze że gorączka już ustąpiła 🙂

🙂 🙂
zobaczymy co dalej-jeśli to 3dniówka,to gorączka już nie powinna wrócić 😉 w sumie prócz gorączki nic więcej nie było,sama lekarka to też stwierdziła i pewnie temu powiedziała,żeby w razie czego w czwartek przyjść i wtedy by zdiagnozowała a tu proszę wysypka szybciutko wyszła 😉
dziwne-Klaudia miała 2 dni gorączkę,my z mężem też,więc nie wiem co to za wirus,ale tylko u Adasia skończyło się (mam nadzieję) wysypką 🤔



no to dobrze że już z tego wyszliście bo ciężko przy dzieciach cokolwiek robić jak się jest chorym...ja się boję żebym Matiego nie zaraziła katarem 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja to mam ból gardła,więc jakieś przeziębienie,ale zażywałam silne tabletki,zbijały mi tylko do 38stopni gorączkę ale dzisiaj już ok,tylko gardło,Klaudia już ze wszystkim doszła do siebie,mąż też się nie skarży na nic więc mam nadzieję,że to już koniec,bo po raz pierwszy w życiu przeszłam taką gorączkę przy takich upałach i to jest coś okropnego 😞 tu się poci aż mokre ubrania i włosy i do tego upał 😠
a na katar to psikaj do nosa może szybciej przejdzie,choć powiem Ci,że ja nie raz chorowałam przy Klaudii a ona raptem 2-3 razy była chora,był katar czasem lub gorączka przy ząbkach ale to na tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tyssiiaa napisał(a):
Aniu dobre wiesci i oby goraczka nie wrocila 😜 powodzenia dla meza jutro musu sie udac..
My jutro na wazenie no i zapytać sie co z nosem bo charczy i charczy 🤢

no to skontroluj,ja muszę Klaudię przenieść do tej lekarki co Adasia mam,żeby byli w jednym ośrodku,bo Klaudię mam tam,gdzie wcześniej mieszkaliśmy i jak byłam w piątek jak miała tą gorączkę to się pytała czy wiem,że ma szmery na serduszku 😮 tak,wiem,że ma bo już nawet wypisała mi skierowanie do kardiologa i byłam u niego jakiś rok temu i owszem ma szmery,ale przejściowe,a ta lekarka dalej o tym zapomina a ma przecież wszystko w jej kartotece,więc nie wiem czemu ciągle pyta czy o tym wiem...poza tym zauważyłam że prawie każde dziecko według niej szmery ma,że chyba jakaś moda zapanowała 😮 więc przeniosę ją tutaj,tą lekarkę wszyscy chwalą,sama jestem z niej zadowolona,ciekawa jestem czy ona też stwierdzi szmery,czy tamta niepotrzebnie mi w głowie mąci,skoro kardiolog powiedział,że to niegroźne zanikające 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Ania jak bylam mala to tez mialam szmery zwiazanie z dorastaniem i tak do 6roku bylam pod kontrola kardiologa 😁
Maly jest tak zawalony a frida nie wyciaga ;( niby to zalegajace mleko ale ja sie boje ze on sie kiedys tym zachlysnie :/


dlatego ja kupilam ten katarek bo wiecej wyciaga niz frida.

wogole to sie witam fajna pogoda dzis, deszczowo troche ale lubie taka pogode. Dzis sie wyspalam pomimo ze wstawalam 3 razy w nocy ale mala tylko zjadla i od razu spac szla dala mamie pospac teraz tez sie przytula ladnie po jedzonku. obudzilysmy sie o 8.30 wiec teraz czas na kawke i trzeba sie ubrac 🙂

Dzis promocja w rossmanie na 6pak chusteczek nawilzanych z pampersa za 27zl ide kupic bo z pampersa sa najlepsze jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂 u nas tez szpital 😞 mala chyba sie przeziebila kaszle, kicha i ma straszny katar, dodatkowo sie naciaga jakby jej tam cos zalegalo caly czas 😞 maly ma takie oczy popuchniete jakby mu ktos przylozyl w nocy 😞 ale adi to alergik wiec to na pewno z tego 😉 popoludniu idziemy do lekarza 🙂
milego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, my z Hanią już po porannym spacerku, pogoda fajna bez tropików temperatura optymalna 🙂 Jutro Hania ma swoją pierwszą dalszą wycieczkę-jedzie babcie odwieźć na lotnisko 🙂
Teraz czas dla mnie idę zjeść śniadanko, budzę męża po nocce, który zaopatrzył nas w świeże pieczywko 🙂
Miłego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂
a ja wlasnie z synusiem sobie pogadalam bo juz zaczyna cos tam po swojemu swiszczyc i pieknie sie usmiecha 🙂
Aniu powodzenia dla meza z tą praktyką niech zda 🙂
wczoraj na dzialce bylismy i Adam strzygł psy nasze ale mu to fajnie wyszlo 100zl w kieszeni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...