Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tysia a ja idę na rzęsy 27go tez jestem mega ciekawa 🙂
Sandra chcemy obiady domowe potrzebujemy niewielki lokal ale tez bedziemy miec obiady abonamentowe tzn..ze jak zamowisz na caly miesiac to od poniedzialku do soboty bedziesz miala dostawe do domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos kochana jakby mi ten delicol nie pomogl to bylaby mozliwosc jakbym sie ladnie do Ciebie usmiechnela ze poslalabym ci pieniazki a Ty bys mi wyslala te kropelki? Nie chodzi mi ze na juz ale jakbym byla juz w takiej desperacji ze bardzo bylyby Nam potrzebne to czy moglabym sie odezwac... Z nieznanych zrodel bałabym sie zamowic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za miłe przyjęcie.
Tysia bede pisac i tu i tu chyba ze na tamtym forum tak ze nikt nie bedzie pisał.
Dudasia Piotrek ostatnio jakby troszke sie uspokoił. Rady Superniani działają 😉 I jeszcze zaczyna powolutku mówić i powtarzać słóka co mnie najbardziej cieszy.
Nie pamiętam kto, ale ktoś pisał o przywróceniu laktacj. Jeśli masz taką ochotę to warto. Nawet po zapaleniach, zatorach i tak to najlepsze mleczko dla naszych dzieciaczków. Ja osobiście miałam grzybice sutków. Uwierz mi że ból był nie do opisania. Musiałam ściągac mleko, bo ssanie Adasia przyprawiało mnie o ból nie do wytrzymania, choć i tak ból był okropny ( dużo gorszy niż zator i zapalenia bo to miałam z pierwszym synem). Na szczeście dostałam odpowiednie leki i po 2 tygodniach przeszło. Teraz nie wyobrażam sobie że mogłabym przestac karmić. I uwierzcie mi że to Wam będzie gorzej przestac karmić piersia i przerzucić sie na butelkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

Ja zauważyłam, że cycole się powiększyły i wyrównały, mam wrażenie, że już wiecej mam tego pokarmu i Polcia krócej ssa i się chyba najada.
Nawet zauważyłam, że od wczoraj czasem mi samo mleczko wycieknie z suta ☺️ ☺️

U nas taka brzydka pogoda, z pierwszego spaceru nici, chyba poczekamy do czwartku/piątku jak się rozsłoneczni 🙂

Laski, dajcie znać jak po rzęsach, do mnie kumpela wpadnie na dniach na dopełnienie 🙂
Aneta bardzo fajny pomysł z tymi obiadami, sama bym pewnie zamawiała, w większym mieście to na pewno się uda 🙂 trzymam kciuki 🙂
Czarna wierzę, że z Maluchem będzie lepiej 😘 😘
Sandra mała rośnie jak na drożdzach, jak ten czas szybko leci, już połowa lipca, to już niedługo 🙂

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Oby więcej takich nocek jak dzisiejsza 😁 Hania obudziła się o 1:00 zjadła cyca, potem ja ją przystawiłam na śpiocha o 4:30 gdy mąż do pracy się zbierał i pi do teraz moja Kruszynka. wprawdzie nad ranem trochę przez sen marudziła i prężyła się, ale położyłam ją na brzuszku i śpi do teraz 🙂
Jeśli chodzi o jedzenie to jem wszystko-prawie- wykluczyłam rzeczy wzdymające i smażone. Na czekoladę Hania dobrze reaguje więc co rano okienko sobie pociamkam dla smaka. U mnie już 15 kg w dół jupiii.

Anet oby biznes był sukcesem.
Kocik, Czarna biedne wasze maluszki oby po kropelkach przeszło.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello mamcie.

wpadłam tylko na moment zdać relacje jak tam po pierwszym dniu z sab simplexem...więc kolki może i ustały ale za to zastopowały nam się kupki więc tak czy siak płaczliwa noc była... ;/ a rano dziś podałam mu espumisan i od razu zrobił kupkę i się uspokoił także chyba wracamy do espumisanu...:/ eh..ile prób...oby w końcu coś podziałało.

Aneta super pomysł na biznes 🙂 a Wrocław ma bardzo ładny rynek, Poznań nie wiem bo nie byłam
Sandra super mała przybiera a to faktycznie już niedługo 🙂
Maja super że mlesio się normuje 🙂

fajnie macie z tymi rzęsaami, moja ma dopiero terminy na wrzesień... ;/ więc po wakacjach...

zmykam do bąbelka bo już wzywa 🙂 miłego dzionka, choć u nas pogoda do d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski!

U nas tez nocka masakryczna, mloda do 2 w nocy nie mogla zanac, wila sie z bolu doslownie i nawet sab simplex nie pomogl....szczerze to juz nie wiem od czego bo wczoraj jadlam kurczaka i chleb z wedlina plus jablko wiec juz stawiam na jablko i tez je odstawiam, kurwa mac normalnie. Od szpitaal jadam jablka i jeszcze z tego powodu nie bylo problemu no ale coz, dzisiaj zjem jajko na obiad bo juz zygam tym kurczakiem gotowanym, serio.

Aga bardzo dziwne ze od sab simplexu zatrzymaly sie kupki, to raczej nie mozliwe no ale moze na Matiego dzialaja jeszcze inaczej. Skichac sie juz mozna, nie?

Dopoki nie pojawily sie kolki tez jadlam doslownie wszystko tak jak maja a pozniej zonk 😞

A najhlepsze z tego wszystkiego jest to, ze mimo tak restrykcyjnej diety wcale nei chudne i jestem mega wsciekla z tego powodu.

Dobra to sie wyrzalilam.

Aneta fajny pomysl!

Sanda klusek rosnie 🙂

Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie w ten deszczowy dzien. Mala mi wlasnie na piersi prrzytulona przysypia meczy kupe od rana biedactwo nie moze zrobic a ja czekam za kolezanka ma mnie odwiedzic przyjedzie z 2 dzieci ale chyba beda grzeczni.
Malo sie odzywam ale u mnie nic ciekawego wczoraj 10kg ogorkow dostalam i porobilam troche kiszonych troche konserwowych. Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
Współczuje Wam tych kolek i diety. Ktoś kto wynajdzie kiedyś lek na kolki zbije fortune. Ja na szczęście też jem wszystko i niestety to widać;/ Waga od porodu sie nie zmieniła ani grama w dół. Chyba trzeba się wziąć za siebie bo 5kg na plusie to za dużo dla mnie. Tylko co mam zrobić jak ja tak kocham jeść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

U nas deszzowo dzis nie wychodzimy na dwor, noce spimy ładnie karmie co 3-4 godz 🙂

Anetka super pomysł na biznes oby się udało 🙂 ja tez ciągle o czyms mysle by nie wracac o pracy 🤢 ale jeszcze nic nie wymysliłam 🤢

Mój mały juz tez sie usmiega szczegolnie jak sie do niego gada 🙂

Bidne te wasze dzieciaczki z kolkami, u nas kolki łapia ale tak zazwyczaj rano tylko na ok 30 min, ogólnie espumisan nam wystarcza, niby niemcy pod nos3em ale jakos nie po drodze mi tam he 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna_malutka napisał(a):
WiolkaKa wzdęcia moga być też od chleba, niekoniecznie od jabłuszka. I niestety kolki mogą sie pojawić miesiac po urodzeniu, więc nie jest powiedziane że jak na poczatku sie je wszystko to później też można.


Napisalam przeciez, ze odkad mala ma kolki to nie jem prawie nic.

Co myslicie o herbatce rumiankowej, takiej delikatniusnej, mama mnie namawia bo mysli ze mloda ma podraznione jelita 😮 a ja sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WiolkaKa napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
WiolkaKa wzdęcia moga być też od chleba, niekoniecznie od jabłuszka. I niestety kolki mogą sie pojawić miesiac po urodzeniu, więc nie jest powiedziane że jak na poczatku sie je wszystko to później też można.


Napisalam przeciez, ze odkad mala ma kolki to nie jem prawie nic.

Co myslicie o herbatce rumiankowej, takiej delikatniusnej, mama mnie namawia bo mysli ze mloda ma podraznione jelita 😮 a ja sama nie wiem 😞

Sorki źle Cię zrozumiałam.
A co herbatki to raczej nie powinna dziecku zaszkodzić. Choć nigdy nic nie wiadomo. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
już po wizycie położnej i Hania utyła już wazy 4200 🙂 W czwartej Hania ma 2 wizyty u lekarzy, okulista-sprawdzamy oczka po fototerapii oraz wizyta patronażowa u pediatry.
U mnie pogoda do kitu ciągle pada, ale i tak mała zaraz zapakuje do wózka i pójdziemy na spacer.


co do herbatki rumiankowej to się nie wypowiem bo nie wiem jakie ma działanie, podobno baki po nie są u malucha.
Mam nadzieję że mnie kolki ominą szerokim łukiem, bo puki co jest spokój-wystarczą masaże brzuszka i leżenie na brzuszku.
Zbieram się na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamcie

Nogi wchodzą mi do dupy ,że tak powiem.
Dzisiaj pobudka o 1.30 pozniej o 3,4,5,6 tej 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Mały ma zaparcia , juz nie wiem jak mu pomóc 😞 😞 😞 😞
Przed chwilą dopiero przebrałam się z pizamy, i posprzątałam trochę, ledwo żyje.
Mały śpi ciekawe jak długo, darł się rano jakby go obdzierano ze skóry 🤨
Jeszcze myślałam ,że przywalę Mężowi... mówie mu zrób mleko w nocy,
a on na to że boli go głowa 😠 noż kurwa mać 🤢 myślałam ze go zabije.....
Jak chodzi do pracy, to wygląda na to ,że nie mogę od niego niczego wymagać 😮

Sandra
dzięki, jak coś to się odezwę, tylko z tego co widze to espumisan bobotic infacol jak i sab simplex maja w składzie simetikon, więc czy to pomoże?? skoro próbowałam już tych pierwszych trzech leków, które wypisałam??
Aneta zycze Ci aby biznes się rozkręcił 🙂 może wpadniesz na śląsk? 🙃
Wiolka nie wiem co z ta herbatką, może też bym spróbowała może by pomogła na kupki..... Sandra napewno bedzie cos wiedziec w tej sprawie 🙂

Dziewczyny jak mogę jeszcze pomóc Małemu z kupą? oprócz masaży , lezenia na brzuszku, ciepłych okładów i kąpieli.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do herbatki to ja daje małemu codziennie herbatkę i na przemian rumiankowa to koperkowa, teraz jeszcze wprowadziłam ułatwiającą trawienie, wszystkie herbatki sa z hippa no i ja mysle ze to mu tez pomnaga przy kupach i bakach, bo czasem jak nie dam herbaty to kolki sie nasilaja. w ciagu całego dnia wypija mi tej cherbaty ok 50 ml, bardziej lubi rumiankowa wiec czesciej ja pije niz koperek, a ta na trawienie wogle mu nie smakuje ale tez pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...