Skocz do zawartości

Czerwcoweczki 2012 | Forum dla mam


midorada_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 938
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
verandzia napisał(a):
Hej zolte gile to nie dobrze jak dziecko ma bo to znaczy ze jest bardziej zawalony.Jest to inaczej niz u doroslych tak Mi pediatra i polozna mowily.. 😞


to niedobrze...zobaczymy co lekarka jutro powie :/

Justyna super że Adaś taki grzeczniutki na mszy był 🙂 czekamy na relacje z imprezki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarna ja Ci nie pomogę bo nosimy podobny rozmiar i te ciuszki które mam po Marcychu akurat nosimy więc musiała by pomóc Ci mamcia która miała chłopca a teraz ma dziewczynkę 🙂
a tak co do wesel to mnie też czeka 15 września ale ja to dopiero będę miała problem....wy mówicie że musicie podochodzić do siebie??? laski i tak już teraz jesteście 🙂 ja to będę miała problem z kreacją bo waga stanęła w miejscu 🤨 🤨
a co do obcasów to ja uwielbiam ale już niestety wygoda bierze nie raz górę i śmigam w baletkach czy adasiach 🙂
Maju śliczne z was dziewczynki 🙂

u nas weekend odwiedzin się zakończył 🙂 wczoraj przyszły chrzestny z rodzinką a dziś przyszła chrzestna też z całą ferajną 😉 także rodziców chrzestnych mamy już 'zaliczonych' teraz we wtorek do biura parafialnego, ciekawe jaka u nas stawka - dam znać 🙂

nasz kaczorek śpi już sobie smacznie mam nadz że jutro lekarka nas pocieszy po kontroli bo coraz cieplej ma być i nie wyobrażam sobie siedzieć w domu w taką pogodę 🤢 🤢

miłego wieczorku kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tysią super ze już po i ze Adas byl grzeczny 🙂
Czarna ja też nie pomogę bo my z ubrankami praktycznie ma tym samym etapie 🙂 no ale jest allegro 🙂
Anetka powodzenia!
Maju śliczne kobitki z was
Kocik u nas jak byl katar to lekarka kazała być jak najwięcej na dworze, ze to niby dobrze wpływa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂

w końcu słońce 🤪 🤪 🤪

tak sie zastanawiam czy u nas tez nie pojawia sie skaza białkowa, bo mały ma całą chropowata buxke taka kaszke i zaczeło mu sie ulewac, tak mysle ze chyba kupie na próbe jedna puszke mleka tego przeciw skazie, myslicie ze jesli to skaza to po jednej puszce bedzie już widoczna poprawa?

Czarna jak nazywa sie dokłdnie to mleko i ile kosztuje bez recepty? Przystawiałas Małego do cyca? Ja próbowałam ale za chiny nie umie już złapać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie!
Chyba zła pogoda z Polski przywędrowała do nas bo ostatnio było ładnie a dziś znowu pada 😞
U nas ostatnio problemy z Piotrkiem. Mam dość. Bunt 2 latka chyba w naszym wypadku sie nie skończy. Jeszcze Adaś coś ostatnio kiepsko śpi. Pewnie przez to że ja się denerwuje. Wyskoczyły mu też jakies krostki ma buziaczku. Wydaje mi się że to trądzik. Mam taką nadzieje, bo chyba skaza nie objawia się wyłącznie na policzkach, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamusie!
Chyba zła pogoda z Polski przywędrowała do nas bo ostatnio było ładnie a dziś znowu pada 😞
U nas ostatnio problemy z Piotrkiem. Mam dość. Bunt 2 latka chyba w naszym wypadku sie nie skończy. Jeszcze Adaś coś ostatnio kiepsko śpi. Pewnie przez to że ja się denerwuje. Wyskoczyły mu też jakies krostki ma buziaczku. Wydaje mi się że to trądzik. Mam taką nadzieje, bo chyba skaza nie objawia się wyłącznie na policzkach, co?


Hej Dziewczyny,

Justyna, popatrz na ten link poczytaj i porownaj wysypke Adasia. Jestem pewna, ze to tradzik. Moj tez mial kilka tyg temu. Ladnie mu juz zeszla 🙂 Nie ma co panikowac - jestem pewna, ze to nie skaza 😉

NIe mam niestety kiedy Was poczytac, nie wiem za bardzo co sie u Was dzieje - nie liczac FB, bo tam to wejdzie sie na chwilke i juz sie widzi kto, co napisal, kto zdjecie dodal 😎
U mnie w miare ok. W srode przyjezdza tesciowa, a w nast pon ide z Malym na szczepienia.
U mnie piekna pogoda, jest szansa, ze jednak ubiore Dominika w letnie ubranka 😎 😎

Postaram sie Was poczytac troche podczas karmienia ( z tel). Ide gotowac obiad poki Maly spi.

Trzymajcie sie cieplo.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello mamcie 🙂

dziś w końcu ładna pogoda 🙂

i dziś również kontrola u lekarza, ale nadal słyszę że maleńki trochę charczy 😞 także Justyna witajcie w klubie i szybkiego powrotu do zdrowia Adasiowi życzymy 😘
Emi, Sandra tak podejrzewałam że jak nie ma gorączki to można wyjść bo coś tam jeszcze pamiętam jak Marcin był malutki ale weekend mimo wszystko wolałam przesiedzieć w domu. dziś wypad do lekarze więc i spacer no od jutra też zaczniemy chodzić bo oszaleć w chacie idzie 😮
Dorota fajnie że teściowa was odwiedzi zawsze to tylko teściowa ale i trochę pomocy na pewno też 🙂

my kapiemy maleństwo w emolium, i superaśna skórka po tym jest 🙂

w weekend wprowadziłam do swojego menu pomidora i jak na razie nic się nie dzieje także jakieś urozmaicenie w końcu na tych kanapkach moich się pojawiło 🙂

miłego dzionka mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂

Dołaczam się do grona Mam, gdzie jest łądna pogoda 🙂
U nas to nawet upał, na pewno po południu śmigniemy z Polą na spacerek.

Tak Was czytam, że Wy często do lekarza chodzicie z Maluchami..
Mi powiedzieli, że mam dopiero iśc po 7tyg od urodzenia na szczepienie i wtedy na wizyte..
Czy to jest tak, ze jak Poli nic nie dolega to wcześniej nie musze iść do lekarza?

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pszczelarka napisał(a):
Hello 🙂

Dołaczam się do grona Mam, gdzie jest łądna pogoda 🙂
U nas to nawet upał, na pewno po południu śmigniemy z Polą na spacerek.

Tak Was czytam, że Wy często do lekarza chodzicie z Maluchami..
Mi powiedzieli, że mam dopiero iśc po 7tyg od urodzenia na szczepienie i wtedy na wizyte..
Czy to jest tak, ze jak Poli nic nie dolega to wcześniej nie musze iść do lekarza?

Buziaki 😘


my poszliśmy do lekarza bo Mati charczał no i dobrze że poszliśmy bo okazało się że biedulek załadowany katarem 🤢 🤢
a tak to wcześniej byłam tylko go zważyć bo chciałam wiedzieć czy przybiera na moich cycorach 😁
a jeśli nic się nie dzieje i nic Cię nie niepokoi to nie masz potrzeby chodzić, dopiero tak jak piszesz na szczepienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kiedyś jak Klaudia miała 5 miesięcy i się obudziła rano to zakaszlała,niby jedno czy dwa razy to nic,ale widziałam,że ten kaszel sprawił jej ból,wcześniej nic się nie działo,więc taki nagły był dla mnie podejrzany,poszłam od razu do lekarza-zapalenie oskrzeli,antybiotyk i za kilka dni kontrola,antybiotyk nic nie pomógł,zaczęło przerzucać się na płuca i szpital 😮 spędziłyśmy tam tydzień ale na szczęście udało się zapobiec konkretnemu zapaleniu płuc,więc jak widać-jeśli coś niepokoi nie warto bagatelizować 🥴
ja pobiegłam od razu do lekarza,więc może temu nie skończyło się poważnym zapaleniem płuc 🤔
matka zna swoje dziecko i wie kiedy coś dzieje się niedobrego i gdzieś miałam że jak szłam do lekarza wtedy to słyszałam tylko,że jak z każdym kaszlem będę latać do lekarza to dziecko się tylko nabije antybiotyków...to był jeden jedyny raz kiedy była ciężko chora,a ostatnia jej gorączka była może z 3 przeziębieniem jakie miała w życiu czyli odpukać nie choruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czarna_Mamba napisał(a):
Hej Laski

Ja juz dzisiaj obskoczylam real, pojechalam kupic sukienkę na wesele, na ktore idziemy 4 sierpnia.
Jestem załamana, stwierdzilam ze po tej ciązy wygladam jak pasztet 😠
i musze sie wziasc za siebie, bo masakra jak taka zostane !!!
Sukienke kupilam wkoncu w orsayu , wybór był duzy ale na moja wstrętna okropną figure nie bylo w czym wybierać. Teraz czekamy na gości, szczerze to ma dośc juz tych wycieczek, ktorych nie ma końca....
Z tym napięciem moze jest troche racji, zastanawiam sie tylko czym ja bede jezdzic na te rehabilitacje jak Mąż auto do pracy potrzebuje 🤢 cos bede musiala wykombinować 🤔

Tysia - fajnie ze juz po chrzcie 🙂 macie juz to za soba 🙂
Aneta - superaśnie ze do Poznania, bedziesz miała obok siebie Tysie i Sandre 🙂 🙂
zycze Ci powodzenia i wytrwałości, to tak jakby początek nowego rozdziału w Twoim życiu 🙂
Kocik zycze zdrówka dla Matiego 😘
Sandra juz coraz blizej 🙂 czekamy na Ciebie 😎

Jesli chodzi o obcasy to ja nie lubie i nie umiem chodzić, lepsze są koturny, wogole jestem wysoka i jak ubiore obcasy to mam kompleksy 🤔 🤨 🤢
Mam pytanko do Dziewczyn które maja chłopców.
Czy nie chcecie odsprzedać ciuszków ? my wskakujemy w 62 rozmiar i takie wieksze na 62 i na 68cm mogę odkupić, chodzi konkretnie o jakies sweterki, kurteczki , spodenki itp


Czarna ja tez idę na wesele 4 sierpnia 🙂 a kiecki jeszcze nie mam, ostatnio byłam w factory we wrocku to albo od pasa w dół dobre a na górze za ciasne albo na górze dobre a od pasa w dół wisi. Dziś idę połazic po galeriach może coś znajdę a jak nie to zostaje mi jakaś spódnica i bluzka. Szok bo mi cycki ciągle rosną 🤢


Sandra nie tak dawno była "szybka akcja" a tu już coraz bliżej rozwiązania 🙂
Tysia super że chrzciny pomyślnie bez niespodzianek
Kocik szybkiego powrotu do zdrówka dla Matiego
Anett jednak Poznań-powodzenia w nowym miejscu 🙂
zycze Ci powodzenia i wytrwałości, to tak jakby początek nowego rozdziału w Twoim życiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja bym chciała jak Aneta wyjechać daleko,pewnie byłby to Poznań też i zacząć takie całkiem nowe życie,tylko ja,dzieci i mąż,mieliśmy plany zagraniczne,ciągle to przerabiamy ale nie potrafimy się zdecydować jeszcze,bo mąż musi dokończyć to prawo jazdy skoro zaczął i dopiero potem będziemy myśleć już tak konkretniej,narazie było rozeznanie 😉
tylko że ja bym tak chciała zmienić wszystko ot tak-zostawić problemy typu babki i ciotki,wyjechać daleko,a nie z takich okoliczności jak Anetka musi,bo tego nie życze nikomu,mimo,że nie przeżyłam takiego czegoś nigdy to wyobrażam sobie jaki to musi być strach o życie,zdrowie i bezpieczeństwo bliskich 😞
ale wierzę,że zostawiając to wszystko w cholerę,wyjeżdżając i układając sobie życie od nowa Anetka trafi do miejsca gdzie w końcu wszystko się ułoży i będą szczęśliwi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...