Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia muszę przyznać że po miesiącu Nikoś nadal jest super Braciszkiem, nie sprawia mi właściwie żadnych problemów.. Może jedynie to że jak ktoś przychodzi to popisuje się i ciężko Go wtedy "okiełznać" 😁 Ale to raczej bezpieczne popisywanie się, czyli nie broi 😜 Dla Jasia nadal jest kochany i oby tak zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczynki 🙂
bylam wczoraj z Filipkiem na szczepieniu, ale biedaczek plakal,kłuty byl 3 razy,troche pozniej marudzil ale w nocy byl spokojny i ladnie spal.
wazy juz moj grubasek 4760 w 2 tygodnie przybral mi 1100 🙂

a teraz z innej beczki ;p
ale mam nerwa na meza, obrazil sie na mnie bo powiedzialam mu wczoraj pare slow prawdy o jego rodzicach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Kinia ja też dzisiaj sobie usmażyłam na łyżeczce oliwy kotleta, zobaczymy jaka będzie reakcja.
Po wczorajszej czekoladce nie było przebojów, tylko wieczorem prężył się i denerwował przy piersi ale nie wiem czy to było tym spowodowane czy tym że w cyckach już coraz mniej...
Ja prawdopodobnie pokarmię jeszcze 3 tygodnie... tzn tak planowałam jeszcze kiilka dni temu, teraz się zastanawiam bo wprowadzam nowe rzeczy do diety i jak na razie rewolucji nie ma (poza pszenicą po której płakał), więc kto wie...

Sto lat dla jasia i Kornelki 😘
Kasiala śliczna Kajcia, buziaki dla niej! Krostki Staś miał bardzo podobne, nawet takie same z tym że na sam koniec one zrobiły mu się lekko żółtawe. Słyszałam że rumianek na zmiany skórne pomaga, choć może uczulać, ale na ŁZS pewnie to za mało 😞
Teraz buzia wygląda już ładnie, oby jak najdłużej!!
Domi zaakceptuj zaproszenie 🙂
Monika podziwiam Cię że godzisz się na wyjścia na imprezy Twojego męża, ja bym nie była na tyle wyrozumiała. Trzymam kciuki za poprawienie waszych stosunków 🙂
Rosi biedna Zojeczka, że musiała znieść takie badanie, najważniejsze że nic złego nie wykryto! A w kwestii wiary mam takie samo zdanie co Ty.
Tosia to faktycznie babcia wspaniałomyślna że zaproponowała zrobienie pierogów, szkoda tylko że to Ty musisz odwalić najcięższą robotę 🥴
Monkado bardzo mi szkoda Kornelci, że tak męczy się z tymi kupami, wiem co przechodzisz bo Franio jak miał miesiąc miał to samo, kupa co kilka d ni i jak już się pojawiła w pampersie to święto mieliśmy, aż do mamy dzwoniłam uradowana. Na pewno to tylko chwilowe i ureguluje jej się to!

Dziewczyny powiedzcie mi jakie Wasze dzieci robią kupki?
Bo mój nieraz jak sryknie taką rzadką to tyle że mu wszystko wylatuje górą i całe plecy ma brudne. Nie wiem czy normalne są te jego kupy. A Wasze jaką mają konsystencję? U nas to wygląda trochę jak sok przecierowy...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po spacerku, oczywiście wchuście bo na wózek zabrakło mi dziś odwagi 😉 a poza tym miałam kilka spraw do załatwienia więc płacz nie był mi potrzebny. Ja godzinkę może dwie spróbuję w wózku.

Oho mój Aniołek chyba się budzi 🙂 Aaaale bąki trzaska 🤪 Ja też próbuję podawać koperkową,tylko kupiłam taką w saszetkach z samego kopru bo w tej z hippa wyczytałam, że jest tylko3,4%wyciągu z kopru a reszta to glukoza!! ALe moja Zojka ani jednej ani drugiej nie bardzo, krzywi się i wypluwa smoczek.

Karola nasze kupki tez takie były. Przypadło to na okres w szpitalu i mała miała kilka razy prysznic bo całe plecy i nogi zafajdane. Pielęgniarki mówiły, że są ok. Teraz robi trochę gęściejsze takie jak budyń/kisiel ale też z grudkami, to podobno niestrawione "kawałki" laktozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie zrobiłam pierogów 😁
mam pierś z kurczaka usmażoną na patelni grillowej, czyli bez tłuszczu 😁 pyszności, wreszcie jakieś normalne jedzenie. Oby Siasiek nie protestował 🥴
Marzy mi się basen, niech gin da mi już pozwolenie 😞

Agatka kochanie, ja chętnie przyjmę Amelkę i pożyczę Jasia, ale najlepiej tylko na jedną noc, bo będę za nim płakać 😁 😁 😁 😘
Dominika, Filipek śliczny! Jakie ma uściska duże! 🤪
Karola, mój też wali takie kupy żółte z grudkami. 🙂

Była dzisiaj u mnie koleżanka i tak wspominałam moje pierwsze wizyty u gin, jak Fasol miał kilka milimetrów... ☺️ pierwsze serduszko, rączki, nóżki... aż mi smutno się zrobiło, że ta ciąża taka jedyna w swoim rodzaju, a chciałam urodzić, i tylko narzekałam na big brzuch 🥴
Wogóle ja glupia, bo oprawiłam sobie nasze 1 zdjęcie z usg. Stoi na komodzie koło Jasia łóżeczka, to jest z 9tc, miał 2,5 cm. I tak patrzę na ramkę i na niego i znowu chce mi się płakać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia wiem o czym piszesz, też czasami oglądam zdjęcia z usg i mi tak serce ściska, jak to szybko zleciało, pierwsze usg, bicie serduszka.. 🙂 ciekawe czy sie jeszcze powtórzy..

Dzięki Karola za słowa otuchy 😘

Na szczęście dziś po 3 dniach Kornelka sie zmobilizowala i walnela kupsko od kolan po plecy 🤪 😁 i chyba tak jej ulżyło że.. śpi cały dzień 🤢 od 6 rano budzila sie 3 razy na szybkiego cyca i śpi dalej, normalnie nudze sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania według mnie jak małą karmiły butelka w szpitalu to ona na pewno potrafi ssać smoczek, ale wiem po Antku, że jak jest głodny albo chce mu się pić to nie ma szans na smoka, on dobrze wie że z niego nic nie poleci 😜, wtedy nie zassa za chiny ludowe, więc może spróbuj z herbatką. Ja daję nie tak jak na opakowaniu łyżeczka na 100, tylko np. pół łyżeczki

no i jak sie juz mocno darł jak miał kolkę to tez smok nie działał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉 I my dzis zaliczylismy spacerek 🙂 troche zmoklysmy ale obeszlo sie bez placzu 😉
Zalozylam Amelce Konto w banku 🙂
Tosia narobilas mi dzis ochoty na pierogi 😉 I tez mam zdjecie z usg w ramce 😉 a najlepiej to jak ogladam w tv one born every minut I jak widze jak juz te dzieciaczki sie rodza to tak mi sie plakac chce ze szczescia i przypominam Sobie jak to bylo niedawno heehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak sobie siedze i czekam az sie moj ssak obudzi i tak sobie marze kiedy ja sie w koncu wyspie 🤢 🤢 🤢co do fotek z usg to fajny pomysl 🙂teraz mozesz Tosia porownywac jak z takiej fasolki wychodowalas takiego chlopca 🙂 🙂cud natury
moj tez robi takie zoltawe kupki, ale jak mu dam kropli na brzuszek to sa takie zielonkawe i wodniste nie wiem czy to normalne. co do karmienia to ja tez nie wiem ile jeszcze bede karmic bo ciagle sie zastanawiam czy on sie najada skoro co 2 godz sie budzi na cycy, dzis juz chcialam mleko kupic ale znowu ma stracha ze bedzie jak ostatnim razem kiedy wymiotowal bo tez dostal sztuczne mleko i boje sie tez o kupki bo slyszalam ze dzieci na sztucznym to maja problemy z wyproznianie i nic nie kupilam 12.09 mam lekarza wiec zapytam jakie mleko najlepsze ale oni chyba nie przepisuja mleka tylo kaza kupic cos z marketu sama nie wiem....moze wytrzymam do 3 miesiecy jak w cyckach jeszcze cos bedzie 😮przespanej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agatka168 napisał(a):

u nas nocka super tylko ja cos spac niemoge 😞

Agatka marze o takim problemie!!!
Bardzo bym chciała się wyspać 😞 Dziś Zojka pięknie spała, ale o 8.10 ją obudziłam bo na pobranie krwi musiałyśmy jechać a jak pomyślę, że mogłabym dziś spać może do 8.30 to mnie w tyłku ściska z żalu 😞
Pogoda dziś znów pięka więc trzeba na spacer iść, a tak mi się spać chce... I nie wiem czy w chuście, ale jest ciepło, czy w wózku-ryzyko protestu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...