Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ilka napisał(a):
Kasia a jak Emilka znosi te ćwiczenia? bo słyszałam że metoda Vojty do najprzyjemniejszych nie należy, zarówno dla rodzica jak i dla dziecka.

Monkado 😘 tak mi szkoda Kornelci, że też takie paskudztwa się czepiają naszych maluszków 😞

przy ćwiczeniach jest jeden wielki ryk ale wiem że to dla jej dobra 🙂 przy marcelu płakałam razem z nim, przy patryku już mniej a teraz nie płaczę, widać postępy i z tego się cieszę 🙂 a jak Jasiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My to chyba ostatnie zostałyśmy z podnoszeniem główki,mała nadal się obija i jak ją kładę na brzuszku to jest niezadowolenie i za chwilę płacz i głowy nie podnosi 😞
a jak pytałam lekarkę to powiedziała że leniuszek jest i to dla tego, tylko że minęły już 3 tygodnie i nadal nic. Jak ją za rączki podciągam to główki też nie trzyma 😞
Muszę iśc do innego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia podziwiam za metodę wojty bo ja jestem jej przeciwnikiem :/ U nas są rewelacyjne postępy po metodzie Bobath. Ja cwicze Go cały czas a co dwa tyg przyjeżdża terapeutka.
Ania Kamilka może mieć obniżone napięcie więc może idź po prostu do neurologa.
Mondako ta rehabilitantka ma dziesięcioletnia córkę która też miała miękka główkę i nie przyswajala ani vit D ani wapnia. Do tej pory ma specjalną dietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojej ale temat 🙂 u nas przez 3 lata tępię skarpetki na lewej stronie 😁 bez efektów, ale nie powiem bo jak ja mam ciezko i widzi albo go poproszę to posprząta, obiad zrobi, pranie wstawi i rozwiesi więc jest ok ale ma takie swoje, że mnie szlag trafia no ale jak, któraś to trafnie ujęła - to tylko facet 😁
Monkado, jejku trzymaj się 😘 😘 😘

Buziak dla Amelki na 4mce 😘
u nas ryku co nie miara, ale po krwiaku tylko mała blizna została 🙂

idę bo mi się dziecko wierci strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania pamiętaj że Kamilka jest najmłodszym forumowym Dzieciaczkiem więc nie martw sie tak bardzo 🙂 ale też bym poszła na Twoim miejscu do innego pediatry żeby skonsultować, tak na wszelki wypadek chociaż jestem przekonana że wszystko jest w porządku 🙂 😘

Czarnylok ojej to mnie nie pocieszyłaś.. 😞 ja cały czas sie łudzę że to nic takiego i szybko z tego wyjdziemy a tu mówisz że 10-cio letnia dziewczyna dalej trzyma dietę 🤔 no załamka..

Rosi biedna Zojeczka musiała sie tyle napłakać ale super że z oczkiem wszystko ok 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monkado nie chciałam by to tak zabrzmiało 😞 Po prostu śledzę wątek i czytałam o Kornelci i jak terapeutka mi powiedziała że jej córcia jak była malutka to miała miękką główkę i pomimo dobrych wyników nie przyswajała D i Wapnia to przypomniało mi się co pisałaś. Powiedziała że wyniki zawsze wyjdą dobre. Ale może u Korneli to tylko chwilowy kryzys 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Nas wieczór bez Dzieci trwa już od 19, Nikoś usnął jeszcze wcześniej bo o 18.30 🙂 🙂 Peeełen relaks 😁

Emilko, Jasiu brawo za postępy na rehabilitacji!!! 😘 😘

Ania może faktycznie skonsultuj się z jakimś innym pediatrą tak dla świętego spokoju, choć też uważam że to nic złego tylko masz Córeczkę-leniuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej a my po wizycie u laryngologa 🙂 i pan i mowi zeby sie nie martwic gardlo cyste nosek tez i uszka tez 😁 a ta wiotkosc krtani to do poki nie swiszczy mu jest ok i jak nie ma dusznosci to tez super nic sie nie dzieje 🙂 tak sie ciesze 😁

a wszystkim dzieciaczkom zycze duuuzo zdorwka nie marrtwcie sie musi byc dobrze!!!! wiem ze latwo sie mowi ale trzeba byc dobrej mysli , buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow 😘 😘

a ja nie gadam znow z moim M juz mam dosc.... robi teraz auto i wczoraj wiedzial ze jedziemy do lekarza i dzis mowi jedz z siostra ja mowie ze nie bo ona jest w szkola mama zmeczona jade sama . wiec nic sie nie odezwal ja mowie mamie zostan dam sobie rade . i jak ubieralam malego na szybkiego oczywiscie M nie pomogl nic tylko poszedl sie wykapac bo jakby to bylo inaczej i co?? ja sie zbieram a on ja z Wami pojade - ja na to nie trzeba jade sama i wyszlam!! baaran jeden nagle mu sie jechac zachcialo!! niech spada!

i wpadl do odmu o 19 (my zaszekapiemy o 19) i odrazu taki tekst- ja tylko na chwile!! -rozumiecie zebym go do kapieli nie wolala i co siostra i bratowa ze mna kapaly a on siedzial obok i cos sprawdzal na laptopie i jak skonczylysmy to po 10 min wyszedl do rodzicow dalej auto robic!!
juz nie wiemczy to ja wymyslam czy on sie zachowuje jak glab!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja jestem wściekła bo mnie wkurzyła dzisiaj lekarka Jasia :/ Mamy iść do poradni laryngologicznej 6.12 (ze względu na przyjmowane leki Jasiu jest w grupie ryzyka), nie dała mi jeszcze skierowania bo stwierdziła że jest jeszcze czas i że na następnym szczepieniu mi da które miało być 5.12. Dzwonię wczoraj do przychodni i najwcześniej szczepienie na 10.12, to mówię pani że muszę wziąć skierowanie i czy mogłabym podejść sama bez rejestracji, ona na to że nie ma problemu i żebym przyszła dzisiaj między 16 a 18. Pojechaliśmy całą Rodzinką (faceci zostali w aucie a ja sama poszłam) o 17 bo tak Mężul wrócił z pracy. Weszłam do gabinetu i mówię jej jaka jest sytuacja, ona oczywiście kiedy mamy tą wizytę w poradni, że jest jeszcze czas, żebym umówiła się normalnie na wizytę do niej, no to ja mówię że pani w rejestracji kazała mi dzisiaj przyjść a wizytę umówiłam dopiero na 10.12 a to już za późno. Ona na to że lepiej jakbym przyszła w godzinach porannych albo o 16 a nie o 17 kiedy ona ma już pełno ludzi, ja mówię że mam dwójkę dzieci i jestem też uzależniona od powrotu Męża z pracy, a ona że mogę teraz się zarejestrować i czekać ale nie wie o której mnie przyjmie, że chyba dopiero po pracy będzie mogła wypisać to skierowanie i że jak tak będziemy gadały to nic nie załatwimy (bo czas tracimy wg niej) 😠 😠 Wkurwiłam się (sorry za wyrażenie:blush 🙂 i poszłam stamtąd 😠 No co za baba, ona myśli że ja mogę sobie tak biegać do przychodni kiedy jej się podoba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka buziaczki dla Emilki i Jasia 😘 😘:kissi zycze dalszych sukcesow na rehabilitacji
Buziak dla Amelki 😘 i o Kornelce tez nie zapominam 😘 i oczywisci dla calej reszty cudowych czerwcowo-lipcowych dzieciaczkow 😘 😘
temat byl fajny...mezczyzni oj ilesz ja moge powiedziec na temat balaganiarstwa mojego 🤢 🤢czasami to az rece obadaja szczegolnie jak posprzatam a on wpadnie w butach do domu bo czegos zapomnial, skarpetki, ciuchy na podloze a zmywanie to czynnosc nie do opanowaniai moge tak caly dzien.....i fakt pranie wynosi na strych ale on poprostu wszystko rzuca na sznurek bo wieszaniem tego nie moge nazwac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Domi to u nas to "rozwieszanie" tak samo wygląda 🙂

Kinia pierwszy raz chyba taka wściekła coś nam opisałaś, mi się kojarzysz z wcieleniem dobroci, niekonfliktowości i wyrozumiałości 😁

Ja zbieram się spać, bo jutro napięty plan mam. M jeszcze rano do pracy jedzie, niby o 12.00 ma wrócić w co wątpię. A jeszcze spacer chcę zaliczyć szybki, coś słodkiego na drogę kupić no i spakować się do końca plus sprawdzić wszystko 5 razy, zrobić obiad i posprzątać, żeby nic się nie wylęgło jak nas nie będzie 🙂 i o 16.00 wyjeżdżamy a o 19.00 lot. Także nie wiem czy uda mi się jutro zajrzeć, może przy karmieniu o 9.00, a jak nie to miłego tyg i weekendu życzę. Buuuuziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja jakos nie mam kiedy pisac bo tesciowa u mnie jest... ale jutro jedzie do domu... ona to ma pomysly Bozeeeee mam rosół ugotowac bartkowi pozniej obrac udko z miesa i dac mu ta kosc zeby sobie gryzl na zabki (a co to kurwa pies czy co) sorki ale juz wymiekam... ostatnio kupila mu lizaka bo taki fajny mis i mu dawal troche bo slodkie jak t zobaczylam to taka zjebka poszla... ona ma 43 lata a zachowuje sie jak babka ktora ma 70 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...