Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Elmirka oo to ja mieszkalam w East ham (distric line) , teraz mieszkamy poza Londynem jakies 30minut do east ham mamy wiec nie tak daleko ale chcemy wrocic do Londynu mozliwe ze jeszcze w tym miesiacu 🙂 no tutaj to okropne z tym paracetamolem ale coz zrobic.. nie zdiw sie jak zapytaja o paracetamol gdy bedziesz na porodowce bo mnie pytali 😁 ale wzielam gas and air 😉 no i porod w wodzie mialam 🙂 no i dzieci w wieku 3-5lat w wozkach to normalnie jakas porazka ale nie ma to jak lenistwo rodzicow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
natalia23ona napisał(a):
isa8 napisał(a):
aa i wczoraj moja mama podała małemu herbatkę - koper włoski... a jest napisane że można podawać od 1 miesiąca... trochę byłam na nią zła, i zrobiłam niezłą aferę w domu... ale do dzisiaj mały spokojny i co chwile pierdzi... to może i ta herbatka podziałała na tą kolkę?!
koper zatrzymuje wlasnie z tego co mi polozna mowila jest raczej na biegunke...a i sa od pierwszego tygodnia hippa



hippa jest tylko rumiankowa od pierwszego tygodnia-bo jej uzywam
a inne sa juz od 1 mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
aa i wczoraj moja mama podała małemu herbatkę - koper włoski... a jest napisane że można podawać od 1 miesiąca... trochę byłam na nią zła, i zrobiłam niezłą aferę w domu... ale do dzisiaj mały spokojny i co chwile pierdzi... to może i ta herbatka podziałała na tą kolkę?!

Jak dajesz Espumisan to nie wolno pić kopru ani herbatek z koprem bo działają przeciw sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa Ty to się masz z maluszkiem . Miejmy nadzieje ,że wszystko szybko przejdzie i się unormoje .
Moja dzisiaj ma dzień ulewania już 4 tetrowke zuzylam 😞
Musze dokupić z 10 szt .
Mam pytanko jaki najlepiej odplamiacz stosować do dziecięcych ciuszków ?
Może któraś ma już przetestowany.
Bo moja Wiki robi takie kupki ,że ma je na plecach i wszystkich ciuszkach , niby od razy przepieram i troszeczke mocze w proszku ,ale delikatne plamy zostają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny pomocy!

czy Wam też tak strasznie wypadają włosy??

bo u mnie to masakra, codziennie po każdym szczotkowaniu włosów zdejmuje ze szczotki mega wielki pukiel włosów - tak 3 sztuki, oprócz tego włosy wszędzie znajduje, rano na poduszce jest ich tyle, że dobrych kilka minut zajmuje mi ich wyzbieranie z pościeli, na ubraniach, na tapczanie w salonie i generalnie na podłodze tez ich pełno... jakaś masakra!!

wiem że po ciąży wypadają, ale tak to chyba nie jest normalne???
przecież jeszcze trochę to chyba wyłysieję...

kurcze nie wiem co robić, można to jakoś szybko zahamować? jakieś witaminy specjalne na włosy można brać przy karmieniu? bo często te preparaty mają wyciągi zer skrzypu i różne takie a nie wiem czy to nie zaszkodzi maluchowi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pati1984 napisał(a):
dziewczyny pomocy!

czy Wam też tak strasznie wypadają włosy??

bo u mnie to masakra, codziennie po każdym szczotkowaniu włosów zdejmuje ze szczotki mega wielki pukiel włosów - tak 3 sztuki, oprócz tego włosy wszędzie znajduje, rano na poduszce jest ich tyle, że dobrych kilka minut zajmuje mi ich wyzbieranie z pościeli, na ubraniach, na tapczanie w salonie i generalnie na podłodze tez ich pełno... jakaś masakra!!

wiem że po ciąży wypadają, ale tak to chyba nie jest normalne???
przecież jeszcze trochę to chyba wyłysieję...

kurcze nie wiem co robić, można to jakoś szybko zahamować? jakieś witaminy specjalne na włosy można brać przy karmieniu? bo często te preparaty mają wyciągi zer skrzypu i różne takie a nie wiem czy to nie zaszkodzi maluchowi??

Ja biorę cały czas witami te co w ciąży Pharmoton matruele i mi się poprawiły włosy i paznokcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Część.
Moj mały całą noc wrzeszczal. Ból brzuszka go męczył plus co zasnął to budził sie przez zatkany nos 😞 nie wiem jak mu pomoc jestem zalamana 😞 chce żeby go nic nie bolało 😞

Mamusiak dużo przeszliscie z Antosiem. Mam nadzieję ze teraz będzie tylko lepiej! Czy Antosia wadą wymagać będzie jakiegos zabiegu? Czy dadzą radę bez? Silny z niego facet więc na pewno da radę 🙂
Zdjęcia chyba sie wstawia jak ną brzuszku. Nie wstawialam tu jeszcze 🙂
Dzonatalie moja polozna te same rady z obgryzaniem paznokci. Hehe. No i masz rację tutaj niemowlaki w czapeczkach nie chodzą....
Isa niestety kolki nasilaja się na wieczór. U nas też wczoraj był horror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 🙂 Mamusiak trzymam kciuki za Antosia - na pewno bedzie wszystko dobrze 😘 😘

Ja po urodzeniu nie biore zadnych tabletek, bo ile mozna, ale na razie wlosy mi jakos wiecej nie wypadaja i o by tak zostalo 🙂
Dzis kupilam sobie 3 pary gaci sciskajacych - super sprawa, od razu inaczej sie prezentuje 😁
Moja Ulka to spioch straszny 🙂 wczoraj padlysmy dwie o 21.30, obudzial sie po 2 na cyca i pozniej o 6. spalysmy do 9, nakarmilam ja, do 10 polezala i zasnela i spi do teraz 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane,
Mamusiek powodzenia,na pewno wszystko bedzie dobrze z Antosiem!!!
A my dzis na wizyte do lekarza idziemy,raczej nic mnie nieniepokoii,na katarek i tak nic nie dostane,wiec ta wizyta to raczej formalnosc ,no pewnie antykoncepcje mi zaproponuje.
Jedynie bede chciala zeby mnie do ginekologa zapisal bo ciagle cos krwawie i troche mnie to niepokoi.
Ach dziewczyny wspolczuje wam tych ciezkich porodow,moj byl ekspresowy ale i tak juz wiecej dzieciaczkow nie chce,jeszcze tylko musi to do mojego M dotrzec bo on sie jeszcze na jedno zapatruje 😮
Moja mala raczej spokojna juz tyle ze lubi noszenie i bujanie w lezaczku,a jak skrzypi to juz wogole zasypia szybciutko 😉wieczorem marudzi ale juz znalazlam sposob,bo i starsza trzeba uspac to we trzy sie kladziemy,mala cyca na lezaco,starsza raczke i zaraz spia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
czesc mamusie 🙂 Mamusiak trzymam kciuki za Antosia - na pewno bedzie wszystko dobrze 😘 😘

Ja po urodzeniu nie biore zadnych tabletek, bo ile mozna, ale na razie wlosy mi jakos wiecej nie wypadaja i o by tak zostalo 🙂
Dzis kupilam sobie 3 pary gaci sciskajacych - super sprawa, od razu inaczej sie prezentuje 😁
Moja Ulka to spioch straszny 🙂 wczoraj padlysmy dwie o 21.30, obudzial sie po 2 na cyca i pozniej o 6. spalysmy do 9, nakarmilam ja, do 10 polezala i zasnela i spi do teraz 🤪 😁

Karolina nie zapeszaj tylko sie ciesz zloty dzieciak z Uli oby jak najdluzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane widzę że stresujecie sie tym że niektóre rzeczy są od 1 miesiąca....Ale zwróćcie uwagę że na niektórych produktach jest napisane "PO pierwszym miesiącu". I tak mi pediatra tłumaczyła że te OD pierwszego miesiąca można stosować od urodzenia, a te PO pierwszym miesiącu dopiero po ukończeniu przez dziecko 1. miesiąca życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie 🙂 w koncu odebralam pesel malej 🙂 widze dziewczyny u was tez ciezka nocka 🤢 moja mala zasnela o 21 obudzila sie o 1 i zachcialo sie jej wrzeszczec wrecz do 3 myslalam ze wyjde z siebie i stane obok 🤢 a teraz spi od 12 pierdzac sobie 🙂
co do kopru mi polozna mowila ze lepszy rumianek koper nasila pierdy 🙂
dzonatalie ja bobotic podawalam malej od tygdnia tylko zamiast 8 kropelek dawalam 4 na smoczek 🙂
jutro idziemy do pediatry ciekawe ile kluska wazy 😁
a z kolkami nic nie poradzimy czasami musimy czekac jak odejda precz ale jak odejda to zabkowanie sie zacznie cos sie skonczy cos sie zacznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi ja staram sie mojego w czasie krmieia kilka razy brać na ramię i czekam aż odbije. A jeśli pije mleczko i zasnie na cycu to zazwyczaj po czasie uleje. Zreszta często jak odbije to też ulewa. Więc reguły Nie ma.
Aisza a sprobuj go odczepic od sutka ale wciąż tulic do piersi. Może to mu wystarczy a przynajmniej sutki ci odpocznaMoj też wciąż głodny :/ pije ile sie da, potem połowę uleje bo za duzo wypił i znow głodny.... I tak w kółko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
latka napisał(a):
dzonatalie napisał(a):
Hej mamusie.. U nas mala dzisiaj jakos spi w dzien nie duzo ho moze po 30min ale lepsze to niz nic.. Jutro moj m wyjezdza az do piatku. . Hmm.. Co do pampersow to huggies 1 jakos mi nie podchodza przeciekaly bokiem i sa jakies sztuczne ;/ pampers 1 new baby sa okej ale kilka osob polecilo mi pieluchy z jednego supermarketu i sa super i mega tanie za 24 sztuki roz 1 dalam tylko 1.50£.. Dzisiaj za to poszlismy odebrac torbe do wozka z jednej drogerii i trzebabylo kupic jakies opakowanie pieluch pampersa wzielam najmniejsze i dostalismy ta torbe.. 😉

natalia my tez uzywamy infacol i jestem zadowoolona


oo a z jakiego to supermarketu ?:P moze i my wyprobuejmy 🙂?
a ja jutro wybieram sie po ta torbe , bo pewnie mowisz o bootsie 🙂



TAK O BOOTS, MUSISZ KUPIC JAKAS PACZKE PAMPERS MALA/SREDNIA/DUZA koniecznie NEW BABY . 🙂 ja wzielam mala 😁
a jestem zadowolona z pieluch z Aldi i Asda little angels



własnie dostalam jakas upominkowa paczke z argosu z probkami , tam sa 3 pampersy wlasnie z Aldiego wiec sprobujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja zadowolona z pieluch z aldiego ale za to aldiego ma strasznie daleko ;/

nie wierze w to co dzis widze, mala je i spi , obudzi sie moze tylko na 15minut i dalej chrapie..mam nadzieje w nocy tez tak pospi, bo ostatnio cos noce ladnie przesypia a w dzien marudzi a dzis prosze spi 🤪 🤪 chyba przez ta deszczowa pogode taki z niej spioch, bo mi tez jakos spac sie chce.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...