Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Isa ja po pierwszej konsultacji z pediatra w Polsce odciagalam ale w ciaz balam sie i nie wiedziałam czy robie to odpowiednio dobrze 🤢 strasznie sie tego balam zeby my krzywdy nie zróbic a teraz inna pediatra powiedziała ze nie ruszać, ze prawie każdy chlopak ma ze stulejka problem.ze można tylko dziecku krzywdę zrobi wiec zglupialam i teraz bic nie robie. ..
A juz wydaje mi sie ze cos jest nie tak bo ma taka skorke wisząca na końcu siusiaka a podobno jak tak jest to oznaką ze cos nie tak..i juz całkiem zglupialam
A i dodatkowo nie sika tak prosto wiec tez nie wiem , to chyba dobrą oznaką nie jest

Deira ciesze sie ze Natka juz lepiej sie czuje:* dzielna i silna dziewczynka !!!! Będzie juz tylko lepiej:*
Czekamy na fotki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem jestem, Luśka nie pozwala mi nic napisać... Byłam, widziałam i słyszałam serduszko i łzy napłynęły mi do oczu. Na szczęście serduszko tylko jedno 😉 Mała torbielka na jajniku, ale tylko do obserwacji. Dostałam skierowanie na pierwsze badania i już zostanę u tego lekarza, bo wydaje się być świetnym specjalistą. W kazdym razie pierwsze wrażenie całkiem niezłe. Zaraz będę czytać opinie na necie.
Zdjęcia nie mam bo zostało w karcie ale za 2 tyg kolejna wizyta więc zrobie fotkę choćby telefonem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Weekend mielismy okropny. Ciagle sie z m klucilismy. Az sie modlilam o poniedzialek.
Zbieram jux rzeczy do walizki bo w czwartek lot. Slyszalam ze cieplo sie znow zeobilo w polsce, tak? Nie wiem po co zimowe rzeczy oompletowalam 😉
Nawet rajstopki w hm znalazlam.
Ja stalam sie duzo bardziej stanowcza do Krzysia od czasujak zaczal walic glowa gdzie popadnie. I widze ze to i ignorowanie pewnych zachowan przynosi efekty. Wiedzialam ze jak bede mu ulegac to skonczy sie jeszcze wieksza krzywda. A ja przez 24 godziny mialabymgo na rekach- co tez czasem go draznilo. Az sam nie wiedzial co chce.
Moj m tes niby zabiera malego jk budzi sie rano. Fakty sa taki ze jak wstnie o 6, to mpj m najweczniej o .7 go wezmie. A potem co 5 min sa u mnie 😉 super


Latka Krzys dostawal mleko tak z 6 razy w ciagu dnia, popijal sobie i widze ze coraz bardziej mu smakowalo. Ale tak jak pisalam pijl malutko bo ok 30ml. Probowalam na glodnego dac mu mleko ale on wcale wuecej nie wypijal. Od kilku dni robie juz tylko 3razy dziennie bo pije troche lepiej. Docelowo chcialabym zeby pil kubeczek mleka do sniadania i kubeczek do kolacji 😉 i za dwa miesiace to poranne mleko wymienilabym na krowie. Ostanio pediatra radzila mi zeby z tym przejsciem poczekac do 18msc. A ja juz sama nie wiem, bo kazdy ma inne zdanie;/
To my na halloween mamy tylko takie body z duszkiem. Nic innego mu chyba nie kuippie. Rok temu mial pizamke dyniowa. Najlepszego dla Mamy.
My tezmamy ten niekapek, i ta zatyczka tez cala pogryziona 😉
Krzys tylko szczeka i robi bee bee. Tylko to beczenie uzywa dla wszystkich zwierzat poza psem 😉 hehe

Isa biedulko;( trzymaj sie. Mam nadzieje ze Szymkowi minie to kapryszenie. Moze zabki go mecza, pisalas ze kilka idzie. Nie wiem sama jak pomoc bo i my mamy czestotakie noce. I paracetamol nie pomoze nawet...
O i widze ze Szymon tez sie bije zeby zwrocic na siebie uwage. Wiem jakie to koszmarne. U mnie po tygodniu jest juz lepiej. Ale ignorowanie go jak uderzal glowa bylo straszne;( teraz coraz bardziej rozumie ze jak robie cos w kuchnininie pojdzie na rece. I nawet zauwazylam ze z minutke potrafi sie sam zajac soba. A kiedys niewaznecomu dalam: telefon, garnek, zabawki.nicnie dzialalo.
Jesli chodzi o siusiaka. To mi pediatra zalecila baaardzo delikatnie naciagac siusika ale tylko w kapieli, jak sie wysiedzi. I tak tylko do naturalnej granicy. Ostatnio tego nie robimy bo krzys od 3miesiecy nieusiadl w wannie...

Karolka ale zazdroszcze ze Ulcia sama zasnela, gratulacje 😉 wyobrazam sobie ze sie strachu najedliscie jak krew zobaczyliscie, mnie tez od razu ciarki przechodza jak maly sobie vos w buzi rozetnie.

Doti jak maluszki lepiej? I jak ty sie czujesz? Czekam na wiesci z wizyty! O juz wiadomo ze wszystk ok. Wiec gratki 😉
Krzysiu ma podobno za duze migdalki, myslisz ze trzeba bedzie wycinac?

Agn mam nadzieje ze Twojemu M pomoze opieka nad Majka w oderwaniu sie od jego codziennosci i nie bedzie sie tak poglebial w dolku.
I gratki dla chodzacejMajeczki 😉

Initram biedna malenka;( mam nadzieje ze przeszczep przebiegnie pomyslnie. Cale zzczescie ze na twarzy nie musza robic,

Deira biedna Natka;( koszmar przezyliscie ale juzmam nadzieje bedzie tylko lepiej;*

Sandros fajnie ze dajcie mu czas, ale w czwartek toju koniecznie wymieniajcie zamki... Ile on sie czasu wyprowadza?..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu ja sie na migdałkach nie znam, ale wiem, że powiekszone moga prowadzic do czestych infekcji. Ja co chwile byłam chora, teraz mam migdałki całe w bliznach po anginach i nie raz mam wrażenie że tam zbierają się resztki jedzenia i nieprzyjemny zapach w buzi zaraz... wybieram się z tym do specjalisty tylko jeszcze nie wiem kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti z tymi mdłościami to Ci współczuję... najgorsze chwile jakie pamiętam...

a my dzisiaj z Szymonem tak się wywlekliśmy w świat że po drodze zasnął mi w wózku co się jeszcze nie zdarzyło 😁

[IMG]http://imageshack.us/a/img21/5868/04pe.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img703/6859/upiz.jpg[/IMG]


pozdrawiamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti bylby super prezent na dzien matki 🙂. Kurcze ciesze sie z tej Twojej ciąży 🙂 mam nadzieje ze odbierzesz to pozatytywnie jak kolwiek to zabrzmi 🙂
Jakieś przeczucia co do płci ? 🙂 cos podobnego z początków ciąży do Matiego Lub Lusi 🙂 hehe ale dręcze Cię 😉
A nie możecie w ogóle wychodzić na spacery? Mati i tak do przedszkola chodzi ale Lusia musi sie wykurowac 🙂

Isa Szymon jaki podróżnik 😉 fajna czapa i Wy fajni 🙂

A ja kupilam dziś Tymkowi kubek z NUBY z takim dziobkiem właśnie cos jak kubus play nie wiem jak to powiedzieć 🙂 jak bidon i jest zadowolony bo taki bardzo lubi. Wszystkie inne pochowalam i zrobiłam porządek w jego butelkach/kubkach itp 😉 w końcu umie ze wszystkiego pic 😉 no chyba jeszcze z takich ze Słomka nie...bo z takiej zwykłej slomki nie umie tylko ja gryzie więc podejrzewam ze z takiej silikonowej w kubku tym bardziej będzie gryzl.

A mialam pytać. .wyparzacie jeszcze butelki/naczynia ?

Tymek właśnie po kapieli usnal. Wciąż problem z myciem zębów na wszelkie sposoby. ...ja myje swoja sobie, jemu pozwalam mi myc no przeróżnie i wszystko fajnie do czasu az ja chcę jemu umyc...mam dość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti gratulacje 🙂

Inirtam - dzięki. Właśnie chyba też motherhooda sobie sprawię 🙂

Uciekających jąderek jeszcze nie konsultowałam - do tej pory nie zauważyłam żeby cos było nie tak... muszę właśnie z lekarką porozmawiać... na razie sprawdziłąm wujka google i niby trzeba kontrolować, bo może to samo ustąpić a mogą być jakieś powikłania - także będziemy pilnować. My siusiaka nie naciągamy - nam nie kazali, chyba że jakiś nieprzyjemny zapach będzie czy coś... ale niestety-co lekarz to inna opinia :/

Isa ślicznie wyglądacie na tym spacerku 😁

Latka mądry ten Twój synuś! dużo potrafi 🙂 mój to z połowę tego - a i tak się śmieje, że Mądralka mała z Niego się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to ja smoki codziennie rano wrzatkiem zalewam, bo jak raz powachalam takiego po nocce, to nie chce myśleć, ile i jakie bakterie na nim, a zwłaszcza, gdy mały ma jakąś infekcję..

My dziś na szczepieniu byliśmy, Tymol bardziej się wkurzyl, że musi siedzieć skrępowany niż tym całym ukluciem 😉 lezka popłynęła, ale szybko zapomniał, mój dzielny facet!! Potem jakoś słabiej jadł i był dość senny, ale ogólnie dobrze zniósł 🙂 rozmawiałam z lekarka o ospie i zastanawiam się, czy jeszcze tego nie zaszczepić ,a przy okazji siebie bym też zaszczepila, żeby przed ewentualną kolejną ciążą mieć z głowy, bo nie chorowałam 😁

Isa, świetnie foty!! I jak Szymon pozuje!! Prawdziwy model!! 🙂 podziwiam za chęć blizniaczej ciąży!! 😉

Marylu, zrobiło się cieplej, ale nie wiadomo na jak długo. Ja małego dziś w cienką kurtkę ubralam i bez rajstop, no ale wiadomo, że z pogoda to różnie bywa... Do kiedy zostawcie w Pl? I jak w ogóle. Waszym przyjazdem na stałe? Udało się Twojemu M to wypowiedzenie wreszcie złożyć?

Oczywiście. Miałam jeszcze komuś coś odp,ale pisze z tel i jak zwykle nie pamiętam 😜

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂 a nam sie kurde w domu router spalil i nie mamy neta 😠 dlatego dopiero w pracy moge Was nadrobic 😉
Doti ja sie juz z moimi mdlosciami niezle nameczylam, do dzis niektore zapachy czy smaki mnie draznia, wiec ja za Twoje mdlosci podziekuje 😉 😜
Ja od czasu do czasu wyparze smoki i niekapki, bo mi smierdza 😉 a smoki i tak raz na miesiac wszystkie wymieniamy 🙂
Kurcze troche sie zaniepokoilam, bo zauwazylam, ze Ula czesto zwija paluszki u syrek i mam wrazenie, ze to nie pozwala jej solidnie na nie stanac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam dość...
Wczoraj pytałam Sandrę czy mogę z Lusią na spacery wychodzić to jak na złość dziś jej temp podskoczyła na 37,5 a Mateuszowi na 38,3... Tym sposobem mamy szpital w domu. Dzieciaki zasmarkane katarem zatokowym, kaszlące, z zaczerwienionymi uszami.. i cholera nic nie pomaga!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Maja juz lata po podlodze 😁
Maja tez umie sie sama rozebrac i ubrac oczywiscie body i przy mojej pomocy 🙂
rajstopki sama sciaga tylko z dupki a potem mamuska wkracza do akcji 🙂
teraz mi przyniosla butelke z kubusiem ze chce sie napic i sama juz tez probuje 🙂 ale jesszcze nie trzymie sama butli 😞
robi papa,mowi mama,baba, tata,pokazuje jak cos chce,wycira kurze po swojemu 🙂 ogolnie to bardzo ciezko ją nauczyc czegos kolwiek a mam rozpiske i jej tlumacze po 1000razy dziennie co by mogla umiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...