Skocz do zawarto艣ci

Wrzesni贸weczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • 3 tygodnie p贸藕niej...
  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Mamusie
Hej Dziewczyny mo偶e kto艣 z forum skorzysta

Sprzedam
mat臋 edukacyjn膮 Fisher Price RAINFOREST, aukcja od 1z艂
do tego gratisy:
-krem Nivea Baby
-termometr do wody
-艣pioszki z napisem " troch臋 z taty, troch臋 z mamy, cudny dzieciak ukochany"
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-fisher-price-rainforest-gratisy-i2681126432.html

w tym tygodniu wystawi臋 jeszcze ubranka wi臋c zapraszam do dodania mnie do ulubionych.
oraz do obejrzenia moje bi偶uterii:

http://www.garnek.pl/agabary/a

Zapraszam
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc kochane 馃檪 jeeeej juz prawie wszystkie jestesmy mamusiami 馃檪 jak Deira w koncu urodzi, to bedziemy w komplecie 馃榿

Moja Ula stala sie nocna terrorystk膮 馃槷 w dzien kochana jak nie wiem, w nocy non stop chce cyca, marudzi, miauczy, wierzga n贸偶kami, oczka otwarte na maksa i sie lampi 馃榿 zeby w dzien taka aktywna byla, to nie...ja w ciagu dnia nie potrafie sie zdrzemnac, wiec nocami chodze jak lunatyk...
Dzis jej odpadl kikutek 馃檪 sama sie zdziwilam, ze tak szybko, no ale przynajmniej problem z glowy 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
noo to wrze艣ni贸weczki wypakowane 馃槈

Karolka my ju偶 tydzie艅 szukamy jakiego艣 sposobu i nic ;/ po艂o偶na mi m贸wi艂a 偶e dziecko samo si臋 przestawi... wi臋c czekamy. W sumie to ju偶 jest lepiej, bo d艂u偶ej 艣pi w nocy, ale i tak w dzie艅 przesypia duu偶o wi臋cej ni偶 w nocy.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
witam si臋 i ja . wko艅cu wszystkie wypakowane.
Emaleth przechodzi艂am to samo w zesz艂ym tygodniu 馃槥 ale ju偶 szcz臋艣cie smarkate czasy ju偶 min臋艂y 馃檪
by艂am w mopsie i oczywi艣cie nic nie za艂atwi艂膮m bo nie wzi臋艂am dowodu m臋偶a, a potrzebny :/ jutro kolejna wycieczka
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam si臋 Wami 馃檪 jestem po ci臋偶kim dniu i marz臋 tylko o tym 偶eby ju偶 by艂 wiecz贸r. Rano M co艣 nasz艂o i seksu mu si臋 chcia艂o ale po gumki do sklepu si臋 nie wybra艂... normalnie gwa艂tem mnie straszy艂 hehehehe 馃お A w po艂udnie pojecha艂am z dzie膰mi na wypraw臋 bo ze Starszym musia艂am jecha膰 do chirurga (ma stulejk臋 niestety) - mia艂 jecha膰 ze mn膮 M ale nie zwl贸k艂 si臋 z 艂贸偶ka po nocnej zmianie. Z dw贸jk膮 dzieci to nie lada wyzwanie ale da艂am rad臋 bo Lusia grzecznie spa艂a. Nawet do Tesco po pampersy zajecha艂am i do Biedronki po zakupy 馃檪
Jutro kolejna wyprawa, tym razem z Lusi膮 na USG bioderek 馃檪 Za to za tydzie艅 pierwsze szczepienia... 馃え

Deira gratulacje!!!! Te偶 dosta艂am smska ale byli艣my w czasie wyprawy akurat 馃槈

Kochane zacz膮艂 si臋 pa藕dziernik... dopiero czeka艂y艣my na pocz膮tek wrze艣nia i akcj臋 rozpakowywania brzuszk贸w a tu ju偶 wszystkie jeste艣my Mamusiami 馃お A za chwil臋 pierwsza Gwiazdka z naszymi Male艅stwami 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...