Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry,

troszkę udało mi się Was poczytać, ale mocno pobieżnie 😜

Agn, piękny dom!! nie szkoda Wam? ach, ja marzę o takim...

Doti, a dużo zabulisz za to prywatne usg? swoją drogą, co za przychodnia, że kontraktów nie mają... jeśli posiadają swój sprzęt, to chyba najłtawiej byłoby zatrudnić kogoś, no nie wiem... Ważne, że już jutro będziesz wiedzieć, co i jak z maleństwem 🙂 trzymam kciuki i czekam na wieści 😉

Isa, no piękna niespodzianka!! pewnie teraz się sobą cieszycie 🙂
a nam zapał z działką nieco opadł.. zdjęć niestety nie zrobiłam... jest przepiękna, urokliwie położona, w zasadzie w lesie... i to jest niestety jej plusem jak i minusem, jak przyjdzie nam wszedzie dzieci wozić, to robi się problem, zwłaszcza w razie awarii auta... do komunikacji miejskiej daleko... ech... no ale to wszystko jeszcze do przemyślenia... działki w bliższej okolicy cywilizacji są z kolei min. 80tys. droższe, coś za coś... trudna decyzja 😞 a musimy ją podjąć i to w miarę możliwości jak najszybciej.. tu link do zbliżonej działki http://osowiec.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/6785641.html

Latka, dobrze, że już Tymek lepiej się czuje, z drugiej strony, ciekawe od czego taka gorączka.. ząbki wyszły?

Buffy, no dobrze, że z maluszkiem wszystko ok!! to najważniejsze!! 🙂 a leżenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło 😜 który to tydzień, że szyjka się skraca? 😮

Ciekawe jak Pauleczka z teściową 🤢 i opieką społeczną na głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sprzątam od rana bo M zaprosił kolegę z rodziną na popołudnie i raczył mi o tym powiedzieć dopiero jak odprowadzałam Mateusza do przedszkola... Super 😁
No ale pokój posprzątany, zabawki posegregowane... przedświąteczne porządki za mną hahaha

Inirtam zapłacę 150zł bo to w 3D/4D lekarz robi. Przynajmniej tak mi babka przez telefon powiedziała. Może zrobi na zwykłym 2D to będzie 70zł tylko. W sumie to 3D to wolałabym na połówkowym mieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...

initram 21 tydz jutro zaczynam - więc jeszcze za wcześnie na skracanie. Samo leżenie może nie byłoby takie złe, ale generalnie jest to ciężko wykonalne przy Marcinku ;/ szczególnie Marcinku kaskaderze, który sobie upodobał wspinanie się na komodę i nie wiem jak go tego oduczyć - już kilka dni próbujemy ;/ no i muszę Go co chwilę z tej komody ściągać...

Doti i tak nie jest to aż taka zabójcza cena-u nas dużo drożej, ale generalnie głupio, że trzeba płacić za coś co można i powinno się mieć za darmo.

latka super, że Tymek lepiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

Położyłam się obok Oli jak ją usypiałam i zasnęłam a mięso na obiad spalone 😠 w ogóle liczyłam że w tym urlopie to chociaż coś w domu ogarnę a tu nic Ola ciągle tylko mami i mami i nawet jak M wraca z pracy to ona cały czas ze mną 🙃 więc mam tylko ok 2 godzin jak ona śpi na wszystko łącznie z obiadem, bo jak nie śpi to ona chce robić ze mną a ja się boję żeby gdzieś się nie poparzyła. I dzisiaj też nic pewnie nie zrobię, bo godzinę przebimbałam więc nie dużo czasu mi zostało.

Isa jeśli chodzi o slepy to moje dziecko ma od małego fioła na punkcie chleba i bułek i o ile kiedyś omijaliśmy z nią ten dział to teraz już w tych marketach co stale robimy zakupy, to ona już sama nam pokazuje gdzie mamy jechać i woła przez pół sklepu bu (bułka) więc generalnie jak ma bułkę to jest spokój 😁 czasami jeszcze na mięsnym woła ale to jak już np. wracamy do domu na jej jedzonko i jest już głodna 😉 w ogóle moje dziecko takie mięsne jest ostatnio nawet nie zdążyłam kiełbasy jej zgrzać bo jak zobaczyła ją w garnku to tak się rozpłakała i wołała po swojemu "kiełbaska" ze zimną wciągnęła na końcu bo nie zdążyła się ugotować 🙃

Doti no jak masz opcję zrobić zwykłe USG to chyba to 3D lepiej później bo teraz to jeszcze chyba nie będzie za dużo widać więc po co dodatkowo wydawać...

Inritam mi od dziecka marzył się domek na wsi cisza i spokój, ale z wiekiem stałam się praktyczniejsza albo leniwa zależy jak na to spojrzeć i ja bym wolała mieszkać bliżej cywilizacji jednak, bo właśnie tak jak piszesz później dochodzą takie problemy dnia codziennego jak dojazdy itp. ale okolica fajna takie zacisze w porównaniu do stolicy niezła odskocznia 😉 a poza tym ja to cykor jestem jakbym została tam sama na noc to chyba poszłabym z prośbą do Oli żeby mnie do łóżeczka wpuściła 😁

Tusia też właśnie te buciki oglądałam ale właśnie tak jak Agn pisze wolałabym przymierzyć i chyba jednak się na nie nie zdecyduję. Ja tak na wygląd zakochałam się w takich ale nie wiem jak wypadną w testach z Olą 😁 no i nie wiem co z rozmiarem bo od 21 się zaczynają... a ile może noga urosnąć przez zimę?
http://www.ccc.eu/pl/kids/catalog/all/318603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

Agn, kasia ja nie mogę zobaczyć bucikow tylko pojawia mi się str. Główna

Dzis Tymek przebudzi sie o 4 jakoś i nie mogl sie ułożyć, posluchal kolysanek na moim tel i zasnal , zjadl mleko i spal do 9 . Pozniej zjadl kaszke pozniej troche kanapki z wedlina, troche zupki. Przez to ze pozniej wstal zasnal dopiero 13:30. A ja tez od nocy cos sie zle czuje. Kosci mnie bola i gardlo. Mam tego dość. Juz wzialm leki. Tymon poszddl spac a ja pomylam na naczynia i tez sie polozylam.

Nie wiem co bylo przyczyną tego zlego samopoczucia. Zab żaden chyba się nie przebil na tyle ile moge sprawdzić, ale idzie kilka na raz. Moze jakas kumulacja z nimi byla nie mam pojecia. Moze tez gardlo...
Wazne ze krotko to trwalo i oby szybko nie wrocilo.
Dzis juz w najlepsze szaleje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy widzę, że Marcinek taki sam alpinista jak Lusia.. Ona to nic tylko po stołkach i stołach chce łazić...

Kasiu chciałabym bardzo żeby to było tylko zwykłe USG bo i taniej a i tak lepiej widać. Rano ide jeszcze dowiedziec sie co z tym kontraktem i jakie sa ewentualne terminy.

A tak w ogóle to M mnie już wkurwił jesli chodzi o cene badania....humor na dobranoc zjebany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny .
Widzę Doti ,że usilnie usg chcesz zrobić .Oby dzisiaj się udało i wrzucisz nam zdjęcie fasolki.
Agn piękny dom ,oj żebym miała taką kasę to już by był mój 😜
A gdzie Wy teraz idziecie ,w jaki rejon Szczecina ?

Isa no to mąż jednak wraca -super.

A u nas wszystko ok .Wiki mądra skubana jak nie wiem co.Wszystkie zęby już mamy . Jemy też już prawie wszystko .Cycek naturalnym tokiem po mału się odstawia ,więc wszystko do przodu.
Moja to uwielbia parówki i jak widzi w sklepie to się drze mniam ,mniam i wiezie w wózku ,aż do domu . 😁 😁 Mała parówiara.
Śpi ładnie chociaz w nocy na cyca sie budzi ,ale juz 2 góra 3 razy.

Powiedzcie mi mamusie co Wasze dzieci jedzą na śniadanko i kolacje ,bo moja wybredna .
Właśnie robię jej makaron na słodko z białym serem ciekawe czy zje 🤔
Ale jeszcze śpi gnida więc potem się okaże.

Ogólnie to bardzo mało je 3 razy dziennie i nic więcej ,ale jeszcze nie chudnie to jest ok ,no i wygląda na pyzę .



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Js wieczór i noc masskra. Temp prawie 40st. Na szczęście trochę pomogla mi mama przy Tymku. No i M wrocil troche wczesniej.
Tymek pojechal z tata na zakupy. Ja pije herbatę i tak mi sie nic nie chce.

Doti Powodzenia! Czekamy na wieści 😉 🙂

Mixi moj tez najchętniej jadl by na kolacje parowki ale nie moge mu na to pozwolić. Wczoraj zjadl budyn pierwszy raz. Czasami kaszka, losos wedzony z bułeczka, placuszki owsiane, manna z tarym jabłkiem, chyba toby bylo wwszystko. ..a i kanapeczki np z serkiem topionym raz jadl, z żółtym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem po badaniu (niestety prywatnym ale i tak jestem zadowolona). Lekarz okazał się super, Maluch tak ruchliwy że ciężko było złapać pomiary ale sie udało. Zdjęć nie mam, bo akurat drogowcy coś zepsuli przy kopaniu kanalizacji i prądu nie było. Lekarz miał jakieś przenośne USG wyglądające jak trochę większy laptop i działało na baterii. Drukarka niestety potrzebowała prądu. We środę mam przyjść po wydruki wyników i zdjęcia. Narządy wszystkie w normie, serduszko prawidłowe, NT w granicach normy, niestety kość nosowa bardzo słabo widoczna. We środe mamy też powtórzyć USG (za darmo) i sprawdzić co z tym noskiem. Na 95% będzie chłopiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

M w domu... jest ok. poza jednym faktem że co chwile ma telefony żeby wrócił bo nagrana jest robota 🤨 ja już nie chce się kłócić, powtarzać że ma żonę i syna... niech robi co chce. jestem zadowolona że zjechał, na ile by nie było to Szymon chyba na niego czekał i tęsknił bo teraz jak M wychodzi to jest pisk i nie odstępuje go na krok.
uwielbiam patrzeć jak razem się bawią i zasypiają...

Doti super że wszystkie wymiary są ok, i dobrze że macie skierowanie na darmowe usg, wydaje mi się że kość nosowa jest słabo widoczna przez jego urządzenie. dobrze że masz przyjść na darmowe usg. i gratulacje chłopca 🙂 zastanawiałaś się nad imieniem?

Inirtam no to chyba fajna działka... 🙂 no ale faktycznie nad działką trzeba się dobrze zdecydować żeby nie żałować do końca życia że się w takim miejscu wybudowało... 😉

Agn przepiękny dom!! 🙂

Mixi u nas też ostatnio problemy i ze śniadaniem i z kolacją... je bardzooo mało, ale za to zjada obiad dwudaniowy.
próbuje wszystkiego, i jajko na maśle ze śmietanką i bułeczki tu z serem, tu z dżemem, kako, jogurciki a i tak troszkę skubnie i koniec, więc nie nalegam, jak zgłodnieje to sam się upomni 😁
najbardziej mam problem bo w nocy chyba wybudza go głód, a on całkowicie odrzucił butlę. ;/


uciekam robić pierogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti to dobrze ze wszytko ok a te niepewności się wyjasnia na pewno pozytywnie na następnej wizycie 🙂 🙂.
Jednsk prawie pewne ze chlopiec 🙂

A rodzinka juz wie?

Iza wspolczuje Ci takiego roztargnienia z ta sytuacja rozjazdow 😞. Twojemu M chyba tez z tym wszystkim nie jest latwo bo tu chce byc z wami a tu za nim dzwonią?
Szymcio odrzucil butle tzn ze w ogóle nie je MM ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa wątpię żeby słaba widoczność kości nosowej była związana ze sprzętem bo sprzęt był naprawdę wysokiej jakości mimo że w wersji przenośnej. We środę idę do tego samego lekarza ale w związku z tym że dziś prądu nie było to wtedy nie weźmie pieniędzy bo właściwie chodzi tylko o sprawdzenie kości nosowej i wydruk pomiarów. Trochę się boję co będzie...
Imienia jeszcze nie wybraliśmy... Myślałam o Szymusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuski duzo czasu w ciągu dnia spędzacie na wspólnych zabawach z maluchami 🙂?
Czy tylko same sobie znajduja zajęcia ? I nie potrzeba waszego zaangażowania?
Bo u nas jest tak ze jak dawniej dopoki Tymon nie chodził to praktycznie w ogóle bie zajal sie na dlugo niczym no i musialam obok byc ciagle. Natomiast teraz praktycznie ciagle sie sam bawi cos znajduje, czasami pooglada bajke, jak ja chce sie z nim bawic ukladac klocki lub cos innego to tylko chwile woli sam.
A ja mam jakieś wyrzuty sumieniaze on tak samodzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...