Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia w takim razie udanej imprezy! 🙂

Ja juz nie wiem co o tej chorobie Uli myslec...Ula wymiotowala tylko wczoraj, dzis nic nie chce jesc tylko suchy chleb...i dostala dziwnej wysypki na czole...
Tak teraz skojarzylam, ze w srode jadla ladnie w zlobku obiadek, potem wymiotowala a od czw do dzis nie ma apetytu...a moze zreczywiscie miala jakiegos lagodnego wirusa i dlatego nic w zlobku nie jadla?? bo skoro juz nawet mojego obiadku nie chce jesc to to musi miec zwiazek z choroba...a mozliwe ze trzydniowka objawia sie wymiotami? bo temp to Ula raczej nigdy nie miala, no moze raz lekka po szczepieniu...a dzis ta wysypka na czole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolciu a miała Ula temp? raczej wymiotów przy 3-dniówce nie ma ale moze czymś sie przytruła w żłobku albo jakiegoś wirusa złapała.
Poza tym ja jednorazowych wymiotów nie wiązałabym z chorobą tylko z zatruciem właśnie. a jesc moze nie chciec jak gardełko podrażnione wymiotami.

Zrobiłam Lusi morfologie z rozmazem i crp. Zobaczymy co wyjdzie 😞
Póki co dostała kolejną dawkę na obniżenie goraczki bo znów ma 39 stopni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze biedna Lusia 😞 teraz to ciagle cos bedzie sie czepialo dzieciaczkow, bo taka pogoda zgnial... 🤨

Doti Ula wymiotowala w srode 4 razy i wczoraj raz na wieczor, ale my z M tez wymiotowalimy i mielismy biegunke dlatego obstawiam wirusa...Ula przewaznie nie goraczkuje, wiec ciezko stwierdzic...poki nie wymiotowala to w zlobku jadla, ale od czwartku cale dnie poscila,a i w domu chce tylko suchy chlebek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
milo to slyszec, postaram sie udzielac, bo szczerze to czytam Was prawie na biezaco.. 🙂
Naisha, poki co zdrowa, biega, rozrabia, jest taka smieszna nie mozna za nia nadarzyc 🙂 niedawno bylysmy na bilansie roczniaka Naisha wazy 9.480 i mierzy AZ 78cm ! Pani powiedziala ze wysoka z niej dziewczynka 🙂 wskoczyla juz w ubrania na 86cm 🥴
szykujemy sie do urodzinek, juz w poniedzialek roczek, ale impreza bedzie 20.09 w piatek, bo mama z siostra przylatuja! tak sie ciesze 🙂 pierwsze prezenty juz rozpakowane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂.

U nas "kolorowy" zawrót głowy:/ remonty w domu , duzo do zrobienia przed wyjazdem no i nawet czasu nie mam.dls koelzanek ;/. Nawet na spacerze z tymkiem nie bylam ani wczoraj ani dziś a jeszcze wizytę u fryzjera mi przesunela z pon na dzis popołudniu;/ masakra ale nie mam wyjścia. ...

Buziaki dla Lusi !!!:* bidulka sie nameczy a Ty Doti sie stresuje sz biedna 😞 ja panikara to juz w ogóle bym zwariowala...

Bylam u nas w biedronie kupic te dady w pudlach co sa ale nie bylo 😮 chciałam poprobowac...
Ale kupilam w rossmanie pampersy bo tez byla promocja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusia ma CRP 18,1... reszty wyników jeszcze nie mam...
Dzięki dziewczyny za wsparcie i buziaki dla Lusi. Ja juz powoli wariuje. Lusia kwili a mnie sie łzy z oczu leją. O 12 dostała czopka przy temp 39st a o 14:20 miała dalej 38,2...
Wyniki Lusi... co mam robić?????
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/a8ue.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/61/a8ue.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byliśmy u lekarza dyżurnego. mamy skierowanie do szpitala... jakas infekcja bakteryjna aLE NIE WIADOMO CZEGO.

ahh Latka zapomniałam napisać - ja wczoraj też szukałam i nie było.. wystawili dopiero dzisiaj a mnie babka kit wcisnęła że były tydzień temu i juz nie będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra po prostu ..

Jutro roczek wszystko naszykowane tylko jeszcze Mój szanowny M .. musi się wybrać do piwnicy po stół :| .. Ostatnio mam takie dni że się pokłóciliśmy się i nie gadamy już tydzień ...:| Znaczy Ja coś tam mówię ale ten Mnie olewa ....
Mam dość czasami i ochotę spakować się i jechać do Mamy bo tam bym chociaż do Kogoś odezwać .. :| .


Nie mam humoru przez to :| Kuźwa mac ..

Zdrówka dla wszystkich Chorych Dzieciaczków niech wracają do Zdrowia .

Sto Latek Solenizantów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patinka, przytulam.. To sie tez do gadziny nie odzywaj 🙂)

Karolka, ewidentnie wirus...Jesli Lusia jest normalna,, nie ma wysuszonych sluzowek, zapadajacego sie ciemiaczka, i nie wymiotuje np. plynami ktore jej podajesz nie pojechalabym...
Ja pojechalam na szpitalna, sprawdzilam czy dziecko nie mocno odwodnione.. i wyszlam do domu.. jednak za 3h jammi zaczela chlustac nawet woda.. Dzwonilam, ze wracamy...
Dwa dni leczylam rota, a reszte pier.. zapalenie pluc, ktore zlapala w szpitaly..

Niestety Doti jakies swinstwo sie kluje... ale leukocyty nie sa najgorsze, aczkolwiek CRP za wysokie ;//
Pewnie wlacza jej antybiotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Biedna Lusia 😞 oby ja szybko zdiagnozowali! Dużo siły Doti!! :*

U nas wszystko wyszło jak należy 🙂 tort przepyszny,tylko mega słodki 😜
Nie dałam się Przemka babce i szybko ucinalam jej mONdre rady... Nie znoszę, kiedy ona się wymadrza, nie znając kompletnie dziecka,bo widziała go dopiero 4 raz!! A na teściowa uwagi nie zwracałam 😁 i tak mi dobrze z takimm podejściem 😜
A Tym, odpukać, temp nie ma, kaszlu i kataru też nie 🙂 może ta wczorajsza gorączka faktycznie od zęba, dość duży się przebijał i może dawał o sobie w ten sposób znać 😉 na wszelki w dostanie jeszcze ostatnią, zmniejszoną dawkę tego nurofenu

Karola, ja podzielam zdanie Sandry. Pojechałabym chyba dopiero, gdyby nawet po wodzie wymiotowala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buziaki dla Tymeczka !!!!!! 😘 😘 😘 fajnie ze impreza się udała.

Trzymam kciuki zeby Ula i Lusia zdrowialy szybko :*

Agn daj znac co u Ciebie jak Maja z nianią i jak Ty juz w pracy 😉) ?

Ja byłam dziś jeszcze poprawić włosy u fryzjera bo kazala mi przyjść dopracować za jakis czas przed wyjazdem. jestem jeszcze bardziej zadowolona, grzywke dopracowalam i teraz jest dobrze. Myślę ze na zdj i tsk dużo gorzej wyszły te moje wlosy , akurat na tym co dodalam takie ostro rude wyszły a takie nie sa ..teraz widać bardziej to "ombre" .

Jestem dość padnięta ale oglądam mam talent samotnie. Mialam isc dziś z koleżanką nam piwko ale cora jej sie rozchorowala i niestety nie wyszło. Jak zwykle jak tu jestem to planuje jadąc ze sobie po wychodzę ale jakoś nie mam jak za bardzo albo zawsze cos wypadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sobie tutaj cichutko podczytuje a tu Latka mnie wywołuje 😁
Jestem kochana na bieżąco ale ciągle albo nie mam czasu albo siły by coś napisać 🙃
Tak, za dwa dni do pracy 🤢 Na dzień dobry spotkanie z szefem w Poznaniu, odbiór auta, omówienie warunków współpracy 🤨 Już kupiłam bilet, może to śmiesznie zabrzmi ale wiecie, że ja z 18 lat nie jechałam pociągiem? 🙃
Maja dobrze znosi nianie jednak wszystko okaże się w poniedziałek, jak zostaną same.
Wiem, że to przesada ale zamawiamy z M mały podsłuch, żeby troszkę wiedzieć, co się dzieje w domu podczas naszej nieobecności 🤨
Ech, strasznie to wszystko przeżywam 😞 Chcę pracować ale serce mi pęka jak muszę zostawić moje wyczekane maleństwo i pozwolić innej kobiecie ją wychowywać 😞 Ja to strasznie wszystko wyolbrzymiam 🤨

Dzo a ja myślałam co tam u ciebie 🙂 Super, że jesteś dalej z nami 😘

No i oczywiście NAJLEPSZEGO dla wszystkich maluszków naszych wrześniowych, kochanych i cudownych 😘

Doti biedna Lusia, sama się martwię, co się dzieje 🤨 I wchodzę co jakiś czas sprawdzić, czy temperatura spadła i czy jest już lepiej.

Karolka ja razem z tobą i Ulą przeżywałam adaptację twojej córci w żłobku 🤔 My spróbujemy po raz kolejny przyzwyczaić Majkę do żłobka po nowym roku 🤨

Patinka ja ostatnio wytrzymałam dobę "milczenia" 😁 W sumie to mój M je przerwał, bo w sumie to jego wina była (jak zawsze 😉 😁 😁 😁 ) Nawet w przeprosiny zabrał mnie na zakupy i zapłacił za rzeczy, które sobie wybrałam. Tak to ja mogę codziennie 😁 😁 😁 Ale już zastrzegł, żebym się nie przyzwyczajała 🤔 Szkoda 🙃

Inirtam super, że wszystko się udało 🙂 Ja swoją teściową też starałam się nie przejmować, nawet palcem nie kiwnęła by mi pomóc gdy ja np. z Majką na rękach zbierałam talerze ze stołu 😠 Ech, mogłabym w ten sposób zapisać kilka stron forum jak nie kilkadziesiąt 🙃



A zapomniałam napisać, że byłam z Majką wczoraj na szczepieniu, no tak się darła, że razem z nią się poryczałam 🤔 I waży 10,5 😮

Coś Deiry długo nie było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🥴
Biedna Lusia ale jak takie CRP to powiem Ci,że jest wysoki i tak jak Sandra pisze,napewno jej włączą antybiotyk. Maja ostatnio w szpitalu miała 4,5 czyli w normie ale i tak dawali antybiotyk chociaz i tak wdała sie jakas infekcja przy 3dniówce,
Ja dzisiaj normalnie padam,źle się czuje jakieś przeziębienie się szykuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam...a ja wysiadam juz psychicznie...jak nie urok to sr... 🤨 ledwo Ulka poszla do tego glupiego zlobka to najpierw grypa zoladkowa a od dzis w nocy kaszle i ma katar...zajebiscie - od jutra znow na L4, tym razem musi M wziac, bo mnie juz 2 tyg w pracy nie widzieli... jak tak to ma wygladac: tydzien zlobek, tydzien choroba, to Yla nigdy sie do tego zloba nie przyzwyczai , to wszystko mija sie z celem...slkaniam sie do powrotu do Zielonego Domku, tam teraz tylko 11 dzieci chodzi i mniej zarazy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć

Agn fajnie ze sie odezwalas :* trzymaj sie kochana ! :******

Karolka ale macie nie mile niespodzianki ostatnio 😞((. Myślę ze warto pomyśleć o tym zielonym domku 😞...jednak koszty sa na pewno większe ale skoro ma tak to u Was wyglądać to jak sama mówisz mija się z celem 😞( szkoda. ..

Tymek właśnie zasnal. Ja mam chwile i lenie sie oglądając tv, nic nie musze robić, mama obiad robi.moze koleżanka na pogawędki wpadnie na chwilę. Później moze pójdę z Tymkiem dom tesciow....ale mam nadzieje ze cos mi wyapdnei , rozpogodzi sie czy cos 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry ;*


Wszystko naszykowane czeka w lodówce jeszcze tort odebrać o 15:00 i git :P .
Kubusia oddałam Teściom bo przy Nim bym nie dała zrobić wszystkiego :P
M w pracy . będzie po 14:00 jeszcze obiad naszykować i sie ubierać trza powoli 🙂
bo po 16:00 będzie Babcia Mojego M 🙂 i potem reszta się schodzi .

Udanych imprez 😁 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry ;*


Wszystko naszykowane czeka w lodówce jeszcze tort odebrać o 15:00 i git :P .
Kubusia oddałam Teściom bo przy Nim bym nie dała zrobić wszystkiego :P
M w pracy . będzie po 14:00 jeszcze obiad naszykować i sie ubierać trza powoli 🙂
bo po 16:00 będzie Babcia Mojego M 🙂 i potem reszta się schodzi .

Udanych imprez 😁 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...