Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka no nie mam czasu za bardzo do Was zaglądać,kurcze nie wiedziałam,że z rocznym dzieckiem tak będzie kurcze na wszystko trzeba uważać,bawić się 🤪 🤪 ale uwielbiam to 🙂 powiem Wam tylko tyle,że Maja chyba w ogole się mnie nie boi bo gdy mówię,że tego nie wolno to się śmieje i jeszcze więcej to robi.
A Maja też czasami się dotyka po kaczce 😁 a jak ją wycieram chusteczkami to się śmieje i tak podkurcza nóżki bym jej jeszcze robiła 😁 😁
Karola może Uli coś dali,że teraz ma wymioty,ja nie pomogę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natalia wybacz ale dla mnie kaczki to po stawie pływają, ewentualnie gumowa w wannie...... kaczka między nogami dziewczynki to raczej nie jest normalne 😉

U nas cały dzień przestękany, przejęczany... gorączka póki co odpuściła trochę. Zobaczymy za godzinkę przed spaniem co będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ha ha ale się uśmiałam ,że Majunia ma kaczkę między nogami. 😁 😁 😁 😁
Karolka tak jak napisała Sandra orsalit i żeby się nie odwodniła .
Niby mówią ,żeby mleka i mlecznych rzeczy nie dawać jak są wymioty ,ale to ja nie wiem. Lepiej niech pije ,a jeść nadrobi jak wyzdrowieje.
No i zdrówka życzę.
Doti mi to jednak na 3 dniówkę wygląda .

Wiki to agentka jakich mało . A byście zobaczyły jak się bije z siostrą . 😮 😲
Wie mała jak się bronić i często sama wszczyna awantury 😁 😁 🤪

A już jutro mamy roczek ,aż nie mogę pojąć jak ten czas zleciał.
Przyjedzie mój tata z tortem ,aż się zdziwiłam ,ale jak chce to mu nie zabronię.
Nie chce na imprezę bo będzie dużo ludzi ,tak więc Wiki 3 dni ma urodziny. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto Latek Dla Solenizantów 🙂 ;*

Witam 😉 .

U Nas przygotowania do roczku idą pełną parą ;D . Msza załatwiona na niedzielę na godzinę 17:00 tort też zamówiony będzie śmietankowy Z napisem Roczek Kubusia 😁 kosztuje około 65 zł . Zobaczymy czy będzie warty tej ceny .
W sobotę przyjedzie Moja Mama pomóc mi robić sałatkę jarzynową 😉 . robi też mi ciasto . 😉

Mam pytanie do Mam które zamawiały Msze ile dałyście ?

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Dzieki za słowa otuchy. jednak wiem że jako matka mogłam zrobić więcej. Słuchałam się tych matołów zamiast działać 😞

Krzyś już drugi dzień ma katarek i lekka gorączke. Daje mu paracetamol. Wyobraźcie sobie że dziś zużyłam 12 śliniaków! wszystkie na wylot przemoczone. A te czwróki nie chcą się przebić!
Nie wiem czy to od tej gorączki ale mały co chwilę się przewraca. Co wstanie to pada na ziemię, chodzić nie może, obija się dookoła- co to może być?!?!

mixi jak zrobie foto to podeślę
Sandros Nadia nieźle pocharatana 😉 dobrze że to drzewko a nie bójka 😉
Karolka okropna ta baba ze żłobka. w końcu to jej praca opieka nad dziećmi! czy że publiczne to znaczy że pensji nie dostaje?! ma takie same obowiązki.
initram lek na reflux na razie nie przynosi skutków ubocznych ale poprawy też na razie nie widzę:/
Doti jak Lusia? rzeczywiscie temp za wysoka na ząbki:/
initram fajny rowerek 😉 ciekawe jak na spcerkach sie Tymkowi spodoba 😉 powiedz mi czy orientujesz się czy są jakieś ćwiczenia które mogę robić z Krzysiem żeby te żeberka nie wystawały tak mocno?! tak sobie myślę że skoro w tą stronę się wygieły to może i da się lekko to cofnąć?
mixi Wiki niezła agentka z tym chodzeniem spać 😉 a co do tortu to niesteyt na śmietanie ciężko zrobić lukier, chyba że inna masą go odzielą a to pewnie dużo roboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
No i nie wiem co robić... Lusia w nocy znów miała skok temp, a teraz tylko 37*C czyli jakby norma. Wychodzi jakby się 3 doba gorączki miała kończyć. Udało mi się mocz złapać tylko nie wiem czy jest sens jechać. Chyba pojadę dla świętego spokoju...

Buziaki dla Wiki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy.
I mamy roczek Wiki ,dzisiaj drugi raz sobie sama wstała i przyszła do nas .
Więc to już pewnie będzie norma. Nie wiem jak ona to robi bo jak szła do nas to wężykiem taka zamulona.

Doti wygląda na 3 dniówkę. Ale jest wysypka ?

Ja aż dwa torty zamówiłam,chociaż mój ojciec kupi sam i wpadnie bo jakbym miała jeszcze trzeci kupić to bankructwo. 😁
A zapomniałam się Wam pochwalić ,składałam w szkole starszej zwrot kasy za podręczniki i najprawdopodobniej w pazdzierniku dostanę 330 zł. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej...u nas ryk byl znow przy przekazaniu Ulki..dalismy ja do zlobka bo nocka byla spokojna, wiec uznalam, ze to bylo pewnie zwykle zatrucie pokarmowe a nie wirus...powiedzialam tylko paniom, zeby dawaly jej caly dzien suchary jakies, zadnej kaszki, mleka, niech jej sie zolądek zregeneruje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

mixi najlepszego dla Wikuni!! 🙂 tak czytam o Twojej niuni i tak jakbym widziała Szymka, on też sam wchodzi i schodzi z łóżka... agent nie z tej ziemi 😁
inirtam fajny rowerek! czekamy na relacje z pierwszego spacerku 🙂
marylu może Krzyś jest zmęczony że tak chodzi-nie chodzi?! szybkiego powrotu do zdrowia! ładnie lecicie z tymi śliniakami, ja używam tylko do karmienia, a tak to w ogóle się nie ślini...
sandra 😁 to się uśmiałam... no ale coś w tym jest!
patinka u nas też jest msza zamówiona na 23.09 od prababci Szymona, więc nie wiem ile dawała bo to taki prezent od niej 🙂

musze się pochwalić... Szymon nauczył się wychodzić z łóżeczka! 🤪 tzn. już 3 dzień ma zdjęte dwa szczebelki i dzisiaj rano (około 5) słyszymy coś tam szpera... chwile później wdrapał się do nas do łóżka i spał do 8 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawa dla Szymka!

Sandra popieram! Mnie też czasem ciężko wymówić okreslenie srom,pochwa czy penis ale to dlatego ze poza srodowiskiem medycznym ciagle uzywa sie zamienników. Poza tym ich brzmienie jest jakos mało przyjemne dla ucha. sama nie wiem czemu. jeszcze "siusiak" akceptuje bo służy do siusiania... ale skoro dziewczyka ma kasie to chłopczyk tomusia? 🤢

Lusia ma 38,4.. śpi juz przeszło 2 godziny.

Marylu moim zdaniem ząbki osłabiają i dlatego Krzys chodzi jak pijany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa zaczną się teraz nocna spacerki do łóżka rodziców 😁 😁
Zważyłam Wiki i ta kunda już ma 11,5 kg. masakra ,a ja się dziwię ,że nosić trudno.
Zadzwonili do mnie ze szkoły ,że mam odebrać starszą bo się źle czuje ,teraz leży w łóżku i ma zakaz zbliżania się do Wiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teraz pełno zarazy w powietrzu...a ja ciagle laże z telefonem przy pupie w razie jakby ze zlobka dzwonili, ze mala wymiotuje 🤨 ale na szczescie cisza, a ja zaraz sie zbieram zeby ja odebrac...

zeby sobie jakos zapelnic wolny czas i nie myslec o Uli postanowilam pofarbowac sobie wlochy 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/trbl.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4493/trbl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti coś długo się utrzymuje ta gorączka 😮 biedna Lusia, pewnie oszołomiona przez taki stan.
Karolka super włosy !! 😉 sama farbowałaś?
a ja się właśnie zastanawiam co z moimi zrobić?! mam długaśne bo do pasa, ciągle związane bo źle mi w rozpuszczonych... myślę żeby na roczek coś wykombinować, ale troche szkoda mi ścinać! ;/
mixi teraz pełno zarazków w powietrzu, a w szkole to szybko coś złapać od drugiego... zdrówka dla starszej...

u nas od rana padaa... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...