Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marylu, fakt buty zara,next czy converse kuszą, nawet mam jedne na przyszłe lato, ale puki znajduje tanio ecco, to wolę takie... Najważniejsze, żeby miały sztywny zapietek i odpowiednią wkładkę 😉 a o ugg myślisz na ta zimę, czy na później?
A do ortopedy na kontrolę 😉 wreszcie udało mi się dodzwonić.. Najpierw mnie umówili na 25.10, ale spytałam, czy da radę wcześniej i idziemy 05.10, różnica spora 😉

Sandra, zdrówka dla Titulki

Dziewczyny, jak wyglądaja krosty przy trzydniowce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂

Kasia, tak wróciliśmy w sobotę o 5 rano, ciągle Was próbuje nadrobić, ale to tak na raty i wciąż zapominałam co miałam pisać

Zaległe buziaki dla wszystkich roczniaków!!

Widzę, że każda impreza się udała i jesteście zadowolone, my robimy teraz w sobotę 21-go, dopiero zabieram się za organizacje, robimy w domu, razem z nami będzie 12 osób + Gabrysia; generalnie to jestem w proszku, chcę zamówić jakiś fajny tort, no i jakieś ozdoby, baloniki itp.

Karolka i Doti, współczuję chorób dziewczynek i oby raz, dwa przeszło
Karolka, ja chyba też bym się nie wahała i dała Ule do tego prywatnego żłobka, sama wiesz, że tam Ula była przeszczęśliwa a tu biedna nie dość, że babki fatalne, Ula się zaklimatyzować nieba rdzo potrafi to jeszcze choróbska łapie…

Marylu, to moja Gabi w clarksie ma teraz rozm. 4G, czyli nasze ok. 20, dł wkładki jest tam bodajże 12,5 cm, a pierwsze buciki jak jej kupowałam, czyli jakoś w czerwcu to miała 3f,
Pamiętaj, że do długości stopy musisz dodać jakiś 1 cm, a niektórzy twierdzą, że nawet 1,5cm, choć ja dodaję akurat ten 1 cm do dł. stópki , to Krzysiu musi mieć chyba maleńkie stopy, albo moja ma po prostu takie wielkie kopyta…
No i zdjęcia z roczku są prześliczne!

Inirtam, życzę zdrówka Tymkowi, oby to była jednak tylko ta 3-dniówka,
No takie małe fotki wkleiłaś, że nic prawie nie widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Initram jeszcze sie chlopaki nachodza w fajnych butach.masz racje ze lepiej sie trzymac teraz tych "zdrowszych". Jesli chodzi o ugg myslalam na zime, przy dziewczynce bym sie nie wachala 😉 ale chyba idac z ta mysla butow "zdrowych" to pozostane na zime przy ecco lub geox.
Pomyslec ze Krzys nigdy nie byl u ortopedy i tu nie widza takiej potrzeby... Eh. Chyba czeka nas duzo wizyt lekarskich jak wrocimy do polski;-)
A na zdjeciach Tym jaki elegancki;-) slodziak do schrupania;-)

Pati krzys raczej ma mala stopke. Teraz najlepiej wyglada w ubrankach 74. Wiec raczej maluszek jest :-) jak bylo na wczasach? Mieliscie problem z noclegiem? I jak mala dala rade w podrozy i w ogole? Jakies fotki?;-)

Dobranoc;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej.

Marylu tego typu cos mamy takie niskie. Myslalam teraz o czymś jesiennym takim do koskti itp tylko nie wiem tez juz kupie chyba takie dla dzieci chodzacych 🙂?
Moj ma takie adidaski nike adidad itp ale jak wiem ze będzie duzo chodził ton zakładam mu clarks choc nie lubie jak do dresow ma takie skorzane buciki choc sa a la sportowe ale jakos drazni mnie to hehe 😉
Wasze buciki fajnie sie prezentują 🙂. Ja juz się nie mogę doczekać jak mu na wiosne/lato kupię vansy 🙂 i conversy 🙂 juz teraz chialam ale jakos mial tyle butów ze zrezygnowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam kozaczki juz dla Titi, czapki, kombinezony wsio jest, wiec przynajmniej tyle z glowy..

Wlasnie mloda usypiam i wyje jak to w standardzie... 🙂

Jak zasnie musze oporzadzic troche chate.. i 30 min z Chodawkowska choc, mam takie zakwasy,ze nie moge sie ruszac...
Najlepsze, ze juz biegalam ponad 5km.. w 20 min..a wczoraj po 2 miesiecznej przerwie zrobilam polowe dystansu w 20 min.. ;//
Zobaczcie jak to szybko forma spada 🙂

Musze zmienic suwaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

jak wstawiacie fotki, że są duże? nawet nie zauwazylam, ze te moje takie malenkie 😜

tez i kombinezony i czapki i buty, takze luz 🙂
buty: http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/ecco-track-uno_1012281/1784394?navId=233
tylko inny kolor
kombinezon: http://allegro.pl/hm-kombinezon-w-kratke-roz-80-9-12-m-i3533861683.html
i jeszcze jeden nowy z babaluno w gwiazdki i reima zielony, ale ten jest 74, tylko duze 74, na pewno na poczatek bedzie ok (wszystkie dostalismy 😁 )

ok. chyba już się uda 😉
[IMG]http://imageshack.us/a/img401/239/pbvf.jpg[/IMG]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/1hp7.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5264/1hp7.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/qg63.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6523/qg63.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a mlodego przebieralismy 3 razy 😉 wreszcie wyladowal w dresie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Już dzisiaj lepiej się czuje,już od rana dom posprzatany,Majka najedzona i przebrana kupa była 😁
Maja Nam dzisiaj spała od 20 do 7:30 w tym ze mleko na spiku o 23;30.
Zaraz ide robic kopiec kreta...mmm pycha.A ja jeszcze nie mam nic na zime dla Mai 😠 😠
inirtam jaka śliczna rodzinka,a mały jaki pulasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
jeeej jakie macie ładne fotki z imprez! Wszyscy prezentujecie sie cudownie, brzdące przesłodkie, a torciki wygladaja pysznie! 🙂 mniammmm
Ula bedzie miala trocik robiony przez moja przyjaciolke, ta juz od pol roku mnie meczy, ze go zrobi, no wiec nie ma wyjscia, troche sie boje, bo koleznaka nieobliczalna troche hahaha dobrze, ze inne sprawdzone ciacho bedzie 😜

no wlasnie Nata, miala sie pytac o ta Twoja diete i cwiczenia, Gosia mi przypomniala 😉 ja poki co rozkrecam sie raz w tyg na aero tanecznym, jest nawet niezle, ale raz w tyg mnie nie urzadza, na szczescie od pazdziernika dojdzie jeszcze ta zumba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam, 🙂

Marylu, jeśli chodzi o nocleg to nie ma żadnego problemu, jest pełno wolnych apartamentów i wszędzie tabliczki, więc znajdzie się zakwaterowanie w 15 minut, my mieliśmy apartament (dwie duże sypialnie z szerokimi 2-metrowymi łóżkami i do tego taki niby dzienny pokój z kuchnią i stołem jadalnianym, kuchnia w pełni wyposażona, a w pokojach widać, że mebelki raczej dosyć nowe) i to za 30 euro, więc chyba całkiem nieźle, a spokojnie przecież ktoś mógł jeszcze z nami jechać i spać w drugiej sypialni i wtedy nocleg za połowę ceny, to nie wiem czy w Polsce by się udało nad morzem dostać taki standard za takie pieniądze...
a w drodze powrotnej jechaliśmy też w nocy i młoda całą przespała 🤪 z 1-2 przerwami na przewinięcie i karmienie, także rewelacja 🙂

inirtam, no teraz to wszystko widać dokładnie, pięknie wyglądacie razem a tort zarąbisty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
U nas noc nie prxespana.czuje jakbym Byla cala polamana. W ogole co ja zrobilam mojemu dziecku;-( strasznie plakal w aucie. A akurat siedzial obok kierowcy bo tam mu sie chwilami bardziej podoba. I moj m jak stanal mial mi go podac do tylu. A on otworzyl drzwii chcial zeby szybko go wziela juz na dworze. To ja wyszlam. Zamykam drzwi, i chce go brac a ten ryczy. Patrze a ja w drzwiach jego raczke zamknelam;-( Normalnie serce mi stanelo.co ze mnie za mama, zeby diecku taka kzywde robic;-( nie wiem jakim cudem, ale nic w ta raczke mu sie nie stalo. Palcami rusza, nawet nie ma spuchniete ani czerwone. Nie wiem czy on ma jeszcze takie elastycznekosci?

Latka tych powyzej kostki nie odwazylam sie kupic, wlasnie z uwagi ze krzys wciaz s dresach chodzi bo najwygodniejsze 😉 ale mysle ze powyzej kostki to kupie te ecco co link wstawilam. Fajnie wygladaja i do dresikow beda pasowac.

Initram to na zime gotowi jestescie, ja to nic nie mam, a te buty zimowe to sa takie twarde czy dosc elastyczne? Bo ostatnio moja sis kupila Frankowi na zime ecco i wydawaly mi sie strasznie twarde. Ale chyba malemu tez musze takie buty znalescbo w tym roku nart juznie odpuszcze a onbedzie mogl sobie smigac po sniegu:-)
Zdjecia super, a tortsama robilas? Tymus widac ze jest idealna mieszanka was dwojga;-)
Wydaje mi sie ze dlatego ze nasze chlopaczki maja takie policzki pulchne to wygladaja na wiekszych;-) iznow Tym robi taki minki ze wygladaja z Krzysiem podobnie. Musze w koncu uchwycic takie zdjecie:-)

Pati super ze wyjazd sie udal. Gabi widac lubi podroze ze tak dobrze zniosla;-) a cena faktycznie bardzo przystepna. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry

u nas od rana pada i pada... przez to i ja i Szymon jesteśmy nieźle zmuleni, i nic się nie chce...

sandra jak dzisiejsza chodakowska? 😁
marylu może drzwi tylko lekko ubiły mu rączkę?! nie zrobiłaś tego celowo więc się nie obwiniaj.. nie raz takie przypadki nam się przytrafią
inirtam super fotki ślicznie wyglądacie i jaki tort ładny!! 🙂 też z góry bedę miała przygotowane kilka par ciuszków bo znając mojego to chwila moment i będzie cały ofajdany 😁 co do krost przy trzydniówce to nie pomogę bo nie przechodziliśmy tego...
małgosia czego się boisz imprezy roczkowej? 😉
pati super że wyjazd się udał!! mówiłam Ci że spokojnie znajdziecie zakwaterowanie 🙂 czekam na fotki!

też robimy imprezę 21go... wczoraj mój M zamówił tort, wiem tylko tyle że na 30osób, okrągły, z kubusiem puchatkiem (bo Szymon go uwielbia) i dobry... tyle mi powiedział... aż się boję co to będzie 😮
w sobotę będzie około 20osób (i to tylko najbliżsi, babcie, prababcie, dziadkowie i nasze rodzeństwo (niektórzy z rodzinami) i w niedziele ma wpaść kilku znajomych i ciotka. więc trochę nas będzie. ;/
balony i inne pierdoły wczoraj przyszły kurierem, obrus wyprany, jeszcze jutro M wygonie na 'duże' zakupy... a w piątek ma przyjechać moja siostra pomóc nam w przygotowaniach... (tylko że będzie w domu już tyle bab że już czuje jak się wszystkie wykłócimy 😁 ) robię w domu tylko że na samym dole u mojej babci w salonie - bo jest największy w całym domu 🙂

kawaaa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, tort u Sowy zamówiłam 😜 truflowy 😁 a mieszanka idealna, bo ponoć my sami jesteśmy do siebie podobni, nie raz nas za rodzeństwo brali 😮
a buty... szczerze powiem, że nie pamiętam, ale jak je wyciągnę z glębin szafy, to sprawdzę 😉
aaaa... avatar super!! i znam taki uśmiech 😉 faktycznie podobny 🙂

Isa, na pewno będzie piękny i pyszny ten wasz tort!! i jak zwykle cała chałupa ludzi się szykuje 🙂 gdybym miała warunki, to u nas też inaczej by to wyglądało, ale najważniejsze, że wszystko się udało, a goście, i najważniejsze Tymuś, zadowoleni 🙂
chyba wyjazd Wam się zbliża wielkimi krokami, co?
u nas też pada i pada od rana... a młody buty przynosi i na dwór chce iść 😞

Sandra, a jak Titulec z gorączką?

a propos tej trzydniówki... nie wiem, co o tym myśleć, bo nie miałam wcześniej do czynienia... kataru nie ma, kaszlu nie ma, gorączki tym bardziej, a wysypka to czerwone plamy, które zaczęły przenosić się z pleców na brzuch i pojedyncze na nóżkach... po jakim czasie zazwyczaj to znika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zadzwonila do mnie o 15 ta pigula ze zlobka, ta wyszczekana i do mnie, ze mamy Ule zabrac bo ma 38 st goraczki 😮 a ja w szoku, bo jechalam tramwaqjem do nie ojej naprawde? a ta swoim glosem " nie tak sobie zaruje" co za wstretne babsko, bezczelna doslownie...zadzwonilam do M zeby sie urwal z pracy, bo ja do notariusza jechalam, to ten po mala popedzil, a Ulka wcale na chora nie wygladala...ladnie zjadla obiad, pozniej 3 godzinki spala, co prawda troche wypieki na twarzy miala, ale przyjechal do domu, zmierzyl jej temp a tu 36,9 😮 teraz mala sie cieszy, zajada ciastka i sie bawi...czy to chore dziecko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa, nie wiem jak to się stało z tymi drzwiami 😞 sprawdzaliśmy z m jakby to było jakbyśmy wsadzili tam swój palec i niestety przy lekko przymkniętych drzwiach już bolało:/ mały musiał mieć szczęście, a ja mam nauczke! (szkoda że to już kolejna)
sandros ja porzuciłam Chodakowska i żałuję. Muszę się znów zabrać za cwiczenia. bo jak wróce do polski to na bank +4kg przybędzie przez te wszystkie paczki i drożdzowki co tam macie;D
initram truflowy to mój ulubiony 🙂 szkoda ze nie moge go tu kupic. mniam My jak mieliśmy niby trzydniówkę to miał troche plam na plecach, w ciągu doby znikły.
karolka następnym razem jedź z termometrem 😁


u nas leje cały dzień, na dworze 9 stopni, a w domu 19! poszłam włączyć ogrzewanie bo małemu leci katar a ja straciłam głos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny 🙂

Widzę że wszystkim imprezki się udały. Nie mogę napatrzeć się na te wszystkie zdjęcia jakie te nasze dzieci już duże 🤪

Inritam dzięki za odpowiedź 😘. Właśnie rehabilitantka mówiła że ona narazie nie widzi potrzeby żeby Ola miała jakieś specjalne ortopedyczne buty i że wystarczą takie zwykłe sztywniejsze. Ogólnie staram się ćwiczyć z Olą codziennie ale ona tak się napina że ruszyć normalnie jej nie mogę nawet nie płacze tylko napnie się i ani rusz 😮

Karolka wiem ze o kasę się rozchodzi ale ja bym wróciła do tego prywatnego żłobka jak raz dostali dofinansowanie to teraz tylko będzie prościej wydaje mi się

Patinka zaproszenie zaakceptowane 🙂

Mixi moja też różaniec chwyciła świętoszki małe 😁

Doti zdrówka dla Lusi oby nic nie załapała w tym szpitalu dodatkowego 🥴

A u nas pogoda typowo jesienna drugi dzień zamulamy w domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, czasem tak sie zdarza.. a co mam powiedziec, jak 3dniowa Nadieprzytrasznelam tym pojemnikiem na smoczek.. skore na nozce jej zatrzasnelam, jak sie szykowalismy do wyscia ze szpitala 🙂)
Tak sie rozdarla, ze sie balam ze zaraz jakas polozna przyleci, ale ich nie obeszlo 🙂

Tit na razie oki..
Choc laski tak mi daly do wiwatu, ze szkoda slow.. tyle roboty dzis mialam, ze koniec.. mloda wlasnie usypia..
Czy wy tez ciagle myjecia naczynia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...