Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry,

Kasia biedna Ola, dużo dużo zdrówka dla Was. oby szybko przeszło.
Latka mojego kuzyna córka też ciągle ma wysypkę wkoło ust, ale ona to się strasznie ślini itp.. więc nawet pediatra im powiedziała że to od śliny...
Buffy jak tam się czujesz?? wszystko Ok? dzidzia w brzuszku dokucza?
Doti ja też ostatnio mam tak jak i Ty, to chyba wszystko przez tą zimowo-jesienną pogodę, pocieszam się tym że jak przyjdzie prawdziwa wiosna i lato będziemy pełne energii.
a jak tam Twój bobas brzuszkowy?? kopie? dokucza?
Agn super że M wyruszy po samochód... odpocznij kobieto!

muszę się wam pochwalić 😁 -2cm w udach, brzuchu i talii, -1cm z bioder, a cycki zostały bez zmian 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia zdrówka dla Oli 😘
Aga Ty to się umiesz ustawić 🙂 😉
A u nas spokój i cisza , Wiki grzeczniutka jak nie wiem co .
Wczoraj koleżanka fryzjerka robiła mi włosy 4 godzinki ,a M z małą podziwiali 🙂 🙂
Do końca nie jestem zadowolona bo za dużo mam pasemek blond ,a za mało brązu ,ale to juz następnym razem poprawimy ,bo włosy muszą odpocząć od ponownego rozjaśniania. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Wczoraj u nas za domem palila sie fabryka. Okropny widok. Wyjechalismy z domu, teraz wrocilismy, wyglada ze sytuacja jest opanowana. Boje sie ze jakies opary moga jeszcze nam zaszkodzic. Chociaz w powietrzu nic nie czuc.
U nas pojawily sie juz 3 czworki i 3 trojki. Dziasla tak rozwalone ze gdy maly gryzie np biszkopta to mu krwawia;( czekam az sie te dwa przebija i mam nadzieje ze bedzie spokoj.

Isa Szymus cudowny;*
Initram w poniedzialek rodzice podpisuja umowe przedwstepna. Wiec jesli wszystko dobrze pojdzie niedlugo wracamy;-)
Latka apetyt Krzys ma sredni ale cos tam zjada, za co codziennie podaje mu normalne obiadki. Boje sie troche ze jakichs niedoborow moze dostac bo on zje np tylko kawalek mieska i nic innego z takerza nie dotknie.
Jak remont, koncza juz?
Takie plamki Krzys tez teraz ma wokol ust. Ciezko o to zadbac, u nas sie pogorszylo po wymiotach. Brzydko to wyglada, ale czekam az reszta zabkow wyjdzie i jak nie znikna to pojde do dermatologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć,

Isa, gratuluję efektów!! u mnie wszystko na plusie 🤢 nie umiem się zmobilizować 😞
nie mam kiedy ćwiczyć (wymówka), jedyne na co mnie stać obecnie, to ograniczona dieta... w sensie bez słodyczy i słodkich napojów, bo już tak ładnie ważyłam we wrześniu, a od tamtej pory 5kg do przodu ☺️

Marylu, to chyba się cieszysz z powrotu,co? a M nie będzie miał problemu z odejsciem z pracy? kurcze zazdroszczę tej umowy przedwstępnej, bo my dalej na etapie oglądania działek w internecie... mój M wiecznie nie ma czasu, żeby się z agentem spotkać i obejrzeć jakieś konkrety, ech :/
dobrze, że Krzyś w ogóle je, ale widzę, że apetyt ma taki sam jak Tymol... wczoraj na obiad np. zjadł tylko jajko sadzone i to niecałe 😞 dużo pije, więc nie narzekam, no i podaję mu soki przecierowe, bo z owoców to tylko jabłka je 🤨 stan uzębienia też podobny, tyle, że ja czekam już na ostatnią trójkę..

Doti, odpoczywaj ile się da, a jak ładna pogoda, to korzystaj ile się da 😉 kiedy masz jakieś usg, zeby podejrzeć maluszka? 🙂
PS. no i w takim momencie Ci zazdroszczę tego małego serduszka... a jak przychodzi co do czego, to "głowa mnie boli", ech... weź tu zrozum kobietę...

Mixi, pozazdrościć aniołeczka 🙂

Zapisałam się do mojej gin, wreszcie wraca. wizytę mam dopiero 3 lutego, ale to dobrze, zdążę się przygotować i chyba zrobię sobie listę z tymi dolegliwościami okołookresowymi... zrobię cytologię i usg jajników, żeby wiedzieć jak z tymi torbielami i może wtedy mnie jakoś bardziej ruszy do działania...

noce tragiczne już od ponad tygodnia, raz tylko spał dobrze, a tak to budzi się zawsze o tej samej porze, 2.30 i nie śpi do 5-6 🤢 no pociąć się normalnie.. wczoraj zaczął marudzenie zaraz po 22, więc od razu wzięłam go do siebie, nawet nie dał się odłożyc do łóżeczka 😠 dałam mu paracetamol, bo myślałam, że może te cholerne zęby, no i pospał do 2 właśnie!! już mam dość!! padam na ryj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam w poniedziałek byłam na połówkowym 🙂 Napatrzyłam się jak Groszek ssie kciuka 😁 sama słodycz. Zdjęć nie mam ale z poprzednich dwóch ciąż mam płyty z tego okresu więc nie jest mi to konieczne. Gin chciał zrobić fotke buzi w 4d ale Groszek zasłaniał sie ręką i do tego pępowina przeszkadzała....

Isa gratuluje efektów 🙂 Ja zabieram sie za siebie jak tylko dojde do formy po porodzie...

Marylu mam nadzieje że żadnych oparów szkodliwych nie będzie.

W piekarniku siedzi ciasto czekoladowe 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Initram u nas to teraz szybko pojdzie bo zdecydowalismy sie na gotowy szereg. Ja ustapilam w sprawie mieszkania za miastem, a moj m ustapil w sprawie budowy domu. Niestety nie czulam sie na to gotowa. Moze byloby inaczej gdybysmy byli na miejscu? W kazdym razie moze kiedys wybudujemy swoje. Bo w takim gotowym to zawsze jest cos nie tak jak powinno;-) metr dodaloby sie w jednym miejscu a odjelo w drugim;-) w kazdym razie mega sie wkrecilam w planowanie wnetrza i co do wiekszosci jestem juz zdecydowana. Wiec juz nie moge sie doczekac az zaczniemy wszystko robic w srodku;-) a co najwazniejsze to w godzinach szczytu do tesciow pewnie z 2h drogi.;-)
A Wy zdecydowani jestescie na samodzielna budowe? Masz na oku jakis konkretny projekt domu?
Krzys z jedzniem nienajlepiej, szczegolnie po tym wirusie. A najgorsze ze od tego czasu w ogole nie pije mleka. Nic, jak probuje to od razu nim pluje. I nie wiem co teraz zrobic. Bo nie chce wprowadzac innego. Moze juz czas na krowie? A chcialabym zeby pil wlasnie z uwagi na ta diete uboga.
A te godziny pobudek nocnych skads sa mi znane;-)

Isa moze to zmiana na dluzej;-) sama by sobie zyczyla zeby Krzys stal sie spiochem;-)

Doti a wiadomo czy chlopiec czy dziewczynka? Czy nie chcecie sprawdzac?

Kasia biedna Olcia. Wyglada na to ze dopadlo ja to samo co Krzysia. Tyle razy wymiotowal w nocy ze normalnie lal mi sie przez rece;-( mam nadzieje ze po kroplowce mala odzyska sily. Tyle jest tych wirusow ze nie ma jak sie przed nimi ustrzec. Nas dopada jakis z kazda wizyta w polsce. Najczesciej mnie. I to ostatnie 4-5 wizyt nam sie to zdazylo. A teraz to bylo najgorsze. Ża to w angli rzadko o takich wirusach slysze, i tutaj nigdy nic podobnego nie zlapalismy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa ciasto było moją zachcianką a teraz mężowi pizzę robię 😉

Masakra co przed chwilą miałam... Lusia przyniosła butelkę coli a ja nie widziałam, że ją wstrząsnęła. Chciałam sobie otworzyć i jak buchnęło!!!! Laptop, stół, ściany... wszystko zachlapane nie wspominając o mnie!

Marylu u nas na 100% chłopak. Chyba że mu jądra odpadną w ciągu następnych miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech my caly czas w szpitalu Ola zarazila mnie mojego M i obie babcie.. M lezy w domu jedna babcia wlasnie siedzi u lekarza a tesciowa od wyniotow zaslabla i az sie poobijala bo upadla w lazience takze masakra... A Ola lezy pod kroplowka je ylko chrupki i wafle ryzowe i chleb suchy id reszty ja odrzuca. Juz nie wymiotuje i poki co dzisuaj tylko 5 kup wiec jest lepiej. Jutro musze jechac pranie zrobic bo juz prawie wszystkie bodziaki i spodenki wykonczylysmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
kurcze cos ostatnio nie mam czasu na to nasze forum, w ogole to na nic nie mam czasu 🤨 nie nadrobie was niestety, bo wlasnie ide spac 😉 zarejestrowalam tylko, ze Olcia jest w szpitalu i wszystkich pozarazala 😮 oj biedna i wy biedni - wracajcie do zdrowia i niech ola juz do domu wraca 😘 😘 😘
U nas oki, Uli dzis kolejny zab sie przebil, wiec ma wszystkie 1nki, 2jki, i 4ki 🙂 jest kochana, bardzo sprawna, nadal gadula 😁 katarek jest, ale chodzi do zlobka... 30.01 ma bal karnawalowy w zlobku i musze jej jakies przebranie skombinowac 🤔
W sobote stuknie mi 30stka 😮 😮 no wiec jutro po pracy bede ogarniala chate i szykowala sie na sobotnie przyjecie gosci 😉 a w sobotni wieczor spedzam sam na sam z M na randce 😉 (dzieki moim rodzicom, ktorzy zostana z ula ) to bedzie nasz pierwszy wspolny wypad odkad Ula jest na swiecie 😁 😁 😁
W pracy zapiernicz nieziemski, ale przynajmniej czas szybko leci 🙂
Buziaki dla Was, jak bede miala chwile to bede zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Ja tez szczerze nie mam czasu was czytac!! co sie stalo???
haha wiem,moja corcia bardzo lubi zabawy ze mną i przytulanie!!!
Mi 25 styknie w środę w dzień dziadka 😁 właśnie szukam z prezentu dla babci,chcemy coś zrobić z Majunią 🙂
My chcemy iść z M na walentynki ale nie wiadomo jak wypalimy z kasą,14 lutego robią ze stowarzyszenia sercowego z Poznania z Naszej kliniki i się zastanawiamy,bo nie wiadomo czy nas by kto miał odebrać stamtąd i przywieź do domu.
Dzis bylysmy u mojej ciotki Majka się bawiła ze swoją ciotką 3 letnią cały czas poprostu to tak ślicznie wyglądało,że nie mogłam się nadziwić,że moje dziecko tak umie się bawić,goniły się potem jedna drugą prowadziła na samochodzie cudo!!! 😁
Wczorajsze szczepienia ok,nie miała żadnej gorączki i dużo nie płakała,ale babka mi mowiła ze dopiero 8-10 dzień moga wystapic poszczepienne objawy.
No ja w szkole teraz weekend ostatnie egzaminy i zaczynam 5 semestr,jak by nie pacząc to w miesiącach mi zostało tylko 5,a tak to do grudnia...bo ferie,świeta wielkanocne,matury i wakacje 🙂
Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki.
Moja Wiki juz drugi dzień wstaje po 6 ,masakra ,zawsze spała do 9 ,a ja miałam dla siebie . 😮
Kasia strasznie mocny ten wirus ,skoro aż tyle osób powalił---zdrówka dla Was wszystkich i zdrowiejcie szybciutko 😘 😘

U mnie po staremu ,biznes śmiga jak ta lala ,aż jestem w szoku 🤪,ale pozytywnym 😁 😁 😁

niestety jedyny minus to to ,że muszę siedzieć przed kompem non stop ,ale ważne ,że jestem w domku z małą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
doti a robienie biżuterii?? tworzenie kartek okolicznościowych? zaproszeń? scrapbooking?? decoupage?? lucb coś w tym stylu ??
wiadomo że na wstęp trzeba 'zainwestować' ale później jak się rozkręci napewno przyniesie jakiś zysk.
mixi to fajnie że się biznes rozkręcił 🙂
kasia straszny ten wirus ;/ zdrówka dla Was!!
karolka super że jesteś zadowolona z pracy, i udanej imprezki urodzinowej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mama zajęła się robieniem zaproszeń wszelkiego rodzaju, dodatkami na chrzest, urodziny, ślub, komunie itd... ja nie mam cierpliwości do tworzenia.

Lusia ćwiczy mowe: http://www.youtube.com/watch?v=KsoGgM-kmhQ&feature=youtu.be
Spacerek z wózkiem: http://www.youtube.com/watch?v=1ZVTVwTYWu0&feature=share
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

kasia ale Was dopadlo 😞. Wracajcie szybko do siebie :*

Karolka udanych urodzin i super ze mozecie sobie z M razem wyjsc. Na pewno Wam to dobrze zrobi 🙂

Doti ale fajne filmiki. Jak ja uwielbiam takie male damy z wozkiem 🙂

Ja juz nie wiem ile nie mam laptopaa w sumie i tak z niego nie korzystałam. Dlstrgo nie wszystko pamiętam co piszecie.. mam nadzieje ze wybaczycie 🙂. Jak mam wiecej czasu to otwieram dwie karty zeby cos więcej napisac...

Agn daj znac czy przesylka doszla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka, ale dostalam duzy rachunek za prad.. wkuta jestem nieziemsko.. zaczyna mnie wszystko wkurzac powoli

Dariusz od pon zaczyna pracę 🙂 Co prawda z kasa srednio.. ale kolega mowi, ze po okresie probnym , a pozniej pol roku dostal podwyzke.. Mlody nastawiony pozytywnie... Szkoda, bo dostal 2osobowe auto.. 😞 ale szef sie pytal czy ma dzieci i obiecal, ze na wiosne dostanie 4osobowe.
Wczoraj mial rozmowe na kierownika i do Fakro, ale jednak stwierdzilismy, ze kolejny raz nie ma co ryzykowac..

Olunia niech wraca do zdrowka...

Karolka udanej zabawy zycze i sympatycznego wyjscia z mezowatym...

Doti, gratuluje synusia i zazdraszam troszeczke 😁

Mixi, super, ze interes sie kreci 🙂
Dzialasz tylko na fb?

Wiecej nie pamietam co i u kogo 🙂

Titka moja malomowna, a nieznosa po calosci.. mam doscy tych cholernych 5krotnych pobudek.. ile mozna ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...