Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doby wieczor
isa ja tez polecam maclarena techno xt. ale może skoro mały już mało będzie jeździł to i quest by się nadał. Chyba, że będzie druga dzidzia to zdecydowanie techno xt. i zostanie dla drugiego bobasa. Gwarancja jest dożywtonia na te wózki więc powinień się sprawdzić 🙂
latka nam ostatnio pomógł na krostki na buzi krem na zimno z Weledy. seria dla dzieci. Krostki miał bardzo brzydkie. wg mnie od zabkowania/slinienia się. Babrały się i nawet potrafiły się przenieść głębiej w policzek:/
Doti maluteńki strój 🙂 taki słodki 😉 co do tej teori o porodzie to moja tesciowa miała na odwrót. Sorry nie chciałam straszyć, ale chyba warto być przygotowanym na zzo.

I ja zaczynam sobie myśleć że odkładając decyzję o drugim dziecku tracę czas. Wiem że to strasznie brzmi. Ale tak czuję. Powiedzmy że zdecydujemy się na dziecko na 2015. i do 2016 będę z maleństwem w domu. PRzeraża mnie to 😞 Nie zrozumcie mnie źle. Chce być z maleństwem jak najdłuzej. ale jednocześnie mam już dość siedzenia w domu. Czuje się spełniona tylko w roli matki ale ogólnie jako kobieta już nie bardzo. Jednocześnie jestem teraz tak wymęczona, moje ciało wciąż zwiotczałe, więc nie wyobrażam sobie teraz zajść w ciąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marylu wcale mnie nie straszysz. Wiadomo, że każda ciąża inna i każdy poród inny. Nigdy nie wiadomo jak się skończy. Na zzo się nastawiam, choć bardziej się boję tego wkłucia niż bólu porodowego....
Krzysiu słodziutki 🙂
Ja Was doskonale rozumiem z tym siedzeniem w domu bo sama już siedzę tyle czasu, że mam dość. Chciałabym sie rozwijać, zrobić mgr-a, iść do pracy itd..... czasu nie cofnę....

Inirtam ja będę miała w kwietniu 27 lat i w maju trójkę dzieci... szok! A siostra moja rok starsza o dziecku nawet nie myśli...

Groszek mi wariuje w brzuchu i spać nie daje... zgaga mnie męczy, dziwne mrowienie w nogach, a do tego Mateusz kaszlący przyłaził do nas już kilka razy. Ogrzewanie daje w kość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Ja tam mogłabym mieć gromadkę dzieci ,ale do tego wielki dom i duuuużo kasy ,żeby nam nic nie zabrakło .A ,że tego nie mam to i dzieci niet------tak sobie tłumaczę 😜 😜 😉 😉 😁 😁
A tak na serio to już za stara jestem ,nieraz nie mam już cierpliwości .
Ale dzieci kocham ,teraz póki Wiki mała to jest luzik ,tak do 10 lat jak skończy ,a potem może duża zaszczyci nas wnukiem to będę miała następną dzidzię. 😁 😁
Chociaż wolę ,żeby się uczyła jak najdłużej ,a nie dzieci . Ja będę babcią ,która kradnie wnuki 😁chyba ,że mi się odmieni . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu mialam probowac właśnie ten krem bo weledy uzywamy. Ale tymek ostatnio po musteli mial uczulenie i balam sie wziasc ale chyba mu kupie.
mamy tez ta zebre ale tymek dosłownie po 2minutki na niej poskacze i koniec 🙂 ale do garazu sie co raz bardziej przelonuje . Najbardziej lubi traktor i straz pozarna 🙂
Ale u nas od zawsze bajeczki sa najlepsze. Ma takie z przyciskami wydajace dźwięki zwierzat i pojazdow to nie odstepuje ich

Wyruszam na zakupy alez mi sie nie chce a takie pustki ze przez dwa dni bede robić te zakupy a na 13ta na chwile do kolezanki kosmetyczki ide 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Znów tu cisza 😉 jutro wylatujemy na narty. Ciekawe czy moja siostra z rodzinką zdecyduje się pojechać. U niej decyzje zmienia się co 5minut. W każdym razie po powrocie obiecuje pisać chociaż jeden post dziennie 😜

Doti wkłucia właściwie nie czuć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A pamietasz jakie wtedy mialas rozwarcie ? Bo ppdobno jak duze rozwarcie to juz nie daja? Przynajmniej mi tak powiedzieli hehe moze mi nie chcieli mi dac bo ciagle mowili ze swietnie sobie radze a ja mialam jeden momentzwzwątpienia i dobrze ze mi nie dali.
jak znajde jesCze w innym bootsie face cream to tez wezme. Ale myslisz ze nim moge smarowac np rano po umyciu czy tylko jak wychodze ba zewnatrz z Nim ? 😉)
Milego pobytu 😉 gdzie lecicie? Krzys podroznik na calego?

Dzien Dobry. Dzis Tymcio mial pobudke godzine wcześniej czyli o 7:30 ale przespal cala noc ladnie bez poplakiwan przez zeby. I chyba bede mu dawac zawsze cos na noc bo wtedy sie nie meczy.
Myslicie ze mogę ?
Raz dostal czopel nurofenu spal ladnie, przed wczoraj nic i gorzej a wczoraj pedicetamol i ladnie spal. Nie daje mu często. Przy zabkowanii prawie wcale ale te zęby daja w kosc mu.
Gorne trojki sa. Jeszcze na raz dolne 3,4 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 😉
U nas tak pieknie bylo rano, teraz sie pochmurzylo pewnie bedzie sniezyc 🙂 musze zainwestowac w sanki, w sobote Tym probowal u mojej sis i raczej mu sie podobalo, bo nie chcial do domu mimo, ze -14 na dworze 🙂 poza tym to juz 10kg a nie 4 w wozku i nie jest tak latwo jak rok temu, hehe

Doti, wracając do zzo, u mnie na wkluciu sie skończyło, nie zdążyli podac znieczulenia i powiem Ci, ze oprocz tego, ze musialam sie zmobilizować do bezruchu przy kazdym skurczu, to absolutnie samego wklucia nie czułam 😉

Marylu, Krzys do schrupania!! Pieknie sie prezentuje na tej zeberce hehe 🙂 no i zazdroszczę nart!!! My jedziemy za 3 tyg do zakopca 😁 juz nie moge sie doczekac!!

U nas noce znacznie lepsze, mlody spi w zasadzie cala noc, dzis tylko raz sie budzil, na picie, no ale zasypia i spi w naszym łóżku 😞 czyli powrot do przeszłości :/ jak troche odespie poprzednie noce, to znów zaczne go odkładać do lozeczka i ludze sie, ze nie bedzie awantur.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.. cóż za "cudowny" poranek... Mati płaczący że boli go ucho.... 🥴 Mnie rozbolał ząb, Laura dalej marudzi przez ząbkowanie... i do tego wczorajsza informacja od lekarza prowadzącego teścia, że musimy się przygotować na to że po szpitalu będzie wymagał całodobowej opieki bo będzie niesamodzielny. Mam dość od samego rana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...
Wczorajszy dzień okazał się zaskakująco dobry. Mati nie wariował tylko siedzieliśmy we trójkę z Laurką i układaliśmy klocki lego przez większość dnia. Na wieczór oczywiście była awantura o przebieranie i za karę było spanie bez bajek w tv..

Karolka trzymam kciuki żeby było dobrze :* :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł

u nas też mroźno, ale wyszłyśmy na 20 minut na ogródek, teraz śpi a ja gotuję obiad

karolka..najważniejsze zdrowie, a nie to co w firmie powiedzą !
doti...współczuję choróbska małego

Moja wcale nie jest zainteresowana bajkami w tv..woli rozrabiać z psem albo robić ogólny bałagan w domu ha ha
Nie może usiedzieć 1 minuty, nawet nogami musi wywijać.
Za włosy też potrafi mnie ciągnąć, wtedy wychodzę z pokoju i pokazuję jej że tak nie wolno robić...mam nadzieję, że się w końcu oduczy, bo inaczej łysa będę 🤢

Miłego dnia dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...