Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas jedzenie łyżka i widelcem juz od jakiegos czasu jest i nawet ladnie to wyglada...
ale widze ze czasami nie ka ochoty na sztucce bo reka szybciej 🙂)). Czasami z tej lyzki ucieka na brode ale generalnie laduje gdzie trzeba 🙂
Laura mala.zdolniacha! No i właśnie w wielu kwestiach ma braciszka.którego moze naśladować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka. u nas z tym nocnikiem to jakiś "cud". Oby nie chwilowy. Bo ja mało kiedy go sadzałam :/
myślę żeby zacząć od diety bo to pozwoli mi zgubić troszkę tłuszczyku i zachęci do ćwiczeń (mam nadzieje)! zresztą na pewno będę więcej ćwiczyć po powrocie do polski- bo poprostu będę mieć możliwość. Tutaj nawet nie zwiozłam swojego roweru za którym mega tęsknie i myślę że całe wakacje będę na nim śmigać 😁 tylko przyczepke dla Krzysia muszę zakupić.
Doti ślicznie Lusia zajada:* a ten paluszek jaki słodki 😉 Krzyś umie jeść łyżeczka- jak chce- a zazwyczaj nie czuje głodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień Dobry

my dzis wyjątkowo obudzilismy sie o 7-30. dawno tak wcześnie nie wstawalam 😁 i dobrze jakby Tymek zawsze sie tak budził 🙂. przewaznie 9-9-30. czasami nawet 10 ale w nocy tlukl sie i płakał po pare godzin
ale juz dwie noce byly ok, tyle ze o którejs nas ranem u nas ląduje. nie patrze na zegarek bo to M go bierze 🙂
wcześniejsze noce masakra przez te zeby. wszystkie 3i i 4ki dolne wychodza.
to chyba będzie juz spokój. tylko teraz tak go meczyly zeby! sam cigle wolal a szczególnie w nocy"a ła i ała" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉

Latka, u nas spanie do 7.30 to sukces 😁 hehe... co do biegania, to i na najszybsze zbudowanie formy i na spalenie tłuszczu najlepsze są treningi interwałowe, ale wiadomo najpierw najlepiej zacząć spokojnie, nawet od marszobiegów, ewentualnie krótkich biegów (15-20min), po takim biegu robisz sześciominutówki chodakowskiej i masz dobry trening 😉

Świetna Luska w filmiku!! u nas ani nocnik ani sztućce, woli w pieluchę i łapkami 😜 hehe, chociaż dziś zrobił kupę w pieluchę siedząc na nocniku, więc to już coś 🙂

Marylu, jeśli zamierzasz jeździć po polskich drogach, to polecam fotelik zamiast przyczepki 😉 bezpieczniej moim zdaniem... my dużo jeździmy na rowerach i w różne miejsca, sama zastanawiałam się nad przyczepką już w ubiegłym roku, ale to nie na nasze drogi i nie na naszych kierowców :/ moim zdaniem oczywiście 😉

ech, wyjść z podziwu nie mogę!! pięknie Kowalczyk rozwaliła konkurencję i wszystkich tych, którzy sceptycznie podchodzili do jej startów zwłaszcza z tą złamaną stopą 😮!! Szacun!!
jeszcze czekam na biegi moich dziewczyn, choć nie wiadomo czego się nie spodziewam, bo nawet się w tym nie specjalizują, ale kolejny olimpijski start przed nimi, a może będą jakieś niespodzianki 😜 tak czy siak trzymajcie kciuki od 15 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,

doti Lusia mega zdolniacha!! super to wygląda.... u nas sztućce są do pewnego momentu, później się wkurza odstawia i woli palcami, albo przy zupie jednak czeka aż ja mu dam. ogólnie to nie lubi mieć brudnej buźki i rąk więc jak się wybrudzi to ręce trzyma w górze i czeka aż powycieram 😉
inirtam też oglądam cały czas sport bo mój M to mógłby oglądać cały dzień, i tak przy nim się wciągałm. są emocje 🙂
marylu też jestem tego zdania co inirtam ,i zamierzam kupić fotelik 😉
ja całkowicie zrezygnowałam ze słodkiego, podjadania i oczywiście lekka kolacja przed 18, później już tylko woda. codzienne ćwiczenia i lepiej się człowiek czuje.

a my mamy jakiś przełom. Szymon sam zasypia 🤪 jest zmęczony, bierze pieluszkę, smoczka i ucieka, najczęściej do łóżeczka, na nasze łóżko albo na sofie w sypialni. kładzie się i nie można mu przeszkadzać, po kilku minutach już śpi... szok. a wczoraj byłam mega przestraszona bo bawił się bawił ja robiłam porządek w kuchni i coś mi się cicho zrobiło, obszukałam całe piętro w mgnieniu oka a on spał za łóżeczkiem na podłodze 😮 śmiechu co niemiara ale i mega strach.

uciekamy na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂

jestem dziś po wizycie lekarskiej, kamień spadł mi z serca i może teraz będę się już troszkę mniej stresować Groszkiem
mieliśmy pierwsze badanie prenatalne; to w 13-tym tygodniu, wszystko wygląda prawidłowo, więc bardzo się cieszę, bo najgorszy okres już chyba za nami

jej, ja nadal nie mogę uwierzyć, że będziemy mieć drugiego brzdąca... jakoś nie dotarło to do mnie jeszcze... ale to chyba gdzieś moja podświadomość nie dopuszczała tej myśli, bo bałam się rozczarowania podczas dzisiejszej wizyty i w zasadzie dopiero dziś tak zaczynam się tym cieszyć naprawdę i powoli dociera to do mnie
no i teraz będziemy mogli bliskim pochwalić się nowiną, na razie nie chcieliśmy zapeszać i nic nikomu nie mówiliśmy 🙂


Karolina, współczuję Wam tych choróbsk, strasznie coś Ule meczą ostatnio
u nas"odpukać" Gabrysia jest zdrowa i żadne choroby czy nawet katar/kaszel jej nie łapią, a przecież codziennie jest na spacerze

Isa, pytałaś kiedyś jak oduczyłam Gabi od smoka - otóż ona od urodzenie była bez smoczka,więc nie musiałam jej oduczać wcale, nawet do usypiania go nie potrzebowała. Jak jej po narodzeniu dawałam to wypluwała, więc przestałam po kilku dniach i tak zostało, że wychowana jest totalnie bez smoczka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Marylu dziękuję 🙂 Przeprowadzać będziemy się gdzieś z końcem roku... Na razie kładą dach 🙂
Gratuluję postępów w nocnikowaniu. Majka też siadała na nocnik przed kąpielą ale na razie coś jej się odwidziało 🥴

Natala miejsce, gdzie obecnie mieszkam nazywa się bodajże Nad Rudzianką 🤨

Doti jak Laura pięknie je zupkę 🤪
Majka jeszcze nie potrafi trzymać łyżeczki w poziomie i większość jedzenia ląduje na niej 🥴

Isa super synuś zasypia! Mój M tak nauczył Majkę, że włącza jej bajki albo kołysanki i ta przy nich zasypia 😮

Pati świetnie, że z Groszkiem wszystko w porządku i możesz być spokojna.
A na kiedy masz termin, bo coś mi umknęło 🤨

Latka ty to wytrwała jesteś w diecie i ćwiczeniach.
A ja mam inny problem. Co zrobić, żeby przytyć?
Jestem za chuda i niefajnie to wygląda 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie. Miałam wczoraj iść do lekarza z nogą ale nie poszłam. W międzyczasie zadzwonił lekarz ze szpitala od teścia. Mimo że przedwczoraj, a nawet wczoraj rano było coraz lepiej i teść coraz bardziej kontaktował i już nas poznawał, to jest bardzo bardzo źle. Znów był jakiś krwotok i tym razem krwiak zajmuje pół mózgu (tak mi powiedzieli), operować go nie będą bo za dużą część mózgu musieli by wyciąć. Teść wczoraj leżał w śpiączce jak byliśmy u niego. Lekarka dyżurna powiedziała, że to stan zagrażający życiu i w każdej chwili może umrzeć.... Nie rozumiem tylko dlaczego został położony na sali bez monitorowania pracy serca żeby chociaż wiedzieli kiedy umiera.... Znieczulica wśród tych lekarzy okropna!!!!!
M przepłakał pół nocy chyba... przeżywa bardzo. Jeszcze nigdy nie widziałam go płaczącego. Sama nie wiem co zrobić, bo pocieszyć w takiej sytuacji nie ma jak. Takie czekanie na śmierć własnego ojca musi być okropne 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti to straszne 😞 trzymajcie się ! sama nie wiem co w takiej sytuacji mam Ci powiedzieć. bardzo okropna sytuacja, a M to musisz jakoś pocieszyć bo nie wyobrażam sobie tego co on teraz czuje. 😞 😞

inirtam udanego wypoczynku 🙂

Latka super że macie już bilety, i poszło po waszej myśli? teraz można trochę pomyśleć o naszym spotkaniu 😉

a my dzisiaj jedziemy do mojego M babci na urodziny. no i po drodze wstąpimy do teściowej na kawkę 🙂
miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...