Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc. Kazałam się dziś wywieźć z dzieciakami do rodzicow, bo wczoraj coś mi w plecach się porobiło i ledwo wytrzymuję ból. Wg dr google to coś jak rwa kulszowa tyle tylko że moim zdaniem to przestawienie kręgów skutkuje ostrym bólem promieniującym zależnie od tego jak się ułożę. Jutro będę z ginem rozmawiać co z tym zrobić....o ile wdrapie sie jakos na fotel...boli jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześc
Naprawdę Doti masz rację, dzieci zdrowe jak idą do przedszkola to nie ma końca chorób. F od mojej siostry od grudnia do dziś nie był w przedszkolu bo ciągle choruje... tydzień temu był w szpitalu bo stwierdzili mononukleoze. biedak wszystkie choroby chłonie jak gąbka, a podobno przy celiakii jest bardziej podatny.

Doti dużo sił wam życzę. Okropne są takie choroby które powoli niszczą człowieka a bliscy nie mogą nic zrobić 😞

initram przyczepka zawsze mi się wydawała bezpieczniejsza. Już kilka razy widziałam zasypiające/śpiące dziecko w tych fotelikach i to nie był fajny widok. Ale sama nigdy nie myślałam o jakości dróg. Jak mieszkałam w trójmieście to właściwie wszędzie były ścieżki, nawet jak się wybierzesz rowerem na hel, to też masz trase rowerową. Teraz przy naszym domu będzie mnóstwo wertepów i nawet ulicy nie ma. więc muszę przemyśleć ten fotelik 😉 No i udanego wyjazdu!

isa jej jak Ci zazdroszczę że Szymuś sam zasypia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Jak zawsze wszystko na biegu. Wreszcie lekarka wypisała nam skierowanie do alergologa z Mateuszem. Teraz tylko znaleźć gdzieś sensowny termin 😉 😉 😉
Dowiedziałam się od gina, że żadnych maści typu voltaren, ketonal itp mi nie wolno na ból pleców więc będę sie ratować rozgrzewaniem. Z czym też przesadzić nie mogę... Pieknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak, planowaną wizyte miałam, ale bez USG i bez badania na fotelu. I lepiej bo nie dałabym rady wskoczyć na ten fotel z bolącymi plecami.... najwazniejsze dla mnie były wyniki badań bo robiłam drugi raz coombsa i test obciażenia glukozą. Na szczęście wszystko w normie. Groszka zobaczę dopiero po 30. tygodniu... za jakiś miesiąc. Ale w sumie tak mi daje kopniakami po pęcherzu czasami, że na pewno ma się dobrze 😉
Jupiiii udało mi się termin do alergologa zaklepać na ... uwaga.... 6. marca!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 A dzwoniąc słyszałam i terminy na koniec października! Może wreszcie opanujemy te katary i kaszle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny normalnie moj facet to blondynka na 100% !!!
myślałam ze go z tej glupoty rozszarpie!
tymek ma lekki katar ale zatyka mu strasznie nos. wiec mowie do M ze trzeba klocki pod łóżeczko podłożyć co by mial wyżej.
to ten uklada klocki dziecku pod poduszka!!!
mówię- pod nóżki myślący człowieku!!!(wypikuje tu brzydkie słowa 😁)
to ten wziął klocki pod nóżki dziecku zamiast pod łóżeczko!!! 😁 przykryl bajka i kolderka i na to chciał dziecko położyć-padlam !
moze i nie wyrazilam calego zdania "pod nozki łóżeczka"co bylodla mnie oczywiste i myslalam ze wie ze jesli katar jest to ma byc glowa wyzej nie nogi!!! facepalm....

nie wiem co mu na łeb sie dziś w pracy stało! matematyczny umysł ehh 😁

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchamy z Laurką od jakiegoś czasu piosenek dla dzieci a wśród nich "Panie Janie". Jedziemy dziś autem a Laura ze swojego fotelika "nianie nianie, nano tań, bam bam bo" 😁 😁 😁 gdyby nie intonacja to pewnie nie wiedziałabym o co chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂

Współczuję Doti tych bóli pleców. Dobrze, że z Matim dostałaś się do alergologa.

Karolka co tam u Ciebie ?

Izunia jest strasznie porządnicka, wszystko sprząta, tylko dopadanie się do jakiejś szmatki zaraz z nią leci i wyciera stolik, podłogę, meble...normalnie w domu błysk 🤪
Próbuje sama jeść łyżeczką, ale narazie większość leci na śliniaka. Trudno.
Śpi od 19.00 do 7.00 rano, czasem się obudzi w nocy a czasem prześpi całą.
Dziś chodziła za rączkę po sklepie i była mega zadowolona 🙂

Pozdrawiam cieplutko i spokojnej nocki życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
september napisał(a):
Dobry 🙂

Współczuję Doti tych bóli pleców. Dobrze, że z Matim dostałaś się do alergologa.

Karolka co tam u Ciebie ?

Izunia jest strasznie porządnicka, wszystko sprząta, tylko dopadanie się do jakiejś szmatki zaraz z nią leci i wyciera stolik, podłogę, meble...normalnie w domu błysk 🤪
Próbuje sama jeść łyżeczką, ale narazie większość leci na śliniaka. Trudno.
Śpi od 19.00 do 7.00 rano, czasem się obudzi w nocy a czasem prześpi całą.
Dziś chodziła za rączkę po sklepie i była mega zadowolona 🙂

Pozdrawiam cieplutko i spokojnej nocki życzę

u nas tez porządna Maja jest zawsze chodzi z chusteczką nawilżającą !!!! nie ma u niej ścierki suchej 😁
u nas to sama lata po markecie,wiadomo jak to wygląda lepiej nie mowić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Widzę, że wszystkie jesteśmy zalatane na maxa. Ja już niedosypiam, niedojadam i ogólnie mam dość. Wyniki morfologii zleciały w dół i powinnam brać żelazo...
Mateusz mi kaszle od soboty ale w pon lekarka mówiła, że jest zdrowy. We wtorek pojawiły się czerwone plamy na policzkach. Obstawiam alergię ale na co????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...