Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no właśnie nie wykluczam, że to zbieg okoliczności, aczkolwiek wiem, jak mój M wyciera mu uszy i głowę (tzn. nie wyciera) i jak zakłada czapkę :/ całe uszy na wierzchu 🤢 do tego byli w wodzie ponad godzinę, a na basenie ogólnie dość zimno, ja tam zawsze marznę... no nic, teraz to już i tak po ptakach..

a ciąża 10tygodni 😞(( jeden od początku był źle zagnieżdżony i lekarz mówił, że może być ciężko, że prawdopodobnie nie przeżyje, ale brał pod uwagą podtrzymywanie, z drugim ponoć wszystko miało być ok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Inirtam strasznie smutne to...nie potrafie sobie wyobrazic co Twoja znajoma przezywa 😞 😞

Ula dzis caly dzien goraczkowala, miala wypieki, ciagle jest na przeciwgoroczkowych. Nawet dzwonilam do lekarki, bo przyszlam z pracy a Ulka doslownie leciala mi z rąk, ale ona powiedziala, ze tak to moze wygladac przez 2-3 dni podczas brania antybiotyku i ze mamy zwalczac tempe, a jak bedzie cos nas niepokoilo to na pogotowie 😮 poki co Ula zasnela. Aaaaa mo i moja dzielna bohaterka dala sie dzis wieczorem pieknie zainhalowac ogladajac baje 🙂 co prawda ja tez musialam miec przy tym maske zalozona, a ona smoka w buzi pod swoja maseczka, ale powiedziala "cem baje" i byla cichutko 🙂 chcialabym, zeby tak juz bylo codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
dzisiaj wyruszyliśmy do hurtowni gdzie są sprowadzane nowiuście wózki z Anglii i zakupiliśmy spacerówkę-parasolkę firmy KOOCHI jestem bardzooo zadowolona, chociaż miałam dylemat bo podobały mi się też Mamas&Papas, no nic. jutro testujemy o ile młody się zgodzi, ale dzisiaj wszystkim pokazuje wózek, głaska i sam siada i zsiada, ogólnie jestem zadowolona.

Karolka super że Ula dzisiaj już przy inhalacji spokojna. no i zdrówka dla niuni, co za choróbskoo ;/
inirtam to straszne ;/ sama nie wiedziałabym jak pocieszyć w takiej sytuacji. dla mnie to niepojęte... 😞
no i zdrówka dla Tymka!!!! :*

dzisiaj mąż serwuje piwko, więc uciekam chwile z nim pobyć 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny...
Doti wspolcZuje!!!!! wiem jak bylam z Mają w ciazy też babcia zmarła na serce po operacji....wiem co przezywasz...z tym,że ja mialam masakre po operacji Mai bo czy ona przezyje i w ogole zreszta wiecie jak bylo!!! 😞 aż mi sie ryczeć chce!!!!
Maja pije jeszcze MM na noc od dzisiaj dajemy 2 razy dziennie normalne z kartonika z kaszką manną 🙂 najwazniejsze ze samkuje. Musimy jeszcze półtora pudelka zurzyc bo tyle mamy.
U nas wyglada dzien fajnie tylko za krótki!!!!
Jeszcze nie sadzam Mai na nocnik,ale też jest mądrą dziewczynką...jak jej śpiewam co jest do pokazywania to super pokazuje,mega kumata wszystko powtarza po mnie w czynnosciach domowych szczególnie!!!!
Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka fajnie, ze Ulcia dzis tak ladnie wspolpracowala 🙂. Oby tak zostalo 🙂

Iza ta firma wozkow jest bardzo fajna. Nie wiem czy masz starszy czy nowszy model itd ale mnie sie te wozki podobaja.
Fajnie ze Szymek zadowolony z nowej fury 🙂

Inirtam ciężko jakkolwiek rozmawiac z osobą ktora stracila dziecko... cos o tym wiem...

A ja dzis mialam z mama powazny temat. Mianowicie o przeprowadzce na samodzielne mieszkanie. Jak moja mama ma dobry dzień to naprawdę mozna fajnie pogadac, a temat wyszedł spontanicznie, bo Tymcio pokazywal łóżka.
także jak wracamy z wakacji zaczynamy rozglądać sie powoli za domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Posprzatane, podłogi pomyte, zjadłam juz obaid bo mam z wczoraj 🙂
Tymek śpi, mnie też coś sie chce spać. Mam narazie wolne i chyba sie położę 🙂 ale nie zasne :p

dziewczyny, podawałam tymkowi tran. Jakos od Listopada. I juz sie skonczyl praktycznie. Nie będę juz mu więcej podawać bo jak otworze kolejną butelke to znow bede ja używać kilka miesiecy a to juz chyba nie ka sensu.
dostawal wystarczająco chyba kilka mies.
czyli znow musze mu podawać wit D? Bo do tranu odstawilam mu kapsulki z wif D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie dwóch pediatrwo w Pl mowilo ze do 2 lat minimum trzeba podawać...
a ze teraz wyszly jakies najbowsze przepisy czy cos ze nawet dorosli powinni lykac wit D:/
Zeby jak najdłużej dawac. A jak calkiem odstawimy MM to jakies witaminy jeszcze bo w krowim nie ma...
I badz tu człowieku madry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, ja mu cały czas podaje, bo tak samo kilku lekarzy mi mówiło, że do 2rż należy podawać niezależnie od pory roku, a potem już tylko w okresie jesienno-zmiowym. Podejrzewam, że w Waszym deszczowym klimacie tym bardziej powinno się podawać 😉

ja dziś sobie z rana na łyżwy śmignęłam, pojeździłam 1,5h i jak młody Bóg się czuję 😁 a niebawem goście do M na urodziny przychodzą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez ciągle podawałam tylko razem z tranem byłoby za dużo.
Więc będę nadal podawac , no i właśnie w naszym klimacie szczególnie 🙂.
Mam 4 opak po 30 kapsulek tych co zwykle uzuwalam ibuvit D a później zastanawiam sie nad kupieniem omega med z wit D. Choc takie opak kosztuje 30zl jakos a nie 12jak te co kupuje. Tymeo lubi ryby i jada ale kuszą mnie te kapsułki i duzo mam chwali i pediatrow...hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,

ja też nie podaję już od dawna witaminy D.
Dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, ponoć wystarczy 10 minut na słońcu, żeby dostarczyć organizmowi wystarczającą ilość tej witaminy.
Poza tym we wszystkich kaszkach dla dzieci jest dodawana ta witamina.
Dziś idę z małą na lodowisko, ale tylko pooglądać jak inni jeżdżą, bo niestety nie mam z kim jej zostawić.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
dawno mnie tu nie było. Zapamiętałam sobie stronę na 1762 a tu już dobijacie prawie do 3000 😁
Zastanawiam się od kiedy mam zacząć Was nadrabiać żeby wiedzieć co u Was 🤔
Widziałam, że Doti w ciąży. Gratuluję.
Tak się składa, że ja też 😆 tylko ja mam termin na WRZESIEŃ he he znowu. A co najlepsze to Borys był na 14 a teraz mam na 12. Ja to mam cela.
Pozdrawiam mamusie i maluchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czuję się dobrze. Już. 🙂 Pierwsze 2,5 miesiąca było mi ciągle nie dobrze ale minęło. Zaczął się 13 tydzień więc jeszcze nie dokucza mi bardzo ale brzuch mam jakbym była w piątym miesiącu. 😞
A ktoś jeszcze jest w ciąży oprócz Doti?
Ja tak na bieżąco nie jestem dopiero zaczynam podczytywać.
Z tego co widziałam to Sandra już chyba nie pracuje w żłobku i Karola chyba pracę zmieniła?
A ja ciągle na wychowawczym więc ciągle w domu siedzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, Pati i Buffy no i Ty. czyli jest was teraz cztery 🙂

a Szymcio już ostro siada na nocnik i kupka zawsze tam ląduje a siku to jak zdąży 😁 czasami wytrzyma a czasami już leci w pampersa bo nie zdąże mu ściągnąć, ale zawsze jak cos chce to idzie do łazienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Aisza 🙂 Fajnie że zaglądnęłaś 🙂 Gratuluję bardzo bardzo 🙂 🙂 🙂
Ja to już bliżej końca bo na 25. maja mam termin. Brzuchol dokucza i zgaga pierońska...

Wróciłam z Laurką z kontroli 😞 Bidula dostała następny antybiotyk, bo z zapalenia gardła zrobiły się zmiany w płuckach... Znów siedzenie w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...