Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Ja na noc biore Rennie i zasypiam z tabletka wstaje ok 1:30 na siku tabletka rozpuszczona przyklejona do podniebienia 🙂 i to juz kilka razy tak kialam ale bez Rennie nie zasnelabym

na mnie Renni nie dziala 🥴
mam inny sposob 🙂wstaje siku i do lodowki na lyka zimnego mleka i przechodzi na ok pol godziny ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja byłam pooglądać te nawilzacze ale tylko jeden był na sklepie, za kupę kasy (450zl) wiec chyba z neta zamówimy. a szkoda bo małrmu coś furkocze w nosku, juz by mogł działać w sypialni ten nawilżacz 😞
byłam po K w przedszkolu, mały spacerk zaliczyłyśmy, udomowione to moje dziecko od tygodnia...ani wyjsc, ani zeby ktos przyjechał (jej kolezanki). myslalam ze Małego wezmę dzis na chwilkę na spacer, ale wiatr sie straszny zerwał. co sie odwlecze to nie uciecze, jeszcze ma byc ładnie...

dostałam dzis maila z pracy, z dodatkowym urlopem macierzyńskim i 4 tyg z wakacji wyszłomi macierzyńskiego do 13.05. Mały bedzie miał 6,5 miesiąca, potem gres weźmie 2 tyg tacierzynskiego i zostanie nam miesiąc mojej pracy do wakacji. damy radę.. a od wrzesnia moja mama idzie na emeryturę wiec spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta a z tacierzynskim to nie jest przypadkiem tak ze jesli mama wykorzystuje macierzynski to tata nie moze isc na tacierzynski?To masz tak samo dobrze jak ja-moja mama juz moglaby isc na przedemerytalna ale chce pracowac do czasu az ja znajde prace i wtedy ona pojdzie i bedzie z mala siedziec pozniej przedszkole(dzialka mego taty odbieranie-siostrzrnice odbieral i juz zapowiedzial ze bedzie i Lenke odbierac az malo co z mama o to sie nie poklocili kto bedzie odbieral) a gdzie jeszcze 3 lata zanim pojdzie 🙂 wiec my mamy zaklepany harmonogram dzialania 🙂 dobrze z tej strony jak sie ma starszych rodzicow ktorzy przechodza na emerytury i siedza z wnukami bo mlodzi rodzice sami jeszcze musza do emerytury sie doturlac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm anka, nei słyszałam o tym... tzn wiem ze mama moze oddac tacie część albo caly urlop macierzyński, ale od 2009 przysługuje 2 tyg tacierzyńskiego bez wzgledu na to czy mama odda czy nie. ja przy Kari wykorzystałam macierzyski do ostatniego dnia, a potem Grzes był 2 tyg z Małą i teraz tez tak chcemy zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hmm anka, nei słyszałam o tym... tzn wiem ze mama moze oddac tacie część albo caly urlop macierzyński, ale od 2009 przysługuje 2 tyg tacierzyńskiego bez wzgledu na to czy mama odda czy nie. ja przy Kari wykorzystałam macierzyski do ostatniego dnia, a potem Grzes był 2 tyg z Małą i teraz tez tak chcemy zrobic.

Teraz podobno tacierzynski dłuższy ma byc-kurcze musze sobie doczytac to moj sobie pojdzie na tacierzynski a co hihih 2 tygodnie wiecej wolnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chyba jest tak jak Edytka pisze. 2 tyg należa sie nawet jesli mama swój wykorzystała. moze tez oddac czesc lub cały tatusiowi. Ale przy okazji dopytam swoja kadrowa.
Ja w zeszłym tygodniu byłam w kadrach i dowiedziałam sie ze mi umowę przedłuzaja na czas nieokreslony wreszcie wiec jestem spokojna o pracę... uff a tez miałam mocne watpliwosci czy jak urodze beda chcieli dac mi umowę. bo pracowałam na czas okreslony od 5 lat i konczyla sie z koncem roku wiec mogli na legalu mnie po macierzynskim wykopać 🙂 a tu niespodzianka 🙂 chcą mnie dalej 🙂

Ja dzis tez leń. Leze ciagle albo dosypiam... nie mam checi jeść nawet.
Angela ja w szpitalu sie dowiedziałam ze kołysanie biodrami przspiesza 🙂 Wiec stawaj przy krzesle i ruszaj pupcią ósemeczki i kółeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Chyba jest tak jak Edytka pisze. 2 tyg należa sie nawet jesli mama swój wykorzystała. moze tez oddac czesc lub cały tatusiowi. Ale przy okazji dopytam swoja kadrowa.
Ja w zeszłym tygodniu byłam w kadrach i dowiedziałam sie ze mi umowę przedłuzaja na czas nieokreslony wreszcie wiec jestem spokojna o pracę... uff a tez miałam mocne watpliwosci czy jak urodze beda chcieli dac mi umowę. bo pracowałam na czas okreslony od 5 lat i konczyla sie z koncem roku wiec mogli na legalu mnie po macierzynskim wykopać 🙂 a tu niespodzianka 🙂 chcą mnie dalej 🙂


No to milo, czlowiekowi w momencie az lepiej sie robi. Spokojniejszy i w ogole.
Cos cisza sie zrobila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie wrocilam dopiero z ip bo źle się czułam.Moja lekarka pytała czy chcę dzisiaj rodzic bo mam 4cm rozwarcia,na ktg wyszly silne skurcze.Wrociłam bo wole jechać jak już naprawde sie zacznie,tak mnie lekarka zbadała ze dopiero odszedł mi czop z krwią 🤢 dziewczyny boję się jak cholera 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia no to super info.A ja dzis dzien doksztalcania sie czytam o tacierzynskim zasilku rodzinnym-zawsze to na pampersy albo cos jest no i jeszcze o takich tam ale chyba sie nie zalapiemy bo dochod na osobe przekracza norme ale poczekamy zobaczymy ja nadal brak apetytu podlubalam troche kalafioru z zupy i tyle teraz zjadlam serek i wcale glodna nie jestem a wrecz przeciwnie nawet po herbacie czuje sie pelna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia40322 napisał(a):
Witajcie wrocilam dopiero z ip bo źle się czułam.Moja lekarka pytała czy chcę dzisiaj rodzic bo mam 4cm rozwarcia,na ktg wyszly silne skurcze.Wrociłam bo wole jechać jak już naprawde sie zacznie,tak mnie lekarka zbadała ze dopiero odszedł mi czop z krwią 🤢 dziewczyny boję się jak cholera 😮 🤨
Kaska ty sie kobieto ciesz jak sie boisz to oddaj mi te skurcze i 4cm rozwarcie bo ja moge i dzis isc poboli pozdycham ale nawet po 20 godz.meczarni by bylo po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
Jak sytuacja u Was, dużo się już rozpakowało?? Nasza jeszcze jedna październikowa mamusia w dwupaku więc zostanie listopadową 🙂
U nas zastuj 🙂 na dole u mnie jest link do naszej tabelki narazie cisze mamy chba hurtowo sie wszystkie posypiemy 🙂 a Gofer urodzila?bo Danusia sie doczekac nie moze(sledze sytuacje) biedulka nerwy to jej poszarpia tym czekaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):
Zerknęlam na tabelkę i widzę, że sporo jeszcze Was zostało nierozpakowanych. Będzie pełnia to hurtem poleci 😜

Kasiu a ten czop podczas badania jak Ci odszedł to miałaś tylko podbarwiony krwią, czy cały z krwi??
A kiedy teraz jest pelnia? Oj nie nie juz wiem 28 listopad to u nas juz wszystkie bedziemy rozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...