Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hmmm, ja nic nie łykam...ani wit, ani kwasów. musze zadbac o siebie

macio osłuchowo ok, nic na oskrzelach nie siadło, ale ma brzydki ten kaszel.... dr kazał stosowac mukofluid i drosetux do piatku, w piatek kontrola

kupy brak 3ci dzien...pierdki mega fuj... 🙂

baiser jak sofijka????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
thalia napisał(a):
gosiaczek83 napisał(a):
thalia napisał(a):
Ja lykam, dawke 500 i jeszcze zestaw witamin.


Thalia a masz jakis specyfik konkretny co ma dawke 500? czy lykasz poporstu dwie tabletki? bo ja szukałam takiego z duza dawka i najwieksza jaka znalazłam to własnie 300. Ale dwóch nie łykam bo to wielkie kobyły są pozatym drogo wychodzi bo raptem na dwa tygodnie wystarcza czyli miesiecznie jakies 60 zł


Lykam 2x250, fakt dosc drogo wychodzi.
Czym szczepilas Ole?
Jak


Szczepiłam 5w1 pentaximem , plus darmowa na zółtaczke. Ola plakała bardzo szczególnie przy tej na zóltaczke bo ona jest bardziej bolesna. Całe szczecie narazie czuje sie chyba dobrze. Spała popołudniu 3 godziny, po kapieli tez dobrze zasneła. goraczki narazie nie ma. nie marudzi. Ale po szczepieniu 48 h moga wystapic jakies tam dolegliwosci. Ja mam czopki z paracetamolem na wszelki wypadek chyba eferalgan o ile pamietam.

U nas tez kupy brak juz 3 dzien... piardki smierdzace i do tego przez cały dzien i noc 🙂 praktycznie non stop. Ale to chyba dobrze przynajmniej brzusio ja tak nie boli jak popusci gazów troche 🙂 jutro ja ze soba jadę do Warszawki na kontrole mam nadzieje ze wszystko dobrze i bedzie koniec celibatu 🙂
Wiec jutro znów czeka nas dłuzsza wycieczka z Olą. Pewnie zamelduje sie dopiero wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z Sofijką nawet nie tak źle, kaszel plus katar ale oskrzela czyste ! Mamy syropek i do noska kropelki, i też w pt mamy się pokazać i zero spacerków.
Edytka dobrze, że z Maciusiem juz lepiej 🙂

Gosiu Olka to dzielna dziewczynka 🙂

Ja biore dalej witaminki femibion 2, tam też sa kwasy omega wiec nie borę innych.

Wracam do moich marud dwóch, bo tatuś narzeka że siedzę przed lapkiem a nie z Nimi 😜 (5 minutek )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moj diabelek dopiero usnela ale po spacerku spala do 18 kapiel i zaciekawiona patrzyla i patrzyla jakby chciala za jeden dzien wszystkiego dojrzec-bo zauwazylam ze dzis juz komunikatywna na maxa patrzy i patrzy i napatrzec sie nie mogla chciala spac a tu wez jak wszystko nabralo ksztaltow i barw 😉 normalnie rece mi juz opadaly ale usnela 😉 ja biore femibion taki dla mam mialam gratis przy zakupie witamin w ciazy wiec lykam my w czwartek bioderka i pewnie tak jak Tymek moja sie rozedrze na cala przychodnie bo bedzie trzeba sie rozebrac z ciuszkow i sie ubrac a to dla niej okropienstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Wiktorek byl wczoraj pooludniem niespokojny,drazliwy. Wykapalam go w wanience spokoj,na przewijaku krzyk. Polozylam do lozeczka i tak przelezal godzine. Nie usnal,nakarmilam go,potem krzyk bo sie zesikal. Po przebierce ok. 20.30 usnal na dobre i spal do 1 :-) karmienie,lozeczko i sen do 5:-) teraz tak latwo nie ma. Byla przebierka bo kupa,na przewijaku sie zsikal,zmiana pajacyka. Teraz czekam az usnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry z rana maluszkom i mamusiom!U nas narazie z rana ok ale nie chce zapeszac bo na 16 jade do gina a z Lenka zostaje moja siostra wiec oby bylo tak jak teraz bo jak mala do popalic dla cioci to ciocia nie bedzie chciala tak chetnie zostawac z Lenka 🙂 ja od rana probuje wykorzystac chwilke wolna poki mala spi ale niespokojnie spi wierci sie i baczki wybudzaja i po puszczeniu pierdka znow zasypia a ja za kazde kwikniecie lece bo dobre kazde 5min snu.Dzis spacerku nie robimy bo okropny wiatr wieje mimo ze jest -3 ale przy takim woetrze to pewnie i jest wiecej.Moja kruszynka od dzis krzyczy tylko łee łee i sama chyba zdziwiona ze to z niej takie dzwieki wychodza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka poczekaj jeszcze chwilkę i będzie głużenie na całego, u Nas to codziennie rano są takie rozmowy ze ho ho 😁 az nagrywam ja na kamerze to tak ślicznie mówi ha ha a jakie minki przy tym robi 🙂
Powodzenia na USG 🙂 !

My od rana szalejemy z praniem, obiadem, zakupami 🙂 Sofii leży w bujaczku o dziwo już 1h 😁! ale ręce to mi do tyłka wchodza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
ja dzis rossmann plus auchan. kupiłam sobie nawet new spodnie w orsayu za całe 40zl....czarne rurki. jestem happy bo weszlam bez probl w rozm 36.... potem kawka z przyjacioka ze studiów. musze posprzatac dis bo mega bałagan.
kupy brak 😞


Edytka który to już dzień bez kupki ?? U Nas ostatnio nie było 4 dni, a później wszystko musiałam prać 🙂) ! Na pewno będzie dziś 🙂)

Czarne rurki 😁 uwielbiam !! Będzie super mama na spacerkach z Maciusiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
ja dzis rossmann plus auchan. kupiłam sobie nawet new spodnie w orsayu za całe 40zl....czarne rurki. jestem happy bo weszlam bez probl w rozm 36.... potem kawka z przyjacioka ze studiów. musze posprzatac dis bo mega bałagan.
kupy brak 😞


Edytka który to już dzień bez kupki ?? U Nas ostatnio nie było 4 dni, a później wszystko musiałam prać 🙂) ! Na pewno będzie dziś 🙂)

Czarne rurki 😁 uwielbiam !! Będzie super mama na spacerkach z Maciusiem 😁



MAMY KUPE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GIGANTYCZNA, SMIERDZACA...PIĘKNA HAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O jaki fajny Kuba 🙂
My po szczepieniu, ryk byl straszny, mleczusio troche pomoglo, w samochodzie juz byl spokoj. Za tydz kolejna wizyta, bo okazalo sie, ze sie rotawirusy skonczyly. Tymon wazy 4470, 5.12.12 wazyl 3500 wiec ciut ponad miesiac i przybral tylko na moim mleku prawie 1kg, mowia, ze ladnie przybiera iwec jestem zadowolona. Teraz pojedzony i spokojny, na wszelki wypadek kupilismy czopki.
dzis w nocy zdarzyla sie rzecz niespotykana: T przespal 5h ciagiem, jak popatrzylam na zegarek to mi o malo co oczy z orbit nie wyszly 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś odwiedziła mnie moja Mama. Wiktorek za każdym razem kradnie jej serce. Byliśmy na spacerku pogoda była w sam raz. Wiktorkowi się poprzestawiało znowu. Ostatnio wciągu dnia dużo spał,a teraz nie może przespać godziny. Byle by w nocy dobrze spał. A wszystko zniosę. A dziś spał od 20 do 1, a potem do 5, poźniej to już były drzemki. Chyba Wiktorek w końcu padł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wreszcie tu dzis dotarlam 🙂 czy wam tez tak szybko dni mijaja jak mnie? jutro Ada konczy 7 tygodni juz! masakra jak ten czas mija!
my sie dzis wybralismy na basen saune itp bosze ale sie zrelaksowalam, bol karku jak reka odjal..czuje sie jak motyl... i zwazylam sie mam 5kg nadprogramowe ale same piersi waza mi sporo wiec nie robie paniki..
edithd pozazdroscic 36 rozmiaru ja przed ciaza mialam 38...
elmirka swietny kubulek:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wklejam wam fotke Adusi z wczoraj..w rodzince jest generalne przekomarzanie do kogo jest podobna -cala moja rodzinka twierdzi ze do mnie a cala rodzinka mojego m ze do niego..dobrze ze z przymruzeniem oka ta walka sie toczy.. wklejam wam wiec zdjecie mojego m z mala to same bedziecie mogly mi obiektywniej powiedziec 🙂


[IMG]http://i47.tinypic.com/29n9c9h.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja po całym dniu wyjazdowym. Mała dopiero usnęła. Poprzestawiały sie jej godziny bo spała przez całą drogę do warszawy i całą powrotną wiec w sumie 6 godzin w dzien 🙂 I od 16 jak wrócilismy do tej pory prawie sie z nią "bujałam" , ale u nas tez wkoncu kupa sie zrobiła podobnie jak u edytki - smierdząca i wielkim trudem duszona przez malą.
Edyta tez Ci zazdroszcze 36 🙂 Ja to szkoda gadac bo najwieksza z Was jestem 🙂 choc i tak kolezanki z pracy dzis stwierdziły wszystkie ze wyszczuplałam mocno. Wogole zachwycone Olą były i wytarmosiły ja na wsszystkie strony - stwierdziły ze do przytulania tylko jest taka słodka. A ona cały czas sie smiała do wszystkich 🙂 Ja zaliczyłam u siebie w pracy wizyte kontrolną u gin - wszystko ok. pozałatwiałam sprawy w kadrach - troszke poplotkowałam z kolezankami z pracy i biegiem do domu bo mój G. i tak spóźniony do pracy przez wyjazd do Warszawy.

elmirka Kubuś super chłopczyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karinka wg mnie podobna do Ciebie.
Mi tez tak szybko mijają dni. wstaje rano i nim sie zorientuje to juz wieczór 🙂 i te dni od czasu urodzenia małej... leca jak szalone. Dzis pytałam kadrową do kiedy mam macierzynski - okazuje sie ze do 7 kwietnia i przeraziłam sie bo to lada chwila bedzie... Planuje wykorzystac jeszcze urlop zaległy i ten z tego roku przysługujący odrazu zeby dłuzej z Ola pobyc... i zobaczymy czy dam rade psychicznie powrócic do rzeczywistosci szarej 🙂 czy zdecyduje sie na wychowawczy do konca roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja 😉

Karinka-zdecydowanie podobna jest do ciebie coreczka

Elmirka-ale Kubus duzy i przystojny chlopczyk

Edyta-ja to musialabym sie glodzic zeby wcisnac sie w 36 zdecydowanie 38 mnie zadowala

A co u mnie:a wiec po wizycie w srodku jestem ladnie wyczyszczona rana elegancka(o ile taka blizna moze byc elegancka) mam tylko lekka infekcje dostalam globulki ale to wszystko wynik ciecia bo byla ingerencja w srodku narzedziami ale nic powazniejszego.Dostalam tabsy anty Cezarette-koszt okolo 30 zl za opakowanie i mam brac od dzisiaj caly czas, miesiaczki moge wcale nie dostac(i tu sie ciesze) dopoki karmie piersia.Kolejna ciaze moge planowac dopiero po roku dla mego bezpieczenstwa bo moze mi wszystko popekac no ale my za 2-3 lata dopiero planujemy rodzenstwo dla Lenki.Oj jak ja dawno nie mialam usg dopochwowo-normalnie kocham usg brzuszne no ale dobre czasy sie skonczyly i dzis mi juz nawiercil gin czy wszystko ok i stwierdzil ze mam zmykac do domku bo okaz zdrowia jestem za miesiac tylko kontrolnie czy infekcji nie ma i jak samopoczucie po pierwszym opakowaniu anty.A Lenka mi dzis tak pieknie spala w dzien ze az sie dziwilam sama co jej sie stalo od 9:40 do 12:40 pozniej od 15-17 pozniej dala popalic troche cioci ale po kapieli cycusie i spi od 20:30 wiec wrocilismy na stary tor spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...