Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Dziewczyny ale sie rozpisalycie.
Baiser trzymaj sie jeszcze chociaz tydz i fajnie ze z mala wszystko ok, Rosnie krolewna.
Edytko syncio super az ci zazdroszcze tych zdjec (ja mam tylko 5 fotek i wszystkie sa do 22 tyg ciazy )
Nawiazujac do wczorajszej konwersacji to ja mam oilatium do kapieli szampon do wloskow jakiejs angielskiej firmy (nie chce mi sie sprawdzac ale kosztowal fortune) bephanten do pupy i prubke sudokremu i musze jeszcze tylko dokupic oliwke albo bede stosowac oliwe z oliwek.
Dla siebie zakupilam majtki jednorazowe (bo wszedzie sa polecane) mam tez 5 mat porodowych (to na wszelki wypadek jakby mi mialy wody odejsc w samochodzie- wole nie zabrudzic mimo ze mamy skore na siedzeniach) 2 opakowania podkladow poporodowyc tych mega wielkichh (ale musze zakupic jeszcze z 2) i 1 cienkie. Dla malucha potrzebuje jeszcze kropeli na kolke i herbatk.
A jeski chodzi o porod to ja jak narazie sie nie stresuje bedzie co ma byc, moj P chyba sie stresuje za nas oboje 🙂. Mialam tylko stresa ze nie zdaze z przygotowaniem wszystkiego ale to bylo zanim przyszla moja paczka z polandowa. Teraz moge spokojnie czekac na rozpoczecie akcji. 🙂 O to ze sobie nie poradze z opieka nad maluchem tez sie nie martwie bo wiem ze mam wsparcie ( znajoma pod nosem urodzila i wychowala 6 dzieci) a pozatym instynkt ktory mi podpowie najlepiej co mam robic.
W sobote mam imprezke dziewczyny jednak zebraly sie do kupy i przychodza na baby shower wiec musze wypucowac chalupe pobawic sie w jakies ciasta i salatki a pozniej sie cieszyc milym towarzystwem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A zauwazylyscie ze tu inaczej zegarek pokazuje niz na brzuszku? bez rozdrabniania sie na dni i tych 34tygodniowek to troche nas jest-jak zaczniemy sie sypac to jedna po drugiej 🙂

Dokladnie 🙂
A ja sie wlasnie zabralam za porzadki bo moj ostatnio jakiegos lenia dostal i nawet swoich grato nie umie uprzatnac 😠 wiec mnie denerwuja i musze sie sama pozbyt tego balaganu bo sie uprosic nie moge o zrobienie z tym porzadku. Na dodatek kot mnie tez denerwuje bo lazi za mna jak pies i placze sie pod nogami (chyba przeczowa ze wkrodce sie rozsypie i mnie pilnuje 🙂)
Zmykam dalej sprzatac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny damy radę 🙂)!

U mnie piękna dziś pogoda, wpadła kumpela i byłyśmy na spacerze! Dostałam kilka super rzeczy dla małej i piękne buciki 🙂

U mnie dzis na obiad Arancini , włoski przysmak bo mąż marudzi, że od czasu do czasu mogłabym coś włoskiego zrobić! To niech ma 🙂

Kurde dziewczyny ciągle wydaje mi sie, że czegoś mi brakuje.. Hmm dziś zauważyłam, ze nie mam herbatki, jaką to powinno się kupić?? I podczas karmienia piersią też podawać do picia dodatkowo?? Jezu ja jestem zielona, troszkę mnie to przeraża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser, jak karmisz cycusiem to nie trzeba dodatkowo dawać herbatek, chyba ze chcesz. ja dawałm wodę, bo Kari się urodziłą w mega upały. a koperkowej nei cierpiała.
ja mam do szpitrala z hippa dla mam 🙂 ale chyba raczej dlatego ze juz miałam bo bym nei kupowała.
co do pampersów to cięzko stwierdzic....sama zobaczysz, zalezy jak dziecko rosnie.

ja ruszam na lekcje prywatne. zas jakas kaska wpadnie. srednio mi sie chce jechac, ale jak juz jestem na miejscu to jest OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja po wizycie u gin.... jak ide do kobitki na przychodnie to zawsze jakoś tak byle jak i bez przejęcia te wizyty, a jak idę do mojej lekarki gdzie płace to wszystko wiem 🙂 wyniki mam ok. Peser bedzie zdjęty jak ustalono 26.10 a potem jak się nic nie ruszy to i tak w tygodniu do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser-ja tez mam mala paczke 1 pampersow i 108sztuk 2 wiec mysle ze bedzie ok.co do herbatek sobie mam z hipa jedna i bocianek-zamowione przy okazji jak zamawialam wieksza ilosc rzeczy na allegro to i herbatke dorzucilam a dla malej mam od 1 tygodnia zycia rumiankowa czy sie sprawdzi czy nie zobacze najwyzej sama wypije i mala przez cyca bedzie miala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tym bardziej musialam kupic jedynki!sa maciupkie-az sie przerazilam jak je zobaczylam, ja tez dzis dokupilam pare rzeczy- znalazlam ten spirytus 70% juz taki gotowy i bentanen czy jak to sie nazywa na oodparzenia, dokupilam mate do przewijaka, temrometr, mate do kapieli i pare innych dupereli -bosze jakie to wszystko jest drogie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Ja przed urodzeniem Uli nakupilam 4 opakowania pampersow dwojek po 108 szt, bo myslalam, ze malej nie beda potrzebne jedynki...a tu Ulka taka mala wyszla, ze do teraz jedynek uzywam i kupuje na bierzaco 😮 😁 😁


Ja mam 1 paczuszke pampersów 1 narazie do szpitala i druga do domu już na powrót wziełam na próbe babydream premium 1. I zastanawiam sie teraz jakie kupować na kolejne dni po powrocie do domu 1 czy 2. Mam metlik. Karolka a ile twoja Ula wazyła przy urodzeniu? A ile teraz? Duzo przybrała przez 2 tyg.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
no ja tym bardziej musialam kupic jedynki!sa maciupkie-az sie przerazilam jak je zobaczylam, ja tez dzis dokupilam pare rzeczy- znalazlam ten spirytus 70% juz taki gotowy i bentanen czy jak to sie nazywa na oodparzenia, dokupilam mate do przewijaka, temrometr, mate do kapieli i pare innych dupereli -bosze jakie to wszystko jest drogie!


To fakt malenkie są te jedynki bo też otworzyłam zeby zobaczyć 🙂
Ja zamówiłam na allegro ostatnią partie drobiazgów z wyprawki dla małej i też byłam w szoku jak mi naliczyło sume u jednego sprzedawcy 🙂 Prawie 300 zł. A niby to same takie duperele typu termometr do wody, termoopakowanie, podkłady do przewijania, majtochy siatkowe, ceratka, pojemniczek na smoczek itp. No same drobiazgi po kilka zlotych. A w sumie sie nazbierało. Ale przynajmniej bede już miała kompletną wyprawke i bede spokojniej spała może 🙂 Reszta czeka gotowa, poprane mam juz posciele, pieluchy, ciuszki itd. czeka na prasowanie ale to jutro sie za to biore. I szukam wiekszej torby do pakowania szpitalnego ale gdzies zagineła w akcji ciagłych przeprowadzek 🙂 Pakujecie siebie i dziecko w jedną czy oddzielne? Bo juz rózne opcje widziałam jak byłam w szpitalu 🙂 Niektóre dziewczyny miały tak wielgachne walizy jakby za ocean sie wybierały 🙂 az sie smiałam, ale teraz zastanawiam sie sama jak ja sie pomieszcze i w co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kupiłam jedną paczkę tych 1, więc zobaczę jak sytuacja będzie się rozwijać, bo zależy kiedy się urodzi! A resztę mam już 2...
Kupię jeszcze tą herbatę dla mam Hipp na laktację a z tą koperkową dla mojej gwiazdy to się wstrzymam, zobaczymy czy będzie taka potrzeba !

Mleka też nie kupiłam!! JUż nie wiem, czy liczyć na to, że będę miała na tyle pokarmu i że w ogóle będzie, czy może lepiej się zaopatrzyć wcześniej na wszelki wypadek ?? Co myślicie?? A jak tak, to które to mleczko jest najlepsze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bebilon uchodzi za najlepsze ale jest tez najdrozsze ( 2 x wiecej kosztuje niż inne), ja dawałąm NAN, bo kari beblilon nie wchodził (juz kiedys pisałam).
Kari miała niemalze 3800gr jak sie urodziłą, a ja tych pampersów 1 uzywałam tez jakis czas. nei ma co przewidywac, jak szaczynają byc za ciasne to wymienic na większe, nie ma co tez za szybko dawać większych bo sie bokami wylewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...