Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja walcze własnie z obiadem 🙂 WIki odpoczywa bo wymęczyły nas klocki LEGO 🙂 ja mam śpiwór do wózka taki miejszy do gondoli i dwa takie do spacerówki 🙂 jeden do spacerówki kupiłam używany na allegro chyba za 10 zł i jestem mega zadowolona z niego a drugi dostałam od siostry FIORDNANSENA (czy jakoś tak )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
my po dentyscie (bacia ma wreszcie nowe zęby) no i po kosmetyczce. kari ma kolczyki, ale...pani zaczeła od lewego i lewe jest super, a potem kari wpadła w histerię, darła sie i drugie cho ma a siłe zrobione i wydaje mi sie ze jest troszkę wyzej ten kolczyk. oczywiscie 2 min po juz w ogóle nie płąkała, za to ja jestem mega wsciekła....i chce mi sie ze złosci ryczec. sama sobie mogla isc jak bedzie starsza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
my po dentyscie (bacia ma wreszcie nowe zęby) no i po kosmetyczce. kari ma kolczyki, ale...pani zaczeła od lewego i lewe jest super, a potem kari wpadła w histerię, darła sie i drugie cho ma a siłe zrobione i wydaje mi sie ze jest troszkę wyzej ten kolczyk. oczywiscie 2 min po juz w ogóle nie płąkała, za to ja jestem mega wsciekła....i chce mi sie ze złosci ryczec. sama sobie mogla isc jak bedzie starsza....

Oby jej uszka nie ropialy.A z placzem tak to juz jest czasem trzeba sobie poplakac dla zasady mimo ze nie boli wiem to po siostrzenicach 🙂 Mlodszej wbili do glowy ze jak sie przyklei plasterek to przestaje bolec wiec co by sie nie dzialo plaster byl lekarstwem na wszystko 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak dziecko jak sie uprze to nie przetłumaczysz. Dziewczynki sa takie sroki małe 🙂 chca miec kolczyki i koniec. Ja byłam taka sama. Ale za moich czasów dziurki w uszach robiło sie igłą na ziemniaku 🙂 mi robiła pielegniarka znajoma i tez mam krzywo, jedna nizej druga wyzej.
Wazne Edyta ze juz po i masz z głowy. Nie ma sie co denerwowac. A skoro dziecko ma byc przez to szczesliwe to coz...
Mi przyszła paka kurierem własnie. I ogladam te majtochy jednorazowe. I tak jak Anula jestem w szoku. Dobrze ze wziełam tez te wielorazowe z siatki takie ala spodenki, bo pozostałe 2 to faktycznie fizelinowe jak worki - wielkie jakies. A niby moj rozmiar. Chyba wogole nie beda trzymały tych podkładów 🙂 Pozatym wszystkie inne rzeczy dla małej ok.
Troche dzis dziwnie sie czuje. Jest mi niedobrze, jakos od rana burczy dziwnie w brzuchu, Olka strasznie dzis naciska na dół. Nie wiem co jest czy juz sie ustawia w kanale czy jak ale beznadziejne uczucie naporu. Polezałam chwile ale nic nie dało. Mam nadzieje ze sie nie szykuje jeszcze mały cudak. Bo bym chyba ze stresu padła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko tak to właśnie jest z małymi dziewczynkami, każda chce pięknie wyglądać bez wzgledu na wiek 🙂 więc nie przejmuj się, że Kari popłakała , bo zapewne będzie teraz ciagle przed lusterkiem siedzieć i sie przeglądać jak pięknie wygladają jej nowe kolczyki 😁 wazne, żeby nic nie zaropiało!

Z tym goleniem, to ja zawsze używałam depilatora, teraz musze już maszynki i ciężko mi idzie. Ale bez lusterka jeszcze daje radę 😁! Dziś się ważyłam w sumie mam 9 kg na + a do wagi wyjściowej z przed ciąży tylko 7, więc nie jest tak źle.

Kurde nogi mi wchodza do d*** że tak powiem , nachodziłam się dziś, bo byłam odebrać wyniki badań i jeszcze do Natury skoczyłam, kupic parę rzeczy i kosmetyków, żeby jakoś wyglądać, jesszcze szamponetkę zakupiłam, bo jakoś teraz nie chcę farbować.. ale z tym fryzjerem to tak się zastanawiam, chciałam już isć jakiś czas temu i nie mogę się zebrać, ale mnie zmotywowałyście, jakoś trzeba na porodówce wyglądać 😁 tak jak Edytka bierze prostownice haha ja też planuje zrobić sobie codzienny makijaż jeśli będę w stanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi to chyba bardziej by zalezało zeby po porodzie wygladac jakoś 🙂 podczas porodu to i tak nie ma wiekszego sensu bo to pot łzy i zmeczenie cały makijaż zniszczy 🙂 Ale po porodzie jak juz do ludzi trzeba to co innego 🙂 Ja lezałam w szpitalu to tez miałam kosmetyczke ze soba i przyszłam do szpitala umalowana i wyszłam umalowana. Dziewczyny na sali sie smiały ze od razu inaczej wygladałam. lezac na sali sie nie malowałam - ale na wyjscie odszykowana ze hoho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupilismy lozeczko-teraz tylko czeka mnie choroba okienn wypatrywania kuriera z przesylka-maz juz ma zaznaczone ze dzis paczka dzis skladanie bez wzgledu na pore dnia bo ja mu zyc nie dam 😉 no i bylam w sklepie osiedlowym po zakupki i mieli na promocji pampersy 1 po 18,99 za paczke to sie nie moglam powstrzymac to teraz mam 2 paczki 1 i jedna 2 😉 na start.a jak wracalam ze sklepu(w asekuracji mamy) bo mi samej nie pozwola wyjsc a maz konczy korytarz przy wejsciowych drzwiach wiec poszlam sama a raczej zamiar mialam taki ale nie bylo gadania przeszla sie mama ze mna 😉 no i jak wracalam az przykuclam mialam wrazenie ze rozsadza mnie od dolu jakby mi cos wystawalo az sie macnelam tam czy nic mi nie wystaje ale to tylko takie zludzenie i posiedzialam i juz wszystko ok gwiazdeczka nic nie odpisuje-ciekawe co sie dzieje Edyta zrob zdjecie Kari z kolczykami i wrzuc-popatrzymy a lozeczko takie: http://allegro.pl/17ele-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haftowana-i2684435505.html kolor bialy transparentny i model śpioch jasny beż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka łóżeczko śliczne! Coś a;la moje 😁 hehe
Gosia ja mam tak do dziś, stoi złożone, przykryte a ja codziennie podglądam ! Zapakowałam do niego wszystko i prawdą jest, że łóżeczko z szufladą jest mega potrzebne, ja do niej wpakowałam wiele rzeczy. A jak Sofii się urodzi, to szybciutko owlecze się pościel i będzie gotowe !

Gwiazdeczka niech tak dalej się dzielnie trzyma ~!!! Będzie dobrze!

Dziewczyny słyszałyście o tym oleju z wiesiołka?? Że podobno przyspiesza akcje porodową.. Ja to nie mam po co pić, bo mi ta akcja może wyjść codziennie, ale są opinie że pijąc wiesiołka lepiej się rodzi a z drugiej strony że w ciąży to nei jest taki zalecany... zaciekawił mnei ten temat. Dotąd słyszałam jedynie o liściach malin, które dziewczyny popijają przed porodem

Ja znowu sama w domu, mąż dalej w pracy 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser, jak byłam w ciąży z kari to kolezanka wypiła olej rycynowy bo była tydzien po terminie i nic nie działało, a po tym ją wzięło od razu...nie wiem czy to ten sam typ oleju, ja nic nie będę pic, co ma byc to będzie. uważam ze przed terminem to na serio jest bez sensu samemu coś wywoływac....potem, no to mozna jakos podziałac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
baiser, jak byłam w ciąży z kari to kolezanka wypiła olej rycynowy bo była tydzien po terminie i nic nie działało, a po tym ją wzięło od razu...nie wiem czy to ten sam typ oleju, ja nic nie będę pic, co ma byc to będzie. uważam ze przed terminem to na serio jest bez sensu samemu coś wywoływac....potem, no to mozna jakos podziałac 🙂
Seksik przed,olej rycynowy,lawatywa,draznienie piersi,spacery,wysilek oj pewnie sposobow jest ful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja kolezanka dzis urodzila, szybko poszlo, jeszcze wczoraj wieczorem pisalysmy, ze pewnie bedzie miala cesarke, ze w pon ma isc do szpitala, bo malec duzy, a tu dzis kolo 14 es, ze urodzila. Szok. Przed chwila przyslala mi zdj maluszka, normalnie cudo. Mowi, ze nie bylo strasznie, wiec my tez damy rade. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Thalia-super wiesci-pewnie ze damy rade nie ma opcji innej.Ja juz psychicznie sppkojna jestem ze lozeczko kupione a jak bedzie zlozone i "ubrane"to juz i moge rodzic 🙂 a tymczasem ide spac moze moje zebra po prawej stronie odpoczna bo moj lokatorek tak na sile sie wpycha ze to nie jest juz takie mile ale co sie dziwic ciasno ma juz z kazdym dniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja od 6.45 na nogach. kari jeszcze nigdy nie byla tak szybko gotowa do przedszkola - kolczyki..i worek nakretek z butelek PET które zbierają dzieciaczki.
u nas pogoda tez niezbyt...
w nocy zmarła babcia mojego G. wiekowa juz byl i baaardzo schorowana, wiec dla niej dobrze, ale mimo wszystko nastroje mamy bardzo 'dołowe'

ja wczoraj padłam o 21 na tapczanie, o 23 wstałam i po prysznicu nie potrafiłam z pol nocy zasnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
acha - poczytałam sobie o tych lsciach malin i wiesiołku, i ten wiesiołek jest całkiem OK 🙂
chyba sobie kupie...jak ma mi pomóc w porodzie to czemu nie. rycynowego bym nie brała bo szkodliwy jest, ale ten wiesiołek do mnie przemawia 🙂


Hej,

Edytko trzymajcie się w tych trudnych chwilach, niestety na każdego przychodzi pora i mimo iż wiemy, że osoba już jest starsza to zawsze jest wielki smutek !!

Ja lecę na badania, zaspałam 😁 calą noc nie mogłam zasnąć, a nad ranem mi sie przysnęło, mąż nie chciał budzić jak wychodził do pracy i taki jest efekt.

Hmm ja się zapytam gin we wtorek, choć obawiam się ze jak wypije to akcja prodowa może być nagła 😁 ale dużo dziewczyn sobie chwali właśnie olej z wiesiołka ten w kapsułkach, a po 37 tygodniu to raczej maleństwu nie można zaszkodzi... normalnie przyjmowany jest na wzmocnienie organizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...