Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Edithd ale przynajmniej pozniej bedziecie na swoim a u mnie jak narazie nie ma perspektyw na kupno czegos wlasnego. O budowie tez nie ma mowy bo kredytu raczej nie dostaniemy. Mamy opcje sprzedazy mojego domu w polsce (w tym momencie mieszka tam siostra z rodzina jest wlascicielka polowy- spadek po rodzicach) a moj P otzryma mieszkanie po mamie wiec tez mozemy sprzedac ale to nie nastapi szybko chyba ze mama odejdzie na emeryture i zdecyduje sie do nas przyjechac 🙂 to wtedy moze cos sie uda wykombinowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
Edytko ale pomysl co bedzie po tych dwoch latach? jaka otega przestrzeni i urzadzania domu! wiesz sama ze warto sie przemeczyc- a dwa latka szybko zleca. ja sie 3 lata meczylam w 45 metrach wiec wiem co to znaczy. jak sie teraz przeprowadzilismy to az sie dziwnie czulam w takiej przestrzeni,ale po prostu bajka.

Dokladnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia bardzo ladny pokoik. Obejrzalam tez filmik-3 razy sie poryczalam. Dzis aktywny dzien, przeszlam chyba wiecej niz w przeciagu calego tyg 😉 no i teraz mam wrazenie jak by mi sie kosc lonowa rozsypywala. W niedziele jedziemy do Nowego Targu, jak dobrze pojdzie to moj K sobie skoczy-zobaczy kupe w gaciach meza=bezcenne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczku ja to mam wrazenie ze urodze w grudniu... niby glupie przeczucie ale moje przeczucia zadko mnie myla. Np od poczatku wiedzialam ze jestem w ciazy pomimo ze testy wychodzily negatywne i pierwsza mysle ze to bedzie dziewczynka tez byla trafna..zobaczymy czy teraz sie tez nie myle.ja stracilam poczucie czasu- wczoraj myslalam ze jest czwartek a dzis juz jest sobota o my god jak to szybko mija...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja.
Ostatnio jakos zaskakujaca dobrze mi sie spi 🙂. (odpukac rzeby nie zapeszyc)
Przespalam cala nocke bez wstawania co jest az dziwne. 🙂
U mnie sloneczko za oknem i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni bo tutejsza pogoda lubi byc zmienna.
W planach imprezka kubusiowa czyli baby shower wiec musze zrobic salatki bo wczoraj mi sie nie chcialo a pozatym lodowka pelna wiec bym ich nie miala gdzie wlozyc. 🙂
Ciekawe jak tam Gwiazdeczka sie trzyma? Czy nadal w dwupaku?
Buziaki dla was wszystkich a szczegolnie dla waszych brzuszkow.
Milego weekendu moze odezwe sie pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nocka srednia...ostatnio padam na tapczanie przed TV,o polnocy sie przetransportowałam do sypialni, o 3 w nocy kari zaczęła miałczeć ze jej sie pić chce, więc musiała się zwlec, o 7.30 pobudka, sniadanie, zakupy, teraz wróciłyśmy. nie planuje dzis sprzatnia, mam to gdziesz. o 13 wyjeżdzamy na ten pogrzeb, potem stypa, pewnie do domu ok 18 zwiniemy...jestem dzis mega zmeczona, mam juz wszystkiego dziewczyny dosc. na serio, drażni mnie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karusia83 napisał(a):
gosiaczku ja to mam wrazenie ze urodze w grudniu... niby glupie przeczucie ale moje przeczucia zadko mnie myla. Np od poczatku wiedzialam ze jestem w ciazy pomimo ze testy wychodzily negatywne i pierwsza mysle ze to bedzie dziewczynka tez byla trafna..zobaczymy czy teraz sie tez nie myle.ja stracilam poczucie czasu- wczoraj myslalam ze jest czwartek a dzis juz jest sobota o my god jak to szybko mija...


Karina ja mam termin na 20 list. wiec spokojnie. tez mam jeszcze daleko. Choc wczoraj jak podłogi szorowalam, pucowałam kuchnie i prałam recznie kilka rzeczy to myslałam ze padne i mogłam troche przedobrzyć. Bo urobiłam sie jak głupia. Całe szczescie mała siedzi dalej. Ale u mnie dopiero 35 tydz sie zaczyna, a dziewczyny niektóre faktycznie maja juz prawie finisz 🙂 w 37 tyg to juz nic tylko czekac i liczyc dni. Niewiadomo która rozpocznie... U nas i tak jakos w miare późno sie zaczna rozpakowania 🙂 w porównaniu z poprzednimi mamuskami z innych miesiecy.
Co do przeczuć to ja tez miałam od poczatku. Testy 3 razy negatywne, a wiedziałam ze cos jest 🙂 I ze bedzie córcia tez wiedziałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta nie załamuj sie - dasz rade! Kto jak nie Ty 🙂
Elmirka udanej imprezki showerowej... ja zaluje ze u nas jakos nie specjalnie sie przyjął ten zwyczaj 🙂 bo to napewno miłe dla przyszłej mamy.

Ja dzis tez super spałam, ale to pewnie z tego zmeczenia sprzataniem. Nawet nie wstawałam w nocy wyjątkowo. Dzis koniec sielanki ze spaniem - bo mąż bedzie w domu wiec pewnie znów bede sie przenosic z kołdrą do innego pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja 😉
Karusia-ale kolorowo a ja widze tylko jedno zdjecie czy jest ich wiecej bo cos się tnie mi dzis komputer.Ja tez ostrożnie z kolorystyka bo może jakas niespodzianka wyjdzie-a często teraz się o tym słyszy. Ja podobnie męczyliśmy się 3 lata na 48m teraz mamy na gorze 90m2 wlasne podworko i duzo przestrzeni a nie malutkie klitki-ja z natury nie lubie czuc się jak w wiezieniu lubie mieć duzo wolnej przestrzeni i żeby nic nie było zagracone.
Elmirka-nie martw się my mamy zrobiony dla Lenki pokoik ale jak tylko wrocimy ze szpitala łóżeczko przenosimy do naszej sypialni i mysle ze tak do konca lutego wszyscy będziemy w sypialni a dopiero pozniej Lenka u siebie wiec mój mężulek tez się nie będzie wysypial ale nie narzeka wrecz przeciwnie stwierdzil ze lepiej bo daleko nie będzie trzeba chodzic do malej 😉
A ja już wróciłam z uczelni od 8 do 12 to calkiem znosnie.dziewczyny widzialy mnie tydzień temu a dzis kazda ze ja w oczach rosne ze brzusio wiekszy niż tydzień czasu-kurcze ja tego nie widze bo codziennie na siebie patrze ale może i faktycznie-nie martwi mnie to bo to oznaka ze dziecko się rozwija i rosnie i jest zdrowe-wczoraj mialam zachcianke na coca cole a pozniej myślałam ze mi lenka brzuch rozpruje tak fikala ale co mam sobie żałować jak będzie karmienie to cola będzie mi pachniec wiec teraz jest łożysko jest filtracja 😉 wstawilam pościel wiec wyschnie i prasowanko a wyschnie błyskawicznie bo mezus w piecu rozpalil bo już wrcajac z uczelni stękałam ze zmarzlam w nozki wiec zanim wróciłam w domku już ciepełko siedzieliśmy wczoraj do pozna i się jak glupki wpatrywaliśmy w łóżeczko taka mala rzecz a tyle radości 😉 No i powiem wam faceci SA bardziej wyrozumiali mam zajecia z panem starszym profesorkiem i już 17 listopada zapowiedzial egzamin-strasznie szybko ale malo z nim mamy zajec a ja o spoko wiec na przerwie podchodze i zagaduje ze mam problem bo mam termin na 21 itp. A on ok. nie ma co się pani zadręczać inni będą odpowiadac ustnie a pani przygotuje mi prace oparta na dokumentacji fotograficznej literaturze takiej i owakiej min 30 stron i przesle mi pani to na maila do 15 listopada a ja galy uśmiech od ucha do ucha dziekuje i myślałam ze się posikam ze szczescia a inne kujonki to myślałam ze mi oczy wydrapia-znieczulice a kto im broni w ciaze zachodzic i mieć fory 😉
A co do gwiazdeczki-miala podobno wyjsc chyba nie wyszla nie odzywa się wogole czyli ani wiesci zlych ani dobrych czyli chyba bez zmian
Ale nagrezmolilam 😉 no i mam dzis jakas wene twórcza w planach nic sprzątnięto obiadzik jest wiec siadam i szperam po necie w poszukiwaniu materiałów do tej pracy szybciej napisze szybciej będę miala z glowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula dobrze widzisz jest tylko jedna fotka. ja wlasnie wrocilam z zakupow- myslalam ze sobie popoluje na ubrania poprzymierzam a tu lipa dostalam jakich dziwnych boli i myslalam ze urodze w tych sklepach wiec szybko sie zwinelam....a tyle fajnych rzeczy tam bylo i masz tu babo;( next time... a musze jeszcze zrobic salatke warzywna bo strasznie za mna chodzi! i cola tez i to juz od dawna ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam dzis dzien grzechu 🙂 coca cola chipsy a co tam codziennie tego nie jem 🙂 a salatke jarzynowa mam-mamusia zrobila tylko u nas jada sie w dwoch wersjach jedna z groszkiem dla wszystkich i jedna bez bo moj mezus nie lubi grochu no taki jego urok straczkowatych nie rusza-a wogole cos go napadlo i tylko oglada filmiki jak opiekowac sie noworodkiem jak odbijac przewijac nosic kapac itp chyba ma stracha co to bedzie w styczniu jak bede miala egzaminy i zostanie z mala sam na sam(w co ja watpie bo siostra az rwie sie do pomocy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...