Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂 Ula dziekuje za mile slowa 🙂 😘 tez jestem w szoku jak szybko sie ona zmienia, ale apetyt jej dopisuje to rosnie i nabiera na wadze 🙂 robi sie z niej mala cwaniara i terrorystka, na poczatku byla bardzo kochana, a teraz tez jest oczywiscie kochana ale juz mala terrorystka i wymuszaczka 😮 😁 😁

Kozysta poki moze i wez odmow co jak spojrzy maslanymi oczkami taki malutki czlowieczek a ma swoje zmysly tylko my starzy myslimy ze maly czlowiek malo wie a jeszcze nie raz Ula ciebie zadziwi i nasze dzieciaczki tez


To prawda 🙂 ale jak spojrzy to od razu widac, ze duzo kuma takie ma mądre spojrzenie 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
To prawda 🙂 ale jak spojrzy to od razu widac, ze duzo kuma takie ma mądre spojrzenie 😉 🙂 🙂


Ulcia jest to prostu ślicznotką malutką 🙂! Pięknie zdjecie i fakt, tak szybciutko się zmienia! Ja tez już nie mogę się doczekać!

A odnośnie OCT to z mojej strony ja mam negatywne spojrzenie ze względu na moja sytuację :/ gdzie powinni podać całość dawki a nie tylko połowę, bo fakt rozwarcie robi się szybko, skurcze są bardzo bolesne ale to że bolało to nie miałam pretensji, bo boleć ma.. ja już po prostu chciałam mieć małą przy sobie.. a prez ich głupi błąd tylko się namęczyłam.
Nie wiem jak z tym czopem, bo mi do dziś przy siuskach leci śluz zabarwiony na czerwono.. no ale jutro mam KTG rano i wizytę w szpitalu u mojej gin, więc jej o tym powiem.

Moja mała ważyła wczoraj na USG 2700, ciekawe o ile się pomyli to całe USG bo jak leżałam w szpitalu na patologii to obok był też mamusie z maleństwami i tak sobie chodziłam i patrzyłam i jedna koleżanka mówiła, że przed porodem miało być 3800 z było 3150 😁!
Ale te maleństwa wszystkie takie śliczne 🙂 nic tylko się zakochać.

Jakie macie plany na dziś??

Ahhh a odnośnie tego paciorkowca to ja miałam świeże wyniki a oczywiście podali mi antybiotyk w północy :/ więc już nie wiem jak to z tymi wynikami jest...

Wyprasuje dziś baldachim jak będę mieć troszkę sił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A ja dzis jak nie umre to przezyje-tatus moj zrobil fasolke po bretonsku wiec obiadku nie musze robic-moj oczywiscie nie je straczkowatych rzeczy ale mam dla niego zupke no i albo umre z przejedzenia albo z pierdkow 😉)))))))))))))))))))))))))) bo wiadomo fasolka ale co tam chyba do jutra ja wypierdze 😉))))) bo jutro na 16 wizyta


haha Anula takiej pysznej fasolce po bretońsku to nie da się oprzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
A co do tego czopu to faktycznie kiedy powinien odejsc bo roznie pisza-czyli jak odejdzie to juz blizej niz dalej?


To juz raczej blizej 🙂 tylko, ze on potrafi odchodzic kilka dni...mi odszedl w srode, a w sobote urodzilam 🙂 ale niektorym laskom w ogole nie odszedl a urodzily 😮 😁 moj byl brazowy z takimi jakby czerwonymi nitkami, a u niektorych jest bezbarwny, wie mozna nie zauwazyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
u nas kolejny dzień do przodu z Maciusiem w brzuszku 🙂 cieszę się że przetrwaliśmy najgorsze 🙂 teraz pójdzie już z górki....wczoraj o 19 wzięłam ostatnią tabletkę na skurcze i zobaczymy co teraz będzie...trochę łapie mnie brzuch jak na miesiączkę czyli mam te skurcze...zonaczymy kiedy się konkretnie rozbuja...jutro wizyta u gina na 11.40 jestem ciekawa czy coś się zmieniło czy rozwarcie się powiększyło czy nie i oz szyjką....leże cały czas z nogami w górze i już mi jest nie wygodnie...ale byle do czwartku żeby wejść w 37 tydzień 🙂 jestem ciekawa ile nasz synek waży bo w 33w5d ważył 2840g w ciągu 20 przybrał 1kg to teraz od 1 października do jutra będzie 17 dni jestem ciekawa ile w ten czas pobytu w szpitalu mu się przybrało...coś czuję że i tak będzie cesarka ze względu na to że jest duży...nic przeżyjemy to tyle że taką cesarkę robią dopiero po terminie i jeśli mielibyśmy wytrzymać do 14 listopada to już nie chcę myśleć ile nasz synek będzie ważył....ale to nie jest ważne ważne tylko jest to żeby był zdrowy 🙂 i dobrze się chował 🙂 odezwę sie jutro...długo nie mogę siedzieć przed kompem bo mam skurcze tak wiec nawet nie mam jak was doczytać ale mam nadzieję ze wszystkie 2w1 🙂 pozdrawiam buziaki trzymajcie się ciepło dziewczyny papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta zaciskaj zęby i trzymaj jeszcze troszkę ! Już niewiele Nam zostało!

Anula ja wiem, leżę cały czas ale u mnie to już 38 tydzień, więc wolałabym już mieć Sofii przy sobie 🙂 ale nie mam siły na jakieś sprzątanie itp, ale leżec to też mi się nie chce, ale jestem tak wymęczona że dziś dam spokoj...

Hmm karolka czyli Tobie też kilka dni odchodził ?? Mnie zaczął po OCT i tak od soboty mam śluz zabarwiony na czerwono, a ten czop wypadł mi jakoś w niedzielę, ale był dość duży aż sama się zdziwiłam..

Karusia śliczna królewna z Twojej córeczki 🙂! A co do wagi to się nie martw, nadrobi po porodzie! Moja Sofii to tez nie jakiś gigant 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
jestem z kawki, pogoda dzis u nas tragiczna...leje non stop.
wsuwam barszczyk ukraiński i ide na 13 po K.
u mnie pranie juz rozwieszone, a ze sie brudzi...kari ma codzinnie ciuchy przedszkolna do prania (zazwyczaj zachlapane troszkę zupa albo pachnące jakimś smażonym żarciem)

ja nie pamiętam własnie tego czopu jak mi odchodził, tzn pamiętam ze cos miałam śluz zabarwiony na 2 dni [rzed ur kari. ale zeby to było jaieś drastyczne to nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
hej
jestem z kawki, pogoda dzis u nas tragiczna...leje non stop.
wsuwam barszczyk ukraiński i ide na 13 po K.
u mnie pranie juz rozwieszone, a ze sie brudzi...kari ma codzinnie ciuchy przedszkolna do prania (zazwyczaj zachlapane troszkę zupa albo pachnące jakimś smażonym żarciem)

ja nie pamiętam własnie tego czopu jak mi odchodził, tzn pamiętam ze cos miałam śluz zabarwiony na 2 dni [rzed ur kari. ale zeby to było jaieś drastyczne to nie....


2 dni przed ?? 😁 To ciekawe jak będzie ze mną 😁 skoro już mam coś takiego.
A czy brzuch musi zawsze opaść ?? Bo ja to mam wysoko, może dlatego ze już i tak mała nie ma miejsca i taka zwinięta w kłębuszek jest jak to powiedziała pani gin na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduje sie i ja!
U mnie noc tym razem tragiczna. Chyba jakis kryzys wczoraj przechodzilam. Lapaly mnie skurcze, brzuch mialam twardy jak glaz, maly sie prezyl przez caly czas a ja sobie miejsca nie moglam znalezc. Nospa na mnie tez nie dziala bo wczoraj polknelam i nic nie pomoglo 😞. Moj P to mnie nawet na porodowke chcial juz wiezc. Nie moglam zasnac bo kazda pozycja byla dla mnie niewygodna stwierdzilam, ze chyba bede spac jak kon na stojaco 😞.
Karusia corcia sliczniutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Ostatnio najlepiej to spi mi sie rano jak juz moj do pracy wychodzi 🙂 tyle ze pol godz po jego wyjsciu jedno sloniatko zaczyna mi tupac nad glowa wiec mam po spaniu 🙂


mi sie tez najlepiej spi jak maz wstaje do pracy bo wtedy przestaje mi chrapac a ostatnio bardzo dziala mi to na nerwy:/

jak mi jest niedobrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
hej
jestem z kawki, pogoda dzis u nas tragiczna...leje non stop.
wsuwam barszczyk ukraiński i ide na 13 po K.
u mnie pranie juz rozwieszone, a ze sie brudzi...kari ma codzinnie ciuchy przedszkolna do prania (zazwyczaj zachlapane troszkę zupa albo pachnące jakimś smażonym żarciem)

ja nie pamiętam własnie tego czopu jak mi odchodził, tzn pamiętam ze cos miałam śluz zabarwiony na 2 dni [rzed ur kari. ale zeby to było jaieś drastyczne to nie....


2 dni przed ?? 😁 To ciekawe jak będzie ze mną 😁 skoro już mam coś takiego.
A czy brzuch musi zawsze opaść ?? Bo ja to mam wysoko, może dlatego ze już i tak mała nie ma miejsca i taka zwinięta w kłębuszek jest jak to powiedziała pani gin na USG

Ja to sie czuje jak wieloryb brzuszek niby nie tak bardzo duzy ale ja jestem malutka wiec jak na moje gabaryty to jest gigant 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Ostatnio najlepiej to spi mi sie rano jak juz moj do pracy wychodzi 🙂 tyle ze pol godz po jego wyjsciu jedno sloniatko zaczyna mi tupac nad glowa wiec mam po spaniu 🙂


mi sie tez najlepiej spi jak maz wstaje do pracy bo wtedy przestaje mi chrapac a ostatnio bardzo dziala mi to na nerwy:/

jak mi jest niedobrze 😞

Tez sie nienajlepiej dzis czuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Ostatnio najlepiej to spi mi sie rano jak juz moj do pracy wychodzi 🙂 tyle ze pol godz po jego wyjsciu jedno sloniatko zaczyna mi tupac nad glowa wiec mam po spaniu 🙂


mi sie tez najlepiej spi jak maz wstaje do pracy bo wtedy przestaje mi chrapac a ostatnio bardzo dziala mi to na nerwy:/

jak mi jest niedobrze 😞

Tez sie nienajlepiej dzis czuje 😞

mi caly czas niedobrze i slabo :/
moze to cos sie juz przepowiada?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...