Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja dzis wysłałąm rodziców do Lidla po kurtke i portki narciarskie dla Wiki 🙂 oczywiście walka trwała 😁
nawet baba moiim rodzicom z ręki wyrwała kurtke dla Wikuni 🙂 ale w końcu ją gdzieś odłożyła 😁
w tym Lidlu to tak zawsze jak rzucą coś fajego 🙂 ludzie brali po 5-6 kurtek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
🙂)) ja też tacie powiedziałam o Lidlu bo ma go naprzeciwko pracy, ale chyba na razie się tam nei wyrwał:/ ja miała chrapkę na golfy i skarpetki dla K. więc są większe szanse ze moze cos zostanie....

ja juz nie jade, bo ost jak byłam to mi stara baba powiedziałą ze jestem upierdliwa, bo ją poprosiłam zeby zaczekała az ja powyciągam swoje rzeczy z kosza do kasy a potem ona (wrzucała mi swoje rzeczy na kupkę), w dod lidl u nas to typowy sklep gdzie daja mniej rzeczy bo małe miasteczko i emeryci biorą po 8 par butów, kupę kurtek (tak jak piszesz alice).

ja tez miałam koszmar nocny - sniło mi się ze przyłapałam męża na posiadaniu kochanki 🙂
ale sniło mi sie to ciągiem do samego rana...

u meni jakos od wcz dziwnie, boli mnie podbrzusze, jakos nienormalnie.....

chyba zaokcze korki w tym tyg bo juz sie obawiam co moze byc w przyszłym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja-to widze ze norma z okropna noca nie tylko u mnie.Gardlo boli herbatka z miodem nie pomaga mleko tez nie a zawsze pomagalo czuje sie jakby mnie walec drogowy przejechal w dodatku obudzilam sie w nocy cala mokra jakby mnie ktos wsadzil pod prysznic w koszuli a pozniej pod koldre bolalo mnie tez nisko i w dodatku plecy jak na okres w pierwszej chwili balam sie ruszyc i tylko do swego oj oj a ten co ci a ja ze dziwnie mnie boli ale po chwili przeszlo.Wiec narazie chodze w srode wizyta ciekawe co tam u mnie na dole slychac czy nic nie mieknie nie skraca bo z mala raczej ok wszystko bo wali jak oszalala wiec oby do srody.A powiedzcie mi te mamusie ktore maja skurcze przepowiadajace-to jest u mnie chyba takie cos ze momentalnie czuje jak mi brzuch twardnieje i takie stozki sie robia mala wypchana jakby przez pepek miala wyskoczyc trwa to krotko ale jest nieprzyjemne intensywnosc slabnie jak zmieniam pozycje ale wczoraj 3 pod rzad w odstepnie 20-22 min.wiem ze to pikus 20 min bo co 7 to juz cos tam oznacza ale ciemna jestem bo pierwszy raz wszystko przechodze i nie wiem nic kompletnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie i ja 🙂
Karinko powodzenia na badaniach bedzie dobrze 🙂 wiec sie nie martw.
U mnie lidl to smieciownia i szczurownia wiec tam nie zagladam raczej. Rzeczy tam zakupione psuly mi sie bardzo szybko wiec stwierdzilam ze sie nie oplaca nic kupowac bo i tak potem musze wydac drugi raz na to samo. Spozywki w lidlu tez nie kupuje bo nie mam zaufania do tego sklepu. Wyjatek stanowi chemia, owoce w puszkach i czekolada bo maja taka dobra kostkowana chyba niemiecka 🙂.
U mnie nocka w miare, mam problemy z zasypianiem ale jak juz mi sie uda to spie ciagiem (juz 2 nocki bez wstawania na siusiu 🙂). Mlody wczoraj sie strassznie wypychal az sie moj P zapytal czy mnie to nie boli 🙂 a pozatym juz sie nie moze doczekac kiedy syncio bedzie z nami bo on juz z nim chce na spacerki chodzic 🙂.
Edytko ty to moze rzeczywiscie zrezygnuj z tych korkow bo nie daj (odpukac) tak cos sie zacznie przy uczniu.
Anka a ty sie trzymaj cieplutko i nie dawaj chorobie duzo czosnku miodu i pod kolderke. A co do skurczy to ja tez mam tak samo jak ty wiec to raczej skurcze sa ale puki co niegrozne 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzwonilam do lekarza kazal mi wykupic i lykac witamine c(przy mojej lekkiej anemii to nawet wspomoze przyswajanie zelaza i dodatkowo przy przeziebieniu pomoze)bo zaduzo cytryny nie wolno bo moze dziecko pozniej miec uczulenie na owoce cytrusowe ale 1-2 herbatki dziennie sa ok nie wiecej i dodatkowo 3 razy dziennie Calcium Gluconicum bo do srody troche czasu wiec lepiej od razu zadzialac.Wiec poprosilam mamusie poleciala mi do apteki i dalej leze i sie wygrzewam-a leca ze mnie 7 poty wiec chyba wypoce to swinstwo z siebie oby kaszel sie nie pojawil bo to moze przyspieszyc wszystko a ja chce dotrwac chociaz do tego 36tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
czekamy czekamy
A ja musialam zdjac pierscionek zareczynowy bo mi palce zaczely puchnac i obawialam sie ze pewnego ladnego dniabedzie trzeba ciac a szkoda by mi bylo 😞. Ale teraz lyso sie czuje bez niego 😁 i reka taka gola 😉

Ja to samo zauwazylam z obraczka-w domu chodze bez i mi "łyso" jak wychodze to zakladam bo ciagle sie lapie ze spadla zgubilam czy cos ale paluchy mam jak sardelki a u palcach u nog po calym dniu nie wspomne-w dodatku zawsze u nog mialam pomalowane paznokcie a teraz takie bez to tak dziwnie u rak tez obcinam na krotko zeby sie przyzwyczaic przy malej i juz w miare sie oswoilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jest wiadomosc:Baiser napisala ze weekend był straszny w piątek rano na KTG wyszło że jest zwężona oscylacja i w sobote wylądowała na porodówce,skurcze były straszne przez 7 godzin leżała na porodówce do wczoraj ale bez finału-Sofii dalej w brzuszku-dziś wracają do domu wiec odezwie się do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Jest wiadomosc:Baiser napisala ze weekend był straszny w piątek rano na KTG wyszło że jest zwężona oscylacja i w sobote wylądowała na porodówce,skurcze były straszne przez 7 godzin leżała na porodówce do wczoraj ale bez finału-Sofii dalej w brzuszku-dziś wracają do domu wiec odezwie się do nas



powoli zaczynamy się rozpakowywać..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aallicee napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Jest wiadomosc:Baiser napisala ze weekend był straszny w piątek rano na KTG wyszło że jest zwężona oscylacja i w sobote wylądowała na porodówce,skurcze były straszne przez 7 godzin leżała na porodówce do wczoraj ale bez finału-Sofii dalej w brzuszku-dziś wracają do domu wiec odezwie się do nas



powoli zaczynamy się rozpakowywać..........

No kurcze jakby nie było polowa października-ale emocje o ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
a ja myslalam ze juz w piatek pojade bo jakies takie skurcze mialam ale po jakims tam czasie wszystko przeszlo a juz myslalam ze bede miec to za soba hehe 🙂

Angela a na kiedy ty masz termin?u ciebie to juz chyba kazdego dnia moze byc co?

ja mam termin z USG 28 pazdziernik a z miesiaczki 3 listopad 🙂
wiec jak dla mnie moglby byc ten 28 albo jeszcze wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
a ja myslalam ze juz w piatek pojade bo jakies takie skurcze mialam ale po jakims tam czasie wszystko przeszlo a juz myslalam ze bede miec to za soba hehe 🙂

Angela a na kiedy ty masz termin?u ciebie to juz chyba kazdego dnia moze byc co?

ja mam termin z USG 28 pazdziernik a z miesiaczki 3 listopad 🙂
wiec jak dla mnie moglby byc ten 28 albo jeszcze wczesniej 🙂

No to ja wg miesiaczki mam 21 listopad a wg usg roznie bylo i 11 i 16 listopad wiec przyjelam sobie widelki od 11-21 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
a ja myslalam ze juz w piatek pojade bo jakies takie skurcze mialam ale po jakims tam czasie wszystko przeszlo a juz myslalam ze bede miec to za soba hehe 🙂

Angela a na kiedy ty masz termin?u ciebie to juz chyba kazdego dnia moze byc co?

ja mam termin z USG 28 pazdziernik a z miesiaczki 3 listopad 🙂
wiec jak dla mnie moglby byc ten 28 albo jeszcze wczesniej 🙂

No to ja wg miesiaczki mam 21 listopad a wg usg roznie bylo i 11 i 16 listopad wiec przyjelam sobie widelki od 11-21 😉

ja juz nie mam sily chodzic tak mnie wszystko tam boli mam wrazenie ze on mi zaraz wyskoczy!
jak siedze jest ok ale jak sie rusze to jak stara babcia nogi ciezko mi jest podniesc a on strasznie uciska :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
a ja myslalam ze juz w piatek pojade bo jakies takie skurcze mialam ale po jakims tam czasie wszystko przeszlo a juz myslalam ze bede miec to za soba hehe 🙂

Angela a na kiedy ty masz termin?u ciebie to juz chyba kazdego dnia moze byc co?

ja mam termin z USG 28 pazdziernik a z miesiaczki 3 listopad 🙂
wiec jak dla mnie moglby byc ten 28 albo jeszcze wczesniej 🙂

No to ja wg miesiaczki mam 21 listopad a wg usg roznie bylo i 11 i 16 listopad wiec przyjelam sobie widelki od 11-21 😉

ja juz nie mam sily chodzic tak mnie wszystko tam boli mam wrazenie ze on mi zaraz wyskoczy!
jak siedze jest ok ale jak sie rusze to jak stara babcia nogi ciezko mi jest podniesc a on strasznie uciska :/

No to ja mam podobni jak wchodze po schodach mam wrazenie ze nogi podniesc na stopien nie moge jak siedze w miare ale jak leze i sie przewrocic musze -masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
anula4ever napisał(a):
Angela_89 napisał(a):
dzien dobry 🙂
a ja myslalam ze juz w piatek pojade bo jakies takie skurcze mialam ale po jakims tam czasie wszystko przeszlo a juz myslalam ze bede miec to za soba hehe 🙂

Angela a na kiedy ty masz termin?u ciebie to juz chyba kazdego dnia moze byc co?

ja mam termin z USG 28 pazdziernik a z miesiaczki 3 listopad 🙂
wiec jak dla mnie moglby byc ten 28 albo jeszcze wczesniej 🙂

No to ja wg miesiaczki mam 21 listopad a wg usg roznie bylo i 11 i 16 listopad wiec przyjelam sobie widelki od 11-21 😉

ja juz nie mam sily chodzic tak mnie wszystko tam boli mam wrazenie ze on mi zaraz wyskoczy!
jak siedze jest ok ale jak sie rusze to jak stara babcia nogi ciezko mi jest podniesc a on strasznie uciska :/

No to ja mam podobni jak wchodze po schodach mam wrazenie ze nogi podniesc na stopien nie moge jak siedze w miare ale jak leze i sie przewrocic musze -masakra

ach biedny nasz los w ciazy 🙂
ale jak to mowia cierp cialo co chcialo 🙂
ale na moje juz mogloby byc po!
odpoczelabym troche i moje nogi od noszenenia tyle kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja juz ez mam dosyc 🙂. Moj P dopiero wczoraj zauwazyl jak mi ciezko z brzuszkiem juz i chyba mu sie zal zrobilo. Noge to ja jeszcze podniose ale tylek mam tak ciezki ze masakra 😁 jak chodze to az boli 😞. Oj bedzie co zrzucac.
Anka super ze Baiser sie odezwala i ze Sofii nadal w brzuszku niech jeszcze posiedzi pare dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...