Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Edyta wyrazy współczucia dla Was... Takie wieści zawsze dołują...

O wiesiołku nie słyszałam, o lisciach malin tak. Ale poczytam sobie i ja o tym w wolnej chwili. Skoro zachwalacie 🙂 Ale wczoraj zaczełam czytac streszczenia ze szkoły rodzenia na jakims forum i tez dziewczyna o tym pisała. Wogole nasmiałam sie czytajac to bo opisywała swoimi słowami wiekszość i niekiedy śmiesznie to brzmi 🙂 Ale w sumie przydatne informacje. Mam w planach jeszcze filmiki obejrzeć. Bo nie chodziłam do szkoły rodzenia a teraz załuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja chodziłam w piewszej ciązy, bardzo sobie chwaliłam te spotkania i czekałam na nie z ciecierpliwością... chodziłam 10tyg (10 spotkań) i bardzo duzo sie nauczyłam w pielęgnacji dziecka. no i wizyta na porodówce (ale to były emocje...). dobre to było i nie żaluję, ale teraz by to było juz stratą czasu trochę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja rano na KTG byłam 🙂 wszystko wporzadku 🙂
od wczoraj męczy mnie biegunka:/ a Wiki obudzila sie w noc koło 1 z płaczem i okazało się że chyba jeszcze przed snem zrobiła kupe w pieluche bawiąc się klockami i nie powiedział, czuć nie było i pupcia sie odparzyła 😞 godzinke ogladała w nocy bajki z gołą pupcią bo tak ja szczypało, ale w końcu zasnęła, i rano po bepantenie ani śladu odparzen 🙂
dzis poszła do zlobka, odbierze ja babcia o 15.30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!znowu mam takie zaległości.
Ehh nie wiem kiedy to nadrobię.
Wczoraj byłam u kumpeli. Dostałam całą siatkę ciuszków dla Maluszka. A potem odwiedziła mnie przyjaciółka przywiozła mi zabawkę do łóżeczka z pozytywką dla Maluszka i Malutką Matkę
Boską by się opiekowała naszym Skarbem. Dziś przyjedzie do mnie kurier z kolejną paczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aallicee-mnie rano ruszyla biegunka -moze to jakis wirus no nie wiem ale od tego biegania jak sie polozylam to az usnelam zjadlam buleczke z budyniem i jakos mam rewolucje kiszkowe.W dodatku musze o 12 ppdjechac i odebrac ze szkoly siostrzenice bo siostra pojechala zalatwiac papierkowe sprawy firmy a ja wczoraj nie wiedzialam ze bede miala takie rewolucje-moze dam rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i u nas kiepskie wieści własnie dotarły. Chrzestny męża zmarł. Wiec jakiś feralny dzien dzisiaj widocznie. Najpierw u Edyty teraz u mnie.
Zaraz pojade do fryzjera sie umówić, skoro rodzina ma sie zjezdzac to trzeba sie ogarnąć.

to jest wątek z 2007 roku na innym forum. Ale mysle ze az tak wiele sie nie zmieniło w temacie rodzenia 🙂 http://www.rodzinko.pl/porod/2410-szko-rodzenia-online.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajnie Megan ze masz od kogo dostać rzeczy dla malucha 🙂 Ja to boleje ze nie mam od kogo. Kolezanki maja albo dzieci odchowane albo nie maja wcale. W rodzinie tez posucha w temacie 🙂 albo chłopaki wiec i ciuszków wiele nie maja do oddania 🙂 Wiec musze kupować wszystko od zera. Ale przy nastepnym juz pocieszam sie ze bedzie mniej wydatków 🙂
Ja dzis spałam w dzieciecym pokoiku bo mąż tak chrapał ze nie mogłam znieść. I o 2 w nocy sie przeniosłam. Przyzwyczajam sie bo pewnie tam bedziemy z małą razem pomieszkiwać jak sie urodzi 🙂 Mąż za bardzo warczy w nocy wiec ani ja ani ona byśmy nocy pewnie nie przespały spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie moja mama wpadla i mowi, ze 2 tyg przed porodem to ja juz musze miec wszystko, zeby miec w czym przywiezc malucha, a ja rozka nie mam 😁 jakie macie rozki-usztywniane z kokosem, z pianka czy miekkie? Na poczatku to chyba w tym dzidz spi, czy nie? Tak gdzies wyczytalam, ze na poczatku nie uzywa sie w ogole poscieli, bo sie dzidz moze przydusic, mam kilka spiworkow, wiec poscieli nie kupilam, myslicie, ze powinnam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karla pol roku spała w rozku. ja polecam usztywniany 🙂 super sie trzyma i dziecko stabilniejsze. u nas sie tak wysłuzył ze teraz mamy nowy. też z usztywnieniem. co do poscieli to nam polozna bardzo podkreślała zeby nie uzywac, bo na poduszce dziecko nei moze spac tylko na plasko, a przykrywac tez nie bo moze rozek do buzi wejsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam posciel, ale taką 'sprytną', tzn kołderke przypina sie zamkiem do ochraniacza z łózeczka, tak ze dzieko sie nie rozkopie no a rogów nie ma, bo są przypięte zamkeim do boków. ale uzywałam tego jak kari była starsza. nie wiem gdzie to włozyłam w ogole...i tam z 2 ochraniaczy na szczebelki nie mam ani jednego....muszę pokopać w kartonach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O poscieli to prawda. Nie przykrywa sie dziecka na poczatku zeby sie udusiło jak np łapka sobie naciagnie kołdre. Ale to chyba pierwsze miesiace jest to ryzyko. Ja kupiłam pościel bo łóżeczko jakos łyso wygląda bez niczego 🙂 Rozek mam tez usztywniany - kokosem bo był w komplecie z pościelą. Ale z tego co juz wybadałam mate kokosową mozna z niego wyciagnąć np do prania. Też mysle ze dla takiego calkiem malutkiego dzieciaczka lepiej usztywniany bo stabilniej. I tatusiom łatwiej i bezpieczniej trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak tam mamuśki z biegunkami???? zyjecie????

ja byłam w pracy odebrac RMUA, wypisałam jakies zaległe dokumenty i zwiałam. moj szef antyrodzinny więc po c znów sie narażać na jego głupie komentarze.

idę po kari do przedszkola a potem na chwilkę do mojej mamy podjedziemy bo na L4 siedzi (ale juz nei zaraża). na 18tą mamy modlitwy za babcię, ale nie wiem czy dzis G nei pojedzie sam, bo nei wiem czy ktoś bedzie mógł z Małą zostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry Wszystkim
Wlasnie wrocilam z wizyty u poloznej. Maly rosnie jak na drozdzach i zapowiada sie na duzego chlopaka niestety jak duzy bedzie to sie okaze dopiero po urodzeniu bo ja usg juz nie bede miec robionego. Mocz mam czysciutki. syncio pozycji nie zmienil (a probowal tylko ze utknal w ppoprzek 😁) jest nisko ale na ten swiat jeszcze sie nie pcha tak wiec jeszcze troche pomeczy mamusie od srodka 🙂.
Edithd i Gosiaczek przykro mi ogromnie z powodu straty bliskich osob 😞
Aallicee i Anula kurujcie sie i oby szybciutko wam przeszlo bo wiem jak nieprzyjemne sa takie rewolucje zoladkowe.
Moj ma dzisiaj dzien wolny wiec oboje odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!
ja po wczorajszej wizycie wiem tylko tyle:
wzial ten wymaz,sprawdzil czy nogi mi puchna stwierdzil ze troche,potem zrobil pare fotek synka i kazal sie zjawic za jakies 2 tygodnie mniejmy nadzieje ze po tych 2 tygodniach zdarze sie juz rozpakowac bo patrzec na niego nie moge 🙂
wczoraj spoznil sie godzine i nie raczyl przeprosic!
przybralo mi sie 0.5 kg na te dwa tygodnie czyli okolo 18 kg na plusie miejmy nadzieje ze juz nie bede wiecej tyc(przybierac) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaczek83 napisał(a):
Super dziewczyny ze u maluchów dobrze 🙂 Niech sobie rosna jeszcze dzieciaczki 🙂 Angela to nie duzo 0,5 kg 🙂 teraz juz wiele nam nie przybedzie na wadze 🙂 wiec to jest pocieszające.

tak te pol kilo mi wystarczy bo juz dosc tych kg mam na plusie 🙂
a nogi juz nie daja rady po calym dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela-super eiesci i ladnie widac buziulke i pol kg to niewiele wiec glowa do gory malo nam zostalo.Dziewczyny-przykro mi z powodu straty bliskich.A co do rewolucji zoladkowych-zjadlam miseczke zupki i boje sie zjesc cos jeszcze chyba musze sie przyglodzic zeby przeszlo-jak nie urok to pierdaczka jak mialam problem przez lykanie zrlaza z zatwardzeniem to teraz wyczysci mnie na zapas.Ja mam dwa rozki jeden taki z kompleyu poscieli drugi taki cieplejszy 2w1 ktory sluzy jako rozek i kocyk.Wiem ze posciel jest malo uzyteczna na poczatku ale juz jak kupowac wszystko to za jednym zsmachem no i w pustym lozeczku yo mialabym wrazenie se jak za kratami-mam jeszcze spiworek do spania no i chyba to juz zaduzo bo nie wiem w czym mala bedzie spac bo w sypialni gdzie na poczatku bedziemy urzedowac mamy okropnie cieplo a okna otworzyc nie ma opcji bo wywieje mala i dopiero bedzie no i chyba mala bedzie tylko w kaftaniku i pampersie spala bo mi die ugotuje szybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...