Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
słodkie buziolki w nowych awatarkach 🙂))
Anka, u mnie te okna brudasy a jutro mają wpasc kumpele z dzieciaczkaimi tydzien i 2tyg młodszymi od Maciejka, ale mam to gdzieś (na razie)

my dzis super dzien, długi spacer, kawka i ciacho w rest, spacer po Kari, obiad w domu, pozmywałam podłogi i meble z kurzu, teraz Kari ogląda SEKRET MAGICZNYCH SKRZYDEŁ (ostatnio kazdego dnia zaliczamy Dzwoneczka) a Macio medytuje w leżaczku ciumkając rączki
ja starlam jabłka i jak zasną to zrobię jabłuszka pod kruszonką na jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
thalia napisał(a):
🤪 Tymek 4 razy przewrocil sie z brzucha na plecy, najpierw to byl przypadek, bo mu po prostu glowa przewazyla i poszlo gladko, ale potem juz calkowicie sam to zrobil, jeszcze nie poradnie to wygladalo, ale ladnie nozke przekladal 🙂


super!!!!!!!!!!!!! gratulacje!!! u nas na razie kołyska, za ciezka głowa i du,,i brak chęci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla Tymka 🙂 spryciarz z niego 🙂

U nas noc tez byla taka sobie wczorajsza. Olka budziła sie czesto. Wiecie co ja mysle ze to przez pełnie ksiezyca 🙂 heheh ja tez słabo spie w tym czasie.
Dzis pieknie mi córcia spała w dzien. Pierwsze przedpołudniowe spanie prawie 1,5 godziny i później po 13 juz była spiaca wiec połozyłam sie znia i pospałysmy 3 godzinki. do 16.30.
Troche ja przetrzymałam do 19 choc juz ze zmeczenia marudziła, ale do kapieli doczekała i pieknie zasneła w łózeczku- wyjatkowo nie w wózku. A tak gadała z karuzelą ze az czkawki dostała. I jeszcze na spiaco ją meczyło.
Troche za wczesnie mi ostatnio zasypia... i przez to w nocy sie budzi. Jak zasypiała po 21 -22 to spała do rana a tak mam pobudke czasem o 2 w nocy czasem o 4. A później to juz tez na czuwaniu spi i sie przebudza. Ja to sie smieje ze pozadne dziecko - po dobranocce juz lula ale jednak to troche wczesnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawa dla Tymusia !!! MOja Sofcia tez się już dawno tak przewracała, ale to przez ta asymetrię ! Teraz już jesteśmy znormalizowane 🙂 i jest wielka poprawa, na brzuszku piękne leżenie i przewracanie się na plecki :P jak leży na brzuchu to tez już bawi się z rączkami jak widzi jakies zabaweczki przed sobą 🙂
Gosia ja też nie mogę spać przez tą pełnię 😁!!!! To chyba prawda hehe jakies wampirzyce jesteśmy .. 😁
Edytka fajnie, że masz blisko kumpele z podobnymi wiekowo dzieciakami ! 🙂 Ale z Ciebie to petarda istna ! Jescze na wieczór będziesz piec ciasto 😁

a u mnie jest TEŚCIU ! Przyleciał w odwiedziny na TYDZIEŃ ! Szkoda, że nawet nie raczył Nas poinformować, widziałam że i mój L dostał zawału serca jak drzwi otwierał !!!!!!!!!!! Mieszkałam przez prawie 3 lata we Włoszech, ale takiej gościnności to ja nie znam ! A ja mam jutro rehabilitaacje, neidziela imieniny taty, pon kontrola u lekarza neurologa, wtorek szczepienie i jak niby mam mieć czas na obiadki o 12:30 i ponownie 20:30 oraz dotrzymywanie towarzystwa all day ! Suck ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
baiser88 napisał(a):
Brawa dla Tymusia !!! MOja Sofcia tez się już dawno tak przewracała, ale to przez ta asymetrię ! Teraz już jesteśmy znormalizowane 🙂 i jest wielka poprawa, na brzuszku piękne leżenie i przewracanie się na plecki :P jak leży na brzuchu to tez już bawi się z rączkami jak widzi jakies zabaweczki przed sobą 🙂
Gosia ja też nie mogę spać przez tą pełnię 😁!!!! To chyba prawda hehe jakies wampirzyce jesteśmy .. 😁

a u mnie jest TEŚCIU ! Przyleciał w odwiedziny na TYDZIEŃ ! Szkoda, że nawet nie raczył Nas poinformować, widziałam że i mój L dostał zawału serca jak drzwi otwierał !!!!!!!!!!! Mieszkałam przez prawie 3 lata we Włoszech, ale takiej gościnności to ja nie znam ! A ja mam jutro rehabilitaacje, neidziela imieniny taty, pon kontrola u lekarza neurologa, wtorek szczepienie i jak niby mam mieć czas na obiadki o 12:30 i ponownie 20:30 oraz dotrzymywanie towarzystwa all day ! Suck ....


kamila, zyj normalnie, to w końcu nie jest wizyta na 1dzien zebys mogła oddać się zabawianiu gościa ..zabieraj go ze sobą 🙂 popiluje Ci auta... 🙂 a jędza go pusciła w ogóle????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Edytka mój teściu jest wykładowcą na Uniwersytecie w Mediolanie i tak na dystans jest super, ale przebywać z Nim dłuzej niż 3 dni to już masakra 😁 nie żeby się wcinał, wręcz przeciwnie, we wszystkim chce pomagać, jest jak mój CIEŃ ;D i po pewnym czasie ja mam już dość, miliona pytań, gadania ( włosi mówią bardzo głośno, więc jak mam dwóch krzykaczy w domu to musze nosić stopery w uszach bo wysiadam 😁)! I niestety nauczony, ze kobieta w domu musi robić wszystko... Dobrze, ze mój L jest zupełni inny !
Za przyszywaną teściówke mnie przepraszał hehe i na okres świąt wielkanocnych wysyła ją do niemiec do jej Syna 😁 ale juz dzwonial milion razy do Niego, więc trzyma rękę na pulsie ! Wie że raczej nie darzę ją miłością więc i sama nie chce się tutaj pchać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WITAM WITAM
CO TO A CISZA??? JUZ WEEKEND??? u nas nic nowego, K w przedszkolu, my z M juz zaliczylismy poranny spacerek (odprowadziliśmy K do przedszkola a potem zakupy). ja teraz polatam ze szmatą bo się gosci spodziwam kuchnia lekki bajzelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to fajnie baiser odwiedziny tescia bezcenne 🤢 mnie tez czasami niezapowiedzianie tesciowie odwiedzaja ale ja wiem ze za max dwie godziny zwina sie do domu a nie za tydzien! szok!
no ale jakos dasz rade...potraktuj to jako dodatkowa pomoc 😉 a co do glosnego mowienia cos o tym wiem...jak moj m gada np przez telefon to wychodzac z domu go slychac... ci poludniowcy..mam nadzieje ze Ada nie bedzie takim krzykaczem...
od wczoraj manifestuje swoj charakterek...juz nie mowiac o marudzeniu przed zasnieciem..potrafi mruczec ze smoczkiem 15minut zanim usnie...smiesznie to wyglada, ale co zrobic..tylko slysze ze ma moj charakterek bo tatus to byl zlotym dzieckiem..tylko spal i jadl...wrrrrrrrr
poszlabym na jakies zajecia zeby sie wyzyc..najlepiej boksu chyba 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas to samo 🙂 Wstawanie w nocy co 1,5 godziny bo mala zaczynała marudzic. I tak calą noc.niby nie płakała ale jeczała - nawet dałam jej za pierwszym razem smoczka to przysneła. Ale za drugim razem juz pluła smoczkiem wiec musiałam ja wziac do siebie do wyrka i dopiero wtedy usneła. Juz dawno tak kiepskich nocy nie miałysmy. Ale mam nadzieje ze to chwilowe. Bo poza tym jest jak aniołek grzeczna. cały dzien jest ok.Teraz spi w wózku a ja ogarniam siebie i dom 🙂 a w miedzy czasie zajrzałam tutaj.
Rybka sie rozmraza... zaraz biore sie za obiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser no to Wam tesciu niespodzianke zrbil, widocznie czuje sie u Was jak w domu, ze nie czuje potrzeby zeby sie zapowiadac 😉
U nas nocka w miare, jedzenie o 2 i 5, a od 5 do 8 pobudka co godzine 😮
Musze Tymkowi kupic jakas kurteczke, bo juz mnie wnerwiaja te kombinezony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baiser heheh fajnego masz tescia 🙂 moze chce Ci i w łazience w czyms pomóc 🙂 np sprawdzic czy spusciłas wode 😁
Magda ja tez mam dosc kombinezonów i na wiosne mam juz kurtałke dla Oli na 3-6 mies. I dzis ja przymierzyłam i okazuje sie ze jest dobra wiec pewnie tez przejdziemy na kurtke bo przynajmniej sie tak nie wydziera jak sie zakłada. A swoja droga jak ubierac dzieciaczka wiosna na spacer? zeby nie zmarzło ale i nie zgrzało? Bo Olce to za goraco juz w kombinezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie tez zastanawialam sie jak ubierac takiego malucha na wiosne kurtka ciepla bluza pod spodem a nogi?Rajstopki spodnie wystarcza?Edyta-ratunku-ty jedyna mama z doswiadczeniem.Co do karmienia-ja nie umiem karmic na lezaco jakos mi nie wygodnie i przewaznie karmie na aiedzaco albo stojaco-chodze z podpieta pijaweczka i wtedy w blyskawiczny sposob zasypia ale w nocy tylko na siedzaco a co robi podczas karmienia hhhi szczypie mnie po cycusiach gdzies tam na boku albo po plecacach albo drapie sie za glowe albo zaslania sie reka-opcji jest ful 🙂 ostatnio nawet zamyslila sie podczas cycusiowania ja so niej zagadalam a Lenka podniosla oczy do gory spojrzala na mnie i w smiech i ze wstydem wrocila do cycusia a takie to zabawne bylo normalnie nie do opisania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HAHA, MYSLAŁAM ZE JA JEDYNA SPACERUJĄCA CYC-MAMA... MACIEK UWIELBIA JAK CHODZĘ Z NIM, ZAWSZE TAK ZACZYNAMY KARMIENIE, CHYBA ZE JEST POTWORNIE GŁODNY TO CHWYTA NA SIEDZĄCO. A WIECZ DO SNU I W NOCY NA LEŻACO.

KURCZE, SAMA SIĘ OST ZASTANAWIAŁM JAK MAŁEGO UBIERAC. U NAS JUZ W TEN CZWARTEK MA BYC 15'C... KARI JUZ MIAŁA W MARCU 9 MIESIĘCY, TO BYŁA INNA HISTORIA. TERAZ NA PEWNO WYCIĄGNE Z WÓZKA ŚPIWOREK, NO I CHYBA W KOBINEZONIE ALE POD KOMBINEZONEM TYLKO JAKIEGOS PAJACA, ALBO BEZ KOMBONEZONA A W KURTECZCE I SPODNIACH (POD NIE RAJTKI), TAK CHYBA NAWET LEPIEJ NIZ W KOMBINEZONIE...KURKA, 15'C TO JUZ PRAWIE BEZ KURTKI MOZNA CHODZIC (TZN MY...). ALE FAJOWO

DOBRA, DZIECIAKI SPIA, JA JADĘ NA BASEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, mnie dziś forum cos nie działało, a potem sie szykowałam na kurs. Jakoś poszło, ale dziś było krótko od 15;30 a o 20 już byłam w domu. Akurat trafiłam na ubieranie p kąpielowe, więc potem szybko cyc i Hela już śpi. po bioderkach ok, mamy jeszcze kontrolę za 3 miechy.
Magda gratulacje dla Tymka, taki sukces pewnie opił dodatkową porcją mleczka:P ja codziennie czekam, aż moja mała się kopyrtnie i nic, leniuch jeden.
Kamila ciekawie masz z teściem nie ma co.
Zmykam cieszyć się wieczorkiem z lubym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzi cieszymy sie ze z bioderkami Heli wszystko dobrze 🙂

Ja od urodzenia małej jakos upodobałam sobie karmienie na lezaco. Ale to chyba bardziej z mojej wygody bo mozna przy tym sobie chwile odsapnąć przymknąć oko 🙂 Poza tym ja mam mega biust wiec tak i Oli chyba wygodniej bo jej nie przygniatam 😁
Pozatym w nocy to dla nas komfort bo nie wybudzam sie tak ze snu i jak z nia leze to obie zasypiamy moment 🙂 czasem karmie na siedzaco jak nie mam innej opcji tz poza domem 🙂 A kilka razy tylko zdarzyło sie ze chodzilam w trakcie 🙂 jak musiałam isc po telefon czy np zupe wyłączyc hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...