Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gofer mozna w aptece. Ale jesli masz gdzies w poblizu Superpharme to tam jest o wiele tanszy (przynajmniej ten biovax, jaki ja mam ). Teraz jest promocja, ze maska do wlosow z czepkiem kosztuje 11 zl, a szampon lub odzywka 2fazowa bez splukiwania 13 zl. Dla porownania, ja w aptece za maske dalam 25 zl a za odzywke 2fazowa 24 zl 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nacudja ja tak czy inaczej zostawiam na weekend Ule Lukaszowi na 2-3 godz. w razie jakby marudzila, to ma okazje sie wykazac jako tatus, albo ma jej dac jabluszko na przeczekanie 🙂 u Ciebie jest jednak troche inna sytuacja, bo mąż ma chory kregoslup, to zrozumiale ze niektorych czynnosci nie moze robic. U mnie dzis znow Ula ma dobry humor, wiekszosc dnia sama sie soba zajmowala, jak nie na macie, to w kojcu, teraz lezy obok mnie na kanapie i sobie gada do lwa i krolika 🙂 a ja posprzatalam w szafach, odkurzylam, wytarlam kurze, zjadlam obiad i teraz pije sobie inke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my jutro mamy zrobić kontrolną morfologię, żeby potwierdzić lub wykluczyć tę neutropenię. Mąż poszedł dziś po skierowanie do naszego pediatry i nie dość, że w naszej przychodni nie da się zrobić badań takim małym dzieciom, to jeszcze się dowiedzieliśmy, że to przez nas dziecko trafiło do szpitala 😮 Bo po pierwsze nie chcemy dziecka szczepić, a po drugie nie podaliśmy dziecku antybiotyku 😮 Ona wie, że żadna babcia nie przychodziła robić zastrzyków, że sobie to wymyśliliśmy i że ona nam już nie ufa 😮 Ciekawe skąd ma takie dokładne informacje?! Żałuję, że to nie ja byłam w tej przychodni, bo by chyba w końcu coś usłyszeli. No co wizyta to gorzej 😞 Czas szukać innej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem przekonana, że szczepienia nie miały na to żadnego wpływu. Bardziej mnie wkurza fakt, że sobie coś takiego wymyśla, bo nawet nikt takich plotek nie mógł rozsiewać, bo nie mamy znajomych na tym osiedlu, a moja mam mieszka i pracuje w innej dzielnicy. No ciśnienie mi skoczyło. A na badania pojedziemy do przychodni wymyślonej babci i to ona mu krew pobierze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak w ogóle nawet gdybyśmy nie podali antybiotyku, to i tak by to nic nie zmieniło. Antybiotyki leczą bakterie, a Igorek miał wirusa. Moja mama też się zdenerwowała i na następną wizytę da mi swój dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu pielęgniarki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja, są ludzie i kaloryfery.Ta lekarka widać należy do tego drugiego gatunku...
Wiesz, na mnie też dziwnie patrzą jak słyszą, że nie chodzimy na szczepienia wg kalendarza szczepień. I lekarze i znajomi, i nasza rodzina...
A ja tam wierzę temu artykułowi... http://dziecisawazne.pl/wp-content/uploads/2010/01/Szczepienia.-List-prof.-Majewskiej..pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zastanawiam się czy nie zmienić przychodni. Docinki o szczepieniach jeszcze zniosę, ale oskarżanie mnie o umyślne skierowanie dziecka do szpitala, to już przegięcie.
Znam ten artykuł i wywiad z panią profesor. Między innymi to zaskutkowało taką decyzją. Chociaż jak tylko będzie można idziemy się zaszczepić przeciwko żółtaczce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja ja bym na Waszym miejscu zmieniła przychodnię, bo pracujące ze sobą osoby zawsze plotkują i zapewne każdy pracownik tej przychodni już wie, że nie szczepiliście, że antybiotyku nie podaliście, że w szpitalu byliście itp. i będą Was uważali za "dziwnych" rodziców. Tak mi się przynajmniej wydaje 😞 Ja bym poszukała innej przychodzi z dobrymi opiniami, nawet jeśli będzie troszkę dalej od Waszego miejsca zamieszkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hmm a wszedzie trabia ze karmienie piersia chroni dziecko przed wszystkimi nieszczesciami swiata a przeciez Ty karmisz Iagorka cycem i co? nie wiem czemu wszedzie jest taki terror laktacyjny, u nas w przychodni pierwsze pytanie zawsze czym dziecko jest karmione, ostatnio Pani sie nie zapytala tylko ja zwazyla i mowi- no troszke za duzy przyrost, ale jak powiedzialam ze przeciez karmie cycem to raptem sie okazalo ze wazy w sam raz 😠 ciekawe, nie wiedzialam ze sa osobne siatki centylowe dla cycowych i niecycowych dzieci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki, przechwaliłam Asie, dzis jest nieznośna... Nie chce jeść, ociąga cyca z 5 min i koniec, ciągle placze i marudzi, teraz wrócił mój mąż i się nią zajął, bo jeszcze takiej córki to ja nie miałam... Jest śpiąca a nie chce zasnąć... Niech wróci moja Asia!!!
Nacudja a przychodnie zmień bez zastanowienia, nie sluchaj głupiego gadania.
Odnośnie mężów to ja nie mogę narzekać, mój lubi się zajmowac córką, ale z przerwami na karmienie 🙂 teraz w końcu ją uciszył i narazie leży spokojnie ehhh.... współczuję Wam dziewczyny jeżeli macie tak na co dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja napisał(a):
Ale ja podałam ten antybiotyk. Moja mama specjalnie przyjeżdżała, żeby zastrzyk zrobić. Na co się nawet dziwili w szpitalu, że lekarz zlecił zastrzyki domięśniowe z tego leku. Ale masz rację Ania. Rozejrzę się za inną przychodnią.


My wiemy, że podałaś ale oni mają swoje zdanie.... I sądzę, że mogą mieć o Was też już wyrobione 😞 A może tam gdzie Twoja mama pracuje przenieś Igorka 🙂 Byłoby najlepiej jeśli nie jest bardzo daleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
zaraz mnie trafi 😠 uspilam wlasnie mala a sasiad za sciana zaczal wiercenie 😠 😠 😠 😠


no tak, uroki posiadania sąsiadów za ścianą 😉 Przypomniało mi się jak to było jak w bloku mieszkałam.... a miałam nad sobą sąsiada dosyć mocno lubiącego %%%%%% 🤢 🤢 🤢 Matko co ja co weekend z nim przezywałam. Nie było mowy o spaniu jak imprezował :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Smok to wybawienie 🙂 🙂 🙂 Kiedyś byłam przeciwniczką smoków ale teraz je uwielbiam 🙂 Choć ciągle mnie fascynuje co takie dziecko widzi fajnego w kawałku plastiku 😉

Byłam u fryzjerki i usłyszałam, że włosy to dopiero na prawdę zaczynają wypadać jak przestaje się karmić piersią 😲 Mam nadzieję, że to nieprawda!!!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer a mi fryzjerka powiedziała, że od mniej więcej 2-go m-ca po porodzie aż do 5-go wypadają 😞 Ciekawe, która wersja jest bliższa prawdy 😉

Zuzka zasnęła po kąpieli po 19 i teraz na spaniu dałam Jej 130ml mleczka. Ciekawe o której się przebudzi.
Dziewczyny muszę zrobić ze 2-3 dni przerwy z jabłuszkiem bo Zuzka wczoraj i dzisiaj pł godziny po jałbku zaczęła płakać i się prężyć. Pierwsze 2 dni zjadła mniej a wczoraj i dziś po 3 łyżki. I nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy to po jabłuszku a więc zrobię przerwę i zobaczymy. A Ona tak je lubi i jak widzi że idę ze słoiczkiem to aż się trzęsie i cieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No przeciez wczxoraj pisalam Wam ze najbardziej wlosy wypadaja po zakonczeniu karmienia- zachodza gwaltowne zmiany hormonalne, potwierdzaja to moje siostry i wszystkie znajome z dziecmi.
Karolka - przepraszam, ale mozesz jeszcze raz podac linka na ciasto marchewkowe? znowu sobie nie zapisalam a mi sie historia nie zapisuje.

U nas super noc- Olga spala od 22 do po 4, pierwszy raz w swoim łózeczku 🤪 niesamowity komfort, pierwszy raz plecy mnie nie bola, bo przy niej ciezko wygodnie sie ulozyc. No ale oczywiscie od 4 buszuje i ani mysli spac 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Ania Ula tak sie po kaszce prezyla, odstawilam i juz sie nie prezy...dzis chce podac troszke marchewki zmieszanej z jabluszkiem...
A u nas noc super - Ula zasypia od razu po kapieli w lozeczku pozniej kolo 23 biore ja na spiocha do cyca i pozniej tylko pobudka o 3-4 i 8 🙂 takie spanie to ja rozumiem 😁
Danusia ciasto jest pod ciastomarchewkowe.pl

mi sie teraz wlosy sypia, co to bedzie pozniej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...