Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Deira ale te foteliki monuje sie tylem do kierunku jazdy oczywiscie, a jak jest dziecko wieksze to montuje sie przodem 😉 sa specjalnie tak zaprojektowane zeby byly odpowiednie, maja atesty i test zderzeniowy.
jesli chodzi o smoczki aventa to dla mnie sa niemal identyczne jak tt, ale to silikon wiec miekki napewno nie jest.Chyba kauczuk jest bardziej miekki, ale nie wiem bo nidgy nie mialam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwcia napisał(a):
nie wiem co by tu wymyslec zeby Julii chciala pic z butelki ;/ bo 20 ml koperku na dzien to troche malo..


Iwcia a może spróbuj zmienić skoczek na taki z większym przepływem, bo może w tym akurat jest problem. Może za wolno leci i się denerwuje. Smoczki nie są drogie to po co całą butelkę nową kupować tylko zmień smoczek np. na 2 jeśli Młoda pije z jedynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ania1301 napisał(a):

Iwcia a może spróbuj zmienić skoczek na taki z większym przepływem, bo może w tym akurat jest problem. Może za wolno leci i się denerwuje. Smoczki nie są drogie to po co całą butelkę nową kupować tylko zmień smoczek np. na 2 jeśli Młoda pije z jedynki 😉

moze spobuje jeszcze tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
mi ta konsekwencja nie pomogla i skapitulowalam... Iwcia, a moze po prostu Julka jest taka niebutelkowa jak i Ula 😉

a jak jest niebutelkowa to co ja moge zrobic? bo jak z lyzeczki daje piciu to pije chetnie, ale tak po kropelce to my caly dzien mozemy pic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, jeju ale tu ostatnio dużo się dzieje hehe, ja zaglądam popołudniami i nie ogarniam 🙂 tyle stron
Iwcia ja Asi dawałam z LOVI i nie chciała pić, a z TT duje jak oszalała 🙂 myślę że ta jest na prawdę super 🙂 Aventa mam bo dostałam w prezencie ale nie dawałam jeszcze Asi więc nie wiem jak z niej się pije 🙂 Moim zdaniem ten TT jest godny polecenia 🙂
Aniu, pewnie że lepiej używany wózek, ja jak znajdę jakiś w dobrym stanie to pewnie też kupię używany 🙂 ten co teraz mam to też od babki kupiłam w idealnym stanie 🙂 już ja go teraz bardziej zajechałam niz ona 🙂
Fotelik ja też mam taki do 13 kg który mocuje sie tyłem do kierunku jazdy i przy nim zostanę bo Asi w nim bardzo wygodnie 🙂
Karolka śliczny Avatarek Ulci 🙂 buziak ode mnie i Asieński 😘 😘 😘 lecą te miesiące jak szalone 😞 niedługo czas do pracy, Ty idziesz prawie tak jak ja, bo ja idę 22.04.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to moja córka mnie wyzwała 😜 😁 Położyłam ją na przewijaku, ona w ryk, bo jej się to nie spodobało, w końcu wykrzyczała do mnie coś co brzmiało jak "ty dydlu" 🤪 Wydaje mi się, że chciała mnie tym obrazić 😁 😁 😁

Idę się ogarnąć przed snem i potem może coś znajdę w tv 🙂 Piątkowy wieczór z lampką wina. Bez M 🙂 Jak każdy ostatni piątek miesiąca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira no to Ci córcia tym hasłem pojechała po rajtach 😜 😜 😜 Cokolwiek to znaczyło to musiałaś Ją solidnie wkurzyć haha 😉
Zuzia od paru dni powtarza cały czas "ojko ojko". Nie wiem co to znaczy ale powtarza regularnie... 😆 Szkoda, że nie jest cudownym dzieckiem i mama w wieku 4,5 m-ca nie potrafi powiedzieć 😜 😉 haha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane, dzięki za wsparcie. Ania, dzięki za mejla 🙂 Spróbuję 🙂

A propos komunikowania przez dzieci różnych rzeczy - moja koleżanka opowiadała, że nauczyła swoją córeczkę migać jak miała 7-8 miesięcy 🙂 Sporo info na ten temat na www.migowy.pl albo migusie.pl Też na youtubeie są filmiki różne pokazujące jak dzieci migają - wygląda na prawdę fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Ja miałam przez chwilę nawet chęć pouczyć migusiów moją córcię, ale chyba nie będę miała do tego cierpliwości 🙂 Ale faktycznie wygląda to uroczo, gdy mama mówi "książka" a dziecko rozkłąda rączki jakby czytało książkę 🙂

A mój M wczoraj sprzedał samochód. Trochę mi żal, bo lubiłam ten wóz, choć palił jak smok i ciągle wymagał napraw. Dobrze, że szybko znalazł się inny fan Jeep'ów i nie musieliśmy dawać ogłoszeń do gazet i czekać nie wiadomo ile na kupca. Trzeba było w końcu pomyśleć o czymś bardziej ekonomicznym. W nadchodzącym tygodniu jedziemy kupić samochód dla M. A narazie jeździ moim, co jest mi na rękę, bo mi leje do niego paliwo, hehe 😁

Ania, wysyłam Ci priva 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...