Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja to lubię pieczarki w cieście piwnym 🙂 Albo taki sosik śmietanowy z samych pieczarek do makaronu 🙂 Pycha 🙂
Karolka koniecznie poprosimy o zdjęcie nowej fryzury 🙂
My też już kupiliśmy wózek spacerowy. Czeka w piwnicy na wiosnę i na podrośniętego Młodego 😉 Ja to się śmieję, że Igorek ma mały terenowy czołg 😁 Ale to ze względu na psa, bo często jesteśmy w lesie, na polach czy łąkach i trudno by się pchało lekką parasolkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale super ten wózeczek Quinny, Aniu 🙂 Chociaż ja osobiście preferuję 4-kołowce 🙂
Nacudja, a jak robisz te pieczarki w cieście piwnym? I co to za czołg macie? 😁

Ja się ewakuuję 🙂 Dopijam lampkę wina i ide się wtulić w poduszkę, bo już padam na twarz. Mała śpi od 20, po tym jak wciągnęła 170 ml kaszki ryżowej, więc liczę na to, że prześpi większą część nocy.

A jutro jesteśmy na 9 u księdza. Trzymajcie kciuki, bo mam lekkiego stresa 😉 Sama nie wiem czemu... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez preferuje bardziej 4-kołowe, ale quinny to porzadna firma i pewnie sie super sprawdzi 🙂
Deira trzymam kciuki, zeby wszystko poszlo po Waszej mysli u ksiedza, doskonale wiem jacy potrafia byc upierdliwi, oby Wasz taki nie byl 😉

A my z rańca jedziemy wybierac krzeselko do karmienia, Ulka bedzie nam pomagala wybrac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny to była mega okazja z tym wózkiem 😉
Ja też kiedyś byłam tylko za tradycyjnymi na 4 kółkach ale od pewnego czasu mi się zaczęły podobać trójkołowce 🙂
Trzymajcie się dziewczyny do jutra! Spokojnej nocki życzę 😘
Deira daj znać co tam u księdza jak wrócicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira dokładny przepis wygląda tak: 🙂
· 20 dag małych pieczarek
· 2 jajka
· 6 płaskich łyżeczek mąki
· piwo
· sól
Pieczarki umyć, osuszyć. Z mąki, szczypty soli, jajek oraz piwa przygotować ciasto o konsystencji gęstej śmietany. Zanurzać w nim pieczarki i smażyć na małym ogniu w rozgrzanym oleju, aż lekko zbrązowieją. Ja często robię we frytkownicy.

Emmaljunga Cerox 2.0 to nasz czołg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
dziś obudziło mnie piękne słoneczko 😁 Ale jak zobaczyłam ten śnieg za oknem to podziękowałam 😞 Gdzie ta nasza wiosna!!!
Dzisiaj o 1 w nocy słyszałam, że z pokoju Zuzki dobiega słodkie gadanie... 🤪 Aż załamałam ręce w pierwszej chwili. Weszłam cicho do pokoju zapaliłam lampkę nocną a tam 2 uśmiechnięte "pięciozłotówki" spoglądały na mnie 🤪 🤪 🤪 Dałam Jej smoka, i poszłam do toalety. Jak wróciłam to już spałą ufffff... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja to dobry zakup zrobilismy 😁

a tu jeszcze Ulka zajadajaca kaszke z butli z lyzeczką 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/marzec20136.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2858/marzec20136.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się 🙂
Na początek pochwalę moją Laleczkę - dziś przez prawie pół godziny turlała się w jedną i drugą stronę na macie 😁 😁 😁 Raz na brzuszek, raz na plecki i cały czas się chichrała 😁 Nie wiem, co jej się stało, ale do dzisiaj, to leżała na brzuchu 30 sekund a potem ryk, wrzask, żeby ją wziąć z tej pozycji. A dzisiaj szok 🤪 Jak tylko ją na macie położyłam to od razu zaczęła się zabawkami zajmować. Śmiałam się do M, że to ksiądz, z którym rano sobie "pagadała" miał na nią taki dobroczynny wpływ 😜

W nocy też super, bo spała od 20 do 5 rano z jedną małą pobudką na podanie smoczka.

A u księdza - sukces połowiczny, że tak ujmę. Ksiądz super. Wesoły, przesympatyczny. Żadnego problemu nie robił, aby pomimo ustalonego przez kościół grafiku zorganizować nam chrzest poza grafikiem. I tylko w gronie naszych gości, oczywiście połączony ze ślubem. Na normalne nauki przedmałżeńskie nie musimy chodzić, jedynie 4 kwietnia mamy się stawić i pogadać z prowadzącą nauki pół godzinki, a po tym spotkaniu spiszemy z księdzem protokół, że wszystkim formalnościom stało się zadość. Tak to wszystko jakoś się potoczyło, że już mamy termin. Dość odległy, ale nam w sumie z różnych przyczyn najbardziej pasował - 22 czerwca. Niestety problemem są wciąż rodzice chrzestni 😞 Tu tego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć 😞 Ale mamy kilka w tej chwili opcji, więc może do 22 czerwca uda się coś załatwić jeśli chodzi o chrzestnych.

A my ostatecznie wybraliśmy takie krzesełko http://allegro.pl/profesjonalne-krzeselka-material-tapicerka-podnoze-i3090030940.html. Wybraliśmy tapicerkę materiałową, bo można ją prać i przede wszystkim nie popęka jak te z PCV. Kolorek pod kolor ścian w pokoju Małej tzn zielony 🙂

Nacudja, dziś robię Twoje pieczarki w cieście piwnym 🙂 A te wózki Emmaljunga są świetne! Ten Wasz to faktycznie czołg, bo z tego co widziałam, to on chyba ponad 15 kilo waży 🤪 Też żeśmy się nad takim zastanawiali, ale są dość drogie. Ostatecznie żeśmy kupili x-landera. Także nie lekki, bo prawie 14 kilosów 😉 Ale dla teściów i na urlop kupujemy dodatkowo parasolkę.
Karolka, super to krzesełko 😁 I jak fajnie, że macie liska 😉 No i Ulcia jaka grzeczna przy karmieniu butelką-łyżeczką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ostrzegam!!![color=red][/color]
To forum uzależnia 🤪 🤪 🤪
Miałam tu nie zaglądać tylko się uczyć, wytrzymałam 1,5 dnia 😞 Strasznie byłam ciekawa jednak co u Was słychać 🙂 Nie ma to jak słaba silna wola 😉
No ale mam nadzieję (i silne postanowienie!) że będę zaglądać ale rzadziej.Bo że w ogóle nie będę zaglądać to nie wierzę 😉

Krzesłka super kupiłyście 🙂 My chyba też powoli będziemy się w takie zaopatrywać.
Na razie Piotruś nie umie jeszcze siedzieć więc pewnie gdzieś za miesiąc.
Ostatnio mały się nauczył przekręcać na brzuszek 🙂 Wiem, wiem, Wasze maluszki już dawno to robią. No ale Piotruś nie jest typem sportowca.
Nacudja,a jak tam Twój Igorek? Bo pamiętam, że on też był kiedyś leniuszkiem jeśli chodzi i sprawności fizyczne?

Kiniak, na czym byłaś w teatrze? I w którym (bo widzę, że jesteś z Krakowa)? Teatr to moja pasja (dlatego w tym wieku poszłam na drugie studia - wiedza o teatrze 😉). Za każdym razem jak przejeżdżam przez Kraków, to zatrzymujemy się i idziemy - najczęściej na Klatę w Starym. Strasznie się cieszę, że został dyrektorem, bo od lat go uwielbiam 🙂 🙂 🙂

A zmieniając temat: opadły mi ręce. Mieliśmy dziś wprowadzać Piotrusiowi gluten. Pani alergolog kazała najpierw przez 2 tyg uspokoić jego alergię i zapodać kaszkę manną i warzywa. Jestem na ostrej diecie a on jak był wysypany tak jest. No i chyba w związku z tym tego glutenu na razie nie wprowadzę.Bo jakby dostał alergii to nawet nie zauważymy 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj tak Gofer zgadzam się z Tobą, że forum uzależnia 😜
Karolka, Deira tak ze zdjęć to wydaje mi się, że te wasze krzesełka bardzo podobne 😆
Deira czy Ty chcesz kupić huśtawkę taką jak ma Karola?? Bo dzisiaj na tablica.pl widziałam bardzo podobną za 50zł. Jak chcesz to mogę poszukać link, może znajdę 😉
A jak załatwialiście chrzest i ślub w innej parafii a nie w Waszej to nie kazał Wam ksiądz przynieść zaświadczenia z Waszej, że nie ma przeciwwskazań do chrztu i ślubu?? Bo my robiliśmy chrzest w innej parafii i musieliśmy mieć takie i się teraz zastanawiam, czy wszędzie tak jest czy to wymysł tej jednej parafii 😉

Zuzik już śpi po kąpieli i kolacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, musimy przynieść takie zaświadczenie 🙂 Ale mam nadzieję, że proboszcz nie będzie robił problemów, choć teoretycznie mógłby :P Ostatnio dość często nie po drodze nam do kościoła na mszę niedzielną 😜 A zapodaj linkiem z tą huśtawką 🙂

Ja miałam ochotę na normalne piwko, więc spijam sobie 0,3 Leżajska. Do kolejnego karmienia promile raczej ze mnie wyparują 😁

Dobrej nocki, kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gofer76 chodze tylko do teartu starego bo mam za darmo bilety bo maz tam pracuje , bylam na http://www.rp.pl/artykul/9147,991285-Poczet-krolow-polskich-w-Teatrze-Starym.html , spektakl taki sobie , nie jestem wielbicielem teatru chodz chodze prawie na kazdy spektakl, moj ulubiony to https://www.youtube.com/watch?v=xOOhzomSE8A bylam na nim chyba z 10razy hehehe teraz jest inny ponoc dobry spektakl paw krolowej ale na ten spektakl wala drzwiami i oknami i nie mam kiedy pójść moze w kwietniu bo na ten spektakl trzeba miejsce miesiac wcesniej zarezerwowac,

ps klate tez lubie bo dal mezowi podwyzke heheheh byl wczoraj na pokazowce przedpremerowej ale mu nie podziekowalam ze wkoncu meza docenili ,

jak bys byla w krak to mozesz dac znac moze uda sie zalatwic wejsciowki , pracownicy placa za bilet 15zl chyba ze uda sie za darmo skombinować .


a co do http://allegro.pl/profesjonalne-krzeselka-material-tapicerka-podnoze-i3090030940.html moze tez sobie taki kupie tylko poczekam na wasze relacje czy fajny,


aaaa i ida nam kolejne zeby!!!! dolne dwójki i troche nie spokojne moje dziecie dzis nie mogl slpokojnie zjesc i moze pytanie jaka masc mozecie zaproponowac na dziaselka , ( ale kto mi pomoze jak wasze dzieci jeszcze zabkow nie maja , oprocz jednego kolegi )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...