Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kiniak, ja takie krzesełko właśnie kupiłam, wybrałam z tapicerką materiałową, bo można ją prać. Te z PCV często po jakimś czasie pękają przy pasach bezpieczeństwa. Dziewczyny na wrześniówkach, które mają to krzesełko polecały. W necie też znalazłam pozytywne opinie. Być może w poniedziałek już będę je miała 😁
A na ząbki stosowaliśmy Bobodent, ale średnio pomagał, bo działa przez 15 minut. Podobno lepszy Dentinox N. A i tak w ostateczności podawałam Pedicetamol jak już było źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira mam nadzieję, że pieczarki smakowały 🙂
Wózek faktycznie ciężki i drogi, ale trafiła się okazja za prawie połowę ceny w dodatku wygląda jak nowy i tylko na oponach widać, że wyjeżdżał na dwór 🙂 Poza tym wiele osób go bardzo poleca. Z tego co próbowaliśmy w domu to wyważony rewelacyjnie i pcha się jednym palcem pomimo wagi. My mieszkamy na parterze, więc wózek po prostu zjeżdża po schodach, a do tej pory nie zdarzyło się wnoszenie go gdzieś wyżej. Jak kupowaliśmy głęboki, to zależało nam na wadze - dlatego kupiliśmy osobno głęboki i teraz spacerówkę. Wyszedł brak doświadczenia. Na tych wszystkich wertepach i śniegu jednak sprawdzily się duże koła, więc i spacerówka takie mieć musiała. Mam nadzieję, że to będzie dobry zakup 🙂

Gofer Igorek nadal się leni 🙂 Próbuje przetoczyć się sam z plecków na brzuszek, ale jeszcze potrzebuje pomocy. Wygina się w łuk i coś go dalej blokuje. Śmiga za to z brzucha na plecy. Już teraz nie denerwuję się tak bardzo, bo widać potrzebuje więcej czasu. Najważniejsze, że nadrabia zaległości 🙂 Samodzielnie też nie siedzi ale myślę, że po niedzieli, najpóźniej po świętach i my zaczniemy się karmić w krzesełku.

Dziś na obiad był krem ze szpinaku z ziemniakami. Wyglądało okropnie i tak smakowało - może dlatego, że nie lubię szpinaku. Młodemu chyba też nie podpasowało.
A dowiedziałam się, że jedna z moich bliższych koleżanek jest w ciąży i ma termin na listopad 🙂 Może wreszcie będę miała z kimś wspólny temat 😉 Trochę jej zazdroszczę, bo jednak fajnie było być w ciąży 😁 Wszystko takie nowe i niewiadome 😉
Dostaliśmy też propozycję wspólnego wyjazdu na Suwalszczyznę do domków w czasie Bożego Ciała i zastanawiam się czy skorzystać. Trochę przeraża mnie taka wyprawa z małym dzieckiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
chyba tez jutro zrobie te pieczarki w ciescie, bo mam wszystkie skladniki 😁 nacudja narobilas mi smaku 😁

Życzę smacznego 🙂 U nas od jakiegoś czasu to jedno w dań wigilijnych 😉
Karolka a jak na tablica.pl sprawdzić wiarygodność sprzedającego? Na allegro są gwiazdki, komentarze itp, a tu co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kiniak85 napisał(a):
gofer76 chodze tylko do teartu starego bo mam za darmo bilety bo maz tam pracuje , bylam na http://www.rp.pl/artykul/9147,991285-Poczet-krolow-polskich-w-Teatrze-Starym.html , spektakl taki sobie , nie jestem wielbicielem teatru chodz chodze prawie na kazdy spektakl, moj ulubiony to https://www.youtube.com/watch?v=xOOhzomSE8A bylam na nim chyba z 10razy hehehe teraz jest inny ponoc dobry spektakl paw krolowej ale na ten spektakl wala drzwiami i oknami i nie mam kiedy pójść moze w kwietniu bo na ten spektakl trzeba miejsce miesiac wcesniej zarezerwowac,

ps klate tez lubie bo dal mezowi podwyzke heheheh byl wczoraj na pokazowce przedpremerowej ale mu nie podziekowalam ze wkoncu meza docenili ,

jak bys byla w krak to mozesz dac znac moze uda sie zalatwic wejsciowki , pracownicy placa za bilet 15zl chyba ze uda sie za darmo skombinować .


Kiniak, a co Twój mąż robi w Starym? (Zazdrość bo też bym chciała, żeby mój mąż tam pracował 😉 😁)
Nie dziwię się, że polubiłaś Borczucha 😆 Ja widziałam 2 jego spektakle (Wertera w Starym i Doriana w TR Warszawa) i oba 😆były bardzo dobre. A Pawia też bym chciała bardzo zobaczyć, już się cieszę, bo przyjedzie do W-wy na WST w kwietniu 🙂 A widziałaś Tytusa Klaty? Bo też przyjedzie i strasznie się jaram 😁 😁 😁 No ale to dopiero za miesiąc.
Bilety po 15 zl brzmią dobrze 🤪 Na pewno dam znać jak będziemy się wybierać ale to nam się zwykle zdarzało 2-3 razy w roku, czasem specjalnie jechaliśmy tylko na spektakl (wiem,nie jesteśmy do końca normalni, ja, że jadę przez pół Polski, a Igor, że daje się namówić choć teatr go średnio kręci 😉) Ale teraz z Piotrusiem to chyba nie będzie takie proste. Przynajmniej dopóki nie znacznie normalnie jeść.

A propos - Piotrusia dziś STRASZNIE CAŁEGO wysypało 😲 😞 😞 Już nie wiem co robić. A jadłam kurczaka z ryżem i marchewką (gotowane), kanapki z margaryną bezmleczną i domową pieczenią z indyka i ciasteczka zrobione z SInlaca+cukier+kleik ryżowy. Czasem mam wrażenie, że samo powietrze go uczula 😞 No chyba, że ten śmierdzący Nutramigen mlekozastępczy, który usiłujemy w niego wmuszać... ale on podobno nie uczula prawie nikogo 😞
Nie mam siły do tej alergii... Czuję się taka bezradna jak patrzę jak on się męczy... Nie bardzo jeszcze koordynuje rączki ale w drapaniu się doszedł już do mistrzostwa 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
my dzisiaj dzień zaczęliśmy o 6 🙂 Super słoneczko no ale co z tego jak na termometrze na chwilę obecną jest -10,5st 😮
Dziś przed południem jedziemy na zakupy, może coś fajnego będzie to w końcu sobie coś kupię po ciążowej przerwie 😜

Gofer nawet nie wiem co Ci napisać w tej sytuacji z alergią bo z tego co piszesz to wygląda na to, że Piotruś ma ją bardzo silną 😞 Jesz rzeczy, które teoretycznie nie uczulają a i tak pojawia się wysypka 😞 To jest przykre, że matki się tak starają i robią wszystko, żeby pomóc dziecku a to nie przynosi efektu. Może faktycznie ten cały Nutramigen Go uczula i akurat Piotruś należy do tego niewielkiego procentu, który jednak ma na niego uczulenie 🤨

Deira teraz nie potrafię znaleźć tej huśtawki a wyglądała na superową. Może już usunęli ogłoszenie bo została sprzedana 😞 Ale tu masz z Gdyni więc może coś znajdziesz fajnego 😜
http://tablica.pl/dla-dzieci/gdansk/?all_categories=1&q=hu%C5%9Btawka
A poszperam wieczorem i może znajdę jeszcze tą co widziałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Deira w tym linku co Ania podała masz spory wybór, moze akurat cos Ci sie spodoba 🙂

Gofer strasznie mi szkoda Twojego Piotrusia, sama nie wiem co mogloby go tak silnie uczulac, tym bardziej ze ani Ty ani on nie jecie alergizujących rzeczy 😮

A u nas standardowo, czyli spokoj 🙂 Ula pospala do 7, przed chwilka zjadla kaszke i zasnela. ok poludnia znajomi do nas przychodza, wiec jakas rozrywka bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylam dzis z filipkiem na zakupach , weszlismy do smyka z zakupami i wozkiem sklepowym careffour ( zawsze worze go w tym wozku z fotelikiem samochodowym) wzielam jakies body i szukam lyzeczki podchodzi do ekspedietka i mnie wyprasza ze sklepu bo z wozkiem nie mozna wchodzic 🤪 i mi mowi ze moge z samym dzieckiem wejsc , spytalam sie jej jak to sobie wyobraza , a ona ze musze wyjsc , tak sie wkurzylam ze wyciaglam wszystko z wozka co mialam kupic i wyszlam strasznie wkurzona , bo co jej przeszkadzalo ze wjechalam z wozkiem sklepowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gofer bardzo mi przykro z powodu Piotrusia. Podejrzewam jak i on i Wy musicie się męczyć. Bądźcie dzielni. Trzymam za Was mocno kciuki 🙂

A u nas marudzenia ciąg dalszy. Ciekawe jest to, że najgorzej jest zawsze na wieczór. Czy wtedy zęby rosną najbardziej? 😉 Mogę mu na noc na te dziąsła podać jakiś paracetamol? No bardzo dziś widać się męczy. Mało je, wszystko wkłada do buzi, śpi niespokojnie. Wczoraj zanim zasnął na dobre, to chyba z 5 razy się budził tak co 20 minut. Mam nadzieję, że już jesteśmy bliżej niż dalej, bo bardzo mi go szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja a czy Igor mniej je przez to ząbkowanie?? Bo Zuzka dzisiaj o 9:30 zjadła i od tamtej pory nic nie chciała jeść... Ani zupki, ani mleczka, ani kaszki 😞 Tylko po 17 wcisnęłam w nią troszkę deserku /Jej ulubionego/ ale nawet tego nie chciała. Co Jej dawałam butlę to zaczynała ją wypluwać, marudzić i płakać 😞 Czy to mozliwe, że to przez ząbki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj te zabki paskudne , czy one musza tak bolec , u nas dwa pierwsze zabki wyszly bez żadnych przeszkód ale teraz ida mu dolne dwójki i marudzi tez wieczorami najbardziej , je cyca i odrywa sie i placze i bardzo dlugo zajmuje nam jedzenie ,
ja kupilam filipkowi mala szczoteczke i masuje mu dziasla wydaje mi sie ze to pomaga bo lubi to gryz oraz jak mu sama szoruje dziaselka to sie bardzo cieszy , i spiewamy szuru szuru szuru w roznych tonacjach, 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...