Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ania dzieki 🙂 A kolezanka mi mowila ze byla u alergologa bo mlody dostal wysypki i powiedzial ze to od marchewki z warzywniaka bo mu podawala i ze dla takich maluchow tylko i wylacznie sloiki 😮 ze to uczulenie to nie na marchewke tylko na to czym ja sypia zeby zakonserwowac 😮 ciekawe skad ta pewnosc ze to napewno od tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny wy to macie wene na pisanie..:P 🙂
My dzis pomylismy okna i bylismy na spacerze... 🙂 W koncu przesiedlismy sie z malym do spacerowki, w sumie gondola pasuje na niego dalej ale sie wsciekal ze malo widzi..wiec dzis sprobowalismy w spacerowke go zaladowac i calkiem mu sie podobalo szkoda tylko ze troche wialo to musialbyc opatulony.. 🙂 W avatarku macie zdjecie mojego Gucia juz na siedzaco 🙂
Wysokie jestescie dziewczyny, ja mam ledwo co 163 :P a w ciazy przytylam 11 kg wiec wygladalam jak pulpet, myslalam ze przytyl mi tylko brzuch ale jak ogladam zdjecia z tamtego okresu to wygladalam jak ksiezyc w pelni na buzi haha ..Cale szczescie ze juz mi to wszystko spadlo.. Juz dawno miescilam sie w ciuchy z przed ciazy , teraz zostalo mi tylko pracowac nad brzuchem..Mecze ten skalpel z Chodakowska ,moze jakies efekty beda, brzuch juz napewno twarszy..Danusia moge ci troche oddac z mojego biustu jak chcesz, zawsze mialam kompleks na tym punkcie, bo niestety ale mam czym oddychac:P wiec z checia bym sie podzielila, dobrze ze mimo ze karmie to mi nie urosly od tego jakos strasznie bo bym sie zalamala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wieczorna pora 😁
Udalo mi sie dzisiaj postprzatac mieszkanie, jedynie okna nie umyte ale nawet nie mysle otwierac w taka pogode i wietrzyc, bo nie mam gdzie Malej schowac a raz juz robilismy wietrzenie w domku, ubralismy Julii jak na dwor postawilismy przy oknie a tu nastepnego dnia katar i kichu kachu.. wiec teraz spobie daruje...
Aniu i Karolka dziekuje za informacje o promocji na sloiczki w rosss skorzystalam ;p teraz zeby tylko Julii jadla ;p wczoraj zaczelysmy od jabluszka i poszlo nawet sprytnie Tatko zadowolony ze nakarmil Swoja Corcie a dzis Julii krzywila sie jak nie wiem co hehehhehe
Co do wagi to ja w ciazy przytylam 13 kilogramow duzo nie duzo nie wiem ale pewnie przytyla bym wiecej gdyby nie spacjalna dieta i przez to przestalam tyc w ostatnim miesiacu a nawet moze i dwoch 🙂 jak sie urodzila to wazyla 33300, wiec chyba dobrze 🙂> tuz po porodzie moze dwa dwa trzy tygodnie wazylam juz tyle co przed ciaza czyli 57 kg przy wzroscie 175, dodam ze wszystko mogloby dla mnie nie istniec oprocz slodyczy ktore po cichutku palaszuje w nocy ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
wczoraj tak wiosennie a dzisiaj po wstaniu z łóżka się przeraziłam 😮 biało za oknem!!!
Jeśli bałwanowi ze śniegu jako nos daje się marchewkę, to przy lepieniu zająca z uwagi na okoliczności trzeba do niego użyć jajek. Tylko gdzie je "zamontować" ! 😁 😁 😁

Dzisiaj Zuzka wyjątkowo zrobiła sobie pobudki na jedzenie i to aż dwie 😲 pierwszą przed północą a drugą o 4:15 jak Jej się nie zdarza wcale to dzisiaj dwie hehe 😲 Później spała do 6:40 🙂

Iwcia to Ty też do wysokich należysz 🙂 Ja tam za słodyczami nie przepadam za bardzo, ale jak mnie od czasu do czasu najdzie na słodkości to potrafię troszkę zjeść 😉 Ale ogólnie zjem 2kostki czekolady i na tydzień lub dwa mi to starcza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Nie straszcie mnie tą zimą, u nas dziś straaaaszny wiatr 😞 a zimy nie chce na chrzciny...
Noc minęła spokojnie, jedzenie z 2 cycków poskutkowało i była pobudka tylko ok 5 🙂 a później o 7 pobudka i do 8 zabawa w łóżku 🙂 Teraz Asia znów drzemie 🙂
Ania te jajka hmmm.... może oczy 😮
Nowa fura prezentuje się elegancko 😁 ale teraz musi poczekać w garażu aż ta zima sobie pójdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ajablonka myślałam, żeby te jajka troszkę niżej... 😉 No wózek stoi w garażu ale obawiam się, że przy takiej pogodzie to on tam pajęczynami zarośnie 😉
Ewelka chyba Jej się podobało bo nie marudziła, tylko zdziwiona troszkę była na początku, że wszystko widzi jak jedzie i miała takie wielkie oczy, że śmiać mi się chciało 😁 Wszystko dla niej nowe było 🙂
Karolka u nas już dzisiaj 2 kupy były 🤪
A teraz Zuzia ma drzemkę -dziś wyjątkowo późno bo zawsze po 8 zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i dobrze Aniu ze Zuzia miala duze oczy,niech poznaje swiat,w takiej furze napewno bedzie jej latwiej 🙂 ja dzis malemu dalam banana rozgniecionego,i chyba mu posmakowal bo wcinal nie protestujac przy tym 😁 masakra,mialam jechac dzis do smyka,kupic cos malemu,ale boje sie w taka pogode wyjechac z garazu,zeby auta gdzies nie rozbic 😮 maz by mi tego nie darowal chyba hehe dlatego czeka mnie siedzenie w domu,naprawde mozna sie depresji nabawic przez ta pogode ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak dobrze poszukasz to prawie za grosze kupisz super komplecik:
http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-dla-chlopca-r-62-sweterek-i3115860176.html
http://allegro.pl/garniturek-do-chrztu-dla-chlopca-krasnal-rozm-68-i3114860884.html
http://allegro.pl/garniturek-do-chrztu-firmy-krasnal-rozm-74-j-nowy-i3113344120.html

tu pierwsze lepsze linki wkleiłam ale znajdziesz na pewno coś slicznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewela1986 napisał(a):
bede musiala przegladnac jednak to allegro,choc bardzo sie nastawilam na ten z zaczarowanych snow,ale zapewne maly ubierze go tylko raz,i zaraz z niego wyrosnie,a cena jest spora,jak na jedno wyjscie..


dokładnie cena wysoka a później jak będziesz miała szczęście to uda Ci się sprzedać za połowę ceny i sporo stracisz. A jak kupisz na allegro za 50 czy nawet 80zł to spokojnie znowu za ok 50zł sprzedasz i będziesz niewiele stratna 😉 A z całą pewnością znajdziesz jakąś ubrankową perełkę w której Alanek będzie uroczo wyglądał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...