Skocz do zawartości

czerwcóweczki 2013 | Forum dla mam


magdad86_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 876
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja do was na forum na brzuszek.net dołączyłam chyba w marcu. Dzisiaj zaczęłam czytać posty od pierwszej strony. Na razie jestem gdzieś na 60 stronie. Aż łezka poleciała jak każda z nas przeżywała czy uda utrzymać się ciąże, jak to porównywało się wielkości fasolek. A teraz mamy już takie większe fasolki przy sobie i cieszymy się z każdego dnia spędzonego z naszymi maleństwami. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 Czyli już się przenosimy tutaj 🙂 Mi też się zakręciła łezka w oku gdy przeglądałam posty z brzuszka z naszego forum. Szczególnie te początkowe. Tak ten czas zleciał szybko...

a mój Michaś dziś osiągnął wagę 3690kg 🙂 To nic, że dopiero po prawie 4miesiacach życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaki rozmiar ubranek zakładacie maluchom, ja wymiękłam porównując pajacyka 56 z nieznanej firmy z rampersem 56 z H&M lub ze Smyka te rampersy ogromne a pajacyka mój mały dziś ma ostatni raz na sobie bo już jest mały 🙂 Na szczęście na razie tylko ten jeden pajacyk. 🙂

A ile razy w ciągu dnia przebieracie maluchy? Ja normalnie z pięc lub więcej, a to osika podczas przewijania, a to uleje i mokry bodziak lub kaftanik, a to obrzyga 😁 😁 😁 Najpierw mnie to denerwowało ale teraz stwierdziłam, ze przynajmniej we wszystkim pochodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozmiar rozmiarowi nie równy. Na Patrycję niektóre ubranka 56, a nawet 62 są już za małe. Mała dostała w prezencie komplecik właśnie ze smyka na 62 to chyba go założy dopiero za pół roku. Jest naprawdę meeegaa duży. Brakuje mi trochę ubranek. Jak się okazało to mam sporo na później a na 62 prawie w ogóle bo na 68 już mam więcej. Planuję na chwilę wskoczyć do naszej łódzkiej Manufaktury do H&M i kupić jej bodziaki z długim rękawem i pajacyki. Mam kilka kaftaników ale w ogóle mi się nie sprawdzają bo zawsze na pleckach się gdzieś podwijają i mam wrażenie że małej jest niewygodnie. Mam nadzieję, że ten manewr mi się uda bo chcę to zrobić po wizycie jak pojadę na usg bioderek. Mam już wizytę na poniedziałek chociaż mała będzie miała niecałe cztery tygodnie. Muszę niestety tak wcześniej bo miała pośladkowe ułożenie. Już mam dość jej tego podwójnego pieluchowania bo cały czas mała ma odparzoną dupkę i sobie z tym nie radzę. Grzeje jej się tam wszystko ale nic nie poradzę mam nadzieję, że usłyszę na wizycie, że sytuacja nie wygląda tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qlerka ja też mam z h&m rampersy dwam na 56 ale stwierdziłam, że będą chyba dobre jak się lato skończy, więc chyba je zostawię na prezent-kupiłam je jak byłamtw ciąży i mam je jeszcze z metkami :p i w dodatku są beżowe, jakoś mi one bardziej do chłopca pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam pytanie do dziewczyn które miały cc...jak długo trwało wydalanie odchodów poporodowych? Bo lekarz kazał mi przyjść na wizytę miesiąc po cc co wypada dzisiaj a mi nadal leci i nie wiem jutro jjestem umowiona...napiszcie jak długo u was to trwało bo w mecie wyczytalam że 2-3 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita0707 napisał(a):
Mam pytanie do dziewczyn które miały cc...jak długo trwało wydalanie odchodów poporodowych? Bo lekarz kazał mi przyjść na wizytę miesiąc po cc co wypada dzisiaj a mi nadal leci i nie wiem jutro jjestem umowiona...napiszcie jak długo u was to trwało bo w mecie wyczytalam że 2-3 tygodnie


Ja jestem 5 tyg. po cesarce i dalej mam takie minimalne brązowawe odchody z macicy. Do gin. kazano mi się zglosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda pisalas ze juz zaczeliscie wspolzycie,lekarz pozwolil czy sami? Moja mala dzis zasnela przed 22 a obudzila sie przed 3. Najdluzsza jak na razie drzenka, ale wczesniej nie chciala zasnac, plakala i do cyca tez nie. Tylko na rekach nie plakala. Moj slubny stwierdzil, ze po prostu po calym dniu chce sie po przytulac. Teraz znow bylo karmienie i pewnie kolejne za 2 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczynki!!!!! Cieszę się że będziemy nadal wspólnie trwać w przestrzeni internetowej! 😁 😁 😁 😁
Hania wczoraj w dzień i w nocy miała humorki. Po prostu ciągle by przy piersi była. Aby zassać brodawkę i od razu bach w kimono. Mleko leje się z kącika ust, bo śpiąca Hania nie połyka, a z piersi się leje strumień 😁 😁 I tylko wyjmę pierś, albo sama wypadnie, od razu pobudka, stęki, jęki, niezadowolenie 😁 😁
Ale puki co śpi. Nie dziwie się. Czuwać przy cycu 24h na dobę to można się zmęczyć. Normalnie miałam adoracje piersi ha ha ha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
armiatka napisał(a):
Witajcie dziewczynki!!!!! Cieszę się że będziemy nadal wspólnie trwać w przestrzeni internetowej! 😁 😁 😁 😁
Hania wczoraj w dzień i w nocy miała humorki. Po prostu ciągle by przy piersi była. Aby zassać brodawkę i od razu bach w kimono. Mleko leje się z kącika ust, bo śpiąca Hania nie połyka, a z piersi się leje strumień 😁 😁 I tylko wyjmę pierś, albo sama wypadnie, od razu pobudka, stęki, jęki, niezadowolenie 😁 😁
Ale puki co śpi. Nie dziwie się. Czuwać przy cycu 24h na dobę to można się zmęczyć. Normalnie miałam adoracje piersi ha ha ha.


Tak jakbyś opisała mój przypadek. Moja Matysia tak ma tylko że possie parę minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...