Skocz do zawarto艣ci

czerwc贸weczki 2013 | Forum dla mam


magdad86_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie p贸藕niej...
  • Odpowiedzi 876
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusie
Ja do was na forum na brzuszek.net do艂膮czy艂am chyba w marcu. Dzisiaj zacz臋艂am czyta膰 posty od pierwszej strony. Na razie jestem gdzie艣 na 60 stronie. A偶 艂ezka polecia艂a jak ka偶da z nas prze偶ywa艂a czy uda utrzyma膰 si臋 ci膮偶e, jak to por贸wnywa艂o si臋 wielko艣ci fasolek. A teraz mamy ju偶 takie wi臋ksze fasolki przy sobie i cieszymy si臋 z ka偶dego dnia sp臋dzonego z naszymi male艅stwami. 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 馃檪 Czyli ju偶 si臋 przenosimy tutaj 馃檪 Mi te偶 si臋 zakr臋ci艂a 艂ezka w oku gdy przegl膮da艂am posty z brzuszka z naszego forum. Szczeg贸lnie te pocz膮tkowe. Tak ten czas zlecia艂 szybko...

a m贸j Micha艣 dzi艣 osi膮gn膮艂 wag臋 3690kg 馃檪 To nic, 偶e dopiero po prawie 4miesiacach 偶ycia 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
jaki rozmiar ubranek zak艂adacie maluchom, ja wymi臋k艂am por贸wnuj膮c pajacyka 56 z nieznanej firmy z rampersem 56 z H&M lub ze Smyka te rampersy ogromne a pajacyka m贸j ma艂y dzi艣 ma ostatni raz na sobie bo ju偶 jest ma艂y 馃檪 Na szcz臋艣cie na razie tylko ten jeden pajacyk. 馃檪

A ile razy w ci膮gu dnia przebieracie maluchy? Ja normalnie z pi臋c lub wi臋cej, a to osika podczas przewijania, a to uleje i mokry bodziak lub kaftanik, a to obrzyga 馃榿 馃榿 馃榿 Najpierw mnie to denerwowa艂o ale teraz stwierdzi艂am, ze przynajmniej we wszystkim pochodzi 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Rozmiar rozmiarowi nie r贸wny. Na Patrycj臋 niekt贸re ubranka 56, a nawet 62 s膮 ju偶 za ma艂e. Ma艂a dosta艂a w prezencie komplecik w艂a艣nie ze smyka na 62 to chyba go za艂o偶y dopiero za p贸艂 roku. Jest naprawd臋 meeegaa du偶y. Brakuje mi troch臋 ubranek. Jak si臋 okaza艂o to mam sporo na p贸藕niej a na 62 prawie w og贸le bo na 68 ju偶 mam wi臋cej. Planuj臋 na chwil臋 wskoczy膰 do naszej 艂贸dzkiej Manufaktury do H&M i kupi膰 jej bodziaki z d艂ugim r臋kawem i pajacyki. Mam kilka kaftanik贸w ale w og贸le mi si臋 nie sprawdzaj膮 bo zawsze na pleckach si臋 gdzie艣 podwijaj膮 i mam wra偶enie 偶e ma艂ej jest niewygodnie. Mam nadziej臋, 偶e ten manewr mi si臋 uda bo chc臋 to zrobi膰 po wizycie jak pojad臋 na usg bioderek. Mam ju偶 wizyt臋 na poniedzia艂ek chocia偶 ma艂a b臋dzie mia艂a nieca艂e cztery tygodnie. Musz臋 niestety tak wcze艣niej bo mia艂a po艣ladkowe u艂o偶enie. Ju偶 mam do艣膰 jej tego podw贸jnego pieluchowania bo ca艂y czas ma艂a ma odparzon膮 dupk臋 i sobie z tym nie radz臋. Grzeje jej si臋 tam wszystko ale nic nie poradz臋 mam nadziej臋, 偶e us艂ysz臋 na wizycie, 偶e sytuacja nie wygl膮da tak 藕le.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
qlerka ja te偶 mam z h&m rampersy dwam na 56 ale stwierdzi艂am, 偶e b臋d膮 chyba dobre jak si臋 lato sko艅czy, wi臋c chyba je zostawi臋 na prezent-kupi艂am je jak by艂amtw ci膮偶y i mam je jeszcze z metkami :p i w dodatku s膮 be偶owe, jako艣 mi one bardziej do ch艂opca pasuj膮

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam pytanie do dziewczyn kt贸re mia艂y cc...jak d艂ugo trwa艂o wydalanie odchod贸w poporodowych? Bo lekarz kaza艂 mi przyj艣膰 na wizyt臋 miesi膮c po cc co wypada dzisiaj a mi nadal leci i nie wiem jutro jjestem umowiona...napiszcie jak d艂ugo u was to trwa艂o bo w mecie wyczytalam 偶e 2-3 tygodnie
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Anita0707 napisa艂(a):
Mam pytanie do dziewczyn kt贸re mia艂y cc...jak d艂ugo trwa艂o wydalanie odchod贸w poporodowych? Bo lekarz kaza艂 mi przyj艣膰 na wizyt臋 miesi膮c po cc co wypada dzisiaj a mi nadal leci i nie wiem jutro jjestem umowiona...napiszcie jak d艂ugo u was to trwa艂o bo w mecie wyczytalam 偶e 2-3 tygodnie


Ja jestem 5 tyg. po cesarce i dalej mam takie minimalne br膮zowawe odchody z macicy. Do gin. kazano mi si臋 zglosi膰.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda pisalas ze juz zaczeliscie wspolzycie,lekarz pozwolil czy sami? Moja mala dzis zasnela przed 22 a obudzila sie przed 3. Najdluzsza jak na razie drzenka, ale wczesniej nie chciala zasnac, plakala i do cyca tez nie. Tylko na rekach nie plakala. Moj slubny stwierdzil, ze po prostu po calym dniu chce sie po przytulac. Teraz znow bylo karmienie i pewnie kolejne za 2 godz
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczynki!!!!! Ciesz臋 si臋 偶e b臋dziemy nadal wsp贸lnie trwa膰 w przestrzeni internetowej! 馃榿 馃榿 馃榿 馃榿
Hania wczoraj w dzie艅 i w nocy mia艂a humorki. Po prostu ci膮gle by przy piersi by艂a. Aby zassa膰 brodawk臋 i od razu bach w kimono. Mleko leje si臋 z k膮cika ust, bo 艣pi膮ca Hania nie po艂yka, a z piersi si臋 leje strumie艅 馃榿 馃榿 I tylko wyjm臋 pier艣, albo sama wypadnie, od razu pobudka, st臋ki, j臋ki, niezadowolenie 馃榿 馃榿
Ale puki co 艣pi. Nie dziwie si臋. Czuwa膰 przy cycu 24h na dob臋 to mo偶na si臋 zm臋czy膰. Normalnie mia艂am adoracje piersi ha ha ha.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
armiatka napisa艂(a):
Witajcie dziewczynki!!!!! Ciesz臋 si臋 偶e b臋dziemy nadal wsp贸lnie trwa膰 w przestrzeni internetowej! 馃榿 馃榿 馃榿 馃榿
Hania wczoraj w dzie艅 i w nocy mia艂a humorki. Po prostu ci膮gle by przy piersi by艂a. Aby zassa膰 brodawk臋 i od razu bach w kimono. Mleko leje si臋 z k膮cika ust, bo 艣pi膮ca Hania nie po艂yka, a z piersi si臋 leje strumie艅 馃榿 馃榿 I tylko wyjm臋 pier艣, albo sama wypadnie, od razu pobudka, st臋ki, j臋ki, niezadowolenie 馃榿 馃榿
Ale puki co 艣pi. Nie dziwie si臋. Czuwa膰 przy cycu 24h na dob臋 to mo偶na si臋 zm臋czy膰. Normalnie mia艂am adoracje piersi ha ha ha.


Tak jakby艣 opisa艂a m贸j przypadek. Moja Matysia tak ma tylko 偶e possie par臋 minut.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...