Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

😁 a ja pamietam jak Nusia pisal,ze Maryla szepta i to jest jak z horrorow 😁 i OTO ona 😁
Zuzia powiedziala jak jej powiedzialam,ze to Marylka, Maryla - Mallla 😁
My dzis znow do dzieci i to wieksz agrupa bo kolezanka z corcia tez z nami pojdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Ja już dziś wyjątkowo dawno na nogach. A dlaczego? Bo wczoraj mieliśmy zapłacić roadtax na M samochód , i sie okazało, ze nie ma aktualnego Mot 😠 bo M zapomniał, ze jego samochód już nie jest taki nowy i trzeba teraz pilnować takich rzeczy 😠 wczoraj zamówiłam i dziś jechaliśmy na 2 samochody rano, żeby miał jak wrócić . Potem jak zadzwonia ze już gotowe, znowu będziemy jechać 🙃
Przy okazji sie przypomniało, ze trzeba serwis mojego zrobić , dobrze, ze chociaż M podatek zapłacił w tygodniu bo tez trzeba było do końca stycznia. W tym roku muszę ogarnąć te papiery zaraz w kwietniu, żeby potem nabierać na podatek, bo tak od razu wszystko płacić, to masakra jakaś 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kochane
Kasiak powodzenia na teście!!! napewno zdasz, bedziemy trzymać kciuki 😉
Aisak pije z cyca, więc nie wiem ile ml.
maja właśnie mam te w kartonikach- kilka miałam aptamil, ale za nic w świecie nie chciał pić. Teraz testujemy SMA. Tego mam buteleczkę i zrobię tak jak Magda piszesz, po trochu będę podgrzewać bo wiem że on więcej niż 10ml z strzykawki nie wypije.
Kasiak masz racje, on jest głodny- ale nie je niczego co mu daje 😞 HV mówiła że to przez refluks, ma podrażniony przełyk i nie chce jeść- bo jedzenie mu się źle kojarzy :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
a nie ma tu na mausiach jakiegos watku gdzie pisza mamy,ktorych dzieci maja refluks?


wlasnie, moze poszukaj.. jak nie tu, to moze na innych forach .... 🥴
Maju, to sie rozplayowalas 🤪 🤪 🤪 codziennie na inna playgrupe, super, Zuzia pewnie szczesliwa 😁
ostatnia fascynacja Kayi :

http://www.youtube.com/watch?v=RGFDeA81woo&feature=youtu.be
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jaka fajna edykacyjna gra....ta elektronika to nie tylko glupotki jednak..postep czasu nieodwolalnie...wstyd,ze ja sama na wszystkim sie nie znam jak niektore dzieci!!!
A playgrupa tak, Zuzia jest otarta na dzieci, nie wstydzi sie juz tak i z angolami sie bawi i dzis powiedziala do mnie come, a zawsze chodz albo cie czyli chce isc... podlapala od jednej Pani.
Musze jej aktywnie czas planowac zebym kiedys nie zalowala,ze mialam dla malej wiecej czasu ,a go nie wykorzystywalam jak trzeba..
Marylu ,a jak nie ma watku to zaloz, napewno sie ktos znajdzie, poza tym jest tu jakis watek z tego co pamietam ,tam sa porady ekspertow co jakis czas odpowiadaja na pytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaya spryciula 🙂 Kasia daj jej kolorowa gazeta i zobacz czy nie probuje paluszkami po niej jezdzic tak jak po ekranie...
ja sie staram Maryle trzymac z daleka od komorek itp ale nie bardzo to wychodzi 😜 chodzi ciagle albo z aparatem, albo szuka mojej komorki i zdjecia i filmiki ze soba w roli glownej chce ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja chcialam ja wczoraj nagrac jak spiewa Twinkle Twinkle i ot co wyszlo.
na pierwszym filmiku wyskoczyl blad karty i przestalo sie nagrywac a na nastepnych Maryli sie spieszylo do ogladania filmu na aparacie:P
http://www.youtube.com/watch?v=TRgmAN-LLyY
http://www.youtube.com/watch?v=atTeWU77PVw
http://www.youtube.com/watch?v=-kZTA0oAE_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Nusia mam inna sprawe na glowie, wkrecilam temat i mamy dzis wywiad do Citizena u nas w domu.....dziewczyny jakie polskie zjadliwe potrawy na popoludnie ? podrzuccie pomysly PROSZE 😁
A niedawno ogloszono,ze jezyk polski jest drugim uzywanym w Anglii,i ze jest jednym z najtrudniejszych na swiecie itd. I wlasnie w zwiazku z tym ta wizyta, artykul ma byc w pn wiec dzis na szybko gadanie,a dowiedzialam sie wczoraj pozno wieczorem bo Pani z Playgrupy dala ogloszenie pilne ,a ze Michal sie zgodzil 😁 .....a wieczorem po mebelki jada 😁!!!
http://www.ebay.co.uk/itm/childrens-bedroom-furniture-/181069192781?pt=UK_HG_ChildFurniture_RL&hash=item2a28909e4d
takie mebelki to jest komoda i biorko . Biorko sie przyda na nim beda miski wszystkie w szuflady wepcham kredki itd , a pod nim zabawki w kartonie 😁 wszystko mi pasuje. A komoda na ubrania bo teraz ma ciuszki w dwoch takich boirowych zamykanych na kluczyk malych komodkach. A teraz bedzie podziewczecemu tylko te otarcia musze poukrywac i bedzie slicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...