Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

bry 😉 my pojechalismy na zakupy i obok jest sala zabaw. myslelismy ze Manini sie nie skapnie a ona "o jest bawic sie" 😁 i zakupy w odstawke poszly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mala polozylam i wstala plakala wiec ja wzielam zanioslam do naszego lozka i spi z tata juz zpol godziny ciekawe, zawsze jak spi u nas to do 2-3 h a u siebie 40 minut.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeema rozpisze sie jutro,bo bedzie wolne 😁 Ale dalam rade 😁 Od wczoraj wolajcie na mnie OP Admin 😁 😁 Hahaha konkurenje naszemu adminowi robie 🙃 🙃 A tak powaznie to nie wiedzialam,ze mam az taki zakres obowiazkow,ale dam rade.Z reszta dzis juz w zasadzie caly dzien sama zostalam mimo obiecanych 2 tyg treningu 🙃 🙃 Ale dalam rade,dumna z siebie jestem i nic nie zrabalam hahaha 😁 Lece sie kapac i spac,bo padam na ryjek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 🙂 Monia i ja sie ciesze ,ze tak szybko sie udalo 🙂 boski awatar....jaka Julia jestjuz "dorosla" 😁
U nas dzis bardzo deszczowo, mimo to idziemy na playgrupe bo obiecialam... 😉
Wczoraj znalazlam przepiekna wystawke, taka wysoka lampe ale zostawilam u kolezanki bo ciezka, mam nadzieje,ze bedzie dzialala, jak bedzie to zrobie zdjecie dzis Michala po nia posle..ale swietna akurat to czegomi trzeba do salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja :-* A avatar jest sprzed miesiaca i teraz Jula juz inaczej wyglada.A co do pracy to sie ciesze,ze mam w biurze,a w miedzyczasie bede kombinowac cos,co mi po glowie od dawna chodzi- praca w banku...ale to potem jeszcze 😁 😁 A ja jutro w Londku bede hahaha,a mezulek u mnie w pracy bedzie zasuwal hahha 😁 Dobra,lece sie kapac,bo sie na mnie dra,ze woda stygnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziendobry! dziewczyny co tak aktywnosc na forum spadla?? chociaz mi dziendobry odpiszcie bo moje pomysly,ze schizuje wejda w zycie 😁
a wogole to sniegus pada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry 🙂
Maja napraw lampe, naprawilas kontakt (czy co to tam bylo) to i z lampa dasz rade 😁
u nas te sypie snieg...
Monia to ty teraz biurokratka jestes jak i ja 😜
a na mnie czekala niespodziewajka w pracy, kontrakt dostalam 🤪
pisalam wam juz, ze bylismy na zakupach z Manka i na wyciagnela na kulki. to wam jeszcze dopisze, ze jak z autobusu wysiadalismy to ja ja mialam na rekach i Maryla zaczela krzyczec "mamo wozek", cobysmy go niezapomnieli 😜 a pozniej w markecie wsadzilismy ja do wozka tam gdzie sie zakupy wklada i nam zasnela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy was to interesuje, ale w Sainsburym maja promocje na bajki Disneya. ja mam marzenie zebrac cala kolekcje dla Manki. i powoli zbeiram, bo sa drogie. kupilismy jej Dumbo i Krola Lwa i Dumbo juz ogladniety i przeplakany 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...