Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Julka nie lepsza hehehhe kurde ze tez ona sie tak mocno trzyma, ja widzialam dzieciaki co probuja chodzic to czasem jak rypna bo puszcza raczki to tylko ryk jest, a ona ani mysli! I ma zaaaajebiste grochy, uwielbiam grochy i u dzieci i u doroslych 🙂
A i odnosnie tych dragow na suchoty 😁 to adipex jest w Uk nie slimex, wogole tyle nazw nowych ,a te same tabletki szok, np.sibutral ehh
Smialam sie wczoraj do Michala ,ze pojde do naszego GP i powiem,ze sie czuje wstretna i gruba jak angielki hehe (wiecie ktore angielki mam na mysli-te z nadcipiami)
Zuzia szaleniec juz oglada chmurki przez okno, wstala po 6.40 , dobra musze pampka zmienic bo dupe do gory targa i widze,ze tak mokry,ze az odstaje z przodu gorka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku co Jula wyprawia 🤪 Zuza zagada mame niedlugo 😜

my wstalysmy o 7 i wzielam Maryle do nas i jak juz zasypiala to taka sie musial odwrocic i sie male obudzilo i czkawki dostalo i nici z zasniecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce miec takie wlosy:
http://www.google.co.uk/search?q=lekka+trwa%C5%82a&hl=pl&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=rhDKTs-VMoe28QONjI2NAQ&sqi=2&ved=0CCQQsAQ&biw=1600&bih=709#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=trwa%C5%82a+loczki&oq=trwa%C5%82a+&aq=6&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=53991l54694l0l58820l4l4l0l0l0l0l422l1032l0.2.0.1.1l4l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=13c162e9160fd241&biw=1600&bih=709
mysle o trwalej intensywnie ale takie wlasnie grubsze loczki nie takie jak mohery maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mia a Ty dalej w dwupaczku? 😁
cześć Dziwczyny. Panieński był super, przyszła młoda się opiła ;-) mnie było mało, więc jak przyszli panowie z przyszłym młodym, żey ten odebrał swoją przyszłą małżonkę..to my kupiliśmy sobie jeszcze na stacji po piwku 🙂 wypiliśmy pod blokiem u A.rodziców i poszliśmy do domu. ja to bym jeszcze poimprezowała z chłopakami, ale mój zazdrosny mąż stwierdził, że idziemy spać, bo on rano do młodego musi wstać 😁 a my do niego: TO IDŹ! 😜
specjalnie to powiedziałam, bo strasznie i sie podobało to, że jest zazdrosny, jeszcze go nakręcałam tym w jakii sposób gadalam z kolegami 😁
później mu mówię, że nie widziałam już dawno, żeby był zazdrosny..i myślałam, że już nigdy tego nie zobaczę, a on do mnie, że nie było okazji aby był zazdrosny..no i się nadarzyła..tzn.ja uważam, że to jego koledzy i nie powinien być zazdrosny, no ale wiecei 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika po moim wczorajszym poscie ze Julka jeszcze nie spi moja zaczela sie drzec, plakac przez sen... Marcin od razu przelozyl ja do nas na lozko ( no on w weekendy coraz czesniej to robi 🤢 ) i posmarowalam jej dziaselka, przytuilam i poszla spac...
Monika jak mi sie skonczylo macierzynskie to moge od razu znow slozyc papiery o HB czy mam czekac az na kontach z banku pokaze sie ze nie mam juz wplywow??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
o jaaa hahhahahha ale smiesznie wyglada, ale ona ma fajne oczka tu jaby byla zjarana hehehhe , a nie rani sobie dziaselek u gory tym zabkiem?



to samo chcialam napisac - zjarana na maxa 🤪
a zabek tak dumnie sterczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa Hausing 😁 nie skumalam, nie pamietam juz.....chyba nie trzeba bylo zadnych rachunkow, Gosia podaj mi nazwe miejsca gdzie mieszkasz, bo ja na hausing skladalam przez internet, wtedy szybciej , znacznie szybciej dostaniesz odpowiedz, Monia mi podpowiedzial wtedy.Daj nazwe poszukamy Ci strony www Waszej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia o hausing mozesz od razu. ja im przez tel powiedzialam ze rezygnuje z pracy i ze na razie jestem na macierzynski nieplatnym, a w miedzyczasie wyslalam im plan z pracy potwierdzajacy, ze juz mi nie placa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co by chetnie schudly bo Goska to spadaj nitko!
Hoodia Gordoni tabletki mozna w kazdym sklepie kupic dla PAKIEROW i tych co sie zdrowo odzywiaja, sa na bazie kaktusa itd, hamuja glod, opinie maja rozne jak to zawsze bywa ale wiekszosc jest ok. i jeszcze przypadkiej szukajac hoodii na ebayu znalazlam cus takiego i ma zajebiaszcze opinie wydaje mi sie ,ze to jak sibutramina tylko jakies pochodne, wiec bedzie dzialac i powiem Wam ,ze jak nie znajde nic lepszego to kupie i wyprobuje i dam Wam cynka czy dziala zrobie zdjecie mojej dupy przed i po hehehe
http://www.ebay.co.uk/itm/Diet-Pills-Slimming-Tablets-EXTREME-WEIGHT-LOSS-FORMULA-/360381034370?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item53e8622f82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na wspomnienia mnie wzięło 🙂 nie wiem czy Was to interesuje 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Dla tych co by chetnie schudly bo Goska to spadaj nitko!
Hoodia Gordoni tabletki mozna w kazdym sklepie kupic dla PAKIEROW i tych co sie zdrowo odzywiaja, sa na bazie kaktusa itd, hamuja glod, opinie maja rozne jak to zawsze bywa ale wiekszosc jest ok. i jeszcze przypadkiej szukajac hoodii na ebayu znalazlam cus takiego i ma zajebiaszcze opinie wydaje mi sie ,ze to jak sibutramina tylko jakies pochodne, wiec bedzie dzialac i powiem Wam ,ze jak nie znajde nic lepszego to kupie i wyprobuje i dam Wam cynka czy dziala zrobie zdjecie mojej dupy przed i po hehehe
http://www.ebay.co.uk/itm/Diet-Pills-Slimming-Tablets-EXTREME-WEIGHT-LOSS-FORMULA-/360381034370?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&hash=item53e8622f82

hahaa Ty wariato zrobie zdjecie swojej dupy przed i po hahaha 😁
Ja tez juz sie zmobilizowalam w koncu i nie oszukuje...dzis 4 dzien scislej diety i moze tez poszukam tych tabletek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...