Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

te sa najlepsze 🤪
aka jest różnica między mamusiami i tatusiami?

- Mamusie pracują w pracy i pracują w domu, a tatusiowie pracują tylko w pracy...

- Tatusiowie są wyżsi i silniejsi, ale tak naprawdę to mamusie rządzą, bo to ich trzeba zapytać, jak chce się zostać na noc u kolegi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale piękna pogoda! Szkoda mi trochę, ale muszę sie drzemnac na godz. bo noc ciężka była. Amelka coś spać nie mogła. I mąż chrapał jak szalony 😠
Odezwę sie później. Miłej pracy i miłego dnia życzę, a i wszystkiego naj naj z okazji Dnia Matki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry kobitki.Wszystkiego naj z okazji naszego swieta.Ja tradycyjnie w tym roku tez go nie obchodze z wiadomych powodow...ehhh dola mam.Dobrze,ze siostra zaraz bedzie,to sie razem podolujemy 😮 Milego dzionka kochane,pogode dzis mamy wspaniala,a my w domu musimy kisnac dopoki Julci krosty nie zejda calkiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi się najbardziej podoba:
Gdybyś mógł coś zmienić w swojej mamie, co to by było?

- Moja mama ma trochę obsesję, żeby był porządek w moim pokoju. Lepiej by się tego pozbyła.

- Ja bym chciała, żeby pozbyła się tych niewidzialnych oczu z tyłu głowy.

Co do wózków chcę 2w1, czyli gondola - dziecko rodzę we wrześniu, więc cała zima przede mną. Fotelik samochodowy zamierzam kupićaxi Cosi, bo na dłużej posłuży nniż ten od zestawów 3w1 🙂 tak mi koleżanki poradziły. I ten fotelik kupuję używany, bk go się będę pozbywała jak dziecko mi wyrośnie, a wózek zostawiam dla kolejnych dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Dzien dobry kobitki.Wszystkiego naj z okazji naszego swieta.Ja tradycyjnie w tym roku tez go nie obchodze z wiadomych powodow...ehhh dola mam.Dobrze,ze siostra zaraz bedzie,to sie razem podolujemy 😮 Milego dzionka kochane,pogode dzis mamy wspaniala,a my w domu musimy kisnac dopoki Julci krosty nie zejda calkiem 🙃


Monis a ja mysle, ze rodzice chcieliby zebyscie swietowaly dzien matki 😉 na pewno sa z was dumni i niechcieliby, zebyscie sie smucily 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Dzien dobry kobitki.Wszystkiego naj z okazji naszego swieta.Ja tradycyjnie w tym roku tez go nie obchodze z wiadomych powodow...ehhh dola mam.Dobrze,ze siostra zaraz bedzie,to sie razem podolujemy 😮 Milego dzionka kochane,pogode dzis mamy wspaniala,a my w domu musimy kisnac dopoki Julci krosty nie zejda calkiem 🙃


Monis a ja mysle, ze rodzice chcieliby zebyscie swietowaly dzien matki 😉 na pewno sa z was dumni i niechcieliby, zebyscie sie smucily 😉

Dziekuje kochana za cieple slowa,ale ja jakos nie potrafie.Same przykre obrazy przychodza mi dzis do glowy.Mowi sie,ze czas leczy rany,a ja zamykam dzis oczy i widze wszystko jakby to wczoraj bylo 😞 Widzialam zdjecia Manini na fb i one mi troche humor poprawily.Fantastyczna masz ta core i od razu z buzi jej labuziara patrzy jak i Julii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kajkack napisał(a):
Dziś po raz pierwszy w życiu mogę świętować Dzień Matki 😁
Życzę Wam i sobie spełnienia marzeń, grzecznych dzieci, sukcesów w wychowaniu dzieciaczków, uciechy z naszych maleństw 🙂

Dziekuje i tobie rowniez zycze wszystkiego naj,a przede wszystkiem szybkiego i bezbolesnego rozwiazania 😁 A powiedz mi,jak sie czujesz? Dalej cie tak boli?I co zalatwilas z praca?Moze wczesniej pisalas,ale nie mam czasu was nadrobic.Dopiero dzis mam chwile spokoju,bo od wczoraj wolne,a i tak jeszcze prace mam w domu i na maile jednej firmie musze odpisywac bo nikogo kompetentnego dzis w pracy nie ma 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze wam co mi Manka wkrecila wczoraj. zanim zasnie to zawsze lezymy sobie we dwie i ona pije mleko a ja jej piosenki spiewam itp. i wczoraj mloda pokazuje w strone sufitu i mowi "bejbi". pytam sie jej gdzie jest bejbi a ona, ze tu u gory i w smiech. i mowi, ze fajne bejbi 🙃 lataja nam aniolki jakies chyba po domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tu cie zaskocze,bo lagodniej i szybciej minela Piotrkowi.Julia juz duzo lepiej.W sumie w zeszla sobote jej wyszly krosty,dzis juz sa zasuszone.Z reszta rano ostatni raz dostala antybiotyk ten na infekcje.Juz sie tak nie drapie i o niebo lepiej wyglada,no ale i tak narazie jeszcze z domu nie mozna z nia wychodzic no i to wlasnie jest najgorsze,bo ona bardzo chce wyjsc,a nie moze,zwlaszcza na slonce 😞 Jedyne co to jeszcze w nocy jej temp wzrasta,ale jest na paracetamolu jak gp kazala wiec daje rade.Jako ciekawostke dla was na przyszlosc powiem wam,ze nie wolno przy ospie podawac nurofenu.Mi juz sie ta wiedza narazie nie przyda ale przed wami jeszcze ospa jest do przejscia 😁 Uciekam,bo chyba siostra przyjechala.Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia a Julia fizycznie spoko ja zniosla,jadla normalnie i az takiej wysokiej goraczki nie miala,ale za to strasznie ja wysypalo.Nawet w pupie i w pipce miala krosty i pani dr stwierdzila,ze dawno tak wysypanego dziecka nie widziala.No i wlasnie dlatego dala antybiotyk bo latwo o zainfekowanie tych krost a to juz bylby mega problem i duze powiklania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
A Manini dobra jest 😁 Co wy jej za bajki puszczacie hahaha 😁 Niezla schize ci wkreila


to nie bajki, co my jej do mleka dodajemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Nusia a Julia fizycznie spoko ja zniosla,jadla normalnie i az takiej wysokiej goraczki nie miala,ale za to strasznie ja wysypalo.Nawet w pupie i w pipce miala krosty i pani dr stwierdzila,ze dawno tak wysypanego dziecka nie widziala.No i wlasnie dlatego dala antybiotyk bo latwo o zainfekowanie tych krost a to juz bylby mega problem i duze powiklania


ja tak ciezko ospe przechodzilam, tylko ze ja mialam okolo 13 lat. wszedzie mialam te krostki. mama nie smarowala mnie punktowo tylko wylewala na mnie ten plyn i go rozsmarowywala. kilka blizn mi zostalo po tym, nie dalo sie nie drapac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Dziekuje i tobie rowniez zycze wszystkiego naj,a przede wszystkiem szybkiego i bezbolesnego rozwiazania 😁 A powiedz mi,jak sie czujesz? Dalej cie tak boli?I co zalatwilas z praca?Moze wczesniej pisalas,ale nie mam czasu was nadrobic.

Dziękuję Kochana 🙂 teraz to najlepsze życzenia jakie mogę dostać. Co do moich dolegliwości to bez zmian, na usg wykazało, że mam rozejście na 18mm, więc nie ma co się dziwić. A z pracą, to na razie się urlopuję w Pl, obczytałam się na ten temat i jest to klasyczny przykład dyskriminacji kobiet w ciąży, więc po powrocie składam wniosek o odszkodowanie że względu na dyskryminację, straty moralne i poniesiony stres w czasie ciąży. Może wywalczę dodatkowe pieniążki na wkład własny na domek 🙃 nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Mamusie drogie 🙂 Ale fajny ten dzien byl nie ma co 😉
Nusia Manka widzi duchy, to juz ktorys raz przeciez 🙂
U nas zaczyna sie nieciekawie......bejbe ma w drodze piateczke przynajmniej jedna na dole, reszty nie da zobaczyc ,a na dotyk tam z tylu ma odruch wymiotny.
Jutro popisze wiecej padam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Karolina spore te rozejscie masz. przewiduja cesarskie ciecie czy da sie urodzic naturalnie?


Spore, a to jeszcze nie koniec ciąży. Wiesz jak jest w Anglii z cesarką - na żądanie nie ma jej. Nawet ten ginekolog z Pl stwierdził, że SPD nie jest już powodem na skierowanie na cesarkę, bo tak na prawdę będzie mi się llżej odziło. A poza tym uważam, że poród naturalny jest zdrowszy dla maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola to nie ma znaczenia czy dziecko przychodzi na swiat przez naturalny porod czy przez cesarke. W sensie zdrowia dziecka. Napewno to jest przezycie dla mamy itd.

Zuzia dzis ze mna spala bo plakala biedna w nocy palce do buzi pchala i tak do okolo 1wszej w nocy pozniej na mleko sie obudzila kolo 4tej i dodalam jej paracetamolu i spala do rana przez sen kwekajac. A nie ma goraczki itd. Nie przy wszystkich zebach miala goraczke ,za to jak wirus ja zlapie to dzieje sie masakra, nie wiem czy czytalas nasze wszesniejsze rozmowy, pisalam o tym jak Zuzia ma drgawki goraczkowe,traci przytomnosc wtedy itd.

A co chcialam wczoraj Wam napisac ,wieczorem wrocilysmy do domu,kolega nas odwiozl mnie i mala bo pojechalysmy do nich rowerkiem ,a tam tak brykala z tym naszym kolega i ciocia,ze sluchajcie na rekach mi zasypiala!!!! Michal pojechal d pracy a oni nas odwiezli w kazdym razie wchodze do domu a tu niespodzianka !! 😁 nasz przekochany kolega w pracy wycial Zuzi piaskownice ,ten sam,ktory plotki na schody na wymiar ciachal 🙂 i ta piaskownica ma powycinane gwiazki,koleczka i cos tam jeszcze i imie Zuzia 🙂 chcialam taka mala kwadratowa zeby mi po sadzonkach nie kopala bo tak robi ,a on tak pieknie ja poozdabial 🙂 w tygodniu ja skreca zbija i pomaluja 🙂 Ale sie wzruszylam na dobranoc wczoraj 🙂
I jeszcze od tych znajomych ksiazek do czytania przywiozlam i dostalam dwa piekne kwiaty do ogrodu takie krzaczaste 🙂 i nasiona koperku z Polski takiego pachnacego mega 🙂 dzis posieje 🙂!! i jeszcze malo tego przywioza mi ziola najrozniejsze juz posadzone z pracy ze zwrotow bo pracuja w fabryce kwiatkow jakby to nazwac realizuja zamowienia dla sainsburego i tesco itd.

A Zuzia wlasnie siedzi na moich kolanach i ogladamy na cbbc alfabet i ona powtarza!!!! szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...