Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hej a ja sobie odpuszcze ten artykul oszczedzam psychike.
Nusia jaki sen tragedia...wspolczuje ale masz jazdy niezle to chyba te nasze obawy sie tak kumuluja...
Monia zeby Julia babci nie sterroryzowala bo wiesz,pewnie bedzie wiedziala,ze babcia nie wie,ze mama na to i tamto nie pozwala 🙂
Nusia a jak wyjeliscie szczebelki? macie juz takie wyjmowane czy rozkrecaliscie calosc? bo ja zdjelam jej jedna strone raz to da razyspadla na poduchy i koldre ona sie strasznie kreci ,a takie wyjecie szczebli byloby swietnym rozwiazaniem i jeszcze kwestia taka,ze jak ma "zagrodzone" to i zasnie,a jak nie to w tajemnicy chce sie wybiegac w pokoju i tylko slychac jak buszuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julia czesto z nianiobabcia zostawala i jest przy niej innym dzieckiem-normalnie aniol 🙂 Ta kobitka ma do niej cudowne podejscie,nie krzyczy na nia,tylko tlumaczy i przede wszystkim ma cos,czego mi brakuje-duzo cierpliwosci 😁 Mysle,ze wszystkim nam dobrze zrobi,ze Julia z nia zostanie,a nie z nami 😁 Z reszta jeszcze 3 tyh i babcia bedzie jej u nas pilnowac 🙂Kurde laski juz sie nie moge doczekac tej przeprowadzki!!!Normalnie juz tym zyje 🙂
U nas tez dzis pada masakrycznie.Wezcie mnie pogoncie,bo od rana biore sie za prasowanie i zebrac sie nie moge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja my mamy takie lozeczko, ze 3 szczebelki mozna bylo wyjac 😉 i juz kilka razy sie przymierzalismy i robilam tak, ze Manka sama wchodzila ale jak zasypiala to jej jeden szczebelek wkladalam spowrotem, zeby nie uciekala. ale przez kilka ostatnich dni nie zakladam go juz.

nic mi nie mowcie o deszczu, bo tak zmoklam wracajac z pracy, ze wode z butow wylewalam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Ja mam 3 dni wolnego aż nie wierze hahaha
Monia znajoma pracowała na kontrakcie ? Jeśli tak to nie mają prawa Jej czegoś takiego zrobić ale jeśli przez agencję to niestety mają prawo wysłać Jej tylko sms i po sprawie 🤨 U mnie jest tak, że jak ja chce odejść to muszę dać 2 tyg wypowiedzenia ale oni mogą mi tylko sms wysłać i już - poza tym do tej pory nie mam umowy nawet 😮
Co do łóżeczka to Ala śpi z nami 🙃
nusia straszny sen 😞 Oby jak najmniej takich 😞
Straszna pogoda - kupiłam narzędzie do ogarnięcia ogródka ale muszę czekać aż kiedyś przestanie padać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i jak któraś z Was lubi Dichmana to są promocje na buty 50% ja kupiłam dzisiaj Ali dwie pary jedne z promocji za 3,99 a mój M adidasy Fila za 14,99 😉 Oczywiście tylko ja nie miałam czasu na kupno bo M już zielony chodził po sklepie ze złości, że ja tak przebieram 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak niestety przez agencje,ale szukalam w necie i znalazlam,ze jesli chodzi o dyskryminacje,to ma takie same prawa jak pracownik kontraktowy.Dzis chce tam pojechac wieczorem i zapytac dlaczego ja zwolnili.Wezmie ze soba dyktafon,bo ten koles napewno znowu cos glupiego walnie rasista jeden i dobrze bedzie miec to nagrane.Biedna sie stresuje nie tylko ta rozmowa ale i znalezieniem nowej pracy,bo jakby nie bylo tam juz 1,5 roku pracowala.Ja dalej nie moge uwierzyc,ze mozna od tak sobie kogos wyrzucic,zwlaszcza,ze tylu ludzi sie wczoraj za nia wstawilo,wlacznie z tego kolesia bratem...ale powiedziano juz,ze decyzja zapadla i jej nie cofna...dzis idzie z nimi pogadac a w przyszlym tyg ide z nia do CAB i pewnie wniesie sprawe o rasizm,bo o to wlasnie tam chodzi.Zapomniam dodac,ze koles doprowadzil do zwolnienia 4 innych Polakow w ciagu tych 3 dni,z czego jednego ponizal,bil po glowie i popychal i oni wszyscy razem chca walczyc przeciwko niemu.Tak wiec widzicie to juz grubsza sprawa jest.Przykro mi tylko,ze spotkalo to moja przyjaciolke 😞 Jedno dobre,ze ma sporo oszczednosci.Mowi,ze do 4 miesiecy stac ja,zeby szukac pracy i wszystko oplacic,ale i tak widze,jak ja to wszystko boli,zwlaszcza,ze byla bardzo chwalonym pracownikiem,nawet podwyzke miala za to,jak dobrze wykonuje prace.Sorki,ze wam tu tak o niej pisze,ale nie moge tego przebolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia jejku wiesz aż mężowi o tym powiedziałam bo mi to coś takiego ciśnienie unosi strasznie !!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Zwolnić miał ją prawo sms-em ale z powodu braku etatu albo gdyby coś zrobiła bo to praca dla agencji ale za coś takiego to bym świni język wyrwała, że zwolnił dziewczynę tylko ze względu na pochodzenie !!! Nie popuściłabym mu a jeśli wygrają sprawę to Ona musi mieć prawo powrotu do pracy i jeszcze dostanie duże odszkodowanie ! Niech Go podgada sprowokuje do powiedzenia czegoś głupiego i go nagra tak jak napisałaś a wtedy koleś będzie dłuuugo pracy szukał !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pojechali na rozmowe.Piotrek pojechal z nia w razie jakby czegos nie zrozumiala.No i ma wszystko nagrac.Aisak ona juz nie bedzie chciala tam wrocic,ale chce im wszystkim sie za to odegrac,bo nie jest pierwsza,ktorej taki numer wycieli,tyle,ze wszyscy chowali glowe w piasek i zwyczajnie znajdowali nowa prace zapominajac o wszystkim.Mam nadzieje,ze utrze im wszystkim nosa.Biedna taka zestresowana byla jak wychodzila,ze mowic nie mogla.Ja nigdy nie zrozumie jak mozna kogos ot tak sobie zwolnic,bo nie jest sie Litwinka 😞 Ja lece zaraz kanapki do pracy robic a od jutra znowu 4 dni pracy wiec nie bede sie udzielac.W zwiazku z czym prosze mi tu duzo nie drukowac,bo nie bede miala jak was nadrobic 😁
A malzonek nowa praca zachwycony,bo caly dzien siedzi z dupa i jezdzi sobie wozkiem,nic nie nosi,nic nie dzwiga i nikt nad nim nie stoi i nie mowi co ma robic 🙂 Po prostu super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Baaardzo fajne te trampeczki były dzisiaj w sklepie i zwróciłam też na nie uwagę hihihi 😁 W ogóle dziecinne obuwie mają fajne i na prawdę tanie 🙂

Monia nie dziwię się, że nie będzie chciała tam wrócić - będzie mieć na pewno taką opcję po wygranej sprawie ale fakt ja też bym nie wróciła gdzieś gdzie porządnie komuś przytarłam nosa.

U mnie moja menadżerka jest straszną rasistką i nienawidzi obcokrajowców ( a sprzątają same polki, litwinki i czeszki ) ostatnio powiedziała do znajomej żeby zamknęła mordę 😲 😮 Podobno i tak się uspokoiła bo rok temu była okropna ale skargi na nią złożone przytarły jej nosa troszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia weszłam w tego linka co dałaś i znalazłam tam Ali sandałki haha nie wiem jakim cudem hihi ale tych drugich za 3,99 nie ma 🤨

http://www.deichmann.com/GB/en/shop/home-girls/home-girls-shoes/00009001154351/Toddler%20Flower%20Sandal.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=[Ljava.lang.String;@5108a9f7&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=[Ljava.lang.String;@fcec0b1&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=home-girls/home-girls-shoes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne, ze ludzie musza przechodzic takie rzeczy w pracy 😮 trzymam kciuki Monia, zeby kolezanka dala rade nosa im utrzec 😉

a buciki sliczne, Manka miala podobne z pl w zeszlym roku 😉 dzieki, ze mi przypomnialyscie o deichmanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te butki kupilam Mance w sportdirect za 10 😜
http://www.deichmann.com/GB/en/shop/home-girls/home-girls-shoes/00009001140827/Twin%20Strap%20Trainer.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=[Ljava.lang.String;@29f5afee&filter_padding=all&filter_size=[Ljava.lang.String;@40f147c7&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=home-girls/home-girls-shoes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😁
U mnie drugi dzień lenistwa 🙂
nusia fajne te adidaski i rzeczywiście 8 f różnicy to już sporo. Ja ostatnio w sportdirect oglądałam klapki z Lonsdale takie piankowe z gumką na piętkę i chyba dzisiaj po nie pojadę bo kosztują jakieś 3-4f a będą super na plażę w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...